Šios dienos tema - sapnai. Sapnų pasaulyje išnyksta visos mus saistančios taisyklės. Bet ar visada sapnuojame mums malonius dalykus ir tai, ką norime?
Vieni sapnai būna neutralūs, kurių per daug nesureikšminame. Kiti, kaip aš vadinu "ženklų sapnai" - kai regima aiškius daiktus ar reiškinius, kuriuos dažniausiai galime paaiškinti atsivertę sapnininką. Treti būna baisūs arba malonūs. Bet aš manau, jog savo sapnus galime paaiškinti tik mes patys, o tie visi sapnininkai yra tik kaip šablonai.
Papasakosiu vieną savo sapną, kuris man labai "įstrigo":
Sapnavau, kad buvau mieste su vaiku, manęs atvažiavo pasiimti vyras ir mes turėjome važiuoti namo, tačiau jis mane nuvežė į kažkokius kitus namus. Kai aš jo paklausiau, kodėl jis mus čia atvežė, atsakė, jog tai mūsų nauji namai. Namo vidus buvo įrengtas idealiai: visos interjero detalės puikiai priderintos, virtuvė padaryta pagal mano norus (baras su nuostabiu apšvietimu, baldai ir t.t.).
Tačiau kiemas buvo baisus: aptvertas aukšta tvora, apaugęs visokiom žolėm, aplinkui nebuvo jokių kaimynų - tušti laukai, o toli toli miškas matėsi. Taip pat kažkaip šalia manęs atsirado antras vaikas ir aš savaime žinojau, jog jis mano. Na o visokių smulkmenų nepasakosiu.
Taigi, aš jį iššifravau taip: kaip dauguma jau žino, mano vyras vokietis. Jis mane pastoviai ragina važiuoti gyventi į Vokietiją. Galbūt tas sapnas norėjo parodyti, kad mano gyvenimas ten bus geresnis materialine prasme, atsiras antras vaikas, tačiau aš nesijausiu laiminga dėl to, ką palikau Lietuvoje (tušti laukai be kaimynų).


Ar jūs sureikšminate tai, ką sapnuojate?
Papasakokite savo įsimintinus sapnus :)
Linksmos dienos!
ka vyras?
o vyras
JOkubo 2m laukem.
velyku bobutei laiska rasykit gal; perduos jusu norus😃 as tai dabar noriu iseiti i darba, atsistoti ant koju, gauti pajamas, ir uzdirbti antram😀
o as noriu, kad dievulis ir mane dar i eile isirasytu 😀
nu gal atsiras darbelio
smagu 😀
Man tai liūdna šiek tiek, jau greit tas darbukas baigsiis, o aš įpratau, man patiko, deja neina daugiau . . . vėl keturis mėn be darbo būsiu . . . .
Nesakome planuoti, kad Dievas iš planų nepasijuoktų 😀 tiesiog nebesisaugom ir sakom, kada bus lemta, tada ateis mažiukas 😀 tikiuosi kuo greičiau, tada tuo pačiu išėjimu spėtume abu prasiauginti 😀
Doviliuk kiek suprantu antrą mažylį galvojate planuoti 😀 ?
blemba, visa milka suvalgiau su arbata ☺
man pradzioj skuadziai buvo maitin, speneliai trukinejo..
kita irgi be kalbu maitinsiu, ir maitinsiu tiek kiek galesiu....kaip gerai dovile sako jei tik dievas duos.
Tikrai, kad absurdas, mano krūtinei maitinimas įtakos turėjo, bet visai nesigailiu, kad maitinau ir kitą vėl maitinsiu kuo daugiau....jei tik dievas duos..
na as ismaitinai irgi savo vaika, 7 menesius..dziaugiuosi kad tiek galejau ismaitinti.viena vakara maitint o pieno nei laso, ilgai dar kruti daviau neatsigamino...tai takart vyras 11 valanda nakties vaziavo misinuko pirkti...
Manoji vysto lėlytę, tai galiu prisėsti, nes tokia zyzliukė palikus, visur turi mane vestis, seilės bėga upeliais, kažkas darosi dantukų šalyje...laimei naktim miega 😀 ir taip juokas ima, atrodo kaip afrikos vaikutis pilvas kaip kamuolys, kai privalgė, o kojos kaip šakaliukai 😀
Kai gulėjau po gimdymo tai pamenu nugirdau seselę sakant - į tokią ir tokią palatą mišinuko, tai užklausiau paskui ar mama maitinti negali, pienuko nėra, sako ne, pati nenori, mat krūtinės nenori susigadinti . . .va čia tai absurdas . . .
as visus 3 beveik iki metu
laiminga mama! tureti savo pieno ir be jokiu rupesciu maitinti buvo mano svajone.. juk taip patogu, nakti atsikelia tai pasiimi i lova pamaitini ,nereikia eiti tu misinuku nakti daryti ir t.t. dar ir pigu, nes tie misiniai oj oj kaip pratustina pinigine + nekalbu apie pampersus... 😪
manau,kad taip