Kai po mokesčių sumokėjimo lieka keli litai visam mėnesiui, imi svajoti, kaip gerai būtų turėti pinigėlių bent minimaliems poreikiams: padoriam maistui, butinėms prekėms, vaistams ir pan.
Kai visa šita gali sau leisti, tada norisi geresnės mašinos, naujų baldų, buitinės technikos, geresnių rūbų ir panašiai. Kai ir tai turi, tada norai dar padidėja: nori keliauti, pirktis vardinius rūbus, eiti kasdien 5 soliariumus, kavines ir pan.
Kaip žinome, žmogaus norai ir poreikiai begaliniai. Ir tikrai yra taip, kad kuo daugiau turi, tuo daugiau tų pinigėlių norisi.
Bet ne visi norai pildosi. O kas tada? Būtent beribis noras turėti daugiau priveda prie protu nesuvokiamų dalykų. Žmonės apiplėšinėjami, mušami dėl kelių litų, gatvėje gali nuauti net paskutinius batus, kaimynas dėl butelio gali užmušti kaimyną ir pan.
Ką jau bekalbėti apie svetimus žmones. Pažiūrėkite kiek šeimų nepasidalina turtų: broliai ir sesės teismuose bylinėjasi dėl tėvų palikimo, vaikai išmeta mamą iš jos buto ir t.t. Baisu..
Ar iš tiesų tie pinigėliai verti moralės pamynimo ar net kito žmogaus gyvybės? Ir kaip juos uždirbti pačiam?
Kiek Jums yra svarbūs pinigai? Ir kokio kiekio jų užtektų, kad sakytumėte "viskas, gana":)
as ir turiu susitvarkyti vakare,negaliu palikti netvarkos
as tai dar panaktinesiu iki kokiu 12. Kazkaip darbo prisikaupia. per diena nespeju, tai vakarais tenka naktineti 😀
valanda maziau nei lt..maniskiai puse 8 visad jau lovuose,rezimukas toks,vasara ir savaidgaliais zinoma pasikoreguoja
kiek pas jus daba valandu
anksciau iki 10istempdavau nu jei filma gera rodo max iki pus 12. o daba isvis jau puse 10miego noriu 😀
As Eric Burdon klausausi ot balselis 😀ir einam mes i lova jau..
o jus jau taip anksti miegelio einat? mes tai dar malames kaip reikalas
ne da svetimi paziuresiu. lauksiu kol vaikas uzmigs. normaliai.
tai dabar i lova jau keliausi?
kaip nestumas?
as esu. issimaudziau taip fainiai daba 😀
labas vakaras. ar yra dar kas?
😀
na viskas man poilsis jau prasidejo
ane 😀
cia is tarybines knygos apie seima,oij ten geru patarimu prirasyta 😃
ne e 😃
gaila kad pas mus nera balkono
pastikai jau su bantu ir svaria prijuoste 😃
as maziu parsiveziau is mociutes,dabar einu koldunus su spinatais virti,lova pasieksiu kogero kokia 24 val
mano ponas tai anksciau is darbo gryzo, nustebau
ku ku