Sapnų karalystėje...

Sapnų karalystėje...

22. Mar 2011, 09:00

 

Šios dienos tema - sapnai. Sapnų pasaulyje išnyksta visos mus saistančios taisyklės. Bet ar visada sapnuojame mums malonius dalykus ir tai, ką norime? 

 

Vieni sapnai būna neutralūs, kurių per daug nesureikšminame. Kiti, kaip aš vadinu "ženklų sapnai" - kai regima aiškius daiktus ar reiškinius, kuriuos dažniausiai galime paaiškinti atsivertę sapnininką. Treti būna baisūs arba malonūs. Bet aš manau, jog savo sapnus galime paaiškinti tik mes patys, o tie visi sapnininkai yra tik kaip šablonai.

 

Papasakosiu vieną savo sapną, kuris man labai "įstrigo":

 

Sapnavau, kad buvau mieste su vaiku, manęs atvažiavo pasiimti vyras ir mes turėjome važiuoti namo, tačiau jis mane nuvežė į kažkokius kitus namus. Kai aš jo paklausiau, kodėl jis mus čia atvežė, atsakė, jog tai mūsų nauji namai. Namo vidus buvo įrengtas idealiai: visos interjero detalės puikiai priderintos, virtuvė padaryta pagal mano norus (baras su nuostabiu apšvietimu, baldai ir t.t.).

 

Tačiau kiemas buvo baisus: aptvertas aukšta tvora, apaugęs visokiom žolėm, aplinkui nebuvo jokių kaimynų - tušti laukai, o toli toli miškas matėsi. Taip pat kažkaip šalia manęs atsirado antras vaikas ir aš savaime žinojau, jog jis mano. Na o visokių smulkmenų nepasakosiu.

 

Taigi, aš jį iššifravau taip: kaip dauguma jau žino, mano vyras vokietis. Jis mane pastoviai ragina važiuoti gyventi į Vokietiją. Galbūt tas sapnas norėjo parodyti, kad mano gyvenimas ten bus geresnis materialine prasme, atsiras antras vaikas, tačiau aš nesijausiu laiminga dėl to, ką palikau Lietuvoje (tušti laukai be kaimynų).

Ar jūs sureikšminate tai, ką sapnuojate?


Papasakokite savo įsimintinus sapnus :)

                                                                                                           Linksmos dienos!

Krisliukas Krisliukas 22. Mar 2011, 19:15

nu prisišnekėsi 😛 va imsiu ir atvažiuosiu 😇

22. Mar 2011, 19:14

mano pipirai laukan isbego dar 😀

22. Mar 2011, 19:14

vaziuokit pas mane 😃skaiciau ir as ,kad dar geguze bus tik +8

Krisliukas Krisliukas 22. Mar 2011, 19:14

nenoriu žiemos, kur tas pavasaris? matyt, per užgavėnes mažai blynų valgėm 🤔

22. Mar 2011, 19:13

jis manau studentukas dar,o moket abejoju ar kas jam moka uz mk konsultacijas,tiesiog praktika...teisti mes greit skubame 😀

22. Mar 2011, 19:12

jo orus pasiklausiau slabdriba,pikledis

22. Mar 2011, 19:11

rimtai?

22. Mar 2011, 19:10

nu ka vel ziema ateina

22. Mar 2011, 19:10

Aš taip pat perskaitau kas toje skiltyje, bet apie kompetenciją spręsti vien iš pasisakymų, manau neapdairu, reik tik džiaugtis, kad nors kiek užveda ant kelio mamas, rūoimais klausimais.

22. Mar 2011, 19:09

ane? kazkaip i ta skilti nebuvau ilindus...

Krisliukas Krisliukas 22. Mar 2011, 19:03

vyrui norisi pagranduko 😀 o aš norėčiau iki 35 😀 bet tai bliamba, jau tiek nedaug iki tų 35 liko 😕 aaaaaaaaaaaa

22. Mar 2011, 19:02

pagranduko

22. Mar 2011, 19:01

kad jau nebe,vis pasikalbam su tetuku,gal apie 40 man,kaip bus,bet labai abejoju.Nesivadovauju tuom,kad vienam uzteks koses ir kitam,norim isleisti normalisi i gyvenima vaikus o ir pati esu gyva,esu ne tik mama,bet ir moteris

Krisliukas Krisliukas 22. Mar 2011, 19:01

dar neplanuojam 😉 vyras norėtų trečio, ir aš visai nieko prieš.. iš pradžių sakiau, turėsiu tik du vaikus, man gana 😀 vyras sak neseniai, tau gerai, matai kaip vaikai auga, norėčiau trečio vien tam, kad matyčiau kaip auga...
aišku, nežinia kaip čia bus, o gal nepastosiu..kas ten žino

22. Mar 2011, 19:00

nu ir jus planuokit 😀

22. Mar 2011, 19:00

Na taip tiesa

22. Mar 2011, 19:00

kaip pavydziu baltai kas planuoja 😀

22. Mar 2011, 18:59

pasitiket taip,bet del ko mylimes-del malonumo,o nutraukimas,mhhh nera is maloniausiu...

Krisliukas Krisliukas 22. Mar 2011, 18:59

na, o kadangi visai norėčiau trečio vaikučio, tai nėr prasmės ir saugotis 😀 nors dar trečio ir neplanuojam 😀

Krisliukas Krisliukas 22. Mar 2011, 18:59

kad man nėr prasmės jų vartot, kai vyras retas svečias namie 😀 mes nutrauktą naudojam, o vyru aš pasitikiu 😀

1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 23