Šios dienos tema - sapnai. Sapnų pasaulyje išnyksta visos mus saistančios taisyklės. Bet ar visada sapnuojame mums malonius dalykus ir tai, ką norime?
Vieni sapnai būna neutralūs, kurių per daug nesureikšminame. Kiti, kaip aš vadinu "ženklų sapnai" - kai regima aiškius daiktus ar reiškinius, kuriuos dažniausiai galime paaiškinti atsivertę sapnininką. Treti būna baisūs arba malonūs. Bet aš manau, jog savo sapnus galime paaiškinti tik mes patys, o tie visi sapnininkai yra tik kaip šablonai.
Papasakosiu vieną savo sapną, kuris man labai "įstrigo":
Sapnavau, kad buvau mieste su vaiku, manęs atvažiavo pasiimti vyras ir mes turėjome važiuoti namo, tačiau jis mane nuvežė į kažkokius kitus namus. Kai aš jo paklausiau, kodėl jis mus čia atvežė, atsakė, jog tai mūsų nauji namai. Namo vidus buvo įrengtas idealiai: visos interjero detalės puikiai priderintos, virtuvė padaryta pagal mano norus (baras su nuostabiu apšvietimu, baldai ir t.t.).
Tačiau kiemas buvo baisus: aptvertas aukšta tvora, apaugęs visokiom žolėm, aplinkui nebuvo jokių kaimynų - tušti laukai, o toli toli miškas matėsi. Taip pat kažkaip šalia manęs atsirado antras vaikas ir aš savaime žinojau, jog jis mano. Na o visokių smulkmenų nepasakosiu.
Taigi, aš jį iššifravau taip: kaip dauguma jau žino, mano vyras vokietis. Jis mane pastoviai ragina važiuoti gyventi į Vokietiją. Galbūt tas sapnas norėjo parodyti, kad mano gyvenimas ten bus geresnis materialine prasme, atsiras antras vaikas, tačiau aš nesijausiu laiminga dėl to, ką palikau Lietuvoje (tušti laukai be kaimynų).


Ar jūs sureikšminate tai, ką sapnuojate?
Papasakokite savo įsimintinus sapnus :)
Linksmos dienos!
Mano draugės ir KT neapsaugojo, kai jau mažiukui buvo laikas 😀
Anokia paslaptis - gumos 😈
nu vistiek smagu kad padare 😀
Aš tiesa sakant norėjau tik po mokslų, bet išėjo kaip išėjo, nors ir saugojomės, bet apsaugos nevisada suveikia, ir šai turim savo džiaugsmą 😃 Mane dažnai apninka dviprasmiškos mintys, pajutau ką reiškia dirbti, būt naudingam, ir noris siekti, tobulėt, mokytis, rodos vieno mažiuko gana, tačiau pagalvoju jei ateityje seksis gerai, gal antro nebegalėsim turėt, nebus kada, nes toks žmogus esu, nemėgstu, kai sugriūna tai ką planuoji, bet vaikutis juk ne daiktas, nepasirinksi, gali planuoti, saugotis, bet kaip ir sakė santuokoj gyvenant maža kas 😀 Kartais tokia paranoja apninka, kad rodos noriu mergytės, sapnuoju anktim, bet protas sako, kad anskti, dar laaaabai anksti, tad plaukiu pasroviui, kaip bus taip ateity. O dabar tiesiog džiaugiuos vienu sūnum, o dar kaip gyvenimas taškus ant i sudės parodys laikas 😀
Nedėkosiu, kad visi linkėjimai išsipildytų 😀 tokia ramybė ir palaima viduje ir jokios panikos, nors visokių reikalų pilna, kažkas keisto 😀 gerai pavasaris mane veikia 😀
http://www.delfi.lt/news/daily/education/seimas-uz-laisvadieni-rugsejo-1-aja-mokiniu-tevams.d?id=43472545
Na linkiu jums greičiau sulaukti mažo angelėlio 😉 Nėra to blogo kas neišeitų į gera kaip sakoma 😉
kazkas neaiskaus...
Taip, bet kad ir stipriai planavom, kvietėm ir meldėmės, mažytės sulaukėm tada, kai nustojom taip aktyviai šauktis ir kai mažiausiai tikėjomės 😀 atėjo laikas ir pasibeldė ji 😀 patys geriausi dalykai nutinka netikėtai 😀
va pritariu 😀
netikiu bet taip sakau ka girdejau
Iš tikro gali norėti, planuoti, bet vaikiukai ateina tuomet, kai jie patys nori 😀 kada būna jų laikas 😀
nu tipo neplanuoti laimingaiau gyvena. 😀 nu kazkaip galvoju bus bus o va daba tai jau spirale
o pas manes tai netyciukai
einu ir as pabaigt plaut namu, liko abu WC ir meigamieji.... O tada eisiu pasilepint i vonia, ir viena, be Ugnes 😃 Itariu, kad supyks mergina 😃
einu maitinti seimynos,o Pascal vis karstesnis darosi 😕
Čia tikrai taip būna, kad kai nustoji aktyviai šauktis, opt ir yra, mums taip irgi buvo 😀
😃 😃 tokiu tai nea 😃
tas irgi tiesa 😀 as tai net dalyvavau konkurse i aukstesnes pareigas, buvau jau nuspredus, kad ner ir nereikia, o gavos taip, kad sekanti men. pastojau 😃 teko personalo skyriui pasakyt, kad iekotusi kito kandidato 😀
Tikiu, kad bus 😀 o pas mane šiuo metu širdyje tokia ramybė, taip gera, vyras irgi streso nepatiria, tai sau ramiai mėgausimės laisva meile, o kada bus tada 😀 jei užsivėlins kursiu karjeros planus, o kaip viskas susidėlios tik dievas žino 😀