2010 m. birželinukų mamytės

05. Dec, 07:23 laurora laurora

Sveikutes. Va ir sukuriau jums temele :)

20. Jun 2011, 22:20

mums kaip ir su krikstamote viskas aisku, bus mano sesuo, o va krikstateviu turim bedu....mano sesuo turi drauga, bet...ji tik siemet baige mokykla istos kur mokytis ir gal draugyste baigsis...vyras yra vienturtis. prasem, kad jo pusbrolis butu su mano sese, bet jis atsisake, na, dar gal prasysim kito pusbrolio, bet galvojam, kad ir jis atsisakys, tai tikriausiai bus sese su draugu, o jau kaip bus, taip bus...

laurora laurora 20. Jun 2011, 21:05

as tai net nezinau, kada krikstynas darysim 😕 vyras isvaziaves, su pinigeliais biski striuka, o ir kriksto tevu nesurandam (neapsisprendziam, ka imt). noreciau, kad krikstamote mano sesuo butu, bet ji kazkaip nenoriai bendrauja su mumis - lekia daugiau kazkur su draugais, retai aplanko, nors tame paciame mieste gyvenam. kai vyras gris, gali buti, kad ji jau uzsieni bus, tai net ir nezinau, kaip cia bus.

20. Jun 2011, 20:48

na, musu krikstynos ne kuklios dar ir del to, kad kartu darom ir vestuviu baznytine ceremonija, tai del to, taip ir gaunas, kad reikia ir seimininkiu ir muzikantu ir t.t. mes dabar turim keturis dantukus, nezinau, kas dabar kalas, nes visai neprisileidzia prie burnos, bet kiek pastebejau, tai gal aukstai kalas...pavydziu tom, kurios turi sale gyvenancias mamas, seseris ir t.t. nes as nieko sale neturiu, vienintelis zmogus vyras, kuris paskutiniu metu nelabai nori su ja ir pasilikti

20. Jun 2011, 19:23

tikrai tokią anytą norėtųsi pasiųsti kuo toliau 😀 tai krikštynos bus kaip reikiant 😀 mes tai visai mažytes darėm,artimieji pasėdėjom šiek tiek ir viskas 😀 wdrugelis,o tai kiek dantukų jau turit?maniškei dabar iltinukai kalasi,seilės tįsta upeliais irgi pikta,tikrai gerai poilsis truputį 😀 gerai,kad ji pripratus prie mano mamos ir prie sesės,ji jos krikšto mama,tai kai ji būna sakau nei mamos nereikia,nes užsiima žaisti,o ko vaikui ir reikia 😀

20. Jun 2011, 16:44

as, tai savo anytos pakesti negeliu, visi tai zino ir pati anyta tikriausiai jaucia...negaliu pakesti, jos nuoladinio kisimosi, jos mastymo vingiu ir t.t. dabar tikriausiai sau tik meskos paslauga pasidariau, nes organiziuoju krikstynas vyro gimtiniai, tokia sodyba paprasta radom, maistu patiems reikia rupintis, tai paprasiau, kad anyta paieskotu seimininkes, tai rado, viska suderino, jau net ir meniu spejo sudelioti, dabar jau planiuoja, kaip vaziuos maisto apsipirkti ir t.t. ir nuolat skambina ir klausia, kaip vyksta pasiruosimas, tiesiog privalo visame kame dalyvaut, is dalies gerai, nes zinau, kad ji tikrai gerai padarys, bet tokios kontroles as nemegstu...ir butinai savo nuomone visur kisa, tai kam mums fotografas, juk gali bet kas pafotkinti, kam as i grozio salona eisiu, jau ji pati nori mane padazyt, nu vienu zodziu, anksciau tyledavau, dabar jau pradedu jai atsikirtinet, nes vyras tai tik apsisuka ir iseina, nieko jai nesako, o, tai dar labaiu mane biesina...nu, va sirdi isliejau 😀 jau geriau 😀

20. Jun 2011, 16:38

turetu but visai neblogai siektiek pabut ramybeje...as labai to noreciau...mano mergytei kas tai visai negerai, gal tie dantys neduoda mums ramybes, bet eina, zyzia, nieko nenori arba visko nori, o nuo ranku paleist negaliu, tai vakar isejau i balkona drabuziu padziauti, vaika su teciu palikau, tai ji taip pradejo verkti, ziuri pro duris i mane ir rekia, vyras ir ant ranku nesioja ir viska rodo, tik paemiau ant ranku ir ramu...nu, galima is proto iseiti, nu, bent jau siandien gavau pailseti, nes uzmigo pietu ir gan ramiai miega, tai tikiuosi, kai atsikel, tai bus lengviau su ja

20. Jun 2011, 16:26

tai tikrai šaunuolis titas,kad jau pradeda ant puoduko sėdėt 😀 jau tos uošvienės tai tikrai,kiša nosį ten kur nereikia,juk ne ji gyvens,o jūs,tai koks jai skirtumas kokia čia spalva,nu maniškė tai taip neaiškina dar irgi sako kaip norit taip darykit,nes pas mus tai irgi visus namus reik remontuot 😀 bet sakau pasilikus savo tvarką padaro,o paskui aš turiu varkt viską į vietas gražint 😃 Ligita šiandien pas močiutę,nes man taip skrandį skaudėjo,kad jau vos neverkiau,tai mama pasiėmė vaiką,aš išgėriau vaistų,pagulėjau ir nieko jau,tetukas grįždamas iš darbo pasiims vaiką 😀 bet sakau kažkaip keistai,kad niekas nelaksto aplimkui 😀

laurora laurora 20. Jun 2011, 13:29

uosviene mums labai komanduoja, kaip turim daryt remonta, t.y., kokiomis spalvomis sienas daryt. jai bais nepatiko, kai miegamaji zalsva padarem. jau tooooki nepasitenkinima isreiske (jos megstamiausia spalva - geltona). ir dar nori, kad ne vonia statytume, o dusa. kaip man pikta, kai sitaip elgiasi. as i jos namus atvaziavus neaiskinu, kas kokios spalvos turetu but ir kaip sikinyka atsiprasant irengt. o dar kai vaikui nupirkom manieza tamsiai melynos spalvos, tai jai katastrofa buvo. mes pirkom deveta, tad pasirinkimo nebuvo. dar vos ne primygtinai nori, kad eiviltei skrybelaite nupirktume (parduotuvej tokia grazi, su raukinukais virs 20 lt kainuoja). turim paprastu skrybelaiciu, bet net ir tokiu eivilte ilgai nepanesioja - nusiima ir sviedzia. vienintele dar paprasta kepuryte laikosi ant galvytes, bet ir ta nusiimtu, jei be raisteliu butu

laurora laurora 20. Jun 2011, 13:21

labukas. saunuolis titas! 🌷 as tai nekankinsiu eiviltes kuri laika su puoduku. matosi, kad tikrai dar nepasiruosusi ant jo sedet ir mokytis atlikinet reikalus.

20. Jun 2011, 11:09

Titui isviriau snd putpeles kiausini, tai nevalgo! O vistos tai gi megsta. Bet ot gudruolis. Ir pradejo labai valgyti agurka. 😀

20. Jun 2011, 11:06

O Titas jau ant puoduko vis dazniau padaro. O snd ypac nustebino. Pasodinau ryte ir syse padare ir kai ejom miegucio 10 val. tai pasodinau ant puodo, tai pasedejes ziuriu rimta reikala daro 😀 O pradzioje vis verkdavo. Sav pertrauka padariau ir vel pabandziau. Dabar rimtai uzsiimsime 😀

20. Jun 2011, 11:00

Sveikos 😀 mes buvom isvyke siom dienom. 😀 Titas lauke jau laksto kaip vijurkas 😀 Man ir tokios uosvienes nepatinka, gerai, kad dar vyrai pasako, o nenutyli. 😀 Mano uosviene, tai nezinau kaip elgsis, nes dar namai tik remontuojami 😀 na bet siaip ji i visad sako, darykit taip kaip jums geriau. Jei jums gerai tai ir man gerai. 😀 Ir ji labai uz naturalia medicina 😀

laurora laurora 18. Jun 2011, 23:44

oi, pas mus tik vakare pradejo lyt

18. Jun 2011, 23:11

tai aš ir nesuprantu kaip taip galima,sakau ką sakytų jei aš pas ją nuėjus pradėčiau baldus stumdyt 😃 gal ji galvoja,kad čia gerą daro,šiaip ji irgi norėtų pareguliuot,bet nelabai kas klauso,vyras kai atšauna,kokių čia nesamonių prisigalvoji tai nieko nebesako 😃 tai smagiai praleidot laiką 😀 pas mus visą dieną lijo tai sėdėjom namie

laurora laurora 18. Jun 2011, 18:38

su eivilte pusyne buvom. prisizaide ant smeliuko - konkorezius rinko, akmenelius ir dejo kibirelin. aisku, kelniu uzpakalis visas spygliuotas liko, dzemperis smeletas, pati irgi panasiai atrodziau, nes su vaiku zaidem 😃

laurora laurora 18. Jun 2011, 18:36

bet man tai sunku suvokt, kaip atejes zmogus i svetimus namus gali savivaliaut? gal jai atrodo, kad tai normalu? siaip mano tevas tai irgi toks naglokas - atidaro saldytuva pas mane atejes, dar kazka daro,tai as jam tiesiai sviesiai pasakau, nes biesina, kai sitaip elgias. ir dar prie mano akiu

18. Jun 2011, 15:35

šiaip tai vyras turėjo būt su vaiku,bet kur jau mamytė nepadės sūneliui 😃 kažkaip nenorėjau pyktis tai nieko nesakiau,bet dar vieną kartą kai reikėjo palikt tai vyrui sakiau jei mamą pasikviesi tai lai nedaro čia tvarkos pas mane,nežinau ar jis sakė ar ne,bet po to karto tai kažkaip nebešeimininkauja,nors nebereikėjo pasilikt 😃

laurora laurora 17. Jun 2011, 23:46

ROLF cia tai geras! pasiusciau ir as jei kas mano namuose seimininkautu. o uosvienei vaiko tai nepatikeciau.ji su savo senom paziurom ir nuomone is senu knygu dar ne taipka padarytu

17. Jun 2011, 23:27

matyt,atsibodo tos pačios košės 😀 nori rimtesnio maisto kur tėveliai valgo 😀 laura,tai gerai,kad nors vyras sako kažką,o taip tai reguliuotų gyvenimą uošvienytė 😃 maniškė uošvienė tai tokia gera,visada nori padėt,bet vieną syk reikėjo,kad pabūtų su vaiku dieną pas mus,tai grįžus apšalau visa,spintelė perstumta,lova perstatyta,gėlės irgi į kitas vietas perneštos,nu sakau gražiausiai tk palik ir jau tvarką daro,tai viską gražinau į savas vietas,bet taip nervai suėmė,vat sakau ir gera 😃

17. Jun 2011, 21:40

Sveikutes 😀 reikes ir mums pasinaudoti inhaliacijomis kai prireiks 😀 mes ir su sese mazos garindavome su soda ir ,,zvaigzdute,, 😀 Dijux ir manajam tas pats ☹ anksciau buvo toks valgus, kad tik duok, o dabar jau savaite neatpazystu vaiko, del valgymo. Ir kruopas taip mego, tai dabar viska spjauna. Snd siek tiek dar tik manu pavalge. tai nors tokia paguoda. Dar gerai, kad darzoviens kur bendrai verdu pavalgo. O vakarienei valge kiausisni su duona ir sveistu. Toks maistas tiko.

17. Jun 2011, 20:46

sveikutes,,kazkas musu berniukui,,,mazai valgo,,,tiklsiau isvisi valgyti nenori,,,pra saukstuku ir viskas,,,gal irgi dantukai dygsta?

laurora laurora 17. Jun 2011, 17:52

mano uosviene tai nori atiduot savo knygas apie vaiku auginima. juokas net ima. vyras tai tiesiai sviesiai pasako, kad jos knygos jau atgyvena, bet ji vis tiek vis pastoviai uzsimina, kad paieskos ir atiduos 😃

17. Jun 2011, 17:01

nėr už ką 😉 taigi va,anais laikais nebuvo tiek informacijos kaip dabar 😀 mano mama tai su soda garindavo,bet soda tai nelabai gerai,nes išdžiovina kvėpavimo takus

laurora laurora 17. Jun 2011, 14:24

labux. aciu, sandriked. as tai atsimenu, kad mama duodavo mums kvepuot virtu su lupenomis bulviu garu. tik tada dar kazkaip laikrasti susukdavo (tais laikais niekas apie svino blogybes nekalbejo) ir reikedavo su burna pro ji kvepuot

17. Jun 2011, 13:17

skaičiausi internete kaip atlikti inhaliacijas namie,cia vienas is puslapiu http://www.imunitetas.lt/mamoms/vaiku-ligos/garai-veja-liga-2068/

17. Jun 2011, 10:11

laura,graži šeimynėlė 😀 siunčiau viena išsisiuntė dvi žinutės 😃 jau visi vaikučiai laksto tik gaudyt reikia 😀 Ligita jau irgi užsilipa ant sofos,bet ji jau išmoko ir nulipt gražiai tik kitą kartą sugalvoja per šoną leistis,bet spėjau pagaut ir būtų išlėkus panelė,mes tai jau daug dantukų kai turim ji viską sukramto,tai valgom beveik viską,nu rūkytų tai neduodu 😀

17. Jun 2011, 10:06

sveikutės,tik neprisėsk trumpam prie kompo ir jau kiek prirašiusios 😃 aš tai virdulį užsivirinau litrą su biškiu vandens,turim tokį kremuką resorban kur reikia tept nugarytę,padukus,nu turbūt žinot 😀 tai žirniuko dydžio įspaudžiu to kremuko ir kvėpuojam kokias tris minutes tais garais,bandžiau apsigaubt adijaliuku,kad kuo daugiau garų kliūtų ir nebūtų pro šalį viskas,bet labai verkė,tai taip pastovėjom atvirai tik ilgiau tuomet reikia stovėt,pirmą dieną tris kartus taip darėm,antrą jau tik ryte ir vakare,o trečią dieną jau nebereikėjo 😀 nes kosulys pradingo visiškai,o taip tai naktimis kai įsikosėdavo ir atsibusdavo

17. Jun 2011, 10:05

sveikutės,tik neprisėsk trumpam prie kompo ir jau kiek prirašiusios 😃 aš tai virdulį užsivirinau litrą su biškiu vandens,turim tokį kremuką resorban kur reikia tept nugarytę,padukus,nu turbūt žinot 😀 tai žirniuko dydžio įspaudžiu to kremuko ir kvėpuojam kokias tris minutes tais garais,bandžiau apsigaubt adijaliuku,kad kuo daugiau garų kliūtų ir nebūtų pro šalį viskas,bet labai verkė,tai taip pastovėjom atvirai tik ilgiau tuomet reikia stovėt,pirmą dieną tris kartus taip darėm,antrą jau tik ryte ir vakare,o trečią dieną jau nebereikėjo 😀 nes kosulys pradingo visiškai,o taip tai naktimis kai įsikosėdavo ir atsibusdavo

laurora laurora 16. Jun 2011, 23:30

su maistu problemu neturim. valgo viska, ka ir anksciau. kosems neabejinga. tik kaip visada nenori sedet vietoj valgydama - sukasi kedutej sededama, siekia kazka paimt, tai pastoviai sauksta jai duodu, tai zaisdama su juo ir pavalgo. makaronu ir manu koses neduodu, nes juose nieko vertingo nera. miltai ir tiek. nenoriu, kad turetu problemu su virsvoriu kaip kad as turiu

laurora laurora 16. Jun 2011, 23:27

eiviltei tai isvis kazkokia metu krize prasidejo... 😕 tokia irzli ir reksne paskutiniu metu... laksto po kambari, nugriuna ant uzpakaliuko ir rekia iskart. rekia ir siaip, is niekur nieko. gal ka skauda ar kruminukai dygsta. si vakara pradejo su rankutemis sau galvyte dauzyt. ir istisai plojo sau per galva. pirstus i burna kisa. gal dantys. nebezinau.

1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 75