Pašnekesiai prie kavos ar arbatos puodelio

14. Oct, 08:11

laba diena neradau tokios temutės,tai norėčiau sukurti,kad čia galėtume kalbėtis apie bet ką vaikus,vyrus namų ruošą ar pan. :))

28. Jun 2014, 16:25 Deivukė

Tik neuzpyk 🌷

28. Jun 2014, 16:25 Deivukė

Kaip bacila tu dabar 😃

28. Jun 2014, 15:03

nu jo lauke oras geras, o as su temperatura 😪 net nesinori kur nors eiti, dar ryt reikia vaziuot i saules kriksto tevu vaiko gimtadieni, bet jei vakare bus tempos, tai speju niekur mes nevaziuosim, ner cia ko ligu platint

28. Jun 2014, 14:19 Zylutee

Koki lanka? Su bumbulais ar kalneliais? Su kalneliais sako kad ne tokie efektyvus kaip su bumbulais.o ir su tais kalneliais pigesni.siaip nzn,palygint negaliu 😀

28. Jun 2014, 13:19

Laba diena merginos 😀

28. Jun 2014, 08:22

Labas rytas 😀

27. Jun 2014, 23:27

Rytoj realybeje ji galesiu parodyt.blemba einu miegot nes rytoj busiu kaip sudauzyta 😃

27. Jun 2014, 23:26

Raso atsiuntimas nekainuoja bet as pirkau kai kainavo 45lt lankas+administracines islaidos 5lt + siuntimas 7lt ir mokejau 57lt.

27. Jun 2014, 23:15 Ugnyciukas

https://m.pigu.lt/#!/search/product/12/16/gimnastikos lankas .as mokejau 45lt o db jau 79lt ten ju ivairiu yra

27. Jun 2014, 22:41

Inga, imesk nuoroda is kur pirkai jei dar pameni

27. Jun 2014, 22:17

nu as tai net nezinau, atrodo isaugau is to amziaus kai plika laksciau, va vyras tai issimaudo ir varo dar puslapis visas tai dirbt tai i parde, o jau as isvis saugausi po operacijos kaip nezinau kas 😀

27. Jun 2014, 22:14 Deivukė

As vasara kaI angina turejau tai pacios kalte buvo.dirbau ant skersvejo nes buvo ziauriai karsta ir dar plius issiziojus (nzn kodel😃 ).gerkle vis dziuvo dziuvo o po darbo jau buvo pizdiec 😃 darbdavys juokes kad vasara angina 😀

27. Jun 2014, 22:12

O siaip mama darydavo avieciu arbata kurios nemegau arba uzvirindavo pieno ir idedavo medaus-va cia skanu 😀 o db kai skauda gerkle kosiju arba turiu temp tai geriu ciobreliu arbata

27. Jun 2014, 22:09 Deivukė

As atsimenu kai buvau maza ir kai turedavau temperaturos tai bijodavau miegoti ar tiesiog uzmerkt akis 😃 kai uzsimerkdavau matydavau juodam fone kvardrata arba apskritima kuris nuolat tvinksedavo ir su lyg kiekvienu tvinksejimu gresmingai didedavo ir artedavo, o kai budavo labai salia tai tarytum ant manes .tada atsimerkdavau,uzsimerkdavau ir vel nuo pradziu 🤣 budavo ziauriai baisu kad ta vaizda pamenu iki siol 😃

27. Jun 2014, 22:01

vyras ir su angina sedi, zodziu vaikai sveiki, o tevai serga 😃 nu dar taip pas mus namie nebuvo, kad abu su vyru sirgtume 😀 o dar kai Saulei reikia ka nors pasakyti, tai gaunasi beda 😃 siandien vyro klausiau kokios arbatos daryt, o jis man sako su medum, tai zinokit apsiverkiau, nes niekaip per skausma nejo paklaust ar su ciobreliais ar su ramunelem ir avietem 😃 toks durnas verkimas man atsiranda kai ima kilt temperatura 😀

27. Jun 2014, 21:55

Tai ir bus vel angina, nes nuryt nieko negaliu ir jau kaupiasi kazkoks sss atsiprasant gerklej, ir dar atkoset neina, nes skausmas nezmoniskas, jau geriu antibiotikus

27. Jun 2014, 21:46 Deivukė

O kaip gerkle? Gal ir tave angina priciupo?

27. Jun 2014, 21:31

Na ka veikiat gero? Mano maziukas niekaip neuzmiega. Vis vartosi ir mama rekauja 😀 o kai paguldau graziai dar buckio papraso. Na mielas mano maziukas 😀 as su beveik 39 tempos. Kaistu visa 😀

27. Jun 2014, 17:57

Beja pirkti manau verta nes atmusa tai gerai 😃

27. Jun 2014, 17:54

Labai lengvai sukasi.imciau ir sunkesni

27. Jun 2014, 17:53 Ugnyciukas

Rezultato dar nematyt bet melyniu tai pilna 😃 beja laaabai dziaugiuos kad nepirkau lengvesnio o pirkau 1.700

27. Jun 2014, 17:46

Sveikos, uzsukau trumpam paklaust. Inga kaip lankas? Verta pirkti?

27. Jun 2014, 16:59 Pikabuuu

Dar ne 😀 niekaip laiko nesurandu, bet jau dabar kai pasveiksiu, tai gaminsiu. Tautvydas jau siandien be te.mpos, tai matyt dantukai kalasi, o va mes su vyru toliau sergam 😀

27. Jun 2014, 16:21 Deivukė

Gaminai ta rasmalai? Pavyko?

27. Jun 2014, 16:21 Deivukė

Tai jis diena ir taip miega 3kartus.

27. Jun 2014, 12:59 Pikabuuu

Tuoj dienom miegot ims 😀 gal kad lietuvoj esat, tai ritmas biski persistate 😀

27. Jun 2014, 08:59 Deivukė

Maziukas keldavos apie 7val.bet ziuriu vis anksciau ir stai jau 4val.

27. Jun 2014, 08:16

Labas rytas 😀 o maniskis kaip tik pradejo truputi ilgiau miegot, anksciau kokia 6 keldavosi, dabar jau iki 8 istempia 😀

1 ... 32 33 34 35 36 37 38 ... 505