2010 m. BIRŽELINUKAI

08. Jul, 10:11 laurora laurora

Labukas. Vis delto sukuriau nauja temele, nes kazkaip keista butu pasilikti kategorijoj 6-12 men. :) Dabar jau ilgiau galesim pabut sioj temelej - visus metus.

laurora laurora 18. Jul 2011, 01:14

o kada savo mazylius i darzeli planuojat leist? as tai eivilte uzrasius nuo kitu metu rugsejo.

laurora laurora 18. Jul 2011, 01:14

oi, tai visai netoli jusu vestuvinis jubiliejus 😉 gal kur svesit? mes tai kazkaip neakcentuojam ir nesvenciam. tik 1 metu vestuviu proga gavom dideli puoda is mano tevu. labai reikejo puodo didelio, nes i buta buvau atsivezusi tik nuo studiju laiku mazycius 😀 net nesitikejau gaut tada dovanu kazko ir neplanavom svest, alia kai tevai su dovana atejo, tai ir vaisiu bei sampano atsirado ant stalo 😀

18. Jul 2011, 00:43

filma ziuriu ir prie pc esu, ilgas filmas 😉 bet jau miegucio noreciau. Mes tai 2m. ir 2 men bus 30d liepos, kai vede. 😀

18. Jul 2011, 00:40

taip Laura, kai paciam zmogui salta tai ir tada atrodo, kad kitam salta, ypac vaikui. As tai ilgai nemaudau jo ezere, maudemes vis vakare tai gan jau vesu buvo. Grudinu 😀 As manau, kad nesusals jei truputi papliuskensi, juk vanduo stimuliuoja visa kraujotaka. Mums baseine net ir panardint rekomenduodavo vaika, sako, kad deguonis aprupina smegenis labiau ir vaika skatina greiciau vystytis. Bet ezere dar bijojau panardinti.

laurora laurora 18. Jul 2011, 00:18

jai gal paciai amziais salta buna

laurora laurora 18. Jul 2011, 00:17

o kaimyne musu kokia keista... pamato mane su eivilte lauke ir vis sako, kad susaldysiu vaika (anot jos, per plonai aprengta). taigi sakau vasara (ir tikrai silta ar net karsta buna), o jai vis kitaip atrodo

laurora laurora 18. Jul 2011, 00:16

arba kad perkatus bus ir staigiai atves vandeny 😕 nu kazkaip nedristu dar leist. gal siemet ir susilaikysiu nuo vaiko maudymo ezere

laurora laurora 18. Jul 2011, 00:15

bet tai geras. idomu, kaip eivilte reaguotu i maudynes ezere? kazkaip man baisoka leist ja maudytis. vis atrodo, kad susals vaikas.

laurora laurora 18. Jul 2011, 00:14

mes beveik 3 (rugsejo pab. bus 3).

17. Jul 2011, 23:57

Mamytes, o kiek jus metu jau santuokoje gyvenat? 😀

17. Jul 2011, 23:55

Mums tai gimtadienis ir gerai ir smagiai praejo, grizom puse 3. tai ir miego mazoka. Titas vakar ir snd maudesi ezere 😀 bet jau vaiko emocijos! as dar tokio jo nemaciau 😃 visi ezere net nustoja maudytis ir ziuri juokdamiesi kaip vaikas is laimes savo kailyje netelpa 😀 o kai islipti reikia tai geriau i ausis kamstukus isideti 😀 rekia, bando kasti ir visaip istrukti 😃

17. Jul 2011, 23:50

As ir norejau paklausti Wdrugelio ar jusu paciu vestuves? 😀

17. Jul 2011, 23:48

Na tikrai Sandra, smagu tokioje gausioje kompanijoje buvo augti. 😀 Tai Ligituke lauktuvemis papirkot 😀 Man tai 31m. sausio viduryje bus 32m. As tai ir labai noreciau 3 vaikuciu, bet kaip sako, kaip Dievulis duos 😀

laurora laurora 17. Jul 2011, 23:02

wdrugeli, tai cia jusu vestuves bus?

laurora laurora 17. Jul 2011, 23:00

nu bet ir bobos gi!!! 1🤓ikos tai jau pilnamete. ko cia stebetis, kad ir jos vaikas butu? juk dabar ir 12-os pasigimdo

laurora laurora 17. Jul 2011, 22:58

oho, sandra, kaip turejo but linksma tokioj kompanijoj augt 😀 turbut ir pati planuoji gausia seimyna? as tai noreciau 3 vaikuciu, bet cia tik norai 😀 man 26 m. lapkricio pabaigoj bus 27

17. Jul 2011, 21:54

sveikos, cia zivile klause manes apie akis, tai mano akys geros, o pas vyra trumparegyste, tai tikriausiai ir nuo jo bus paveldejusi sitas problemas su akim. man, tai 26m, mano sesem po 20, o brolui 14 😀 su sesem tai gerai bendrauju, gal su viena labiau, nei su kita, bet sutarem ir pasisnekam, tik, kad gyvenam atskirai, tai retai ir susitinkam, bet siaip, visada su dziaugsmu musu laukia ir mazaja su malonumu priziuri. mano sese mano mergyte nuo pat mazens ziuri, kai jai buvo tik menuo buvau su ja palikus, nes reikejo vestuveje pabuti, tada dar nekart buvo atvazevus ir mane su vyru i baliukus isleido, tai nuolat ir gi pasakodo, kaip aplink bobutes znabzdedavosi, kai su vezimu kur isvaziuodavo 😃 mano vyrui jau atostogos, tai dar pora dienu pabunam vilniuje ir lekiam pas uosvius ruostis krikstynom ir vestuvem, siandien isdrysom sau jau pirmaja vestuvine dovana pasidaryt 😀 nusipirkom tv 😃

17. Jul 2011, 19:00

kaip juokas ėmė vieną kart,su sese mieste kai buvom,palikau ją su Ligita prie parduotuvės,jai 18 m,tai eina bobos pro šalį ir kraipo galvą,vaje vaje,tokia jauna ir su vaiku 😃 biški nervinos,bet paskui sako,tai ką čia kiekvienai kvaišai turiu aiškint,kad čia ne mano 😃

17. Jul 2011, 18:57

tai jo,laura,jei skirtingos su sese tai kur bendrausit daug,paskui suaugs,išsilakstyt,savo šeima sukurs tai gal kitaip bus,gal ir bendraut pradėsit daugiau 😉 aga,aš vyriausia,man 25,metų pabaigoj bus 26,o kiek jums?su viena sese tai kažkaip nuo mažens sutardavom,šnekėdavom per naktis 😀 su broliu daugiau pešdavomės,paskui jauniausia atsirado,tai kažkaip jau didesnis metų skirtumas tai ir bendravimo mažiau,bet jau kaip didelė tai vėl kitaip 😀 o dar turiu sesę 6 metų 😀 tai visi sakė,kad čia jau mano galėjo būt 😃 kiti kas nežinojo,kad mama nėščia buvo tai ir pagalvodavo,kad mano 😃

17. Jul 2011, 18:51

na va,mes jau po vestuvių 😀 smagu buvo,šventėm iki ryto,tai dabar miego trūksta,tikiuos,kad Ligitukė naktį gerai miegos,biški buvo užpykus,kad palikom vaiką pas močiutę,bet jau nieko 😃 tai man irgi patinka voveraitės su padažu,bet pasidarau vieną kartą ir man gana 😀 bet tikrai nepigiai pirkai,aš tai neverdu jų,pakepinu į sviestą,ir padažą padaraau tai man žymiai skaniau nei virti

laurora laurora 16. Jul 2011, 14:12

nusipirkau svieziu voveraiciu. bet jau kainytes!!! 200 g 5 lt! bet kai tik vieni prekiautojai buvo, tai ir pirkau is ju. suvirs grybai ir ne kas liks, alia taip norejau su svieziom bulvem. pasidarysiu voveraiciu padazo

laurora laurora 16. Jul 2011, 14:11

eivilte sianakt ramiai miegojo. tik nakti po langais jaunimelis baliavojo ir dainas plese is visu jegu. prabudau, eivilte muistytis buvo pradejus, bet uzsidariau langus ir orlaides, o tada toliau dejom miegot.

laurora laurora 16. Jul 2011, 14:10

sesuo uz mane 4,5 m. jaunesne. na, bet mes labai skiriames. as daugiau seimos zmogus - nepatikdavo man nei tusai kazkokie, nei klubai, o ji visur varineja ir su seima mazai bendrauja.

16. Jul 2011, 13:30

na manau, kad linksma bus 😀 tai Sandra, esi vyriausia is seseru? O kiek paciai metu jei ne paslaptis? Mano sesuo tai 5m.vyresne uz mane, bet puikiai sutinkam. Kol mazos buvom, tai labai pesdavomes, bet dabar tai geriausios drauges 😀

16. Jul 2011, 12:41

mums irgi buvo keletas naktų neramių,bet dabar vėl normaliai miega 😀 tai tikrai smagu,kad tik nori vyras mokytis 😀 tai,živile,smagu ir jums šiandien bus 😀 pas mus tai oras nekoks,lijo iš ryto,dabar tai ne,bet apsiniaukę iš visų pusių,gal ant vakaro pasitaisys 😀 laura,tavo sesė gal daug jaunesnė už tave?nors maniškės tai viena 5,kita 7 metais jaunesnės,bet kažkaip bendraujam,biški vyresnė dabar į nidą išvažiavus dirbt,tai ta jaunesnė irgi pabūna su ligita kai reikia be problemų

16. Jul 2011, 12:05

mano vaikas snd nekaip miegojo. Pabudo puse 3 ir uzsimane zaisti, akytes bado mamai ir teciui 😀 Labai domina blakstienos 😀 tai valandziuke zaide, kol uzmigo. Bet jau antra naktis labai malasi, muistosi, vis nubusdineja.

16. Jul 2011, 12:03

Siandien antos gimtadienis, tai vel leksim i pirtele. Nupirkom dovanu dvirati su begiais, bet ne nauja, padeveta. Nes ji jau labai praeita vasara norejo 😀 tai esu ipareigota saslykus paraugti, tai eisiu uzsiimti darbeliu siuo 😀 pas mus bent lb geras oras kol kas, saule, silta... Tai Sandrai pasiseke su oru, jei ir pas juos toks pats 😀

16. Jul 2011, 12:00

na is pradziu buvo keista, kai i pamokas vakarais eidavo nuo 17 val. o grizdavo 22 val ar dar veliau. Tai visa diena ir nematydavau. Ruosdavo visokias uzduotis, referatus 😀 ir vadoveliu metydavosi namuose visur ant stalu 😀 dabar keista, kad anksciau grista. Sakau na o jei Titas sakys, kad neisiu 12kl 😃 tai maniskis sako zygiuos kaip geras! Neleisiu kartot savo klaidos 😀 Nmauose vakar nupirkau torto, sampano, tai visas svyti is laimes 😀

laurora laurora 16. Jul 2011, 10:23

oooo! saunuolis, kad sugalvojo pabaigt 12. o nekeista, kad vyras abiturientas? 😀

15. Jul 2011, 23:54

Siandien savo vyra isleidau su klase pabaliavoti 😃 mat baige 12 kl. 😃 Saindien gavo atestata. Turejo 10 kl pabaiges ir uzsimane vakariniu pabaigti 12 kl. tai issilaike visus egzus 😃 tai dabar jau nori kur nors neakivaizdiniu toliau studijuoti 😃 matyt patiko 😃

1 ... 72 73 74 75 76 77 78