Šios dienos tema - sapnai. Sapnų pasaulyje išnyksta visos mus saistančios taisyklės. Bet ar visada sapnuojame mums malonius dalykus ir tai, ką norime?
Vieni sapnai būna neutralūs, kurių per daug nesureikšminame. Kiti, kaip aš vadinu "ženklų sapnai" - kai regima aiškius daiktus ar reiškinius, kuriuos dažniausiai galime paaiškinti atsivertę sapnininką. Treti būna baisūs arba malonūs. Bet aš manau, jog savo sapnus galime paaiškinti tik mes patys, o tie visi sapnininkai yra tik kaip šablonai.
Papasakosiu vieną savo sapną, kuris man labai "įstrigo":
Sapnavau, kad buvau mieste su vaiku, manęs atvažiavo pasiimti vyras ir mes turėjome važiuoti namo, tačiau jis mane nuvežė į kažkokius kitus namus. Kai aš jo paklausiau, kodėl jis mus čia atvežė, atsakė, jog tai mūsų nauji namai. Namo vidus buvo įrengtas idealiai: visos interjero detalės puikiai priderintos, virtuvė padaryta pagal mano norus (baras su nuostabiu apšvietimu, baldai ir t.t.).
Tačiau kiemas buvo baisus: aptvertas aukšta tvora, apaugęs visokiom žolėm, aplinkui nebuvo jokių kaimynų - tušti laukai, o toli toli miškas matėsi. Taip pat kažkaip šalia manęs atsirado antras vaikas ir aš savaime žinojau, jog jis mano. Na o visokių smulkmenų nepasakosiu.
Taigi, aš jį iššifravau taip: kaip dauguma jau žino, mano vyras vokietis. Jis mane pastoviai ragina važiuoti gyventi į Vokietiją. Galbūt tas sapnas norėjo parodyti, kad mano gyvenimas ten bus geresnis materialine prasme, atsiras antras vaikas, tačiau aš nesijausiu laiminga dėl to, ką palikau Lietuvoje (tušti laukai be kaimynų).


Ar jūs sureikšminate tai, ką sapnuojate?
Papasakokite savo įsimintinus sapnus :)
Linksmos dienos!
kaip sakant bijai vilko neik i miska
Mes iki šiol naudojamės tuo kas ir pavedė. KT nenoriu organizmui, nes vistiek nėra idealių, nuo vienų auga svoris, išsireguliuoja ciklas ir pan. Buvau nutarus spiralę, bet persigalvojau dėl to, kad vistiek galima pastoti ir tada baisu kas seka toliau . . .tad ir kliaujamės tuo kas priimtiniausia, nors ir nusibodo . . .
kiekvienas renkasi pagal save 😉,bet nera nieko maloniau,kaip baigti kartu arba matyt vyra baigianti,neprilyks tam nei gumos nei nutrauktas aktas...beto abejoju ar tokiu budu kaifas yra,nes negali atsilapaiduot,pavadinciau trauma
prie nieko ta rugsėjo pirmoji,tiesiog manau,kad kai kam tai gali buti aktualu!
maniskiai koncertuoja 😃
ir aš turi pažįstamą, kuri vartojo kontraceptikus ir pastojo.. mes su vyru prieš kontraceptines, vyras sakė - tu nesinuodysi 😀
va su gumikem tai nesamone
Bet ir gudrumas mamos, nesumąstyčiau taip 😀
butent 👍
seksas nuzrauktu lytiniu aktu arab gumomis,man kazkas nesamoningo
visai paskutiniu metu nėr laiko pabendraut..aną savaitę vyras buvo grįžęs, paskui vaikai susirgo, mažiukas iki šiol baisiai koso ☹
Giedre, tai tam ir apsauga, kad vyras baigtų viduje 😀 koks seksas, jei traukaliotų 😀
ka nusisneket negalima. nu kad taip paveda vadinas dar ir taip saugotis reik 😀
labutis, vakarojat? 😀
ka cia nusisneki 😃
as nupirkau velykom visiem po knyga 😀
sakoma nor ir apsauga bet vyras vistek tur istraukt
man zinokit mistika,as nesuprantu kai kt paveda,arba klaidingai gere arba tik nurasineja ant ju,kad gere ir pavede
Maniškė dėžėje varto savo knygutes, tai dar turiu laisvo laiko 😀
Bet vistiek šaunuolis Gytukas 😘