Pašnekesiai prie kavos ar arbatos puodelio

14. Oct, 08:11

laba diena neradau tokios temutės,tai norėčiau sukurti,kad čia galėtume kalbėtis apie bet ką vaikus,vyrus namų ruošą ar pan. :))

21. Jul 2014, 13:15

mano tai buna jei skype palieku ant kompo atidaryta, tai mamai dazniausiai prisiuntineja heroglifu tautvis, saule jau nelenda rie kompo ir prie telefono

21. Jul 2014, 13:01 Deivukė

Vyras tai net interneta atsijunge 😃

21. Jul 2014, 12:57

buvo mama mano atvaziavus, atveze siuntini, saule jau kokia patenkinta, gavo komplektuka sijona su bliuskute, o tas sijonas dar su sortais zinot kaip buna, tai jau ji ziurejo akis isputus nustebus labai kaip cia taip buna 😃 o tautvydas, tai jau i darzeli eme kaupti kraiteli 😀 dvi poras tapkiu gavau, jau kaledoms paliksiu dovanoms sesems ko gero 😀

21. Jul 2014, 12:55

Manes tai nenervavo, kompe palikau atidarryta zinuciu langa, tai telefonas nors neskambejo istisai 😃 nes is pradziu tai pagalvojau kas cia kam atsitiko, kad per fb taip intensyviai man raso 😃

21. Jul 2014, 12:43

Db paziurejau kad ne tik tau ir ne tik per mesengeri bet ir viber isijunges teveli ir mano pusbroli nervavo 😃

21. Jul 2014, 12:40 Deivukė

Geras,net nemaciau 😃

21. Jul 2014, 11:47 Deivukė

kaip tau pasiseke😃 kabina tave😃

21. Jul 2014, 11:42

Sveikos 😀 ingos vaikas siaucia prie mamos telefono 😃 ka tik i fb gavau 60 paveiksliuku 😃

21. Jul 2014, 11:18

Prisipirkau kruva ledu niam niam...bet ziauriai miego noriu,gal reiks nusizengt sian ,vaikui duot pazaist kokiu kompu kad galeciau pamiegiegot nors biski

21. Jul 2014, 11:17 Inguce:)

gal ir klimatas netinka jam,gal ir nuo taves persiduoda nerimas. Musu kai gryzta is Anglijos tai suserga tai vel kas,kol apsipranta reik isvykt vel,o kai gryzta i Anglija tai vel kokios bacilos puola,klimatu kaita dar labai veikia.

21. Jul 2014, 11:07 dafilka

Gal ir maziukas bus koks buvo.kai tik atvykom jis pradejo prastai miegoti,daug keltis naktymis.gal per mane jam nervai persiduoda,nes as cia nuolat nervuojuos.gal jaucia ir uz tad toks neramus

21. Jul 2014, 10:14

Reiks eit gal iki pardes,ledu uzsipirkt😃

21. Jul 2014, 10:13 Inguce:)

Man tai atrodo ,kai grysit atgal i Belgija,tai miegosit daug geriau nei LT 😃

21. Jul 2014, 10:12 Inguce:)

ale radai klausyk apie ka skaitinet db.o ypac nakti 😃

21. Jul 2014, 08:35 dafilka

As miegojau kaip visad prastai.iki 1val nakties skaitynejau apie lektuvo katastrofa,dar zuikis kelesi kas kelias val o nuo 6val isvis nebemiegojo

21. Jul 2014, 08:33

Na maziukas jau pasedi kazkiek 😀 neilgai bet pasedi 😀 o va siandien jau keturiom atsistoja ropojimui,jau ir galvyte pakelia kai kojytes pakisa po uzpakaliuku 😀

21. Jul 2014, 08:31

laba ryta 😀 Niu va,baigesi mano vienatve😃 gryzo vakar vyrai 23h.db liudna jau nebus.nuejau miegot 1.30 o prabudau i wc 5.30 ir neuzmigau,oj bus blogai. Kaip jums miegojosi?

21. Jul 2014, 07:42

Sveikutes.siandien greiciausiai teta (mamos sesuo) cia atvyksta tai tikiuosi mociute tures uzsiemima ir nebesekios paskui mus.oj kaip pasiilgau ramybes ir vienumos kuria turejau belgijoj ☹

20. Jul 2014, 22:45

Aj kad as ir nezinau nuo ko man uzeina 😀 kalbejau su vyru pasakiau, kad nesneku su dvasia ir ju mama, paklause kodel, pasakiau, dar pasakiau ka parase, kad gailesimes tai sake jau gailimes 😃 zodziu as rami 😀

20. Jul 2014, 22:34 Deivukė

Is kur ta panika man gali buti.greit ir praejo man

20. Jul 2014, 22:22

As tokia savijauta vadinu panikos priepuoliais 😃 buna man kartais 😀 ziurim filma skrydzio planas kai lektuve mergaite dingsta, ir mezgu vis dar, nes vel per visa diena nieko nepadariau 😃

20. Jul 2014, 21:37

Man kazko toks vidinis nerimas uzejo,rankos dreba.jums taip nebuna?

20. Jul 2014, 21:36

As jau lovoj

20. Jul 2014, 19:43

niu ka mamkos tyli?

20. Jul 2014, 18:34 Deivukė

Nemaciau jos,bet jai taip sakai tai patykesiu 😀

20. Jul 2014, 18:16 Inguce:)

o ka visai jai tinka 😃

20. Jul 2014, 15:53 Deivukė

Kokia faina pravarde vyro sesei itaisei 😃

20. Jul 2014, 15:09 Jurga-05

o anyta turi? As tai uosvio net nemacius visai,o ir db be to jau jo neber...bet vaikas visad sakydavo,kad mano senelis sedi ant debeselio,tai pakalbindavo dar😀

20. Jul 2014, 14:55 dafilka

gerai ,kad aš uošvių neturiu,bet mielai būčiau susipa-inus,nes visi sakė ,kad jie buvo geri žmonės..Uošvi kelis kart mačiau,bet pabendrauti nespejom normaliai,mire nuo plauciu vezio kai laukiaus antro vaiko 😥

20. Jul 2014, 14:46 Deivukė

niutavo uosvei tikrai kokie nesveiki

1 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 505