Pašnekesiai prie kavos ar arbatos puodelio

14. Oct, 08:11

laba diena neradau tokios temutės,tai norėčiau sukurti,kad čia galėtume kalbėtis apie bet ką vaikus,vyrus namų ruošą ar pan. :))

16. Sep 2013, 21:11

O kai nescia nuo laiptu tada kritau, tai alkune taip susibalodojau, kad dabar kai lieciu skauda, ir kazkokskauliukas kitoks nei ant kitos alkunes 😃

16. Sep 2013, 21:11

Ech nusipirkau dazu plaukam,bet vis nesugebu nusidazyt tai ir metysis menesi 😃 reiktu manikiura pasidaryt,bet mano laikas prasideda nuo 21val. Galvojau eit i sporto kluba,bet irgi tik 22val bet vyras sako tai ka gi tu nakti sportuosi ir bla bla bla

16. Sep 2013, 21:10

Man tai dabar viena puse skauda sedynes, ir tirpsta ta koja vos tik bandau labiau issitiesti ir aisku skausmas tada jau rakina, ir dar ta sona skauda kaip velnias cia koks mane apsedo, visa skauda, kelis kartus vos pakvepuot galejau, kai ramiai buna, tai viskas gerai 😀 Ugne, mes pagrinde vien vistiena valgom, kol kas dar nekudakuojam 😃

16. Sep 2013, 21:08

Ka jus merginos veikiat? As ziuriu moteru laime ir suku galva ka vyrui valgyt pagamint vakarienei. Saldikli vien vistiena tuoj vistom pavirsim 😃 😃

16. Sep 2013, 21:06

Atrodo kai paralyžiuota

16. Sep 2013, 21:06

Bet kai skauda ta uodegikauli tai nuo menkiausio judesio skauda, o kai reikia atsisesti tai išvis...

16. Sep 2013, 20:58

Na jau kai skauda nugara, tai ne kas 😀 jau as pagaliau treciadieni eisiu pas daktara, biski palengves mano dalia 😀

16. Sep 2013, 20:29

Gal tiksliau skauda uodegikauli ir per viso užpakalio minksta dali, bet atsisėdus skausmas išsiplečia i nugara

16. Sep 2013, 20:13

Na va, viščiukas su prieskoniais jau troškinasi,o aš su skaudama nugara prisėdau.o kai atsisėdau tai išvis per visa nugara skausmas perėjo

16. Sep 2013, 19:06

Tai protingas zmogus nepirks ruzavo, gal neutralios spalvos paims 😀

16. Sep 2013, 19:00

Tik kažin kokia spalva, nes niekam is draugu nesakėm kad berniukas, sakom kad nežinom 😀

16. Sep 2013, 18:58

O as kaip tik supyniu labai norejau, dar norejau vibro kedutes, bet supynes beveik tas pats 😀 kad dar kas padovanotu vystymo stala butu gerai 😀

16. Sep 2013, 18:52

Kad mum sakydavo, jei nestumo metu valgai astriai, tai ir pagimdzius ale gali valgyt astriai, nes leliukas buna prates jau 😀 as kai astriai nevalgau, tai negaliu pasakyti 😀 as tai skaitau, kad gerai kai paklausia ko reikia dovanu, tada ir gauni ko reikia 😀

16. Sep 2013, 18:50

Vyras išdavė paslaptį, nes ištiesu mums dar jo nepadovanojo, tiesiog tas draugas mano vyro klausė ar aš noriu supyniu, pasakė taip, tai sakė kaip tik dabar perka 😃

16. Sep 2013, 18:45

Gavom dovanu supynes leliukui su visokiom melodijom 🎉

16. Sep 2013, 18:44

Sako negalima nėščioms labai aštriai, o cia deginantis maistas

16. Sep 2013, 18:36

kodel negerai astrus maistas? 😀

16. Sep 2013, 18:02

Nupirkau pakeliui vista tai gaminiu kažką panašaus i plova, tik vyro šalies aštriai su čili, mėtom ir daaaaaug prieskonių.nors man toks maistas nelabai gerai bet skanu 😀

16. Sep 2013, 17:55

Mes katik grįžome, tai pavargau juodai

16. Sep 2013, 16:31

as ieskau ka vyrui vakarienei pagaminti ir maze mikdau pietu

16. Sep 2013, 16:18

Na ka gero veikiat? 😀 as vis dar bandau drabuzi sukonstruoti savo antytei 😀

16. Sep 2013, 14:10

Pas mus ligoninej yra tv,internetas integruotas,bet mokamas tai as tik tel turejau,nes turiu nemokamo intiko.

16. Sep 2013, 13:58

Lekiu pas vyra i darba

16. Sep 2013, 13:54

As ligoninej telefonu naudojausi 😀

16. Sep 2013, 13:43

Ligoninėje palatose buna internetas (wireless) tai tikrai prigriebsiu ir į taše isimesiu.

16. Sep 2013, 13:41

Vienas miegamajame koki filma paziureti.kitas virtuvėje, o plansete visur buna

16. Sep 2013, 13:40

Mes turim 2nešiojamus

16. Sep 2013, 13:35

Na va nureketavai vyra 😃 mes turim nesiojama, bet jis visada pas mane 😃

16. Sep 2013, 13:32

Šiaip vyras ta planšete nupirko broliui vežti kai planavo i arabija vykti, bet kadangi neišvyko, as trumpam įsijungiau taip ir liko ijungta 😃 , o kompas nebenaudojamas 😀 dar gerai butu kad usb isikistu

16. Sep 2013, 13:30

Pas mane samsung galaxy tab2. O dar turiu samsung galaxy telefona tai cia lygiai toks pat naudojimas, meniu, tai nieko mokintis nereikėjo, o ir lietuviskas meniu 😀