2010 m. birželinukų mamytės

05. Dec, 07:23 laurora laurora

Sveikutes. Va ir sukuriau jums temele :)

23. Jun 2011, 19:07

nu, va ir mes is gydytojo, tai ugis 76, svoris 10,2kg, sake labai gerai, kaip turi but...del viduriavimo tai issiaiskinom, kad nuo arbuzo, nes sake, kad arbuzas maziems vaikams labai paskystina viduriukus, tai ryzius liepe valgyt...uztat, gavom daug darbo, reiks pirmadieni kraujo ir slapimo tyrimus atlikt, liepos vidury eisim pas okulista, o svarbiausia, kad gavom siuntima pas hirurga, nes turim apgama labai dideli ir negrazu ir hemangioma, tai reikia kuo skubiau uzsiregistriuot ir lekt

23. Jun 2011, 14:21

Tai saunu, kad jau visoms merginoms geriau 😀 mes tai nuo 6 men vaikstom kas du men i poliklinika. Dabar ir turejom eiti, bet musu gyd atostogauja, tai eisim tik liepos viduryje. Bet kaip tik snd su Titu lipom ant svarstykliu 😀 Titukas 9,9 kg o as 60 kg 😀 ugio nepamatavau dar. Tai mano lieknulis 😀 nors visi sako, kad pustazandis 😀

23. Jun 2011, 14:09

mes irgi pasimatavom Ligita kaip ir Mindaugas 78 cm, ir sveria 11,6 😀 truputį putlesnė 😃 tai smagu,gardenija,kad išleido truputėli pilsėjai,pasižmonėjai 😀 dabar kai bus metų ir trijų mėnesių reiks eit skiepytis

23. Jun 2011, 14:03

sveikutės,mums jau irgi geriau,geriam antibiotikus,dar kitokius vaistukus,tai jau sustabdėm viduriavimą 😀 iš pradžių bandėm namie gydyt viduriavimą,bet kažkaip baisiai paskui atrodė,nes vien žaliu vandeniu darė ir praeitą naktį temperatūra buvo pakilus virš 39,tai vežiau pas gydytoją,ligita irgi nevalgo braškių kaip ir mindaugas 😀 spjauna iš karto lauk,vakar su mama radom mėlynių prisirpusių daviau,tai spjovė lauk,pas uošvienę kijevo kotleto valgėm,poto man skrandis sustojo,tai gal nuo to,nu bet jau nieko,jau gerėja,tai nereiks nei ligoninės,nes tokie vaikiukai greit nusividuriuoja ir pritrūksta skysčių,dėl to lašalinę ir stato,tai viena laimė,kad geria maniškė arbatėlės per parą dvijų litrų neužtekom 😃

laurora laurora 23. Jun 2011, 11:45

mes tai siandien eisim i poliklinika matuotis. visus metus kas menesi vaiksciojom. dabar jau turbut taip daznai nebereikes

23. Jun 2011, 11:21

labas rytas, mes, tai gerai jauciames, nuo ryto keleta kartu pakakojom, tik labai jau miego truksta, mano graziuole siandien 5h ryto atsikele ir jau niekaip neuzmigo, tik apie 9h uzsnudo, as kartu su ja, bet ji taip muistes, kad negalejau uzmigti, o dabar jau laksto po namus, su zaislais duodas

23. Jun 2011, 11:00

labutis ,varge nesmagu kad sirguliuojat, dabar visokių tų bakterijų net baisu darosi ,mano Mindaugas tai net nevalgo braškių jam matyt neskanu 😀mes ir vakar buvom į polikliniką nuėję pasisverti senokai jau buvom buvę tai sveriam 11kg. ir ūgis 78cm. tikrai kartais smagu pabėgti vienai iš namų papramogauti ,bet jau retai kada taip būna 😀

23. Jun 2011, 10:44

Kaip siandien sveikateles Sandros, Ligitos ir Meidos? 😕

23. Jun 2011, 10:41

Vakar vyras isleido mane i teatra vilniuje, jis liko namie su Tituku, tai taip atsipalaidavau 😀 Buvom su vyro sese, tai dar po visko i uzbekiska restorana uzsukom. Lb skanus maistas. Pirma kart teko valgyti atsisedus ant zemes (turkiskai kai sedi). Pasijutau kai kitoje salyje 😀

23. Jun 2011, 10:31

Sveikutes 😀 taip tikrai ir norejau pasakyti, kad gal nuo uogu. Mano puske su savo 3m. berniuku tai ligoninej guli. nes ir viduriavo, bet jam temp auksta kilo. Sake virusas, geria antib ir lasalines stato. Sake lb plaut rankas ypac kai grista is lauko, maista plaut ir pan. Kefyras turi rugimo bakteriju, kurios mazina viduriavima. Laura, na tavo sapnai! Tokie mistiniai, bet manau, kad jis nusako, kad tarp taves ir dukrytes yra lb stiprus rysys 😀 Wdrugeli, grazus vardas dukrytes 😀 ir kaip tik vakar pasidomejau, tai sake zinoma geriausia du tevai, bet jei nerandi nieko, gali buti ir vienas. Bet jei mergyte krikstini tai tada geriau kriksto tevas, o jei berniuka - krikst mama.

laurora laurora 23. Jun 2011, 09:46

o jusu vaikuciai nebus valge naujo maisto? eivilte tai nuo braskiu paviduriuoja, tai nebeduodu dabar jau jai (tik truputi i jogurta koki imaisau)

laurora laurora 23. Jun 2011, 09:44

sveikutes. negaluojantiems sveikatos meskiuka siunciu 🤗

23. Jun 2011, 09:14

sandriked, tu mane isgasdinai, mano mergyte jau antra diena viduriuoja, siandien kaip tik eisim planiuotam vizitui pas gydytoja, tai paklausiu, ka daryt, bet per daug del to nerimavau, nes galvojau, kad dantukai ar ka uzvalge, nes ji linksma, guvi, valgo, tem neturi, tai kazkaip net ir neimu per daug i galva, o tu cia ape ligonine parasiai, tai net plaukai pasisiause

23. Jun 2011, 08:40

nu įdomius sapnus čia sapnuoji laura,ir baisu prisimint tokius baisius sapnus,gražios nuotraukytės 😀 mes su Ligita tikriausiai ką nors užvalgėm,man skrandis,mano pupa suviduriavo,vakar pas gydytoją buvom tai prirašė vaistų,tikiuos dabar praeis,gerai,kad ji geria daug arbatų,o taip tai jau būtų paguldę į ligoninę

laurora laurora 22. Jun 2011, 18:41

netikiu as tais sapnininkais.

22. Jun 2011, 14:19

sveikos, mano mergytes vardas Meida, krikstynos bus liepos 23d, darom salako baznycioje, labai grazi baznycia ir kunigas toks jaunas ir maloniai bendrauja, bent, kai antra kart nuvazevom, daug maloniau buvo bendrauti su juo nei pirma, gal jis buvo nelabai patenkintas, kad baznycioje dar nesam susituoke, nu, bet dabar kaip ir viskas gerai, jis kaip tai mums nesake, kad uztenka vieno krikstatevio, tik sake, kad jie gali buti is skirtingu seimu ir t.t. tik svarbiausia, kad butu tikintys ir geriausia, kad pilnameciai....laurora, kai as ka nors panasaus sapniuoju, tai bandau prisiminti koki labiausia istrigusi momenta ir pasiziureti sapnininke, bet pasiziuriu ir pamirstu 😀 kaip tai nelabai tikiu, bet idomu paziuret

laurora laurora 22. Jun 2011, 13:08

sveikos. sianakt koki sapna sapnavau... sapnavau, kad mane sumuse kazkokie gotai ir miriau. o tada klaidziojau budama dvasia. visus maciau, o mane tik eivilte mate. verzes pas mane, o as jos apkabint negalejau 😕

22. Jun 2011, 11:02

Sutinku, kad labai gerai kai gyvena salia is artimuju kas, nes vienai tikrai lb sunku. As Kaune dirbu ir kai ziurinejomes buto, tai lb trauke pirkti kaune, kad tik nereiketu vazineti kiekviena diena i darba. Bet tada tevai tiek mano, tiek vyro lieka mano gimtajam mieste. ☹ Sesuo Kaune dar gyvena, bet ji nelabai gerai sutaria su vyru tai turi ir visokiu planu gristi i gimtaji miesta. Tai likciau viena. Todel nusipirkome Ziezmariuose, na ka teks vazineti vel 😉 nera taip toli, bet privalumu daugiau: ir oras svaresnis, ir ramiau, ir pagalba salia 😀

22. Jun 2011, 10:57

Eivilte labai skaniai miega 😀 ir Titas taip daro, kaip Eivilte, tik niekaip nespeju as pagauti su fotiku tokio faino momento 😃 Laura, labai liudna jauciu kai su sese viename mieste gyvenat ir mazokai bendraujat.? Wdrugeli, o kada savo dukrytes krikstynas darot? beja neuzfiksavus esu vardo ir niekur nerandu pamineto 😉 esu girdejusi, kad gali buti ir viena kriksto mama ar tetis, antras nebutinai. Turim seimos drauga klebona, galeciau info patikslinti, jei dominta. 😀

22. Jun 2011, 10:48

Sveikos 😀 aciu visoms mamytems uz sveikinimus 😀 Tsventem gerai, puse baliaus viduje, Antra dalis - saslykai lauke, nes saulute sviete jau, buvo giedra ir visai nesalta. Vaikai lauke duko, selo, kad net mociutes geles nukentejo siek tiek 😀 Dovanu gavom dviratuka, du lavinancius zaisliukus ir pinigeliais 😀 kai persikelsiu foto, ikelsiu savo seimyna 😀

21. Jun 2011, 19:10

Lautora, manoji ir gi taip daro, kaip paskutinei nuotraukoje 😀 labai juokinga, tik kartais persistengia ir bum buna ant galvytes...

21. Jun 2011, 19:09

Mes tai pat labai sveikinam Tita 😀

laurora laurora 21. Jun 2011, 18:50

o cia issidirbineja 😀

laurora laurora 21. Jun 2011, 18:49

o cia taip dazniausiai ji miega pietu

laurora laurora 21. Jun 2011, 18:48

stai mano pana... tikra mamka 😃

laurora laurora 21. Jun 2011, 18:00

sveikos. prisidedu prie sveikinimu TITUI 🤗 🌷 mane kazko siandien ziauriai miegas ima. gal del slegio... nes beveik visa diena lyja. tai kai tik yra proga (kai eivilte miega) ir as iskart griunu lovon

21. Jun 2011, 15:01

Sveikutės,sveikinam ir mes Tituką su gimtadieniu 😀 smagiai atšvęskit 😀 nu gal mes geresnės uošvienės būsim 😃 wdrugelis tai tikriausiai dantukai toliau kalasi,kad tokia pikta mergaitė,tikrai gerai kai visi prie pat 😀 ir džiaugiuos,kad esu nevienturtė,o daug vaikų pas mus 😀

21. Jun 2011, 14:07

Sveikutes 😀 Aciu labai Erika uz sveikinimus 😀 Titas su teveliu perka Kaune dviratuka, o as namuose ramiai vaises ruosiu 😀

21. Jun 2011, 13:36

mes ir dar nepakrikštija savo mažiuko, bet vis galvoju kaip čia greičiau šitą reikalą sutvarkyti mes jau podžių neturim aš tik viena sesę turiu ir vyras tik vieną sesę o jos jau panelių podės ,nu nieko ką nors sugalvosiu 😀o jau tos uošvienės , bet kaip mes busim uošvienėm 😀

21. Jun 2011, 13:27

sveikutės sveikinam TITĄ su gimtadieniu 🌷 🌷 🌷.

1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 75