2010 m. birželinukų mamytės

05. Dec, 07:23 laurora laurora

Sveikutes. Va ir sukuriau jums temele :)

28. Jun 2011, 23:35

Nuvaziavom pas mociute liepziedziu skintis, tai Titas sekundziu reikalas dingo nuo manes ir vezimo, ir nukrito ir persiverte kuliais tai zanduka visa apsibrosdino ☹ , ten nelabai zoles daug buvo uz tad. Dabar neseniai isterija prasidejo grinai pilvas. Matyt nuo uogu, nes gal kokias 6-7 suvalge braskes ir dar norejo, bet jau nedaviau. Reiks riboti.

laurora laurora 28. Jun 2011, 18:00

batus irgi labai megsta nesiot 😀 nespeju jos gaudyt, nes kai pasiima, tai bega kuo toliau ir kuo greiciau nuo manes

laurora laurora 28. Jun 2011, 17:59

eivilte irgi atnesa daiktus man, bet kai kuriuos man i burna nori ikist, nes pati kramto, tai nori, kad ir mama paragautu 😃 marliuka (dazniausiai pries miega) ciulpia, o kita gala man duoda - tipo, mamka, ir tu ciulpk, geriau uzmigsi 😃

laurora laurora 28. Jun 2011, 17:57

nusikaliau siandien. ejau per visa miesta iki tevu, pabuvom pas juos, po to keli km atgal namo. jau kaip privargau... karsta kaip lauke, tai ne tas zodis. o kai isejom is namu, tai vesoka buvo.

28. Jun 2011, 14:57

Ligita šiąnakt irgi atsibudo puse pirmos ir pradėjo verkt,nei arbatos gėrė nieko tai panešiojau biški ir vėl užmigo,bet jau miega savoj lovytėj,o pietų tai pas mus lovoj 😃 savoj 20 min,o mūsų lovoj tai valandą su viršum 😀

28. Jun 2011, 14:51

maži išdykėliai 😀 Ligita buvo televizoriaus pultelį į spintą įdėjus,ieškojau ieškojau nu niekur nėra,paskui reikėjo rankšluostį pasiimt tai žiūriu padėtas 😃 Ligita irgi kamuoliuką atneša,kai ką nors darau ji ateina ir nori,kad paimčiau tai sakau kur kamuoliukas tai bėga atnešt 😃 aš irgi dažnai laikau be pamperso,tai irgi sėdam kas 20 min tai padaro,būna,kad ir dažniau,bet padaro balą ir tuoj puola makaluot su rankyte 😃 reik greit valyt,jau paklausi Ligitos kur mamytė kur tetukas tai parodo 😀

28. Jun 2011, 13:56

Sakau snd atnesk man kamuoliuka, nulekai atsinesa kamuoliuka, tada sakau atnesk masinyte ir atsinesa masinyte 😀 o kur tavo merliukas, nubego atsinese ir ta 😀 snd ateinu skalbti o skalbimo masinoje masina jo ideta 😀 einu pro zislu deze ir ziuriu, kad ten mano batai ideti 😃 ir kada ten jis viska padaro tai net nespeju uzmatyti, o atrodo buna visur salia 😃

28. Jun 2011, 13:52

Gerai, kad manojo ir neberia, nes lb patinka braskes. O tresniu kai daviau tai nelabai patiko 😀 as snd su savo vaiku nesusitvarkau, varineju is paskos. Bandziau laikyti be pampio kol i lauka eisim. Tai iki pietu nieko. Nes pastebejau, kad kas 20 min sysioja tai pasodinu. Na o po pietu, belekaip ir belekiek 😀 nespeju valyti ir o tas voliojasi laimingas. Kaip snd lipa, griuna ir juokiasi, begioja nuo manes ir taip juokas jam ima lyg as ji gaudyciau 😃

28. Jun 2011, 13:41

Sveikutes 😀 na tikrai nezinia kas cia kaltas ar pilvukas, ar dantukai. Titas tai ir trecia naktis nekaip miega, nubunda ir ziuri jau ir tik pabandyk nepasiimt jo i lova savo. Tai pasiguldom, tai jis ten malasi muistosi uzsimerkes ir matosi, kad miego nori ir sunkiai sekasi uzmikti.

28. Jun 2011, 12:15

sweikutes,nu va vargsiuke eivilte☹gali visko but,o manasis kaip braskes ir zemuoges valgo sakes kaip patinka,ir gerai kad neberia.

laurora laurora 28. Jun 2011, 10:18

sveikutes. nakti kazko eivilte rekt buvo pradejus. vakare gerai uzmigo, o apie 2 val.nakties miegodama (uzsimerkus) pradejo rekt ir issibudino 😕 turbut dantys arba pilvas 😕

28. Jun 2011, 09:25

tai šaunu,kad viskas puikiai Eiviltei,turbūt,mažiesiems per rūgščios braškės,kai paaugs tada gal valgys,o vakar davėm Ligitai trešnių,tai nespėjau kauliukų imti lauk,o ji jau tiesia rankytę,sakau nors vienas vaisius patinka vaikui 😃 tai jau grynas absurdas,galva neišneša kaip jie taip gali daryt

27. Jun 2011, 17:40

sveikutės skaitai tai net piktumas paėmė 😀sumoka alga o po trijų metų sugalvojo kad per daug, nu čia tai jau virš visko ,turi kažkur klausti ar jie taip gali elgtis,barškių mes ir nevalgom kažkodėl nors mergaitės tai labai valgo o Mindaugas ne,
mes ir sveikinam visus visus kurių nepasveikinom 🌷kad jau užaugom visi tokie dideli ir gražūs.

laurora laurora 27. Jun 2011, 14:44

skambinau siandien daktarei del eiviltes kraujo. sake, viskas puiku 👍

laurora laurora 27. Jun 2011, 14:44

o as daug uogu neduodu. tik jogurta pagardinu, nes kitaip eiviltei nelabai su pilvuku gera buna 😕

27. Jun 2011, 13:51

Tai va,sakau kur tai matyta,kad po trijų metų pamatė,kad klaidą padarė ir sugalvojo išsiieškot,reiks domėtis kas čia per nesamonė,už nieką čia reiks atiduot 200 lt,grynai nesamonė,geriau vaikui kažką nuperku už tuos pinigus,tikrai nervai ima,baisu.Tai gerai,kad Titukas pradėjo valgyt braškes,Ligita tai spjauna ir viskas

27. Jun 2011, 13:30

Zinokit kaip mano vaikas pradejo valgyti braskes ir ismoko dar sakyti, tai sako ''da''. Suvalgo ar atsigeria ir visada sako da! 😃

27. Jun 2011, 13:29

Sveikos 😀 musu sketukas tai labai manevringas, kai rinkomes buvo ant triju ratu ir lb manevringas ir ant keturiu, tai tikrai nepatogus. tai pasiimem su trim ratais. Sandra, na cia tai tik Lietuvoje gali taip buti!!!! :/ as isivaizduoju kaip tu jautiesi? O is kitos puses tegu irodo, kad jie tau permokejo, pateikia skaiciavimus! Nes parasyti ir as galiu bet ka! Tai mums su puodais taip buvo, pries metus emem issimoketinai. Ir kai gruodi paskola pasiemem tai reikejo padaryti, kad tokiu isismokejimu nebutu. Ir dabar neseniai atejo ir laiskas tipo delspinigiai 27 lt reik sumoketi. Mano vyras lengvai taip nepasiduoda 😀 tai skambinosi ir domejosi kodel. Tai tipo kad kelis kartus buvo nesumoketa ta diena kuria reikia 😃 tai sako, o kai puse sumos is karto sumoki, tai privilegiju nera. Tai sako, tokio punkto sutartyje nera. 😃 na ir susimokejom 😀 bet cia tai 27, o is taves Sandra 200. Ziauru..........

laurora laurora 27. Jun 2011, 13:20

kaip uzsimaniau kokio levaso ar cebureko 😛 bet tingiu darytis, tai ir liks tik mintyse 😀

laurora laurora 27. Jun 2011, 13:19

o man sketukas labai patinka 👍 o dar kai parkas yra ir miesto saligatviai sutvarkyti, tai liux vazinetis. tik pusyne, kur takai paprasti ir pusu saknys issikise, labai sunku pravaziuot, bet kai netoli pusynas, tai galima is pestute nueit iki jo, o ten jau pilna idomybiu eiviltei, kad vezimo tikrai nereikia 😀

27. Jun 2011, 11:49

sweikutes,nu va mano mazius jau bando statyt kojyte tiesiai,bes vis vien dar gerai neeina ant pilno pado o varineja ant pirstuku.oi kaip linksma vaikuciams sulaukus metuku,pirmas tortas,ir daug idomybiu😀sweikinam ir mes visus ir visas😃DDD

27. Jun 2011, 10:33

sveikos merginos, dekoju uz sveikinimus 😀 musu gimtadienis praejo sauniai, tik kad salta buvo, galejo su orais labiau pasisekt, gaila, kad negaliu nuotraukomis pasidalint, bet man cia jos neisikelia...siandien buvom kraujo priduot, tai mergina net necyptelejo, tik labai idemiai ziurejo, kas vyksta 😀 mes tai turim sketuka, mums dave pasinaudot giminaite, bet man jis toks nepatogu, nemanevringas, tai nutariau, kad cia bus kelioninis, nes vietos masinoje jis uzima gerokai maziau, tai net i namus nenesam, dabar kai baba dar dviratuka mums padovanojo, tai mums sketuko kaip ir visai nereikia

laurora laurora 27. Jun 2011, 10:24

sandra, kokia nesamone!!! po kiek laiko prisimena, kad permokejo. virsune!! tai kam tada permokejo, jei po keliu metu skolu iesko? nu sakes

laurora laurora 27. Jun 2011, 10:23

sveikos. manes irgi vaikstukai nedomino. kazkaip eivilte kai pradejo savarankiskai anksti sedet, o po keliu dienu ir atsisttot isikibus, pamaniau, kad greit ir vaiksciot prades, tad del 1-2 menesiu net neapsimoketu pirkt tokio daikto. ir neklydau. daug vertingesnis pirkinys - sketukas, kuri nebrangiai pirkausi, bet uz tai kiek naudojam mes ji. senojo vezimo jau visai nebenaudojam. be to ir eiviltei nepatiktu sedet i mane atsisukus, nes nori viska matyt (jei universalaus vezimo rankena permetu, tai sunku valdyt buna).

27. Jun 2011, 08:53

įsivaizduojat,užvakar gavau laišką,prieš tris metus dirbau centre "iki" tai atsiuntė dabar laišką,kad per klaidą buvo blogai paskaičiuotas darbo užmokestis ir man permokėjo 200 lt tai dabar reikia juos grąžint iki liepos 4 d,jei ne tai kreipsis į skolų išieškotojus,nu bet kaip susinervinau,sakau atsibudo po trijų metų,kažkokia nesamonė

27. Jun 2011, 08:51

sveikutės,kokios gražios Tito gimtadienio nuotraukos 😀 lukvito dėl to aš irgi nenorėjau vaikštynės,nes mano sesė mažoji turėjo ,tai irgi ant pirštų galų vaikščiojo,bet paskui savaime praėjo,kelis kartus buvo nuvežę masažams ir tiek,dėkui už sveikinimus,net nežinojau,kad ligitos vardadienis buvo 😀 mes tai iš maišelių perkam pieną,nes man irgi tetrapakuose kažkaip keistai atrodo,kaip [ienas gali galiot puse metų,pridėta visokio brudo atsiprašant ir nesinori man tokio vaikui duot

laurora laurora 27. Jun 2011, 00:58

va tokia turejo but 🤔

laurora laurora 27. Jun 2011, 00:57

oi, ne tokia sypsenele 😕

laurora laurora 27. Jun 2011, 00:57

as pati neperku, bet vyras is reiso parsiveza nepradarytu, tai sunaudojam. man tai pienas netgi skanesnis is tetrapaku, bet turbut del to, kad ten kazko deta, kas padeda islaikyt ilga galiojima :>)

26. Jun 2011, 22:11

buvo uzluzes puslapis ir man. Pieno tetrapakuose mes visai neperkam, tai skonio nelabai zinau.

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 75