2010 m. birželinukų mamytės

05. Dec, 07:23 laurora laurora

Sveikutes. Va ir sukuriau jums temele :)

laurora laurora 08. Jun 2011, 00:30

sandra, eivilte nuo 10 men. valgo zuvi. stengiuosi, kad nors 1 karta per savaite jos gautu valgyt. as irgi juros lydeka duodu (jurine zuvis geriau, nes turi daugiau jodo). ja isverdu vandeny su bulvemis ir morkomis. po to idedu truputi druskos ir visada dziovintu krapu

laurora laurora 08. Jun 2011, 00:27

pati as irgi nelabai megstu zuvi. nebent rukyta ar dziovinta, kartais silke. o vyrui patinka. na, gavosi gan idomiai man tas lynas. dariau pagal recepta is interneto. idaras su kopustais. bet kitakart nebedaryciau tokio idaro - vietoj kopustu deciau kokiu pakepintu svogunu. vyras suvalge labai skaniai.

07. Jun 2011, 22:58

Mano vyras ir nelabai mėgsta žuvies, bet kai aš paruošiu su daržovėm ir apkepintu fermentiniu sūriu jam labai patinka 😀 Bet mes vistiek per mažai valgom žuvies, todėl geriam žuvų taukų kapsules. Dar abiem patinka sumuštinukai su lašiša 😀 Bet man dar turi būti ir citrinos ant jų, o vyrui ne 😀

07. Jun 2011, 22:51

Titas tai valgo žuvį 1 kart į savaitę. Pas mus ketvirtadienis - žuvies diena 😀 Labai jam patinka žuvytė. Aš ruošiu iš jūros lydekos. Pridedu morkų, bulvių, kalafijoro, gelsvės šakelę, česnako mažą skiltelę . Ir žuvies gabaliuką. Ir viską verdu. Į pabaigą kartais idedu dar krapų. Pagardinu su sėmenų aliejumi. 😀

07. Jun 2011, 22:00

o jūs savo mažiukam davėt jau žuvies?aš visai pamiršau,kad ir žuvį gal reik duot vaikui,niekada jos netaisau tai ir vaikui nedaviau

07. Jun 2011, 21:58

aš kai žuvies nelabai mėgėja tai neįsivaizduoju kaip ją reiktų paruošt 😃 gerai,kad ir vyras ne žuvinis 😀

07. Jun 2011, 21:58

šiaip jo,tie sketukai labai praktiški,į bet kokią mašiną telpa,pas mus kai didelė mašina tai ir vežimas telpa 😀 prie jūros aš ir visai norėčiau nulėkt,man tai visai netoli,tik vis nėr kada nuvažiuot 😀 tai taip,nuėmei rankeną ir lai sau važiuoja paskui 😀

07. Jun 2011, 15:02

Pasitaisau darei 😉 jau visai su klaidom rasau 😉

07. Jun 2011, 15:01

O is ko idara dariai lynui? Siaip manau turetu but skanu 😀

07. Jun 2011, 15:00

Laura, o pas jus vejelis ant pirmos padieties lb stipriai dirba? Vyras kai sudejo ir ijunge pirma padala tai galvojau, kad kokia trecia taip uzia ir stipriai pucia.

07. Jun 2011, 14:57

Tai geras dalykas tada, kad nuo triratuko nusiima rankena 😀 Ryt vaziuosiu pasiziureti sketuko pas tokia moteri, ji prekiauja vaikiskais zaisliukais ir daiktais. Mamu geri atsiliepimai, kad prekes geros ir pigios. Tai kai skambinau ar turi sketuku, tai sake turi ir kaina 40 -45 lt. 😀 Zadam prie pajurio kada nulekti tai butu super sketukas.

laurora laurora 07. Jun 2011, 13:33

vyro draugas atnese 2 lynus. nezinau, kaip cia man jie iseis, nes dar niekad neruosiau lyno. orkaitei kepu su idaru. gal gi nesispjaudys vyras 😃

laurora laurora 07. Jun 2011, 13:31

jo, baseino ir as noreciau vaikui. tik kad pas mus butas, tai nebent su kamuoliukais butu, o kaiman retokai nuvaziuojam. vakar eiviltei daviau pabraidyt ezere. patiko visai. po to tik ir leke ezero link 😀

07. Jun 2011, 11:27

ir baseinas geras daiktas,tik aš kai pakeičiau vandenį biški per daug pripyliau ir Ligita išsigando,o gal per šaltas dar buvo ir dabar nebenori į jį lipt,nu gal sakau pamirš ir vėl lips

07. Jun 2011, 11:25

kažin kaip manoji valgys braškes,daržovių tai jokių nenori valgyt ☹ gal vėliau pradės,bet dabar tai visas spjauna,aga tas triratukas paskui pasidaro nestumdomas,kai išmoks pati minti tai nuimsim rankeną ir galės pati važinėtis 😀

07. Jun 2011, 10:55

Sveikos mamytes 😀 na taip tu teisi Laura 😀 mamyt gal kokios pirmosios braskes gal rugstesnes pasitaike. Dar zemuogiu auginam 😀 Tetis vakar grizo nupirkes ne tik vejeli, bet ir baseina 😀 tai bandysim kada 😀

laurora laurora 07. Jun 2011, 10:08

titui turbut per rugscios braskes buvo 😀

laurora laurora 07. Jun 2011, 10:07

laba. tai kad kategorija musu iki 1 metu. gal ir nieko neatsitiks, kad liksim, bet gal kokios naujos mamytes, norincios prisijungti, gali musu nerasti

06. Jun 2011, 23:25

Beja iskilo klausimas, o kodel mes negalime likti sitoje temeleje? Po metu reik keisti ar cia dar kokios kitos taisykles? 😉

06. Jun 2011, 23:21

Na kokia grazute Ligitute 😀 o triratukas geras daiktas, jis gal ten veliau pasidaro ir nestumdomas? Sauni ideja Lauros, kad reik palaukti birzelio galo del temeles 😀 snd vakare nuvaziavome i soda, tai radome keleta jau braskiu, tai nuplovus daviau Titui. Tai atsikando pirma kasni ir daugiau neisiliau, nepatiko. 😀 Bet nenuleisim ranku! Bandysim kita kart 😃

06. Jun 2011, 23:02

aha,aš irgi laukiu kada jau bus uogų 😀 smagu tokios knygutės,reiktų ir mums nusipirkti 😀 tik šilutej kažkaip nemačiau tokios,tai aišku,kai visi bus metinukai tada ir persikelsim 😀

laurora laurora 06. Jun 2011, 18:55

mes tai irgi gera knygute turim su garsais. ten ivairiu garsu yra - gyvuleliu, vandens, pauksteliu, varpeliu, oro salygu (griaustinis, vejas ir t.t.). apie 30 garsu is viso

laurora laurora 06. Jun 2011, 18:38

del naujos temeles, tai siulau palaukti birzelio pabaigos, kada jau vusi vaikuciai bus metinukai, ir tada visos drauge keliausim i naujus namucius

laurora laurora 06. Jun 2011, 18:36

siaip misinelis turbut geriau nei karves pienas. rekomenduojama iki 3 metu gert, bet pienas nuo 1 metu jau nebedraudziamas. as tai laukiu, kada prasides uogu ir vaisiu sezonas, nes noriu, kad eivilte valgytu sviezias gerybes, o ne tyreles

laurora laurora 06. Jun 2011, 18:34

oi, geras daiktas vejelis. drybsau lovoj, kol eivilte miega ir puciuosi sau. na, o vaikui tai nesistengiu, kad pustu, nes bijau, kad kokios ligos "neuzpustu"

06. Jun 2011, 16:59

Nupirkom Titui knygute ''Tavo ūkis'' su gyvūnėlių garsais, ten yra karvutės, arkliuko, avytės ir paršelio garsai. Tai mano vaikas bijo karvutės garso 😃 o paršiuko tinka, sakau jis sako kriu-kriu, tai Titas ir tada sako k-k-k 😃 Šiandien tėtis mums parveš nupirkęs vėjelį, nes namie labai karšta. Titukas laksto nors tik su pampiu ir palaidinuke, bet vistiek plaukučiai prie kakliuko šlapi. Tai i laukutį išeinam tik vakare.

06. Jun 2011, 16:33

Sveikutes 😀 oi, aciu Laura! 😀 manau visos mamytes grazios turedamos tokius mielus, grazucius ir sveikus vaikucius 😀 jie gi mus puosia 😀 as tai jau misinio 3 nr duodu nestle Nan. Nes kaip pirkome tai buvo parasyta, kad nuo 8 men. paskui matyt pakeite ,kad nuo metu, nes niekur jau neradome pirkti, kad nuo 8. Gal buvo senesnio leidimo. Bet pasilikau sudeti 8men ir nusipirkau 1m. palyginu, kad sudetis ta pati. Tai ir duodu 3. O del pienelio ir zadu gyd pasiklausti. Ar geriau misinys ar karves pienas. Na jei teks kraustytis i kita temele, tai prisijungsiu ir as 😀 nes neuzilgo ir mes busim metinukai 😀

06. Jun 2011, 16:14

čia Ligita su triratuku 😀
mūsų kompas kažko sustreikavo,nebeįsijungia,bus sugedęs ☹ gal dar pasitaisys

06. Jun 2011, 15:56

tai aš ir pagalvojau,kad jau mes didesni tai reikia kraustytis į didesnių grupelę 😀

06. Jun 2011, 08:45

tai tikrai daug įspūdžių turėjot ropliukų lenktynėse 😀 Titas kaip užsakytas tik po ropliukų pradeda vaikščiot 😀 vakar dar pagalvojau,reiks paklaust kaip ten jums tuose ropliukuose sekėsi 😃 jau gėlyčių ir Ligita nenori atiduot niekam 😃 aš tai vis dar duodu savo pienelį,sakiau tik iki metų maitinsiu,bet kažkaip neina nutraukt 😀 sakau kai pati nebenorės tada ir nebeduosiu,nes taip tik vakare dažniausiai geria,bet būna,kad pasiima geriau arbatą,tai gal greit ir nebenorės,bandžiau duot ir karvės pieną,bet negėrė

1 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 75