Taigi, beveik šiąnakt nemiegojau, bandžiau truputį viską valyti, kažką atrasti maišuose, kažką po truputį dėlioti, taigi laukia darbingas savaitgalis :) Bet užtat erdvės yra naujame mano bute (tiesa, jį nuomoju, bet vis tiek mano bent metus :)
Bet šiandien norėčiau pakalbėti šiek tiek apie darbą. Žinau, kad nemažai jūsų arba jau išėjo į darbelį po motinystės atostogų, arba dar laukia "šis išsilgtas malonumas". O jeigu negauni to paties darbo grįžusi po vaiko priežiūros atostogų, ką tuomet daryti? Žinoma, suprantamas variantas - ieškoti naujo darbo.
Viena mano draugė vakar paskambino ir vos nepasikukčiodama pranešė, kad buvusiame darbe jai vietos nėra, savo noru ji pasirašė prašymą išeiti, jei į rankas atskaitė šiek tiek "išeitinių" ir viskas, neva būk dabar rami ir niekam nieko nesakyk.
Ji dirbo vadybininke, taigi pradėjo pildyti savo CV ir siųs ten, kur gaus kokį nors panašų darbą pagal jos pareigas ir profesiją. Sako, ims bet kokį, kad ir už mažesnį atlyginimą, nes pinigėlių tai reikia.
Suprantama, bet ar geriau bet koks darbas nei jokio? O jeigu kentėsi sukandusi dantis ir negalėsi dirbti to darbo, tau jis bus nemėgiamas, o gal ir ne visai pagal kvalifikaciją ir pan.? Gal geriau ieškoti ir laukti tokio, kuris bus prie širdies?
Kaip jūs elgėtės arba pasielgtumėte, jei būtų tokia situacija?
Šypsenų ir šilumos JUMS savaitgalį!
P.S. Merginos, norėjau paprašyti, kad vėl pasiskirstytumėte nors po dieną ar po dvi vesti šį mūsų skyrelį (galima ir ne po savaitę budėti, nors po porą dienų, kaip jau mes nuspręsime). Tačiau "Pokalbiai čia ir dabar" buvo tam ir sugalvoti jums, kad viena veda temą, o visos kalbame, bendraujame, dalinamės mintimis ir įspūdžiais. Tad labai laukiu norinčiųjų tęsti šią savaitę pokalbius arba pradėti nuo pirmadienio.
Eglė
as snd tingiu kazka daryti
kas per balius?
o as siandiena ilsiuos,papietavom,eisiu deginti i kiema
nu prikepiau kepsnių teliks pašildyt svečiams atėjus
nu nu lauksim tų foto 😀
sveikutes, gryzom is lauko, mazoji migdosi😀 as kava geriu😀 prisifotkinom, reiks isikelti foto pasirodyti😃
ka plepat?
nu ka nekalbat,einu vergaut į virtuvę 😀
tai kad buvau pas tevu, teti pasveikintreikejo.tai taip retai susibegam visi i kruva😀
kode taip anksti?
👍 nu maniškiui tai patiktų 😀
mes vakar pavakarojom ir paminejom vyro-tevo diena😀 pasidarem tortuka, tai taip smagiai pasibuvom😀
cia tradicija,vaziuoja per mietseli surenka vyrus ir per barus lekia,kiekvienam bare po bokala 😃
nu aplamai jūsų pramogos labai skiriaisi nuo lietuviškų
kodel taip manai,kad toli?
😃jo geruliai ten
nu mūsų vyrams dar toli iki jūsų vyrų
o aš prisiminiau į temą, dviračio žinias, man patinka tas biržos direktorius ir tie bedarbiai, kas ravi šieną 😃
👋 prisėdau su kava, neįmanoma suktis virtuvėj kai toks karštis, bet tikiuosi dievas man atlygins 😃
Stai,kaip vyrai minejo vyro-tevo diena
😉trykstu energija ir dziaugsmu