2010 m. birželinukų mamytės

05. Dec, 07:23 laurora laurora

Sveikutes. Va ir sukuriau jums temele :)

10. Jun 2011, 22:43

Siandien Titui vel siuliau braskiu, tai kanda ir nieko neatsikanda, tik palaizo 😀 tai sutryniau 5 braskes ir idejau vos cukraus, tai lb skaniai suvalge 😀

10. Jun 2011, 22:41

Man akys pradejo gesti kazkur nuo 4 klases. Tai mokykloje ir visaip vadindavo, todel lb nenoredavau nesioti ☹

10. Jun 2011, 19:18

tai taip,dažniausiai taip ir būna,tie kurie juokias patys turi nešiot akinius

10. Jun 2011, 19:18

tai taip,dažniausiai taip ir būna,tie kurie juokias patys turi nešiot akinius

laurora laurora 10. Jun 2011, 17:41

aisku, kompai del to prisidejo

laurora laurora 10. Jun 2011, 17:41

tada nejauciau dar diskomforto. tik po to darzely, mokykloj del akiniu pravardziuodavo vaikai 😕 bet po kurio laiko daugeliui is ju irgi pagedo akys

10. Jun 2011, 13:12

tai jau tikrai skirtingai,aš jeigu išeinu iš kambario ir palieku vieną tai verkia oj oj,nu po valandos verkimo gal ir užmigtų,bet man kažkaip gaila taip kankint vaiką 😀 o ji kai nori miego visada prisiglaudžia prie manęs,dar atsigeria arbatytės ir užmiega 😀 tai nefainai kai taip anksti reik pradėt nešiot akinius

laurora laurora 10. Jun 2011, 10:12

bet kaip skirtingai uzmiega musu maziai. kai eivilte eina miegot, tai geriau iseit is kambario, nes kitaip ji pradeda dukt, pasirodyt nori. o kai viena paliekam, tada su marliuku voliojasi ir uzmiega

laurora laurora 10. Jun 2011, 10:10

laba. oi, turbut ne taip supratai. kai gimdziau kmuk, tada man rekomendavo mazei patiktint akis iki metu. o nuo 3 metu ir as pradejau nesiot akinius 😕 dar tokie buvo, kur uzriestos auseles, o gale ju - burbuliukai tokie, tai daug kas galvodavo, kad su auskariukais ir labai stebedavosi (tais laikais dar nebuvo tokios mados verti maziems auskariukus). ir mano stiklu matmenys (skaiciai ar kas ten) nesikeicia visa gyvenima. t.y. mano akys nei gereja 😕 nei blogeja

09. Jun 2011, 23:08

tai del akiu as pati klausiau kada vaikui galima akytes patikrinti. Tai gyd sake nuo metu jau galima. Sako zinoma pasitikrinkit dar be to, kad mano akys blogos. O iskilo man del akiu klausimas tada, kai pas mus atvaziavo i svecius mano drauge su dukryte 3m. ir ji buvo su akinukais! Net issiziojau, juk niekad nebuvo su akinukais. Tai tada nusprendziau patikrinti Tita.

09. Jun 2011, 22:42

mums tai nesakė pas akių gydytoją pasirodyt,gal dėl to,kad mūsų abiejų akys geros,Ligita tai irgi nebelabai nori valgyt,tik arbatas geria geria,sakau gerai,kad nors geria per tokius karščius,gerai,kad eina perleist vyrui 😀 maniškė tik su manim užmiega,ir tai galvytę pasidėjus ant krūtinės,kai užmiega paguldau į lovytę ir miega tada 😀

09. Jun 2011, 22:26

O Titas ir labai ilgai vakare neuzmiega, ir mano valanda kartais net virs vartos lovoje, malasi kol uzmiega. Kartais jau net perleidziu vyrui migdymo rituala 😀

09. Jun 2011, 22:21

Kazkaip supratau, kad kaune akiu kliniokse buvot 😀 nes kaip tik ruosiuosi registruoti Tita 😀 tai dabar aisku. As tai labai norejau, kad saules kreme butu ne cheminis o fizinis filtras nuo saules. Mes naudojam spf 30+.

laurora laurora 09. Jun 2011, 18:44

as tai nuo saules tepu is vaistines pirktu purskiamu losjonu. ieskojau , kad butu apsauga ne 30, bet 50

laurora laurora 09. Jun 2011, 18:43

eiviltei sketuke labiau patinka nei universaliam... kadangi labai nori viska matyt, tai sketuke sedi i prieki, o senuoju visada vesdavau i save atsukus

laurora laurora 09. Jun 2011, 18:41

jo jo. del karsciu prasciau valgo. eiviltes apetitas irgi suprastejo. ypac pietu nenori valgyt. muistytis pradeda, nes silta kose valgo, o kai namuose karsta, tai nuo silto maisto dar karsciau pasidaro.beje, nuo karsciu vakarais eivilte tokia issekus buna, kad atsistojus griuva, vel keliasi, vel griuva ir aisku rekia. kai paguldau i lovyte, tada kojas uzvercia, pasivolioja bent valanda ir uzmiega

laurora laurora 09. Jun 2011, 18:37

kokias krdinates? mes utenoj buvom

09. Jun 2011, 14:56

Skaiciau gera straipsni apie maziukus vaikiukus ir saule, tai pasirodo vaikai gali buti alergiski saulei. Gerai, kad jau kremukai atkeliavo nuo saules, buvau pirma kart uzsisakiusi ekologiska krema nuo saules. Pabandziau patiko, o Tito neisbere, vadinasi tiko 😀 Vakar vyras isplove sketuka, tai snd jau dziuna. Gal pavyks snd ir isbandyti, paziuresim ar patiks Titui nauja karieta 😃

09. Jun 2011, 14:51

Mamytes, kaip jusu maziai valgo? Mano vyrukas pradejo visai nebevalgyti pusryciu. Ismaukia piena ryte, nors ir po poros valandu tada duodu kose - nevalgo! Ir aplamai suprastejo valgymas. Ismoko vakar su liezuviu isstumti maista, tai kai jau nebenori isspjauna lauk, o anksciau galvyte nusukdavo. Ot vaikis! Galvoju gal karsciai, galvoju paklausiu kaip jusu vaikiukai.

09. Jun 2011, 14:48

Sveikutes 😀 mano gyd ir rekomendavo kai sueis metukai pasitikrinti akytes. Nes as ir nesioju tai akinukus, tai lesius. Tai sake kaune pries pora sav uzsiregistruoti, tai kaip tik prisedau ieskoti informacijos kokiu tel registruotis. Tai jei Laura, tu jau buvai tai gal kordinates man gali nurodyti? 😉 Saunu, kad viskas gerai Eiviltei.

laurora laurora 09. Jun 2011, 12:51

o mes tai ka tik is akiu gydytojos. prasiau savo daktares siuntimo (siaip dabar jau virs metu tikrina), nes kai sirgau diabetu ir pati nesioju akinius, tai mums rekomendavo kaune iki metu pasitikrint. viskas 👍 sake, nera jokio zvairumo ar dar kokiu blogybiu

09. Jun 2011, 10:34

su sekcija biški vargo yra 😀 mums vyro dėdė atidavė tai gerai,kad nereikėjo aukštai nešt 😀 gal ir neblogai toks vėjelis 😀 maniškė irgi kažko blogai pradėjo vėl miegot,turbūt karšta,arba dantys vis,krūminukai sudygo daba iltinukų turėtume laukt,kai jų sulauksim jau būsim ramūs kol pradės dygt antrieji krūminukai 😀

laurora laurora 09. Jun 2011, 09:26

gyvenam 4 aukste, bet liftas yra. viska kelemes su liftu. tik iki jo dar sunest reikejo ir pries tai ir 2 auksto po kelias lenteles zemyn iki masinos

laurora laurora 09. Jun 2011, 09:25

laba. gal ir gerai 2 turet, nes pvz mes su vyru kartais nepasidalinam 😀 musu miegamasis i pietu puse

09. Jun 2011, 00:28

tai tikrai privargot, ypac jei dar aukstai gyvenat. Turet kur pasideti daiktus yra gerai. Siandien mano vaikis visa diena kazkos piktas ir zyzliukas. Nakti nelabai gerai miegojo ir diena mazokai tai matyt del to. Dantuku nauju tai su pirstu neapciuopiau, nors lb seilejasi 😀 uzmaisiau duoneles tesla ir einu jau miegoti 😀

09. Jun 2011, 00:22

Tai jei nepriims tai turesim abu 😉 taip vyras sake 😀 mano vyras lb optimistas, o as atvirksciai. Musu tam naujam bute pietine saules lb daug. Jei ka, tai sakom vienas bus Tito kambary, kitas musu miegamajam.

laurora laurora 08. Jun 2011, 23:23

mes tai siandien nusikalem su vyru... radom skelbima, kad sekcija dovanoja, tai ir pasiemem. kiek prinesiojom laiptais tai ne tas zodis. sena ta sekcija, bet kai mes nesam turtingi, ir iki sekcijos mums dar labai toli, tai nesuremontuotame salone labai gerai bus. knygas susidesim ir visa kita 👍

laurora laurora 08. Jun 2011, 23:20

o kazi, ar priims senukai atgal, jei jokio gedimo jam nera? vagner - vokiska turbut technika, nes ir siuvimo masinos yra sios firmos

08. Jun 2011, 19:02

Musu tai Vagner. Visas gelezinis pastatomas. Vyras sake rimta firma, bet man kambaryje jis per galingas. Tai nulekiau i kita parda ir radau toki pastatoma plastmasini, firma Gratus. Paprasiau ijungti, tai ka tu, gal siek tiek silpniau pucia ant pirmos padietes, bet kaip tyliai uztai! 😀 tai nusipirkau ta, o ana sakiau vyrui, kad pagrazintu i senukus. 😀 Pas mus ir jau darosi pirkimas ju, as paskutini paimiau! 😀

laurora laurora 08. Jun 2011, 00:35

is pradziu man atrode, kad gan stiprokai pucia, bet dabar jau ipratau. uzimas yra, bet pagal mane nera stiprus (turbut neteko matyt rusisku tarybiniu? 😃 ). o kokios jusu firmos? musu tai pigus... "storm"... kinieciu 😕 vis mastau, kad per didziuosius karscius kada ims ir suges, o nusipirkt jokio visame mieste vel negausim 😃 ziuriu, dabar jau visi PC uzsiveze ju nemazai. jei bus karsciai kaip pernai, tai pelno bus parduotuvems.

1 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 75