Taigi, beveik šiąnakt nemiegojau, bandžiau truputį viską valyti, kažką atrasti maišuose, kažką po truputį dėlioti, taigi laukia darbingas savaitgalis :) Bet užtat erdvės yra naujame mano bute (tiesa, jį nuomoju, bet vis tiek mano bent metus :)
Bet šiandien norėčiau pakalbėti šiek tiek apie darbą. Žinau, kad nemažai jūsų arba jau išėjo į darbelį po motinystės atostogų, arba dar laukia "šis išsilgtas malonumas". O jeigu negauni to paties darbo grįžusi po vaiko priežiūros atostogų, ką tuomet daryti? Žinoma, suprantamas variantas - ieškoti naujo darbo.
Viena mano draugė vakar paskambino ir vos nepasikukčiodama pranešė, kad buvusiame darbe jai vietos nėra, savo noru ji pasirašė prašymą išeiti, jei į rankas atskaitė šiek tiek "išeitinių" ir viskas, neva būk dabar rami ir niekam nieko nesakyk.
Ji dirbo vadybininke, taigi pradėjo pildyti savo CV ir siųs ten, kur gaus kokį nors panašų darbą pagal jos pareigas ir profesiją. Sako, ims bet kokį, kad ir už mažesnį atlyginimą, nes pinigėlių tai reikia.
Suprantama, bet ar geriau bet koks darbas nei jokio? O jeigu kentėsi sukandusi dantis ir negalėsi dirbti to darbo, tau jis bus nemėgiamas, o gal ir ne visai pagal kvalifikaciją ir pan.? Gal geriau ieškoti ir laukti tokio, kuris bus prie širdies?
Kaip jūs elgėtės arba pasielgtumėte, jei būtų tokia situacija?
Šypsenų ir šilumos JUMS savaitgalį!
P.S. Merginos, norėjau paprašyti, kad vėl pasiskirstytumėte nors po dieną ar po dvi vesti šį mūsų skyrelį (galima ir ne po savaitę budėti, nors po porą dienų, kaip jau mes nuspręsime). Tačiau "Pokalbiai čia ir dabar" buvo tam ir sugalvoti jums, kad viena veda temą, o visos kalbame, bendraujame, dalinamės mintimis ir įspūdžiais. Tad labai laukiu norinčiųjų tęsti šią savaitę pokalbius arba pradėti nuo pirmadienio.
Eglė
mes ir i kaima eilini karta😃
o kaip fainiai
kaip faina jum 👍
mes su vaiku vaziuosim y kaima savaitgaliui, seniai buvom nes tetis musu gavo savaitgaliui darbo 😕
mes išlekiam į Nidą, susidarėm visą sąrašą lankytinų vietų tame krašte, tai bandysim viską pamatyti 😀
o atsakant y sienos tema tai jei nera pinigeliu galiu ir gatve eit sluot kad tik gauti alga, o manau laikui begant galima susirasti geresny darba
labas rytas, nors man jis visai nelabas 😕 vaikas sudurnavojo nakty nuo 3 iki 6 ryto nemiegojo tai dabar noriu miego ir pikta kaip kiemo sarginis suo 😈
ka savaitgaliui planuojat
Pas mus irgi, atrodo, bus karsta...
ale ziuriu vejuko nera siandien
Labas rytas 😀 sutinku su Odeta, ir su mamyte, kuri ieško norimo darbo, nes tiesa, kad darbdaviai žiūri ir kur dirbai, ko siekei...tačiau savo atveju, jei matyčiau, kad visai striuka su pinigais pulčiau dirbti, bet ką ir ieškočiaus norimo, bet jei galimybės leistų ir susispaudus iš vyro algos išgyventume, neskubėčiau. Nors nelabai kas nori ir į valytojas, ar maximas su aukštuoju imti, nes žino, kad neilgam. Ne vieną patirtį žinau, kad ieškojo, bet kokio darbo ir ką Maximoje,ar valymo paslaugų įmonėje atsakė, per gerų ten nereikia 😀
ejau i pokalbius,bet ju mazai buvo (pokalbiu),ir savaitele padirbau,bet laiku susipratau kas ten bus,as savo cv irasius ir per pokalbius dar pakartoju jog ligos atveju vaika priziures aukle (nors viskas priklausys nuo algos, aukle kaimyne bet uz dyka gi neziures)
gerai panos lekiu. ikiki
labas rytas, na sunku pasakyt, kas geriau- be darbo buti, ar dirbti beleka... Priklausomai nuo situacijos. Jei spaudzia isipareigojimai, tai tada nieko kito nebelieka, o jei turi teise rinktis, tai gal islaukt to savo svajoniu darbo...
As net mokykloj nesugebedavau nusirasyti per koki kontrolini, kad ir akivaizdziai mokytojai leisdavo...😃
😃 as sedeciau akis isputus ir sakyciau ne as kalta, o aplinka kalta. 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣
va dar reik ir moket vogt😃
tai va visi vogtupo tukstanteli..😃
O as per daug sazininga, tai turbut niekaip man nepavyktu kad ir keliu litu nugvelbti😃 iskart issiduociau😃
nu as esu sazininga, bet jei man pasitaikytu proga nugvelbti tukstanteli kita, tai tikrai ja pasinaudociau 😃