Šios dienos tema - sapnai. Sapnų pasaulyje išnyksta visos mus saistančios taisyklės. Bet ar visada sapnuojame mums malonius dalykus ir tai, ką norime?
Vieni sapnai būna neutralūs, kurių per daug nesureikšminame. Kiti, kaip aš vadinu "ženklų sapnai" - kai regima aiškius daiktus ar reiškinius, kuriuos dažniausiai galime paaiškinti atsivertę sapnininką. Treti būna baisūs arba malonūs. Bet aš manau, jog savo sapnus galime paaiškinti tik mes patys, o tie visi sapnininkai yra tik kaip šablonai.
Papasakosiu vieną savo sapną, kuris man labai "įstrigo":
Sapnavau, kad buvau mieste su vaiku, manęs atvažiavo pasiimti vyras ir mes turėjome važiuoti namo, tačiau jis mane nuvežė į kažkokius kitus namus. Kai aš jo paklausiau, kodėl jis mus čia atvežė, atsakė, jog tai mūsų nauji namai. Namo vidus buvo įrengtas idealiai: visos interjero detalės puikiai priderintos, virtuvė padaryta pagal mano norus (baras su nuostabiu apšvietimu, baldai ir t.t.).
Tačiau kiemas buvo baisus: aptvertas aukšta tvora, apaugęs visokiom žolėm, aplinkui nebuvo jokių kaimynų - tušti laukai, o toli toli miškas matėsi. Taip pat kažkaip šalia manęs atsirado antras vaikas ir aš savaime žinojau, jog jis mano. Na o visokių smulkmenų nepasakosiu.
Taigi, aš jį iššifravau taip: kaip dauguma jau žino, mano vyras vokietis. Jis mane pastoviai ragina važiuoti gyventi į Vokietiją. Galbūt tas sapnas norėjo parodyti, kad mano gyvenimas ten bus geresnis materialine prasme, atsiras antras vaikas, tačiau aš nesijausiu laiminga dėl to, ką palikau Lietuvoje (tušti laukai be kaimynų).


Ar jūs sureikšminate tai, ką sapnuojate?
Papasakokite savo įsimintinus sapnus :)
Linksmos dienos!
mes geru oru uztaikem,ramu ten,papludimys tuscias
visai nieko namukai.. bet į Palangą nenoriu, o jeigu šalta, lietus ir pan..
manau,kad uztkes pusryciu ir vakarienes
http://www.novaturas.lt/diskusijos/index.php?showtopic=16225
mes va palangoje cia buvome,visai gale naujas raojonas,super,bet mano vyrui nelabai patinka lt atsotogaut ir kainos neatitinka aptarnavimu
mes buvom aria vilage viesbuti,tik neatsimenu miesto pavadinimo,bet nuo oro uosto apie kokia 1val kelio. biski nusivylem,kad iki juros apie 1 km reikedavo eiti... o siaip viskas gerai 😀
jo, nuomosimės mašiną ir važiuosim salos apžiūrėt..dar draugai kartu važiuos su vaikučiu..todėl dar mąstau, ar mums reikia viskas įskaičiuota kad būtų, gal apsieitume su pusryčiais, vakariene..hm
na mes ir su vaikais,i jav ir su vaikais skridom,na su dviem,bet boingai tam prtaikyti 👍jauties,kaip viesbuti 😃
mažiausiai kad 4 žvaigždės būtų.. ir aš norėčiau į Maldyvus, su vyru kaip tik apie Maldyvus savaitgalį kalbėjom,bet išprotėsiu su vaikais tiek laiko skrist, nebent dviese 😀
o jus tik viesbuti,na taprasme patys organizuojates kelione?
gal ne taip pasakiau, bet kad nebūtų toli oro uostas, nes mačiau, kad net 80 km reik važiuot.. į kitus kurortus apie 30km..būsim su vaikais, norim viskas įskaičiuota kad būtų
ziurint ko nori pilno ar dalinio aptarnavimo,mes visad ima pilna
tikrai? o kur buvot? kokiam viešbutyje? jau pasimečiau tarp tų pasiūlymų ☹
mhh,kazin ar geras pasirinkimas salia orouosto 🤔atostogausit 👍mes rudeni i maldyvus,tik kelione varginati 16 val 😪
mes buvom 2009 metu vasara Kretoje 😀
Na gal ir nebe studentas, nes jei paskelbta, kad teisininkas, tai tik mokslus baigęs ir dirbantis gali tokiu vadintis, o studentas dar toli gražu iki teisininko 😀
aš ne į temą, o gal buvot kas Kretoj? niekaip neišsirenkam viešbučio, kuris būtų netoli oro uosto, šalia jūra, ir kad vaikams būtų gerai
prisikepiau duonos su česnaku ir graužiu, niam 😀
Na aš pati pastebėjau,kad šiek tiek svyruoja, bet tiesiog sakau, nereik nieko sakyti, žmogus gal rimtai praktiką atlieka, kaip raimonda ir rašo, jaunas matomai, jei foto galima spręsti, neišgąsdinkim, juolabiau, kad klausimų neturim 😃
nu nebesikabinekt 😉