2010 m. birželinukų mamytės

05. Dec, 07:23 laurora laurora

Sveikutes. Va ir sukuriau jums temele :)

01. Jul 2011, 16:20

Meidute, sveikinam su dantuku! 😀 mes tai kai emem puodus ir vilnos patalynes per ukio lizinga, tai jokiu palukanu neskaiciavo, todel ir patiko mums tas dalykas. Mano vyras ir nelabai taupus, as taupesne. As net sau gailiu koki drabuzi nusipirkti 😀 jis manes klause kodel nepirkai jei tau patiko, sakau taupau, tai jis mane atgal nusiveda ir liepia nusipirkti. 😀 O paskola kai pasiemi tai ziauru kai permoki, bet ka daryti. nes pvz mes, tai niekada neprisitaupytum busto pirkimui. tai dabar stengiames gyventi is vyro uzdirbtu pinigu, o mano nuo saskaitos stengiames neimti, tik krastutiniu atveju 😀 bet tas atvejis, pasirodo daznai atsiranda 😃

01. Jul 2011, 13:19

nu tai jo,jei neina sutaupyt tai jau nieko nepadarysi,gerai,kad maniškis taupus,o taip tai irgi gautume lizingu viską pirkt,dabar norim paskolą išmokėt,o paskui galėsim pradėt remontuotis,nes dabar pas mus nei vonios nei tualeto nėra,žadėjom dabar laikinai pasidaryt,bet vėl kanalizacijos nėra,turėtų iškast šią vasarą,bet dar net nepradėjo ☹ tai vis laukiam laukiam,o kaip bjauriai kai pagrindinių dalykų nėra namie,mes ir 5 metam pasiėmėm,bet norėtume greičiau išsimokėt,tai gal per 3 pavyks išsimokėt 😀

laurora laurora 01. Jul 2011, 12:48

taigi va. uz tai ir teko kelis kartus imt sms kredita, bet dabar niekaip atiduot nesugebam, tik pratesiam kas menesi, o pratesimas 145 lt kainuoja 😕

01. Jul 2011, 10:28

tikrai, kad sunku su mokejimais, o sunkiausia tada kai gauni alga ir pradedi visiems daryt apmokejimus, dar komunaliai, uz telefona, interneta ir matai, kad tavo saskaita jau tuscia, ir va tada graudu..

laurora laurora 01. Jul 2011, 10:20

wdrugeli, su dantuku! 🤗

laurora laurora 01. Jul 2011, 10:20

sveikutes. jei butu mano valia, lizingu ir as nieko neimciau, bet vyras... netaupus visiskai. jam geriau permoketi negu pasitaupyti. kazkada skaiciavau, kiek mes tu lizingu turim... tai jei ko nepraleidizua, su busto paskola is viso apie 10. o sumos tai ispudingos susidaro, kai reikia susimoket. o kur dar komunaliniai mokesciai. siurpas net eina. kai ka prisiemem dar gerais laikais. kai ka jau baigsim tuoj ismoket.

01. Jul 2011, 09:24

sveikos 😀 na, va pagaliau, mes turim dar viena dantuka, per didelias kancias, bet jos dar nesibaigia, tai tikiu, kad tuoj turesim dar koki viena...mes tai ir gi turim nemazai lizingu ir vartojamaja, tiksliau sakant, tai vyras, jis kai pas mane zvejys, tai valti, priekaba eme issimoketinai, bet daugiau mes imam vartuojamuosius, nes mazesnes palukanos buna, ir visada stengemes kuo greiciau atiduoti, dabar turim vartojamaja 5metams, bet planuojam per 3metus atiduot...nemegstam mes taip i skola gyvent, bet kitaip nelabai pavyksta ka nors isigyti, as dar galiu pasitaupyt, bet vyrui ziuriu sunkiai sekas savo finansus tvarkyti 😀

30. Jun 2011, 23:27

tai tikra nenuorama Eiviltė 😀 Ligitai irgi padeda apkabinus stipriai nusiramint,iš pradžių biški supyksta,bet paskui nieko 😀 tai daug laura turit lizingu pasiėmę,mes tai tik paskolą ėmėm namui pirkt,o daugiau tai stengiamės susitaupyt ir nusipirkt,nes lizingu nemažai permoki

laurora laurora 30. Jun 2011, 17:21

eivilte kai reke, tai ir apkabinama, supama nenori but

laurora laurora 30. Jun 2011, 17:21

oi, mes paskola pasieme, masina lizingu (nenauja), bet jau baigiam ismoket, kompiuteriai abieju buvo lizingu, vartojamoji paskola, saldytuvas, tv, sms credit, fotikas... jau net nebezinau, ar viska susakiau. daug daiktu emem dar kai geresni laikai buvo ir as dirbau, o dabar tai galva skauda pagalvojus apie sumas, kurias vos istengiam sumoket 😕

30. Jun 2011, 16:12

Titui ir taip buna, tada paimu ir einu migdyti, bet nesileidzia, nori keltis, tai neleidziu ir apsikabinu stipriai, pasupuoju ir jau nurimsta ir uzmiega 😀 Titas snd jau temper neturi nuo ryto, pagunda i lauka iseiti, bet lyg ir bijau dar snd. Laura, o jus irgi pasieme paskola?

laurora laurora 30. Jun 2011, 15:32

kai sitiek skolu (lizingai, paskola, prekes issimokejimui ir t.t.), tai pamirstam, uz ka ir kada sumoket reikia

laurora laurora 30. Jun 2011, 15:31

tai gerai nors tiek, kad ligita ant ranku nurimsta, o eiviltei niekur negerai

30. Jun 2011, 14:36

oi negerai su tom skolom,nu bet čia tai kažką pirkot ir pamiršot susimokėt,o kai pas mane,net nežinojau,kad skolos turiu ☹ pas mus tai dar nepradėjo žydėt pasirodo liepžiedžiai,bet jau ant dienų turėtų sužydėt,oi Ligitai irgi taip būna,nesuprasi ko nori,atrodo viskas negerai,eina zyzia,neaišku ko,sakau tokiom dienom ir išprotėt galima,kai tik ant rankų tenori būt 😀

laurora laurora 30. Jun 2011, 14:04

eiviltei kazkoks psichas uzejo. miegot nenori, spinteles neatidaro, tai isterija, bulves neduodu, vel rekimas, marliuka jos mylima paduodu, tai sviedzia i sali 😕 pas mane ant ranku lipa, o kai paimu, tada stumiasi ir nori begt. padedu ant zemes, vel prasosi ant ranku, manieze negerai, lovytej irgi negerai ☹

laurora laurora 30. Jun 2011, 14:01

mums grynai uz 1 menesi nemoketa delspinigius sukaupe. na, o uz birzeli jau kaip ir priklauso, sumokejom, tad liko tik uz geguze pamirsta.

30. Jun 2011, 13:53

laba, laba 😀 na mes ir tada susimokejom buten snoro lizingui 😀 palaukia, kad daugiau delspinigiu prisikauptu tada pranesa 😀

laurora laurora 30. Jun 2011, 12:28

sveikutes. paaiskejo, kad ir mes turim skolu 😕 tik ne valstybei, o snoro lizingui. bet irgi nemaza sumele - virs 100 lt. pasirodo, geguzes men. pamirsom sumoket, tai dabar reikia sumoket ta suma+delspinigiai.

29. Jun 2011, 18:31

tai negerai,kad titukas susirgo ☹ oi pas mus pampis ryte tai labai pilnas būna,kai ji daug arbatos geria tai vidury nakties dar reikia keist,nes perbėga pr kraštus 😀 o dieną ant puoduko jau daug padaro

29. Jun 2011, 18:21

Ir pas mus vejai dideli, matyt, kad supute, nes laukuti vezimuke ir miegojo dar. Nors daznai jis taip miega, bet matyt gal susiles truputi buvo ir kai vejas didelis tai ir uzteko ☹

laurora laurora 29. Jun 2011, 18:04

zemuoges mums tai uosviene renka. siandien 2 kg braskiu nupirkau uzsaldymui. visai nebesitikejau, kad ju dar bus, nes derlius jau i pabaiga, bet atsirado dar prekiaujantis ukininkas (su licenzija netgi ir kaina normali)

laurora laurora 29. Jun 2011, 18:02

vargsiukas titas. pas mus dideli vejai siomis dienomis. gal ir pas jus taip pat? gal supute mazyli?

laurora laurora 29. Jun 2011, 18:01

na, kai eivilte neseda ant puoduko, tai buna kazkiek papildytas pampis. kartais daugiau, kartais maziau, bet buna visada

29. Jun 2011, 15:33

reikes nusipirkti zuvu tauku Titui. Snd mazius mano nors ir sirgaliukas, bet ant puodo sauniai daro. Ir vaiksto be pampio, idejau tik merliuka i kelnytes, jei ka. Noreciau nusipirkti daugartines kelnytes. Ir labai noriu paklausti ar jusu maziukai is po nakties atsikelia su pilnu pampiu? Titas tai lb dar nakti sisioja. Kitos mamytes pasakoja, kad jau pampiai beveik sausi buna is po nakties. O kaip jusu mazyliai ir mazyles? 😀

29. Jun 2011, 15:26

Sveikutes. Pas mus liepziedziai tai tik pradeja zydeti, pats tas skynimui. Mano tetis ir lb daug pririnko zemuogiu, skanumelis tikras 😀 Titukui nakti slogyte atsirado, snerpste. O ryte kai atsikele, itartinai karstas, na ir pasitvirtino turim temperaturos ☹ labai jau umi slogyte.

laurora laurora 29. Jun 2011, 14:17

laba. tai kad jau baigia nuzydet (bent jau pas mus)

29. Jun 2011, 13:21

tikrai vargšas Titukas,kaip skaudžiai buvo vaikiukui,Ligita tai visada nori į mašiną lipti,vieną kart leidau,tai pana norėjo išlipt ir iškrito,o kiek buvo ašarų,dabar jau vėl šilti orai prasidėjo smagu 😃 aš tai vis nueinu į mišką žemuogių prisirenku,tik ligita nevalgo,bet pačiai skanu,susitaisyt su cukrum,vakarienei kaip tik 😀 laura,tai tavo tėvai irgi netoli gyvena,iki maniškių irgi keli kilometrai,tai nueinam su vežimu dažnai 😀 aš dar neskyniau liepžiedžių,bet jaučiu reiktų prsiskint

laurora laurora 29. Jun 2011, 00:56

man tai kazkaip neramu del eiviltes. kad tik nebutu jai kokio dirgliosios zarnos sindromo 😕

laurora laurora 29. Jun 2011, 00:56

vargsiukas titas. zuiki pagavo. eivilte tai daznai namie kur bumbteli

laurora laurora 29. Jun 2011, 00:55

na bet ir sutapimas! siandien eiviltei irgi su pilvu problemu buvo (tik vakare issipurpsejo, o iki to laiko vis parekciodavo), bet naujo maisto ar kazko, kas pustu pilva, nedaviau 🤔 tai net nesupratau, del ko cia jai taip

1 2 3 4 5 6 7 ... 75