2010 m. birželinukų mamytės

05. Dec, 07:23 laurora laurora

Sveikutes. Va ir sukuriau jums temele :)

laurora laurora 26. Jun 2011, 17:46

beje, jums nebuvo pusdieniui uzluzes MK puslapis? man neatidare visai

laurora laurora 26. Jun 2011, 17:45

ir skonis is tetrapaku visai kitoks

laurora laurora 26. Jun 2011, 17:45

virinti pirktinio nereikia. as tik pasildau. visai kas kita butu, jei naminis butu. tada reikia nugribti ir virinti. o tetrapakuose man tai labai jau nepatikimai atrodo. vis tiek i ji kazko prideda, kad kelis menesius laikytusi

25. Jun 2011, 22:56

mamytes, man gyd. sake, duodant jau mazyliui pieno, kad jo nereikia atvirinti. Sako tik geriau pirkti tetrapakuose. O kaip jus darete?

25. Jun 2011, 22:49

lukvito, ir mano taip pat vaiksciojo...ir sakyciau gan ilgai. bet savaime paskui pradejo deti tiesiai kojyte. basutes pakeitem, bet pats dar bijo vaikscioti, zenge kelis zingsniukus vienas, ir sedasi. gal jau greitu laiku prades lakstyt,,,laukiam, nesulaukiam,,,

25. Jun 2011, 21:28

tai va ir Titas vakar spjove ciulptuka lauk, o jei bandai deti tai dar labiau rekia. Tai galvojau ar cia pilvas, ar cia dantys, ar atsirugti neiseina.

laurora laurora 25. Jun 2011, 13:28

buna ir eiviltei tokios rekimo valandos, kad nezinia, ka skauda ir nuo ko. bet dazniausiai pilvuka raizo, o po kiek laiko parekus pradeda purpset. arba kai neatsirugsta, tada irgi rekia ir pirstus i gerkle kisa.

laurora laurora 25. Jun 2011, 13:27

sveikutes. labai grazios nuotraukytes 😀

25. Jun 2011, 11:35

Sianakt Titas lb blogai miegojo, nuo 1 iki 3 h. tai labai daznai nubusdinejo suverkdamas, o nuo 3 iki 5h tai prareke, kad namas skambejo 😕 nieks nedomino. Daviau espumizano, nes maniau, kad pilvas, bet nepadejo 😕 tai jau apsisprendziau deti viburcolio zvakute. Tada uz pusvalanduko supamas uzmigo. Ryte atsikele puse 10h lyg niekur nieko 😀 laksto linksmas 😀 seniai tokia naktis buvo.

25. Jun 2011, 11:32

Lukvito, as tai niekada nelabai pritariau vaikstynei. Pati turejau, bet statydavau tik krastutiniu atveju, kai nejo susitvarkyti su mazium. Butinai reik aut stabiliais ir su kieta uzkulne batukais. Neleisti, kad vaiksciotu su kojinem net ir po namus. Na ir zinoma pratimai. O siaip eiles tai tikrai nezmoniskos! mums reikejo kai 1men. buvo, tipo per mazai i sonus atlenkia slaunytes. Tai mes ir konsultavomes. Bet kai suzinojome, kad eiles nezmoniskos, ejome privaciai. Eile po sav buvo. Ir svarbiausia jei su gyd siuntimu konsultacija nemokama 😀 liepe pasidaryti kaulu echoskopija. Ir pasirodo viskas savo normose! 😀

25. Jun 2011, 11:23

Aciu Erika 😀 Kostiumelis atiteko nuo pusbrolio 😀 Pusbroliui buvo 2m, kai devejo o titas kai 1- eri 😀

25. Jun 2011, 11:18

sveikutės, gardenija labai graži šeimynėlė ,o jau Titukas koksai gražus su kostiumėliu super atrodot 😀

25. Jun 2011, 11:01

sweikutes,na va pagaliau ir as prisedau pabendraut😀oi kaip gera zinot jog jusu mazyliams viskas gerai.kiek zinau jusu mazyliai laksto,mano laksto,bet ant pirstu galu,papraseme daktares siuntimo pas ortobeda,bet gi eiles nezmoniskos tik rugseji,tai nezinau ka ir daryt,per ilgai uzsibuvo vaikstukuose,manau antra vaikeli kaip turesiu nestatysiu i vaikstukus pasikeite nuomone.labai bijau del maziuko kad taip vaiksto ant pirstu galu ir mokynu statyt pilna pedute,atrodo va statys se tau ir vel varo ant pirstuku☹

25. Jun 2011, 10:50

O cia musu seimyna.... 😀

25. Jun 2011, 10:49

Cia Titukas jau maivytis pradejo, nes nesuprato, ka reik daryti nuo tiek jam skirto demesio 😃

25. Jun 2011, 10:46

Persikeliau jau nuotraukeles is fotiko. Cia Titas su savo dovana nuo mociutes 😀

25. Jun 2011, 00:19

Na ir labai sveikinam Meidute su pirmuoju gimtadieniu 🌷

25. Jun 2011, 00:18

mes ir Jonu neturim taciau pasventem. Taciau ne kiekvienais metais ta darom. Vyro sesuo i svecius atvaziavusi is tolimos salies tai paminejom senas lietuviu tradicijas 😀 Titas su mano mama ir labai gerai jauciasi, o su vyro nelabai gerai atsipalaidaves 😃 nes reciau mato.

laurora laurora 24. Jun 2011, 18:40

mes irgi jono neturim, alia siaip smagu paminet, nes ne vien tik del jonu svente, o rasos ir ilgiausia diena. sianakt mieste tai girdejau po vidurnakcio rekavo jaunimas, tai pasvente gal namolio grizinejo

laurora laurora 24. Jun 2011, 18:39

kadangi mano mama eivilte daznai mato, tai jai ji tarsi antra mama. labai dziaugias, kai ateina, tada nuo manes prie jos lekia ir atvirksciai. mano mama pasakojo, kad lopselyje labai gera aukletoja turejau, tai sakydavau "2 mamos". turbut ir eivilte taip pat jauciasi su mumis. na, o uosviene jai svetimas zmogus, nes labai retai mato

24. Jun 2011, 17:59

sveikutės ,pienuko tai aš dar nebandžiau duoti ,pati jo nemėgstu tai ir vaikai negeria o vyras pieną labai mėgsta ,bet per mane mažai gauna😀 mes ir nešventėm nė vieno JONO neturim, tik tiek kad išeiginė tai visi namuose. kaip smagu mergaičių vienodas svoris ,palaukit mes tuoj pasivysim ,sveikinam mes ir Ligitukę su vardadieniu 🌷.o kaip jūsų mažiukai noriai lieka pas močiutes ,manasis tai maminukas neina niekur ilgam palikt.

laurora laurora 24. Jun 2011, 17:19

tiesa, vakar buvo LIGITOS vardadienis. sveikinu 🌷

laurora laurora 24. Jun 2011, 13:16

laba. eivilte nors ir storuliuke, bet judrumo neispasakyto... nenori but nesiojama, visur lekia, nenusedi vietoj

24. Jun 2011, 11:21

nu tikrai geras,ir ūgis ir svoris vienodas 😃 Ligita tai tris cm šoktelėjo 😀 mes tai nešventėm,vyrui šiandien į darbą ir kažkaip anksčiau irgi nelabai švęsdavom,tai Tituku leidot pasidžiaugt močiutei 😀 aš bandžiau duot pieno,bet negėrė,sakau vėliau gal vėl kada reiks pabandyt duot

24. Jun 2011, 10:52

Sveikos. As tai dar nebandziau duot karves pieno, bet jau vis ruosiuosi kada pabandyti. Jonines tai mes sventem pirtyje prie ezeriuko. Mano mamai palikom Tita. Grizom 1val nakties, nes jau lb miego po pirties norejom. Buvo saslykiukai ir alus. Pirti dar sudainavom liaudisku dainu taip ir pazymejom jonines 😀

laurora laurora 23. Jun 2011, 23:54

kaip jonines jums? ar svenciat? mes tai namuose abi sedim. mama buvo atvaziavus diena, poliklinikon nuveze, nes vezimeliu per prastas oras buvo vaziuot, tada deze ledu nupirko ir abi suvalgem, as pyrago buvau iskepus, saslyku orkaitej iskepiau, tai taip ir paminejom... kukliai

laurora laurora 23. Jun 2011, 23:52

siandien daviau karves pieno. nepatiko visai. todel vakarienes visiskai atsisake (tik koses suvalge, o pieno jokio nebegere)

laurora laurora 23. Jun 2011, 23:51

geras. eiviltes duomenys lygisi tokie pat kaip ir ligitos 😃 paaugo 2 cm (78 cm) ir priaugo 600 g (11 kg 600 g). mes irgi siandien pridavem krauja. maze ne necyptelejo, nors 2 kartus dure i pirsteli. tik daktares tusinuka paemus maige 😀 ir jai net nerupejo, ka ten daro su jos pirsteliu

23. Jun 2011, 22:19

kiek zinau, tai kraujo ir slapimo tyrima daro dauguma metuku proga 😀 pas okulista, tai einam del to, kad turim problemu su akytem, labai bijau, kad tik akinuku neisrasytu...nes kai buvom pirma kart, tai nieko gero nepasake...

23. Jun 2011, 19:26

ka Ligita tiek svertų kaip Titas tai būtų lengviau nešiot,o dabar meškutė ir ją reik dar nešt 😀 nu va Medutei kiek tyrimų darys,o kažin kodėl mūsų niekur nesiunčia,nesuprantu,tai nieko baisaus jums dėl viduriavimo,pas mus infekcija įsimetus buvo,bet jau šiandien nebeviduriuoja,vaistukai padeda 😀 buvo kilus mintis,kad gal koks rota virusas,tai būtų buvę nekas,man irgi reiktų pasisvert,bet neturiu svarstyklių,pas uošvienę yra,bet ten biški blogai rodo

1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 75