2010 m. BIRŽELINUKAI

08. Jul, 10:11 laurora laurora

Labukas. Vis delto sukuriau nauja temele, nes kazkaip keista butu pasilikti kategorijoj 6-12 men. :) Dabar jau ilgiau galesim pabut sioj temelej - visus metus.

13. Jul 2011, 12:35

man tai aplamai pirma vasara, kad su tokia savijauta problemu turiu. Ar cia koks mums virusas?! 😕

13. Jul 2011, 12:34

vakar Titas prisivalge juoduju serb, tai sianakt skaudejo pilva ir daznai nubusdinejo ir verke 😕 Snd buvom pas gyd vel nes sloga ap,azejus, bet giliai nosyje vistiek snirpscia. 😕 tai paziurejo gerkle tipo raudona siek tiek, tai galvoti jau pradeda gal refliuksas. Vaistu parase nuo refliukso, nes man nei jis kosina, nei atpilineja. Penktad eisiu jau pas savo gyd, tai pasiklausiu ka ji mano. O tu vaistu nepirkau. bet dar liepe ir tuos nuo alergijos gerti dar 1 sav. praplove nosyte, tai skaidrus sekretas nosyteje, o ne geltonas, antibiotiku dar skirti nenorejo. Man paciai ir kazkokios akys perstincios ir niezti, gerkle tai ir persti viena diena, tai ne. Tai galvoju kas cia mums yra. 😕

13. Jul 2011, 12:28

Sveikutes 😀 oi kaip smagu Sandra, jau pabuvojot prie juros. 😀 Mes tai ir planuojam, bet dar nezinom ar liepa, ar rugpjuti vaziuoti. Kefyras tikrai gerai, kiti dar su grietine tepa. 😀 As tai varliu bijau ir ziurkiu labai, dideli vorai ir nemalonus. bet paskutini karta issigandau ziogo, nes tokio dydelio dar nebuvau maciusi! Gal kokiu 4-5 cm!Jis kazkaip atsidure kambaryje (sode pas draugus) tai toks jis man baisus buvo ypac, kai nuo lubu nukrito ar nusoko tiesiai ant manes!!!!! :-O

laurora laurora 13. Jul 2011, 10:12

ziviles atveju tai gavosi kava su citrina 😃

laurora laurora 13. Jul 2011, 10:11

mes tai vakar su eivilte pasiemem pleduka ir isejom netoli kiemo ant pievutes passedet. bet jau eivilte tai visu demesi atkreipia, nes vis ko prisigalvoja. ir mieste vaziuojant vezimeliu spygaut pradeda, o jei dar gyva padara koki pamato... tai taip visi ir atsisuka su sypsenom veiduose 😃

laurora laurora 13. Jul 2011, 10:09

labukas. sandrut, kefyriukas. tik kefyriukas 😀

13. Jul 2011, 09:43

nu gal ir neblogai kava su rugštele 😃 man tai vorai nelabai patinka,bet žiauriai bijau pelių ir žiurkių,man jos pačios baisiausios,pasideginom vakar biški palangoj,tai daba skauda veida ir pilvą,nežinau ką betept

laurora laurora 13. Jul 2011, 00:27

siaip voru as nebijau, bet kai netiketai is stiklines isniro, tai issigandau ir pasislykstejau. labiausiai bijau kirmeliu ir peteliskiu. kirmeles man labai slykscios, o peteliskes... pati nezinau, kodel ju bijau

12. Jul 2011, 23:25

Man tai buvo atvejis, kai atostogavau kaime, bet dar buvau kokia 16m. tai cukrineje vietoj cukraus kazkas ipyle citrinos ruksties. Ir as i kava isidejau jos, galvodama, kad ten cukrus 😀 ir taip skaniai pradejau gerti... 😃 Ir nuo tokio skonio kaip supykino, kad viska isspjoviau. Ir dar trys zmones buvo pasidare kavos su ,,tuo,, cukriuku 😀 tik teko laime man pirmajai paragauti 😀 tada visi neragave savas kavas ispyle. O pasirodo, mano dede susimaises ipyle ne cukraus ir lb skubejo i darba ir pamirso perpilti. Tai kai grizo ir suzinojo kas mums nutiko, tai skaniai is musu pasijuoke 😀

12. Jul 2011, 23:23

sveikutės,nu pas mus nei lijo nei žaibavo,o jau būtų visai neblogai,kad palytų ir pas mus 😀 nu tie vorai tai man nepatinka,ligita kažkaip keistai šiandien pomidorą valgė,nors visada spjaudavo 😀 gal po biški pradės valgyt daržoves 😀

12. Jul 2011, 23:00

Siandien buvom sode, skynem juoduosius serbentus. Tai Titas pats skynesi nuo krumo ir valge 😀 jis labai skaniai valgo juoduosius 😀

12. Jul 2011, 22:47

Sveikutes 😀 na ir mano vakariene butu baigta pamacius vora! Na ir pas mus lyjo ir zibavo. bet po pietu vel karsta buvo.

laurora laurora 12. Jul 2011, 09:50

sveikutes. kaip naktele? pas mus tai prilyta is po nakties, o nakti zaibavo, griaude. dabar matos toks gaivus oras, nekarsta. kaip tik pagal mane 😀

laurora laurora 12. Jul 2011, 00:54

kazkaip nebejauku ir kambary sedet pasidare prisiminus si ivyki

laurora laurora 12. Jul 2011, 00:54

o man kazkada sode buvo... totalus kosmaras!!! rusy buvo padetas pradetas pokelis pieno. as taip skaniai norejau pavalgyt batono su trintom uogom ir pienu. isipyliau pieno i stikline ir matau, kad pienas joje juda. ir iskyla toks nemazas VORAS!!!! na, vakariene buvo baigta dar jai neprasidejus. dar kad muse kokia tame piene butu, o cia voras. o jei jis butu neisnires ir buciau sugerus piena? eina sau!!! 😕

laurora laurora 12. Jul 2011, 00:50

apie aisbergo salotas jis nieko nezino (bent jau iki tol, kol as nepasakiau), o ant pakuotes buvo parasyta prancuziskai. dar angliskai butu suprates, bet prancuziskai... 😃 na nieko. nenusinuodijo. tik neskaniai teko suvalgyt 😃 bet siaip ir dieta ispylus tokia salotu sriuba butu nepamaisius 😃

11. Jul 2011, 23:20

oi geras cia! 😃 na tie vyrai! 😀

laurora laurora 11. Jul 2011, 22:57

zinokit, pries kelias dienas kaip luzau is juoko. vyras buvo prancuzijoj, isinorejo kopustu sriubos, tad nusipirko. issivire sriuba (pries tai klause manes, ka det, kiek virt ir pan.). o ta sriuba gavosi karti. na ir ka jus manot? ogi vietoj kopusto galvos aisbergo salotu nusipirko 😃 o jis apie maisto gaminima nenutuokia ir jo tas nedomina, tai koks isiutes buvo - tipo, isveisia visokiu darzoviu, kad tik zmogu apgaut 😃 luzau!

laurora laurora 11. Jul 2011, 22:54

sunku 😕 alia ka padarysi. jau kaip ir pripratus. vyro pastoviai nera, o tai yra sunkiausia ☹

11. Jul 2011, 22:53

Sunku isleisti artimus, kai zmones priversti uzdirbt pinigelius kitoj saly. Pas mus dabar zaibuoja ir lyja.

11. Jul 2011, 22:38

mano Titas kai dar kruminuku nei vieno neturi, tai as dar patrinu, kad gabaliukais nerytu, kad skrandukas lengviau virskintu. 😀 Oi Laura, isivaizduoju, kad nusikalti vien nuo karscio galima. Mes su Titu puse 6 isejom i lauka mamos is darbo pasitikti, tai grizom visi persile. Tai nuejau namo ir isejau 20 val. tai dar valandziuke pabuvom su dviratuku 😀

laurora laurora 11. Jul 2011, 20:28

nusikaliau, alia namuose kuiciausi su melynem kiek pailsejus. sutryniau su cukrum ir i saldikli, i saldytuva

laurora laurora 11. Jul 2011, 20:27

na, kiekvienam vaikuciai savaip. siaip ji netingi kramtyt ir kramto, tik kad po to blogai virskina jai. ir tustinasi kas antra diena kietai 😕

11. Jul 2011, 19:37

nu įsivaizduoju,kad nusikalei 😀 aš tai niekaip neišsimiegu,vaikštau kažkokia aptuisus,atrodo miegočiau visą parą jei kas leistų 😃 ryt su draugėm varysim į palangą,tik kad geras oras būtų 😀 živile,tai smagus gimtadienis buvo 😀 aš tai jau nebetrinu senokai ligitai maisto,pati gražiai viską sukramto,mėsytę irgi smulkiais gabaliukais supjaustau ir puiku

laurora laurora 11. Jul 2011, 18:03

sveikutes. va, ir as nusikalus. vel per visa miesta su eivilte zygiavom iki tevu, nes sese reikejo isleist (isskrenda i kipra dirbt), o paskui tiek kelio atgal parzleget. jau taip nusikaliau, nes karstis nezmoniskas. aisku, eivilte pute sau i aki, kol as stumiau jos vezima per visa miesta. eivilte pas tevus nuo stalo isragavo nemazai: duonos, pyrago (mamos kepto), sausainiu, daviau mandarino. pasiemus sauksta pradejo barskent per indus, pasiseme is asocio obuoliu sulciu ir pripylste 😀 zodziu, veiklos jai buvo

11. Jul 2011, 12:43

as ir pastebejau, kai tik savaitgalis tai forume tuscia. Na dar daug ka sudaro, kad vasara 😀

11. Jul 2011, 12:42

mes tai ir valgom jau savas morkytes, burokelius, tik bulviu dar ne. Anyta dave 2 jau cukinijas, bet gerai zieve minksta ir seklu nera dar, tai Titui jas daznai verdu. As tai smulkintuvo jau ir nenaudoju. As su mediniu koceliuku pasmulkinusiek tiek, o mesyte lb smulkiai supjaustau. Mano vaikas per gimtadieni prisivalge ivairiausiu valgiu. Baisiausiai tai reikalavo keptos duonos su cesnaku ir keptos vistos. Nenorejau duoti, bet tada toki festivali pakele, kad oi. Siulau kita, ne rodo pirstu i vista ar duona ir duok! Tai pavalge ir galvojau kaip cia bus, bet 2 naktys visiskai ramios buvo 😀 vadinasi tiko.

11. Jul 2011, 12:37

Sveikos 😀 Mes vakar apie 21 val pargryzom tik is gimtadienio. Buvau tokia nusikalus, kad kai tik vaika paguldziau ir pati i lova 😉 sode buvo gimtad, o ten namas prie pat prudo, ten kaip tikram kurorte 😀 tai buvo vaikams baseinas, smelio deze, visokiu dviratuku ir masinyciu, kur kokiom stumtis reikia. Tito is baseino negalejau iskrapstyti. 😀 tai vaikas toks nusikales grizo! 😀 Ir as taip pat 😀 tetis musu dirbo savaitgali. Tai kai vaikai sugule buvo pusseseriu naktiniai pasnekesiai iki 3 val. tai sekmadieni lb jauciau miegelio stoka. Nes Titukas jau 7val nubudo. 😀

laurora laurora 11. Jul 2011, 00:46

o mes siandien gavom siuntini is kaimo mociutes (uosvienes): 4 l melyniu (tik dabar baigiau perrinkt), svieziu bulviu, morku 😛 eiviltei daviau cielu melyniu. maniau, kad nepatiks netrintos ir be cukraus, bet taip patiko, kad turejau dar duot 😀 jo, trinu dar vis 😕 pati matau, kaip vaikas valgo ir kaip jaucias nuo vienokio ar kitokio maisto.

10. Jul 2011, 21:27

Sveikutės,mes tai kažkaip kiaulių neperkam,po gabaliuką mėsos nusiperku,faršo biški ir užtenka,tai gerai,kad yra kur pasidėt,o pas mus tai nebūtų kur tiek padėt,šiandien dar biški mėlynių pasirinkau tai uogienės išsiviriau 😀 tai su blenderiu dar viską trini eiviltei?tai smagu pasižmonėjot mieste 😀

1 ... 74 75 76 77 78