Kiek Jums yra svarbūs pinigai?

Kiek Jums yra svarbūs pinigai?

17. Mar 2011, 09:00

Kai po mokesčių sumokėjimo lieka keli litai visam mėnesiui, imi svajoti, kaip gerai būtų turėti pinigėlių bent minimaliems poreikiams: padoriam maistui, butinėms prekėms, vaistams ir pan.

 

Kai visa šita gali sau leisti, tada norisi geresnės mašinos, naujų baldų, buitinės technikos, geresnių rūbų ir panašiai. Kai ir tai turi, tada norai dar padidėja: nori keliauti, pirktis vardinius rūbus, eiti kasdien 5 soliariumus, kavines ir pan.

 

Kaip žinome, žmogaus norai ir poreikiai begaliniai. Ir tikrai yra taip, kad kuo daugiau turi, tuo daugiau tų pinigėlių norisi.

 

Bet ne visi norai pildosi. O kas tada? Būtent beribis noras turėti daugiau priveda prie protu nesuvokiamų dalykų. Žmonės apiplėšinėjami, mušami dėl kelių litų, gatvėje gali nuauti net paskutinius batus, kaimynas dėl butelio gali užmušti kaimyną ir pan. 

 

Ką jau bekalbėti apie svetimus žmones. Pažiūrėkite kiek šeimų nepasidalina turtų: broliai ir sesės teismuose bylinėjasi dėl tėvų palikimo, vaikai išmeta mamą iš jos buto ir t.t. Baisu..

 

Ar iš tiesų tie pinigėliai verti  moralės pamynimo ar net kito žmogaus gyvybės? Ir kaip juos uždirbti pačiam?


Kiek Jums yra svarbūs pinigai? Ir kokio kiekio jų užtektų, kad sakytumėte "viskas, gana":)

17. Mar 2011, 20:30

as ir turiu susitvarkyti vakare,negaliu palikti netvarkos

17. Mar 2011, 20:29

as tai dar panaktinesiu iki kokiu 12. Kazkaip darbo prisikaupia. per diena nespeju, tai vakarais tenka naktineti 😀

17. Mar 2011, 20:29

valanda maziau nei lt..maniskiai puse 8 visad jau lovuose,rezimukas toks,vasara ir savaidgaliais zinoma pasikoreguoja

17. Mar 2011, 20:28

kiek pas jus daba valandu

17. Mar 2011, 20:27

anksciau iki 10istempdavau nu jei filma gera rodo max iki pus 12. o daba isvis jau puse 10miego noriu 😀

17. Mar 2011, 20:25

As Eric Burdon klausausi ot balselis 😀ir einam mes i lova jau..

17. Mar 2011, 20:25

o jus jau taip anksti miegelio einat? mes tai dar malames kaip reikalas

17. Mar 2011, 20:22

ne da svetimi paziuresiu. lauksiu kol vaikas uzmigs. normaliai.

17. Mar 2011, 20:19

tai dabar i lova jau keliausi?
kaip nestumas?

17. Mar 2011, 20:16

as esu. issimaudziau taip fainiai daba 😀

17. Mar 2011, 19:48

labas vakaras. ar yra dar kas?

17. Mar 2011, 19:22

😀
na viskas man poilsis jau prasidejo

17. Mar 2011, 18:49

ane 😀

17. Mar 2011, 18:45

cia is tarybines knygos apie seima,oij ten geru patarimu prirasyta 😃

17. Mar 2011, 18:40

ne e 😃

17. Mar 2011, 18:40

gaila kad pas mus nera balkono

17. Mar 2011, 18:39

pastikai jau su bantu ir svaria prijuoste 😃

17. Mar 2011, 18:39

as maziu parsiveziau is mociutes,dabar einu koldunus su spinatais virti,lova pasieksiu kogero kokia 24 val

17. Mar 2011, 18:32

mano ponas tai anksciau is darbo gryzo, nustebau

17. Mar 2011, 18:22

ku ku

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15