laba diena neradau tokios temutės,tai norėčiau sukurti,kad čia galėtume kalbėtis apie bet ką vaikus,vyrus namų ruošą ar pan. :))
laba diena neradau tokios temutės,tai norėčiau sukurti,kad čia galėtume kalbėtis apie bet ką vaikus,vyrus namų ruošą ar pan. :))
mano tai buna jei skype palieku ant kompo atidaryta, tai mamai dazniausiai prisiuntineja heroglifu tautvis, saule jau nelenda rie kompo ir prie telefono
Vyras tai net interneta atsijunge 😃
buvo mama mano atvaziavus, atveze siuntini, saule jau kokia patenkinta, gavo komplektuka sijona su bliuskute, o tas sijonas dar su sortais zinot kaip buna, tai jau ji ziurejo akis isputus nustebus labai kaip cia taip buna 😃 o tautvydas, tai jau i darzeli eme kaupti kraiteli 😀 dvi poras tapkiu gavau, jau kaledoms paliksiu dovanoms sesems ko gero 😀
Manes tai nenervavo, kompe palikau atidarryta zinuciu langa, tai telefonas nors neskambejo istisai 😃 nes is pradziu tai pagalvojau kas cia kam atsitiko, kad per fb taip intensyviai man raso 😃
Db paziurejau kad ne tik tau ir ne tik per mesengeri bet ir viber isijunges teveli ir mano pusbroli nervavo 😃
Geras,net nemaciau 😃
kaip tau pasiseke😃 kabina tave😃
Sveikos 😀 ingos vaikas siaucia prie mamos telefono 😃 ka tik i fb gavau 60 paveiksliuku 😃
Prisipirkau kruva ledu niam niam...bet ziauriai miego noriu,gal reiks nusizengt sian ,vaikui duot pazaist kokiu kompu kad galeciau pamiegiegot nors biski
gal ir klimatas netinka jam,gal ir nuo taves persiduoda nerimas. Musu kai gryzta is Anglijos tai suserga tai vel kas,kol apsipranta reik isvykt vel,o kai gryzta i Anglija tai vel kokios bacilos puola,klimatu kaita dar labai veikia.
Gal ir maziukas bus koks buvo.kai tik atvykom jis pradejo prastai miegoti,daug keltis naktymis.gal per mane jam nervai persiduoda,nes as cia nuolat nervuojuos.gal jaucia ir uz tad toks neramus
Reiks eit gal iki pardes,ledu uzsipirkt😃
Man tai atrodo ,kai grysit atgal i Belgija,tai miegosit daug geriau nei LT 😃
ale radai klausyk apie ka skaitinet db.o ypac nakti 😃
As miegojau kaip visad prastai.iki 1val nakties skaitynejau apie lektuvo katastrofa,dar zuikis kelesi kas kelias val o nuo 6val isvis nebemiegojo
Na maziukas jau pasedi kazkiek 😀 neilgai bet pasedi 😀 o va siandien jau keturiom atsistoja ropojimui,jau ir galvyte pakelia kai kojytes pakisa po uzpakaliuku 😀
laba ryta 😀 Niu va,baigesi mano vienatve😃 gryzo vakar vyrai 23h.db liudna jau nebus.nuejau miegot 1.30 o prabudau i wc 5.30 ir neuzmigau,oj bus blogai. Kaip jums miegojosi?
Sveikutes.siandien greiciausiai teta (mamos sesuo) cia atvyksta tai tikiuosi mociute tures uzsiemima ir nebesekios paskui mus.oj kaip pasiilgau ramybes ir vienumos kuria turejau belgijoj ☹
Aj kad as ir nezinau nuo ko man uzeina 😀 kalbejau su vyru pasakiau, kad nesneku su dvasia ir ju mama, paklause kodel, pasakiau, dar pasakiau ka parase, kad gailesimes tai sake jau gailimes 😃 zodziu as rami 😀
Is kur ta panika man gali buti.greit ir praejo man
As tokia savijauta vadinu panikos priepuoliais 😃 buna man kartais 😀 ziurim filma skrydzio planas kai lektuve mergaite dingsta, ir mezgu vis dar, nes vel per visa diena nieko nepadariau 😃
Man kazko toks vidinis nerimas uzejo,rankos dreba.jums taip nebuna?
As jau lovoj
niu ka mamkos tyli?
Nemaciau jos,bet jai taip sakai tai patykesiu 😀
o ka visai jai tinka 😃
Kokia faina pravarde vyro sesei itaisei 😃
o anyta turi? As tai uosvio net nemacius visai,o ir db be to jau jo neber...bet vaikas visad sakydavo,kad mano senelis sedi ant debeselio,tai pakalbindavo dar😀
gerai ,kad aš uošvių neturiu,bet mielai būčiau susipa-inus,nes visi sakė ,kad jie buvo geri žmonės..Uošvi kelis kart mačiau,bet pabendrauti nespejom normaliai,mire nuo plauciu vezio kai laukiaus antro vaiko 😥
niutavo uosvei tikrai kokie nesveiki