Taigi, beveik šiąnakt nemiegojau, bandžiau truputį viską valyti, kažką atrasti maišuose, kažką po truputį dėlioti, taigi laukia darbingas savaitgalis :) Bet užtat erdvės yra naujame mano bute (tiesa, jį nuomoju, bet vis tiek mano bent metus :)
Bet šiandien norėčiau pakalbėti šiek tiek apie darbą. Žinau, kad nemažai jūsų arba jau išėjo į darbelį po motinystės atostogų, arba dar laukia "šis išsilgtas malonumas". O jeigu negauni to paties darbo grįžusi po vaiko priežiūros atostogų, ką tuomet daryti? Žinoma, suprantamas variantas - ieškoti naujo darbo.
Viena mano draugė vakar paskambino ir vos nepasikukčiodama pranešė, kad buvusiame darbe jai vietos nėra, savo noru ji pasirašė prašymą išeiti, jei į rankas atskaitė šiek tiek "išeitinių" ir viskas, neva būk dabar rami ir niekam nieko nesakyk.
Ji dirbo vadybininke, taigi pradėjo pildyti savo CV ir siųs ten, kur gaus kokį nors panašų darbą pagal jos pareigas ir profesiją. Sako, ims bet kokį, kad ir už mažesnį atlyginimą, nes pinigėlių tai reikia.
Suprantama, bet ar geriau bet koks darbas nei jokio? O jeigu kentėsi sukandusi dantis ir negalėsi dirbti to darbo, tau jis bus nemėgiamas, o gal ir ne visai pagal kvalifikaciją ir pan.? Gal geriau ieškoti ir laukti tokio, kuris bus prie širdies?
Kaip jūs elgėtės arba pasielgtumėte, jei būtų tokia situacija?
Šypsenų ir šilumos JUMS savaitgalį!
P.S. Merginos, norėjau paprašyti, kad vėl pasiskirstytumėte nors po dieną ar po dvi vesti šį mūsų skyrelį (galima ir ne po savaitę budėti, nors po porą dienų, kaip jau mes nuspręsime). Tačiau "Pokalbiai čia ir dabar" buvo tam ir sugalvoti jums, kad viena veda temą, o visos kalbame, bendraujame, dalinamės mintimis ir įspūdžiais. Tad labai laukiu norinčiųjų tęsti šią savaitę pokalbius arba pradėti nuo pirmadienio.
Eglė
zinau kad i nauda stuburas pailsi
gal galima ir plaukiot, as tik 5 m. paplaukt temoku, tai ir neplaukioju 😃
nu nezinau,man ir buvo visokiu bedu,plaukiojau,beje labai gerai nestukem plaukimas 😀,kaip tik i nauda..
as va plaukiot noriu😃
praustis visai kas kita
na ka skaitai maudymusi? As braidydavau 😀 arba pritupdavau, kad visa atsigaivint, neplaukiojau 😀
TAI NEJAU NE PRAUSTIS NE GALIMA jei placenta zemai 🤓|
tai vadinas galima jei placenta zemai
acha😀 ziauriai kasta VASARA GI BUVO.
o maudydavais
O kalbėti darbo tema kažkaip išvis nesinori 😕
Vasaros pab. keliausiu dirbti, bet vis tiek širdis virpa, nes nežinau, kas laukia... 😀
as ir eidavau i papludimi 😀
as ir laukiu kada kaime atsiras braskiu, nevalgau pirktiniu braskiu
Mūsų savaitgalis irgi turiningas laukia 😀 Ryt varom į krikštynas, o sekmadienį su vaiku į kaimą... daržų ravėt... Jei bus tokie karščiai, norisi kuo greičiau iš miesto... 😀 Ir tikiuosi, kad artimiausiu metu jau prasidės savų braškių sezonas... Vakar žiūrėjau, žiūrėjau kioske lenkiškas ir kažkaip sudrebėjo ranka, tai taip laukiu savų 😍
nezinau iek girdejau jie placnta dengia gimdos kaleli gali but kad neleidzia maudytis
pas mus vakar gaivesnis, nu man jau saltok o vyrui gerai😃
pabandyk izvelgt is kitos puses,isivaizduok,pasitelk fantazija
as matyt nesu tokiu maciusi 😃
👋 👋
na man kai kuriu nestukiu pilvukai bun negrazus bet labai retai taip bun ☺