Pašnekesiai prie kavos ar arbatos puodelio

14. Oct, 08:11

laba diena neradau tokios temutės,tai norėčiau sukurti,kad čia galėtume kalbėtis apie bet ką vaikus,vyrus namų ruošą ar pan. :))

20. Jul 2014, 14:45

mano metuku ir 3mėn mažiukas,o kiti du jau prakutę😀

20. Jul 2014, 14:24 Jurga-05

pusantru metuku 😀

20. Jul 2014, 14:21

Daivuke kokio amžiaus tavo Tautvydas?

20. Jul 2014, 14:15

As tai nagus draugei tvarkiau, ir dar kitos laukiu, pakeliui jau 😀 uosviene parase, kad pasigailesiu as dar, kad susipykau su ja ir dvasia 😃

20. Jul 2014, 14:09 Inguce:)

labas 100lt paskutinį kart sumokėjau,bet vyras sakė buvo verta,neturiu dar žilų plaukų,bet noris kartais pasikeisti 😉

20. Jul 2014, 13:51 Inguce:)

skanaus,as tai papietavau ,pasidariau tokios pakliuopkes😃

20. Jul 2014, 13:43

Na va vaikai nuluzo,ramiai galiu pagert kavytes 😀

20. Jul 2014, 12:25

geriam kavyte su ledu😛

20. Jul 2014, 12:24

Kodel nutilot 😀 ?

20. Jul 2014, 10:54

niu gi kavalierius 😃 Kazanova auga🤣

20. Jul 2014, 10:48

Ale pliaze vyrukas, tai tik prie moteru kompanijos taiko 😃 seses jau nereikia tada, varo prie mergu ir maivosi 😃

20. Jul 2014, 10:47

Tai rupi ir berniukams kai mato ka daro kiti,reik viska ismegint😃

20. Jul 2014, 10:42

maniskis ir vezimele pastumdo, dar ir susimusa su sese del jo 😃

20. Jul 2014, 10:28 Deivukė

Nu nieko tavo maziuko pomegis 😃 ale galiu pasakyt ir berniukams rupi lelytes,musu budavo ir vezymuka pastumdo puskes su lelyte 😃 tai tipo maitina 😃

20. Jul 2014, 10:27

laba ryta 🌷Jungiuosi su kose 😃

20. Jul 2014, 09:47 Inguce:)

nu 😃

20. Jul 2014, 09:34 Deivukė

Seima 😀

20. Jul 2014, 09:26 Inguce:)

sukuoja leles, nes as saule sukavau tai ir baisiai reikejo kazka pasukuot 😀 o siaip tai melynai aprengta lele Saues vaikas, o ruzavai Tautvydo 😀 cia jau saule taip sugalvojus, sake jinai kad tautvydas tevas o ji mama 😃

20. Jul 2014, 09:19 Deivukė

Man irgi buna kad perkrauna tai bandau kol ikelia.
lelytes sukuoja ar siaip lelytes patinka 😀 ?
Man irgi nekrenta po kila bet tas kilas per 3dienas nukrenta 😃

20. Jul 2014, 09:05

Kaip jums mano maziuko naujas pomegis? 😃

20. Jul 2014, 09:04

Inga eina tau per tel ikelti cia i foruma foto? nes man jau kelinta diena neina, vis persikrauna puslapis

20. Jul 2014, 09:03

Tai va pradedi dziaugtis, kad svoris krenta ir paskui jau tipo negali sustot 😀 matau skirtuma, aisku ne po kila kasdien, bet po biski ritasi skaicius zemyn 😃

20. Jul 2014, 08:58 Deivukė

Ir kas ryta kai sveriesi matai skirtumus? As tai negaleciau ramiai praeit pro svarstykles nepasisverus 😃

20. Jul 2014, 08:57

O kodel nerviskai paveikt gali? Mane kaip tik dziugina ir "kabina" kad kas ryta vis mazesnis skaicius 😃 kazkada kai geriau kiniskas kapsules taip svoris nekrito kaip dabar nieko nevartojant 😃

20. Jul 2014, 08:48

As ir pradejau kas ryta svertis, nors sako negalima , nes nerviskai paveikt gali, bet kad jau kitaip neina 😃

20. Jul 2014, 08:45

As kaip ir kas ryta pasisveriau 😀 nors vakar EDZIAU KAIP UZ KOMANDA,bet svoris krenta 😀 ir kaip gera kai skaiciai parsirita I kita desimti 😀

20. Jul 2014, 08:42 Inguce:)

Jo jo pavarem cia mes vakar biski 😀

20. Jul 2014, 08:33

Labas rytas plepupes 😀 kol miegojau ohoho kiek pripliurpet 😀

20. Jul 2014, 07:54

Baigesi tirpi kava pas mane, tai teko darytis jau ale normalios kavos 😃

20. Jul 2014, 07:54

Labas rytas 😀 o as vakar taip ir uzmigau su telefonu rankose 😃

1 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 505