Pašnekesiai prie kavos ar arbatos puodelio

14. Oct, 08:11

laba diena neradau tokios temutės,tai norėčiau sukurti,kad čia galėtume kalbėtis apie bet ką vaikus,vyrus namų ruošą ar pan. :))

15. Sep 2013, 16:17

as dėsiu ant sliauztynuku nes cia nemanau, kad gryna vilna.

15. Sep 2013, 16:16

o jai po 8 tai kaip kulna daryti? na ten kai dalinasi, po dvi sumezgama...

15. Sep 2013, 16:13

ir vilnone kojinyte dedasi ant plikos kojytes, o ne ant sliaustuku 😀 mazos kojinytes ner kas isardysi ir bus gerai 😀

15. Sep 2013, 16:12 Deivukė

cha cha, kai iki kulno numezgiau tai jau dek po 8akis 😃

15. Sep 2013, 16:11

tai dek po 8 tada 😀

15. Sep 2013, 16:08

ant kiekvieno virbalo dejau po 10akiu bet man atrodo perdaug, nes sunui(2metai kai buvo) tokio pločio mezgiau

15. Sep 2013, 16:04

Kaip sekasi mezgimas?

15. Sep 2013, 16:00 mintaaaa

as dar turiu puse puodelio arbatos 😀

15. Sep 2013, 15:59

Uzsiadyti

15. Sep 2013, 15:58

O man reik kojines uzsadyti,

15. Sep 2013, 15:55

Sveikutes pleputes 😉aš su kavike prisedau gal kas įkompanija

15. Sep 2013, 15:27

Atrama gelei padare 😀

15. Sep 2013, 15:26

įsmeigta

15. Sep 2013, 15:25

radau į vazona įsteigta

15. Sep 2013, 15:18

tarkis su vaiku, kad atiduotu 😀

15. Sep 2013, 15:00

paskolink virbalą 😃 noriu tas kojinytes numegzt bet kaip su 4virbalais

15. Sep 2013, 14:47

apie 70 gavosi su atsiuntimu

15. Sep 2013, 14:45

na gražios😀 kiek mokejai?

15. Sep 2013, 14:41

Siaip jau 39 nesioju, kadangi uzdaras galas, pasiemiau biski didesnes, bet kad jos man kaip 41 dydzio kokio sakyciau 😀

15. Sep 2013, 14:40

As virbalus dar nuo mociutes laiku turiu, senovinius tokius, bet labai geri ir patogus, naujus pirkausi tai kazkaip ne taip mezgasi 😀

15. Sep 2013, 14:38

parodyk kokios 😀 kiek mokėjai? as niekur nerandu virbalo kur paslepe.turejau 2atsarginius ir tie dinge

15. Sep 2013, 14:36

Bet kokios jos man grazios 😀 jau kitas tokias pat susiradau, tik dydi mazesni reiks pirkt 😀

15. Sep 2013, 14:34

Is amerikos siunciausi, tai jau nesiusiu atgal 😀 idejau skelbima, kad parduodu, bet ant ziemos kazi kas pirks vasarines basutes 😀

15. Sep 2013, 14:20

na va, mezgiau mezgiau,ir kol nuėjau į tuoleta vaikas virbalą kažkur užslėpė

15. Sep 2013, 14:18

nekeistu atgal? parduok kokiai draugei 😀

15. Sep 2013, 13:47

Susinervinau, atejo mano basutes ir vienos per dideles 😥

15. Sep 2013, 13:07

Protingas vaikas 😀

15. Sep 2013, 12:15

net puoduką prie tv nusinešęs kad nereiketu i tualeta vaikščioti🤓|

15. Sep 2013, 12:08

greičiausiai neteks pamiegoti nes vaikas neatsiklyjuoja nuo tv, išjungiau isterijos prasidėjo.tas tv 3D rodo tai jam patinka gyvuniukus ziureti

15. Sep 2013, 12:04

Lauksim su pavyzdziu 😀