Taigi, beveik šiąnakt nemiegojau, bandžiau truputį viską valyti, kažką atrasti maišuose, kažką po truputį dėlioti, taigi laukia darbingas savaitgalis :) Bet užtat erdvės yra naujame mano bute (tiesa, jį nuomoju, bet vis tiek mano bent metus :)
Bet šiandien norėčiau pakalbėti šiek tiek apie darbą. Žinau, kad nemažai jūsų arba jau išėjo į darbelį po motinystės atostogų, arba dar laukia "šis išsilgtas malonumas". O jeigu negauni to paties darbo grįžusi po vaiko priežiūros atostogų, ką tuomet daryti? Žinoma, suprantamas variantas - ieškoti naujo darbo.
Viena mano draugė vakar paskambino ir vos nepasikukčiodama pranešė, kad buvusiame darbe jai vietos nėra, savo noru ji pasirašė prašymą išeiti, jei į rankas atskaitė šiek tiek "išeitinių" ir viskas, neva būk dabar rami ir niekam nieko nesakyk.
Ji dirbo vadybininke, taigi pradėjo pildyti savo CV ir siųs ten, kur gaus kokį nors panašų darbą pagal jos pareigas ir profesiją. Sako, ims bet kokį, kad ir už mažesnį atlyginimą, nes pinigėlių tai reikia.
Suprantama, bet ar geriau bet koks darbas nei jokio? O jeigu kentėsi sukandusi dantis ir negalėsi dirbti to darbo, tau jis bus nemėgiamas, o gal ir ne visai pagal kvalifikaciją ir pan.? Gal geriau ieškoti ir laukti tokio, kuris bus prie širdies?
Kaip jūs elgėtės arba pasielgtumėte, jei būtų tokia situacija?
Šypsenų ir šilumos JUMS savaitgalį!
P.S. Merginos, norėjau paprašyti, kad vėl pasiskirstytumėte nors po dieną ar po dvi vesti šį mūsų skyrelį (galima ir ne po savaitę budėti, nors po porą dienų, kaip jau mes nuspręsime). Tačiau "Pokalbiai čia ir dabar" buvo tam ir sugalvoti jums, kad viena veda temą, o visos kalbame, bendraujame, dalinamės mintimis ir įspūdžiais. Tad labai laukiu norinčiųjų tęsti šią savaitę pokalbius arba pradėti nuo pirmadienio.
Eglė
as tevui tik sms nusiuisu, o paskui kita savaitgali ir su gimtadieniu ir su tevo diena pasveikinsiu
mano visa savaitę ilgai pietų miega, o man tinka, daug pasidarau
maniske isvis pamaiva palikus, vaiposi, kraiposi, nemiega dar😀
ir prie gėlių
*savo tėvui
aš turbūt gėlių...............
nu čiau bedarbės , einu salotas daryt 😀
😃 as galvoju ka tevo dienai padovanoti😀 kaip tik muges bus centre, reiks gal palekti, buna ten geru niekuciu😀
tu vėjo paklausk kada😃
įsivaizduok nieko, pasakiuau kad dovana vėluos 😀
as maziau bevalgau, gal svoris po biski nukris😃
MES kpesnisu dorojom nuo vakar vaakro
k dovanojai vyrui?
tai kada baigsis fiestos?😃
o aš po fiestų sakiau valgysiu tik šaltibarščius, man per karščius jie 👍
as blynu iskepsiu ir uzteks😀
😃
visi kaimynai į tave spitrins 😃
kai toks karštis ir aš tyngiu, bet reikia
daugiadienės pas mane juk, vyro gimtadienis tesias trečia diena 😀