Norime vaikučio

19. Jun, 11:37

esu jauna panele (16 metuku) mes su vaikinu nutareme kai sulauksiu 17metu turesime leliuka... ka patartumet? nezinau pati ka daryti..vaikinui atsakyti nenoriu...ir pati noreciau vaikucio..bet as nezinau.

24. Jun 2010, 16:00

jo,smagu yra turet jauna mamyte,manes mama susilauke budama 18metu ir esu labai laiminga turedama tokia jauna,puikia mama bei drauge😉,bet ir vyresnio amziaus mamos gali but ir yra saunios jeigu tik pacios tokiomis nori but.na tik neaisku apie koki tikslu amziu jus kalbat kai kalbat apie vyresnes mamas?

24. Jun 2010, 15:53

mano gyvenimo modelis irgi jauna mama,ir kiek as sneku su jaunom mamo pakolkas man jos visos atrodo labai saunuoles nes ir i mokslus speja ir vaikus ne senialam nutrenkia laiko 😀 gyvenciau lietuvoje tai as ir tikrai eiciau mokytis nes jau mano planas buvo toks po metu poilsio pasimokyt toliau bet teks dar po metu 😃

24. Jun 2010, 15:50

o as manau kad jokio skirtumo jauna ar jau vyresnio amziaus mama,gi ji vistiek tam kudikeliui yra MAMA !!!!o gera ar bloga ji bus cia tikrai ne amziuje esme

24. Jun 2010, 15:48

taip taip,ne 16...o bent jau 18 su viduriniu issilavinimu 😉 ir dar man labai smagu stebeti,kai mamos speja lakstyti paskui savo atzaleles,su jom dukti, zaisti ir panasiai,taciau nieko neturiu pries vyresnes mamas,tai taip pat zavu,bet mano gyvenimo modelis buvo toks 😉

24. Jun 2010, 15:44

sutinku su gerda 😀 ira ir tokiu kurios nori but jaunomis mamomis pasitempusiomis ir gerai atrodyti ,man labai grazu kai eina jauna gerai atrodanti mama su savo lelium ,jauna tai ne ta kuriai 16 metu

24. Jun 2010, 15:29

laurike,is dalies sutinku su tavim,is dalies -ne,nes as taip pat visada norejau buti jauna mama: energinga,grazi,visur pasitempusi su savo vaikeliu,suprantatnti ji paauglysteje,kai nebijos man pasakyti savo paslapciu ir panasiai....taciau taip jau buvo idiegta ir visa laika siekiau mokslo,taciau ne savo noru,o del to ,kad reikia,taciau jau nuo 15 metu zinojau,kad kazkuriam kurse,gal 2,gal 3 turesim leliuka,tap ir buvo,pasibaigiau 12 klasiu,universiteto 2 kursus ir dabar esu akademines,pinigeliu mums tikrai netruksta,sau ir mazytei galime skirti viska,ko norime,o dirbus jokio darbo nesu isskyrus pinigeliai uz koncertus...dabar taip pat viskas apstojo 😀 taigi nebutiani gyventi pagal moduli,kuri TU susikurei.Kita vertus siuolaikiniam jaunimui 12 pasibaigti yra butina,o toliau ,jei tikrai nori leliuko,tai jau ziuri pagal finansine padeti,ar sugebesi jam skirti bent butiniausius daiktu,na del siu laiku...Taip pat pritariu,kad Iewietuko poziuris i gyvenima,man yr avaikiskas ir nesubrendes,todel ji tikrai nepasiruosusi auginti vaiko,kuriam juk kuri ateity,planuoji,koks jis bus,kaip ji auklesi,kokias vertybes diegsi,o dabartimi gyvena "vejo pamusaliukai" jei taip galima issireiksti...as pvz perdetai susiplanuoju visa savo ateiti,jei nepasiseka,kazko igyvendinti,susikuriu nauja gyvenimo plana ir tiek 😀

23. Jun 2010, 23:32

P.s jaunymeli,jei nenorit girdeti viesos nuomones,kuri yra kitokia,nei jusu,eikit asmeniskai pas psichologus,o ne viesoj erdvej rasykit.o jei jau prasot viesos nuomones-mokekit priimti kritika.

23. Jun 2010, 23:27

neturiu del ko pykti.tavo gyvenimas,daryk su juo ka nori 😃 man visiskai dzin kaip auginsi.jei kalbetum protingiau,buciau jautresne tavo atzvilgiu..MOKSLAI BUTINI.IR GYVENTI REIKIA NE DABARTIMI,O ATEITIMI.ISIDEK TAI I GALVELE!!MOKSLAI,DARBAS,O TADA SEIMA.

23. Jun 2010, 22:19

as maniau,kad iewietuks protingesne,o is tiesu dabar kalbi kaip paaugle,priestaraujanti kitu nuomonei,tikiuosi,akd tu persigalvosi,visa sirdim tau to liniu,nes po to tikrai gailesiesi... sekmes 😉

23. Jun 2010, 22:02

Tokioms mergaitems reiktu prezervatyvus ant galvos mautis o ne ten ,kur skirta,apsaugotu pirmiausia nuo tokiu minciu

22. Jun 2010, 18:09

Ir kaip tu išmaitinsi tą vaikelį?

22. Jun 2010, 14:56

Ieva - bėda ta, kad mokslas yra ne noro reikalas, o būtinybė 😀 Bent jau 12klasių, o po to kas - išvykimas į užsienį vergauti? 😀 Nesakyk kad mokslai nėra tavo svajonė, nes viskas gali greit pasikeist 😀 Jei tu jau būtum pastojus ir galvotum ką daryt, aš visom 4 tave palaikyčiau ir sakyčiau gimdyk mergyt, ištvęrsi viską, bet kai tu planuoji.. Aš turiu tokio pat amžiaus pusseserę, ir tiesiog įsivaizduoju kas būtų jei ji taip elgtųsi. Pagyvenk dar dėl savęs.

22. Jun 2010, 14:46

Laurike-atsiprasau nebutina ant manes pykti be pagrindo...tiesiog savo nuomuone pasakiau kaip ir daugelis cia esanciu....

22. Jun 2010, 14:46

man viuena yra nesuprantama,nejau nenori iewatuk dar pagyventi viena su draugu.nejau tau nesinori eiti i sokius,vaziuoti i iskylas ir tt.nes kai pastosi viso to turesi atsisakyti.as nezinau,man butu buve l sunku,jei buciau pastojusi tokia jauna.man norejosi gyventi,gyventi taip kaip visos gyvena 17 budamos.rupejo sokiai,linksmybes ir tt.ir dabar jauciuosi issilaksciusi,kaip yra sakoma.todel galiu duoti visa save 100procentu savo mazylei...reikia pagyventi sau,o tik po to gimdyti

22. Jun 2010, 14:29

Nepyk, iewutuks1, bet tuo ir skiriasi tavo ,16-metės mąstymas nuo 30-mečių.Tu negirdi, ką tau sako...Tavęs niekas neniekina ir nesmerkia, bet bando pasakyti, kad "TU DAR ESI NEPILNAMETĖ"O čia ne tik jausmais reik vadovautis ir "AŠ NORIU", Gi gyveni valstybėje, kur yra tam tikri įstatymai, taisyklės, apribojimai.Tu pasakoji apie savo tėvus.Taip ,jie susilaukė tavęs gan jauni, bet ne tokie jauni, kaip tu.Ir pati paskaityk savo tekstą.Visur tik AŠ .Tai kokią vietą užima galbūt būsimas vaiko tėvas.Manau, tiek tau, tiek jam čia kol kas yra užgaida.Ir čia nėra koks nusistatymas prieš jaunas mamas.O be to, kas tai yra jauna mama?Aš irgi jaučiuosi jauna mama,nors ir ne 20-metė jau.Mano nuomonė tokia,kad šiandien tai būtų nepagalvotas žingsnis.Bet tai itk nuomonė, o spręsi juk vistiek tu pati.Nors čia turėtų jau ir tėvai įsikišti.

22. Jun 2010, 14:23

norint neprisidirbti jaunam amziui reikia saugotis.kaip matau daugumai jusu tai neikandama ir nesuvokiama.

22. Jun 2010, 14:21

ieva,tavo gyvenimas,daryk ka nori,be manes yra mamu kurios kalba kaip ir as.ir NENIEKINU JAUNU MAMU!dauguma jusu skaitot tarp eiluciu.palaikau psichologe.darykit ka tik norit!

22. Jun 2010, 14:16

Sveikutes😘 laurike- ne visiem mokslai yra svajone ir ateitis...nesuprantu kodel tu taip nemegstijaunu mamu? idomu ka pati butum dariusi jei butum pastojus 17metu-vaika nuzudzius?(kalbu apie aborta)
pvz mano teveliai manes susilauke budami 18metuku ir jie turi gerus darbus issilavinima as gavau visko...nieko man netruko nei tada nei dabar...nesuprantu kodel dauguma niekina jaunas mamytes...tipo jauna mama tai vaikui nieko negali duoti tik meile ane?totali nesamone yra... daug yra jaunu mamu... ir jos priziuri savo vaikucius stengesi del ju...as nezinau praradus savo vaikuti tai man butu pasaulio pabaiga....as neziuriu i ateiti nekuriu jos gyvenu sia diena nes nezinau kas bus rytoj ka dievulis yra paruosias... ir ateities as dar neturiu apie ja negalvoju nei as nei mano maziukas...kaip galiu kurti ateiti Laurike jei net nezinau kas bus rytoj?gal viskas pasisuks kita linkme nei as buvau suplanavusi ir sugalvojusi....nemoku gyventi ateitimi...tai man ir leliukas yra dabartis o ne ateitis....as pastpsiu as ir gimdysiu saugosiu savo pilvuka ir savo zirniuka...duosiu viska ka galesiu...baigsiu ta mokykla ir panasiai...
man mokslai yra tikrai ne svajones ir t.t... zodziu zinau ka darysiu ir manes niekas neperkalbes... myesiu savo leliuka saugosiu duosiu viska...bet as jo nezudysiu kad tai bus ir netyciukas ar neigalus vaikas...tai mano vaikas...as nezinau juk ne as viena jauna mama...ar besiruosianti ja buti..zodziu...aciu mamytems kurios palaiko jaunas mamytes..😘

20. Jun 2010, 19:52

Patarčiau pirma susikurti ateity - įgyti išsilavinimą, susirasti darbą. Vaikas - milžiniška atsakomybė.

20. Jun 2010, 18:35

mano tokia pat yra nuomone, o juolab autore pati nera garantuota kad to nori dar

20. Jun 2010, 18:32

Gera mama ir geru zmogumi gali buti ir 15-mete, ir 30-mete. Bet as vis tiek manau, kad 16 metu paauglei dar per anksti planuoti vaika. Jeigu taip nutiko - visada busiu tik uz gimdyma, nes tikrai yra jaunu mamyciu, kurios labai laukia vaiku, jais puikiai rupinasi ir uzaugina gerais zmonemis. Bet 16-metei planuoti vaika, ypac, jei to nori jos draugas labiau, negu ji pati, man atrodo kvaila, nematau cia nieko normalaus.

20. Jun 2010, 16:29

as prisijungiu prie giedros 😀 🌷

20. Jun 2010, 16:18

sandryte spaudziu desine tau uz tokius zodzius 😉

20. Jun 2010, 15:28

ir beto psochologu nuomone daznai isiskiria 😉

20. Jun 2010, 14:42

kiekviena mama yra gera ,bet tik savo vaikui
(aisku as nekalbu apie tas kur zudo vaikus jos nemotinos )

20. Jun 2010, 14:37

Tame ir esm4. Nemėgstu skirstyt žmonių pagal amžių, visus reikia vertinti individualiai - pagal elgesį. Bet kai atsiranda tokių kurios nusistačiusios amžiaus ribą, kada mama yra gera o kada ne, tada jau ima pyktis, ir pradedu automatiškai stot už jaunąsiais.

20. Jun 2010, 14:29

Butent, taciau kazkaip greit visuomene tai pamir6ta. O vat kokia nepilnamete uzsmaugtu savo kudiki, tai kelis metus skambetu!

20. Jun 2010, 13:00

Laurike -gink dieve, nei viena is musu nesako, kad mokytis neverta, nes be mokslo zmogus yra visiskai niekas.
*o y šią situaciją (konfliktą) galima pažvelgti iš dviejų pusių - viena, kalbėti būtent apie temą - 16metė planuoja vaiką. Mano akimis tai baisu! Gali tavo vyrui būt kad ir 40ir jis būt begalo turtingas, bet kas iš to tau. Juk visiškai pasikeis tavo, o ne jo gyvenimas. Taip jūs būsit šeima, jis jus išlaikys, bus ALA meilė ir pan, bet tu būsi priklausoma, ir tikrai tau atsibos būt išlaikomai ir pririštai. Kiek supratau tavo vaikino mama nori tapti močiute, todėl vaikinas tau siūlo ar grindžia mintį apie vaiką, bet jis gyvens ne su mama - vaikinas gyvens su tavimi, todėl turi jam labiausia rūpėt tavo, o ne kažkieno nuomonė. Ir tikrai matosi kad tu nesi apsisprendusi. Taigi jei gimdysi del to kad kažkas nori, būsi tiesiog pažeminta.
*Antra pozicija - tarp jaunų ir viresnių mamų. Juk visos mes mamos, ir nei viena neturim teisės smerkti kitą! Jaunos nesubrendusios ar neatsakingos? joms sunku išlaikyti vaikuti? O argi nėra tų viresnių mamų kurioms taip pat sunku, ir kurių gyvenimai klostosi kitaip nei jos norėjo ar svajojo. Mes gimstam su mums nulemtu likimu, tai kam kazką smerkt, ar aiškint kad po 10matų mastysim kitaip? Visi normalūs žmonės per tiek metų pakeičia jei ne mastymą tai požiūrį į kaikurios dalykus. tik kam reikia pabrežti tą amžių?? Kiek skamba per lietuvą nutikimų kai tos subrendusios metų turinčios mamos palieka vaikus, ar net baisiau - nuzudo? Ir esam girdeje kaip nepilnametė kovoja uz tai, kad galetu pati augint savo vaikuti (ji is vaiku namu). Gal gana spresti apie visus zmones pagal stereotipus? Jau pykina nuo to.

20. Jun 2010, 12:47

tik idomu kodel pati autore nieko nebepriduria ir nebepasako ka galvoja gal cia susijauke jos mintys visai paskaicius? 😉

20. Jun 2010, 12:44

labas rytas na tikrai cia velgi vire konfliktas, as ir pasisakysiu, kalbant apie temos autore tai kaip ir kazkuri mamyte sake jei planuoji- tai dar anksti, jei butu tema ar gimdyti ar ne as ir buciau tik UZ! vidurine butina paskui tikrai gailesies kad laiku nebaigiai. o kalbant apie austojo baigima tik paskui ten darbas ir tik tada vaikai nu tai tada daktaru profesijos moterys vaiku susilauktu gal apie 40 o tai jau nera sveika. bet as pabaigiau 12 ir visiskai neturiu JOKIO noro mokintis toliau, tiesiog taip reikia uz tai ir studijuoju tam aukstajam dar ir specialybe tik kad bile atsiprasant kad butu tas diplomas. kadanors. nors yra milijonai puikiu pavyzdziu kaip zmones gyvena gerai ir nebaige mokslu sukuria verslus gauna geresnius darbus nei tie kurie su diplomais ir pan. ir tokiu dauguma. todel mano nuomone nera taip kad viska pabaik ir tik tada gimdyk. cia absurdas yra.
as kaip ir laurike baigiau muzikos mokykla ir gimnazija baigiau visai neblogai bet tik tiek kad noro mokintis neturiu jokio. cia man prievarta yra.
mamytes kada norit tada gimdykit, mes kiekviena turim savo nuomone situ klausimu ir vistiek visos is cia esanciu esam ir busim tik pacios geriausios mamos savo vaikams ir nesvarbu nuo amziaus ar ne taip?

1 2 3 4 5 6 7 8