Taigi, beveik šiąnakt nemiegojau, bandžiau truputį viską valyti, kažką atrasti maišuose, kažką po truputį dėlioti, taigi laukia darbingas savaitgalis :) Bet užtat erdvės yra naujame mano bute (tiesa, jį nuomoju, bet vis tiek mano bent metus :)
Bet šiandien norėčiau pakalbėti šiek tiek apie darbą. Žinau, kad nemažai jūsų arba jau išėjo į darbelį po motinystės atostogų, arba dar laukia "šis išsilgtas malonumas". O jeigu negauni to paties darbo grįžusi po vaiko priežiūros atostogų, ką tuomet daryti? Žinoma, suprantamas variantas - ieškoti naujo darbo.
Viena mano draugė vakar paskambino ir vos nepasikukčiodama pranešė, kad buvusiame darbe jai vietos nėra, savo noru ji pasirašė prašymą išeiti, jei į rankas atskaitė šiek tiek "išeitinių" ir viskas, neva būk dabar rami ir niekam nieko nesakyk.
Ji dirbo vadybininke, taigi pradėjo pildyti savo CV ir siųs ten, kur gaus kokį nors panašų darbą pagal jos pareigas ir profesiją. Sako, ims bet kokį, kad ir už mažesnį atlyginimą, nes pinigėlių tai reikia.
Suprantama, bet ar geriau bet koks darbas nei jokio? O jeigu kentėsi sukandusi dantis ir negalėsi dirbti to darbo, tau jis bus nemėgiamas, o gal ir ne visai pagal kvalifikaciją ir pan.? Gal geriau ieškoti ir laukti tokio, kuris bus prie širdies?
Kaip jūs elgėtės arba pasielgtumėte, jei būtų tokia situacija?
Šypsenų ir šilumos JUMS savaitgalį!
P.S. Merginos, norėjau paprašyti, kad vėl pasiskirstytumėte nors po dieną ar po dvi vesti šį mūsų skyrelį (galima ir ne po savaitę budėti, nors po porą dienų, kaip jau mes nuspręsime). Tačiau "Pokalbiai čia ir dabar" buvo tam ir sugalvoti jums, kad viena veda temą, o visos kalbame, bendraujame, dalinamės mintimis ir įspūdžiais. Tad labai laukiu norinčiųjų tęsti šią savaitę pokalbius arba pradėti nuo pirmadienio.
Eglė
Sveikos 😀 Šiandien oras truputį gaivesnis 😀
man aplamai labai grazu ziureti i nestukes,ju pilveliai dailus 😀 ir pati stengdavausi isryskinti pilevli su suknelėm 😀
http://www.5braskes.lt/teodora/article.php?id=46124393&com=1
ai nezinau man nesmagu, ot senemadiska esu 🤔 😃
as eidavau i papludimi, užsirisdavau grazia skara,kad pilvelis nekaistu ir liuks 😀 eidavau ir maudytis 😀 buvau pati graziausia pajuri 😃
o nezinau kompe rodo dabar 😃
kodel...as ,kaip tik su nuogu pilvuku visur,jei grazus pilvukas labai faina
cia pavesi 30 ar saulej?
na as kazkaip su pilvuku nesinor maudytis prie zmoniu, nebent vakare kai nieko nebus😃
http://gyvenimas.delfi.lt/style/karstai-vasarai-karstos-papludimio-mados.d?id=46199461 kokie dailus 😀
oras +30,visa seima namie,ko ir bereikia geriau 😀
labas 😀
sveika ponia😀
ale tuscia cia, o nuo siande vakaro isvis tustoka bus iki pirmadienio😃
sveikos 😍
ne 😃 butu gerai,kad tiek pamiegoti 😃 kol vyras isvaziaves,norejau namus susitvarkyti,nes kazkaip kai jis buna namie,man maiso tvarkytis , atrodo pastovei ne vietoje buna 😃
ka tiek ilgai miegojot😀
as kai kalbu is savo varpines irgi esu uz tai,kad nepult uz bet kokio darbo.... dirbau vienoj kompiuteriu firmoj,kur grafikas buvo nuo 10 iki 22 val..... žiauru,o atlyginimas minimumas... nu ir ka,grysti pavarges,piktas,prasideda nesusipratimai su seima... geriau eiti visur kur tik imanoma ir ieskotis bent kiek normalesnio darbo.... aisku,gal kam nors ir gerai toks grafikas su tokiu atlyginimu,nu bet as tokio nepatempiu,tad kalbu kaip man atrodo...
laba ryta damos 😀 🌷 🌷 🌷 🌷 🌷 🌷 🌷
Nidoj smagu😀 oras puikus😀 yra kur eiti, ka aplankyti😀 nesenai buvom, tai nuostabiai pasiilsejom😀