laba diena neradau tokios temutės,tai norėčiau sukurti,kad čia galėtume kalbėtis apie bet ką vaikus,vyrus namų ruošą ar pan. :))
laba diena neradau tokios temutės,tai norėčiau sukurti,kad čia galėtume kalbėtis apie bet ką vaikus,vyrus namų ruošą ar pan. :))
O kai nescia nuo laiptu tada kritau, tai alkune taip susibalodojau, kad dabar kai lieciu skauda, ir kazkokskauliukas kitoks nei ant kitos alkunes 😃
Ech nusipirkau dazu plaukam,bet vis nesugebu nusidazyt tai ir metysis menesi 😃 reiktu manikiura pasidaryt,bet mano laikas prasideda nuo 21val. Galvojau eit i sporto kluba,bet irgi tik 22val bet vyras sako tai ka gi tu nakti sportuosi ir bla bla bla
Man tai dabar viena puse skauda sedynes, ir tirpsta ta koja vos tik bandau labiau issitiesti ir aisku skausmas tada jau rakina, ir dar ta sona skauda kaip velnias cia koks mane apsedo, visa skauda, kelis kartus vos pakvepuot galejau, kai ramiai buna, tai viskas gerai 😀 Ugne, mes pagrinde vien vistiena valgom, kol kas dar nekudakuojam 😃
Ka jus merginos veikiat? As ziuriu moteru laime ir suku galva ka vyrui valgyt pagamint vakarienei. Saldikli vien vistiena tuoj vistom pavirsim 😃 😃
Atrodo kai paralyžiuota
Bet kai skauda ta uodegikauli tai nuo menkiausio judesio skauda, o kai reikia atsisesti tai išvis...
Na jau kai skauda nugara, tai ne kas 😀 jau as pagaliau treciadieni eisiu pas daktara, biski palengves mano dalia 😀
Gal tiksliau skauda uodegikauli ir per viso užpakalio minksta dali, bet atsisėdus skausmas išsiplečia i nugara
Na va, viščiukas su prieskoniais jau troškinasi,o aš su skaudama nugara prisėdau.o kai atsisėdau tai išvis per visa nugara skausmas perėjo
Tai protingas zmogus nepirks ruzavo, gal neutralios spalvos paims 😀
Tik kažin kokia spalva, nes niekam is draugu nesakėm kad berniukas, sakom kad nežinom 😀
O as kaip tik supyniu labai norejau, dar norejau vibro kedutes, bet supynes beveik tas pats 😀 kad dar kas padovanotu vystymo stala butu gerai 😀
Kad mum sakydavo, jei nestumo metu valgai astriai, tai ir pagimdzius ale gali valgyt astriai, nes leliukas buna prates jau 😀 as kai astriai nevalgau, tai negaliu pasakyti 😀 as tai skaitau, kad gerai kai paklausia ko reikia dovanu, tada ir gauni ko reikia 😀
Vyras išdavė paslaptį, nes ištiesu mums dar jo nepadovanojo, tiesiog tas draugas mano vyro klausė ar aš noriu supyniu, pasakė taip, tai sakė kaip tik dabar perka 😃
Gavom dovanu supynes leliukui su visokiom melodijom 🎉
Sako negalima nėščioms labai aštriai, o cia deginantis maistas
kodel negerai astrus maistas? 😀
Nupirkau pakeliui vista tai gaminiu kažką panašaus i plova, tik vyro šalies aštriai su čili, mėtom ir daaaaaug prieskonių.nors man toks maistas nelabai gerai bet skanu 😀
Mes katik grįžome, tai pavargau juodai
as ieskau ka vyrui vakarienei pagaminti ir maze mikdau pietu
Na ka gero veikiat? 😀 as vis dar bandau drabuzi sukonstruoti savo antytei 😀
Pas mus ligoninej yra tv,internetas integruotas,bet mokamas tai as tik tel turejau,nes turiu nemokamo intiko.
Lekiu pas vyra i darba
As ligoninej telefonu naudojausi 😀
Ligoninėje palatose buna internetas (wireless) tai tikrai prigriebsiu ir į taše isimesiu.
Vienas miegamajame koki filma paziureti.kitas virtuvėje, o plansete visur buna
Mes turim 2nešiojamus
Na va nureketavai vyra 😃 mes turim nesiojama, bet jis visada pas mane 😃
Šiaip vyras ta planšete nupirko broliui vežti kai planavo i arabija vykti, bet kadangi neišvyko, as trumpam įsijungiau taip ir liko ijungta 😃 , o kompas nebenaudojamas 😀 dar gerai butu kad usb isikistu
Pas mane samsung galaxy tab2. O dar turiu samsung galaxy telefona tai cia lygiai toks pat naudojimas, meniu, tai nieko mokintis nereikėjo, o ir lietuviskas meniu 😀