Šios dienos tema - sapnai. Sapnų pasaulyje išnyksta visos mus saistančios taisyklės. Bet ar visada sapnuojame mums malonius dalykus ir tai, ką norime?
Vieni sapnai būna neutralūs, kurių per daug nesureikšminame. Kiti, kaip aš vadinu "ženklų sapnai" - kai regima aiškius daiktus ar reiškinius, kuriuos dažniausiai galime paaiškinti atsivertę sapnininką. Treti būna baisūs arba malonūs. Bet aš manau, jog savo sapnus galime paaiškinti tik mes patys, o tie visi sapnininkai yra tik kaip šablonai.
Papasakosiu vieną savo sapną, kuris man labai "įstrigo":
Sapnavau, kad buvau mieste su vaiku, manęs atvažiavo pasiimti vyras ir mes turėjome važiuoti namo, tačiau jis mane nuvežė į kažkokius kitus namus. Kai aš jo paklausiau, kodėl jis mus čia atvežė, atsakė, jog tai mūsų nauji namai. Namo vidus buvo įrengtas idealiai: visos interjero detalės puikiai priderintos, virtuvė padaryta pagal mano norus (baras su nuostabiu apšvietimu, baldai ir t.t.).
Tačiau kiemas buvo baisus: aptvertas aukšta tvora, apaugęs visokiom žolėm, aplinkui nebuvo jokių kaimynų - tušti laukai, o toli toli miškas matėsi. Taip pat kažkaip šalia manęs atsirado antras vaikas ir aš savaime žinojau, jog jis mano. Na o visokių smulkmenų nepasakosiu.
Taigi, aš jį iššifravau taip: kaip dauguma jau žino, mano vyras vokietis. Jis mane pastoviai ragina važiuoti gyventi į Vokietiją. Galbūt tas sapnas norėjo parodyti, kad mano gyvenimas ten bus geresnis materialine prasme, atsiras antras vaikas, tačiau aš nesijausiu laiminga dėl to, ką palikau Lietuvoje (tušti laukai be kaimynų).


Ar jūs sureikšminate tai, ką sapnuojate?
Papasakokite savo įsimintinus sapnus :)
Linksmos dienos!
nu prisišnekėsi 😛 va imsiu ir atvažiuosiu 😇
mano pipirai laukan isbego dar 😀
vaziuokit pas mane 😃skaiciau ir as ,kad dar geguze bus tik +8
nenoriu žiemos, kur tas pavasaris? matyt, per užgavėnes mažai blynų valgėm 🤔
jis manau studentukas dar,o moket abejoju ar kas jam moka uz mk konsultacijas,tiesiog praktika...teisti mes greit skubame 😀
jo orus pasiklausiau slabdriba,pikledis
rimtai?
nu ka vel ziema ateina
Aš taip pat perskaitau kas toje skiltyje, bet apie kompetenciją spręsti vien iš pasisakymų, manau neapdairu, reik tik džiaugtis, kad nors kiek užveda ant kelio mamas, rūoimais klausimais.
ane? kazkaip i ta skilti nebuvau ilindus...
vyrui norisi pagranduko 😀 o aš norėčiau iki 35 😀 bet tai bliamba, jau tiek nedaug iki tų 35 liko 😕 aaaaaaaaaaaa
pagranduko
kad jau nebe,vis pasikalbam su tetuku,gal apie 40 man,kaip bus,bet labai abejoju.Nesivadovauju tuom,kad vienam uzteks koses ir kitam,norim isleisti normalisi i gyvenima vaikus o ir pati esu gyva,esu ne tik mama,bet ir moteris
dar neplanuojam 😉 vyras norėtų trečio, ir aš visai nieko prieš.. iš pradžių sakiau, turėsiu tik du vaikus, man gana 😀 vyras sak neseniai, tau gerai, matai kaip vaikai auga, norėčiau trečio vien tam, kad matyčiau kaip auga...
aišku, nežinia kaip čia bus, o gal nepastosiu..kas ten žino
nu ir jus planuokit 😀
Na taip tiesa
kaip pavydziu baltai kas planuoja 😀
pasitiket taip,bet del ko mylimes-del malonumo,o nutraukimas,mhhh nera is maloniausiu...
na, o kadangi visai norėčiau trečio vaikučio, tai nėr prasmės ir saugotis 😀 nors dar trečio ir neplanuojam 😀
kad man nėr prasmės jų vartot, kai vyras retas svečias namie 😀 mes nutrauktą naudojam, o vyru aš pasitikiu 😀