Sapnų karalystėje...

Sapnų karalystėje...

22. Mar 2011, 09:00

 

Šios dienos tema - sapnai. Sapnų pasaulyje išnyksta visos mus saistančios taisyklės. Bet ar visada sapnuojame mums malonius dalykus ir tai, ką norime? 

 

Vieni sapnai būna neutralūs, kurių per daug nesureikšminame. Kiti, kaip aš vadinu "ženklų sapnai" - kai regima aiškius daiktus ar reiškinius, kuriuos dažniausiai galime paaiškinti atsivertę sapnininką. Treti būna baisūs arba malonūs. Bet aš manau, jog savo sapnus galime paaiškinti tik mes patys, o tie visi sapnininkai yra tik kaip šablonai.

 

Papasakosiu vieną savo sapną, kuris man labai "įstrigo":

 

Sapnavau, kad buvau mieste su vaiku, manęs atvažiavo pasiimti vyras ir mes turėjome važiuoti namo, tačiau jis mane nuvežė į kažkokius kitus namus. Kai aš jo paklausiau, kodėl jis mus čia atvežė, atsakė, jog tai mūsų nauji namai. Namo vidus buvo įrengtas idealiai: visos interjero detalės puikiai priderintos, virtuvė padaryta pagal mano norus (baras su nuostabiu apšvietimu, baldai ir t.t.).

 

Tačiau kiemas buvo baisus: aptvertas aukšta tvora, apaugęs visokiom žolėm, aplinkui nebuvo jokių kaimynų - tušti laukai, o toli toli miškas matėsi. Taip pat kažkaip šalia manęs atsirado antras vaikas ir aš savaime žinojau, jog jis mano. Na o visokių smulkmenų nepasakosiu.

 

Taigi, aš jį iššifravau taip: kaip dauguma jau žino, mano vyras vokietis. Jis mane pastoviai ragina važiuoti gyventi į Vokietiją. Galbūt tas sapnas norėjo parodyti, kad mano gyvenimas ten bus geresnis materialine prasme, atsiras antras vaikas, tačiau aš nesijausiu laiminga dėl to, ką palikau Lietuvoje (tušti laukai be kaimynų).

Ar jūs sureikšminate tai, ką sapnuojate?


Papasakokite savo įsimintinus sapnus :)

                                                                                                           Linksmos dienos!

22. Mar 2011, 19:32

mes geru oru uztaikem,ramu ten,papludimys tuscias

Krisliukas Krisliukas 22. Mar 2011, 19:31

visai nieko namukai.. bet į Palangą nenoriu, o jeigu šalta, lietus ir pan..

22. Mar 2011, 19:31

manau,kad uztkes pusryciu ir vakarienes

22. Mar 2011, 19:31

mes va palangoje cia buvome,visai gale naujas raojonas,super,bet mano vyrui nelabai patinka lt atsotogaut ir kainos neatitinka aptarnavimu

22. Mar 2011, 19:30

mes buvom aria vilage viesbuti,tik neatsimenu miesto pavadinimo,bet nuo oro uosto apie kokia 1val kelio. biski nusivylem,kad iki juros apie 1 km reikedavo eiti... o siaip viskas gerai 😀

Krisliukas Krisliukas 22. Mar 2011, 19:29

jo, nuomosimės mašiną ir važiuosim salos apžiūrėt..dar draugai kartu važiuos su vaikučiu..todėl dar mąstau, ar mums reikia viskas įskaičiuota kad būtų, gal apsieitume su pusryčiais, vakariene..hm

22. Mar 2011, 19:29

na mes ir su vaikais,i jav ir su vaikais skridom,na su dviem,bet boingai tam prtaikyti 👍jauties,kaip viesbuti 😃

Krisliukas Krisliukas 22. Mar 2011, 19:28

mažiausiai kad 4 žvaigždės būtų.. ir aš norėčiau į Maldyvus, su vyru kaip tik apie Maldyvus savaitgalį kalbėjom,bet išprotėsiu su vaikais tiek laiko skrist, nebent dviese 😀

22. Mar 2011, 19:28

o jus tik viesbuti,na taprasme patys organizuojates kelione?

Krisliukas Krisliukas 22. Mar 2011, 19:27

gal ne taip pasakiau, bet kad nebūtų toli oro uostas, nes mačiau, kad net 80 km reik važiuot.. į kitus kurortus apie 30km..būsim su vaikais, norim viskas įskaičiuota kad būtų

22. Mar 2011, 19:26

ziurint ko nori pilno ar dalinio aptarnavimo,mes visad ima pilna

Krisliukas Krisliukas 22. Mar 2011, 19:25

tikrai? o kur buvot? kokiam viešbutyje? jau pasimečiau tarp tų pasiūlymų ☹

22. Mar 2011, 19:25

mhh,kazin ar geras pasirinkimas salia orouosto 🤔atostogausit 👍mes rudeni i maldyvus,tik kelione varginati 16 val 😪

22. Mar 2011, 19:25

mes buvom 2009 metu vasara Kretoje 😀

22. Mar 2011, 19:24

Na gal ir nebe studentas, nes jei paskelbta, kad teisininkas, tai tik mokslus baigęs ir dirbantis gali tokiu vadintis, o studentas dar toli gražu iki teisininko 😀

Krisliukas Krisliukas 22. Mar 2011, 19:23

aš ne į temą, o gal buvot kas Kretoj? niekaip neišsirenkam viešbučio, kuris būtų netoli oro uosto, šalia jūra, ir kad vaikams būtų gerai

Krisliukas Krisliukas 22. Mar 2011, 19:21

prisikepiau duonos su česnaku ir graužiu, niam 😀

22. Mar 2011, 19:20

Na aš pati pastebėjau,kad šiek tiek svyruoja, bet tiesiog sakau, nereik nieko sakyti, žmogus gal rimtai praktiką atlieka, kaip raimonda ir rašo, jaunas matomai, jei foto galima spręsti, neišgąsdinkim, juolabiau, kad klausimų neturim 😃

22. Mar 2011, 19:19

nu nebesikabinekt 😉

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 23