Pašnekesiai prie kavos ar arbatos puodelio

14. Oct, 08:11

laba diena neradau tokios temutės,tai norėčiau sukurti,kad čia galėtume kalbėtis apie bet ką vaikus,vyrus namų ruošą ar pan. :))

22. Jun 2014, 16:32

beje as maitinau du metus ir keturis men..😀

22. Jun 2014, 16:31

sveikos mamytes,,uz lango lyja lietus,,tai nusprendziau cia apsilankyti ir pasakyti ,kad savaite jau nemaitinu savo mazylio,,sunkiai pasiduoda,,nakti miega ramiai,,uzmiega rankute turi but prie kruties,,ir pats atsisukes,,uz tai pietu miega nuo pirmos iki penkiu,,valgyti labiau pradejo,,gert daugiau,,

22. Jun 2014, 12:51 Pikabuuu

nieko praeis 😀

22. Jun 2014, 12:43

As niekur neisiu svest.
ant mano kuno jau pirmosios melynes sviecia 😃

22. Jun 2014, 09:59

Labas rytas 😀 vasara, savaitgalis, visos ilsisi matyt 😀 mes vakare keliausim paziureti Joniniu sventes, jeigu nelis, nes nakti tai visa pralijo pas mus, vakar jau maciau aikstej lauzas buvo pastatytas, tai man idomu kaip jis is po naktinio lietaus sivakar liepsnos 😃 nors virsus ir buvo uzdengtas, bet kai tiek lijo, speju tas uzdengimas nieko nepagelbejo 😀

21. Jun 2014, 20:42

Na ir kuo merginos uzsiemat? Ko temele taip liudi?

21. Jun 2014, 14:05 Pikabuuu

Sveikinu su pirmu dantuku 😀

21. Jun 2014, 11:27

Sveikos 😀 paaiskejo rekimu priezastis - turime pirmaji dantuka 🎉

21. Jun 2014, 07:38

Labas rytas 😀 as tai retkarciais si bei ta sudauzau 😃 vakar tai visai netycia tas puodelis iskrito, dar ir koja perpjove 😀 su drauge vakar susirasinejom, tai sakem mes matyt tos laimes nesuprantam 😀 mums vis mazai 😀

20. Jun 2014, 22:17 Deivukė

Tada tureciau but be galo laiminga nes kazka sudauzau beveik kas diena 😃 pvz siandien lekste sudauziau,o nuo ryto galva svaigsta nes 2paros nemiegojau

20. Jun 2014, 22:05

Sako kad sukes laimę nesa 😀

20. Jun 2014, 21:57 Deivukė

Smagiai sukasi,tik kai pataikau ant klubu kaulu tai verkt norisi.
o kodel sakai bus laimes kad puodeli sudauzei? Cia koks prietaras 😀 ?

20. Jun 2014, 20:13

pasportavai? 😀 as tai puodeli sudauziau, tai jau laimes bus pilnos kisenes 😃

20. Jun 2014, 19:44

Na ryt greiciausiai bus melyni sonai 😃

20. Jun 2014, 15:24

As anksciau kazkaip imdavau i galva ir pergyvendavau, bet dabar kai veiklos biski turiu, ziuriu ir minciu pasaliniu galvoj apmazejo 😃 o vyras tai jauciu pergyvena, kad as sporto klube, tik nepasako, jis pas mane kieta baisiai vaidina 😃 bet jau zinau as jo kietuma 😀 neveltui sako lazda turi du galus, dabar ir as galiu pamandrauti 😀

20. Jun 2014, 15:21

Jo jo isizeide , as mazai ir kreipiu demesi, nes as taip ar taip ilgai sedejau namie, o va pusvaandi uztrukau ir jau beda 😃

20. Jun 2014, 13:26

Pas mus tai lyja, tai saule sviecia 😀 va vyras mano isizeide, kad uztrukau sporto klube 😃 o as truliko baisiai ilgai laukiau 😀 vis rodo kad atvaziuoja ir kaip ner taip ner, tai kol sustojime buvau kokius tris kart nulijo ir saule vel islindo 😀

20. Jun 2014, 13:24 zivile g.-b.

Man sake, kadangi stuburas operuotas, tai kojos tirpimas labai galimas dalykas 😀 nera kad kasdien, bet kartais uzeina 😀

20. Jun 2014, 12:23

*mus

20. Jun 2014, 12:22

Pas mkus lija 😛

20. Jun 2014, 12:16

O aš vakar norėjau nusipirkt, bet nebuvo, o į turgeli tingėjau eit, ir tai ten dažnai būna negražios. Tai ryt turgui reiks nusipirkt 😀
beto ne taip toli ir eit 😛 pas mus gal tik 2 min. kelio, o jei neit per aplinkui o lipant per tvorą tai dar greičiau būtumėm darželį 😃 Nes po langais darželis, tai kai jau vaikai būna lauke tai matau ką daro 😀

20. Jun 2014, 12:00

nusiprkau sian braskiu,reiks paskui pakapot 😃

20. Jun 2014, 12:00

man ptinka oras toks kai tingi ka daryt,silta namuose ir nereik niekur eit 😃 Na,mano ejimu gal 7min.kelio iki darzelio😀

20. Jun 2014, 11:53

Toli nuo namų darželis?

20. Jun 2014, 11:51

pas mus 12 db rodo lauke,be katik geraiiii nulyjo 😃 galetu nelyt kol vaika namo parsivesiu😃

20. Jun 2014, 11:46

Pas mus tai nežinau neturiu termometro, bet lauke tai 14 😀

20. Jun 2014, 11:44

pas mus 22 silumos rodo namuose 😀

20. Jun 2014, 11:42 mintaa

Kaip gerai kai gali šektiek šilumos isileisti į namus 😀

20. Jun 2014, 11:38

Laba merginos,ir as su kavyte prisedau,as tikriausiai eisiu peciaus pasikurti😛

20. Jun 2014, 11:33 Pikabuuu

Vienas iš sunkiausių dalykų kai vaikui auga dantukai. O jei dar mažas ir klykia tai išvis nežinai kas yra, ką čia daryti, pasakyti tai negali siaubas kai vaikas verkia ir nežinai kodėl belieka tik kartu bliauti 😃

1 ... 34 35 36 37 38 39 40 ... 505