Taigi, beveik šiąnakt nemiegojau, bandžiau truputį viską valyti, kažką atrasti maišuose, kažką po truputį dėlioti, taigi laukia darbingas savaitgalis :) Bet užtat erdvės yra naujame mano bute (tiesa, jį nuomoju, bet vis tiek mano bent metus :)
Bet šiandien norėčiau pakalbėti šiek tiek apie darbą. Žinau, kad nemažai jūsų arba jau išėjo į darbelį po motinystės atostogų, arba dar laukia "šis išsilgtas malonumas". O jeigu negauni to paties darbo grįžusi po vaiko priežiūros atostogų, ką tuomet daryti? Žinoma, suprantamas variantas - ieškoti naujo darbo.
Viena mano draugė vakar paskambino ir vos nepasikukčiodama pranešė, kad buvusiame darbe jai vietos nėra, savo noru ji pasirašė prašymą išeiti, jei į rankas atskaitė šiek tiek "išeitinių" ir viskas, neva būk dabar rami ir niekam nieko nesakyk.
Ji dirbo vadybininke, taigi pradėjo pildyti savo CV ir siųs ten, kur gaus kokį nors panašų darbą pagal jos pareigas ir profesiją. Sako, ims bet kokį, kad ir už mažesnį atlyginimą, nes pinigėlių tai reikia.
Suprantama, bet ar geriau bet koks darbas nei jokio? O jeigu kentėsi sukandusi dantis ir negalėsi dirbti to darbo, tau jis bus nemėgiamas, o gal ir ne visai pagal kvalifikaciją ir pan.? Gal geriau ieškoti ir laukti tokio, kuris bus prie širdies?
Kaip jūs elgėtės arba pasielgtumėte, jei būtų tokia situacija?
Šypsenų ir šilumos JUMS savaitgalį!
P.S. Merginos, norėjau paprašyti, kad vėl pasiskirstytumėte nors po dieną ar po dvi vesti šį mūsų skyrelį (galima ir ne po savaitę budėti, nors po porą dienų, kaip jau mes nuspręsime). Tačiau "Pokalbiai čia ir dabar" buvo tam ir sugalvoti jums, kad viena veda temą, o visos kalbame, bendraujame, dalinamės mintimis ir įspūdžiais. Tad labai laukiu norinčiųjų tęsti šią savaitę pokalbius arba pradėti nuo pirmadienio.
Eglė
o jei i tema tai dabar naujas burbulas isleistas kad darbo yra, tik uz ji mokama minimuma..dirbk ir tylek.....liudna kai taip atsainiai ziurima i zmogaus atliekama darba, mokama ne uz darba o tiesiog kad esi, ir ari uz 3.
laba diena damos😀as jau namuos, vaikas pamaitintass as apibegau kiek imanoma😀 veliau mazule migdinu ir i siltnami, darbo savaitgaliui ojjoj laukia😀
gero ir tau 😀
gero savaitgalio 👋
man jau viena pakuote tai 25vnt uztenk menesiui
koks buna pampers 5 dydis? tokie patys pampersiukai,ar jau kaip kokie triusikiukai? ar tokie pampersiukai-triusikiukai buna atskirai pirkti?
ale budetoju nebera😃
aha
Man apskritai šiandien MK įdomūs straipsniai 😀
sukne
as sianadien atradau savo suken faina vasarai,uzkabinta po kita sukne,visai pamirsus buvau 😍
jei maza dozes hemijos tai neraso i sudeti, esme tame kai tos E kaip reguoja su kitais priedais...va cia pavojinga
nu paskaiciau dabar..kad jau kuo toliau tuo labiau plasmase valgysim..beto leidzia ne visa chemija rasyt ant sudeties,o kiek dar nezinom...
nu, sakes, tai ka beduot?
mano vyras sako vistiek nezinosi is ko vezys atsiras ar nuo maisto ar nuo oro😃
O aš bijojau plaukioti, todėl irgi tik braidžiau, nors pati girdėjau, kad nėštukėms plaukiojimas labai į naudą 😀
va nardyt bijau
blyn vakam sausi pusryciai ir tie 👎 🤓|
praita vasara tik 2kartaus tvenkini maudziaus nes man vanduo saltas buvo😃
😃