Norime vaikučio

19. Jun, 11:37

esu jauna panele (16 metuku) mes su vaikinu nutareme kai sulauksiu 17metu turesime leliuka... ka patartumet? nezinau pati ka daryti..vaikinui atsakyti nenoriu...ir pati noreciau vaikucio..bet as nezinau.

19. Jun 2010, 16:13

nu ka ka ,bet vidurine manau butina pabaigt

19. Jun 2010, 16:12

del manes kokia ji nori gali but bet deja idealiu nera ne vieno

19. Jun 2010, 16:11

Moskelis - butent, toks jausmas kad laurikei ji vienintele ideali.

*O as patariu pagalvot pries toki zingsni, nes visdelto vaikelis riboja... Zinoma jei labai nori gali viska ir su vaikeliu pasiekt, bet iki vidurines baigimo manau butu gerai palaukti 😀

19. Jun 2010, 16:06

jei tik norit ir galit darykit vaikuti ir gimdykit !! ir net ne wiena , sekmes ! 😉

19. Jun 2010, 16:06

kitas jaunimas tiek uzdirba kad kitiems dar pasvajot reiketu

19. Jun 2010, 16:05

jei nepilnamete tai negali waiku noret? NESAMONE!!!!!!!!!!!!! as nuo 16 svajoju apie vaikuti bet wis nesigauna man jis.. ☹( o jei nepilnamete tai butinai turi augint is seneliu ar tewu saskaitos tikrai taip nera .jei labai nori gali ir darba susirast ir puikiai pragyvent. ot!

19. Jun 2010, 16:03

as jau senai pastebejau kad tai laurikei ne viena kito zmogaus nuomone neitinka ,forumas tam ir reikalingas kad reiksti savo nuomone patarti bei pamokyti,bet kad sitaip su niekuom nesutikt tai nezinau kaip galima tada gyventi sioi zemelei

19. Jun 2010, 15:51

Laurike visose temose apie jaunas mamas Vadina merginas iki 20 nesubrendelemis, gerai kad pati subrendusi labai. O 17m gal nepasigimdei nes niekas y tave neziurejo. Riebiai as cia, bet jau uzkniso tas tavo jaunu mamu menkinimas, nori ka nors pamenkint - susirask sau bendraamzia ir lyginkis su ja povelniu!
** O temos autorei patariu gerai pagalvot, jei vaikinas su tavim net nesitaria o pats nusprende kad jam reikia vaiko, pagalvok kas jis per vienas... tokie sprendimai priimami abieju partneriu... Baik mokykla, o tada susilauk vaikucio, nes patikek - pastoti mokyklos suople - tycia ar ne, yra rimtas issukis 😀 Sekmes 😉

19. Jun 2010, 15:38

Jooo, įdomus jaunimas šiais laikais.Vieni mokslų siekia, kiti, dar sėdėdami mokyklos suole, apie vaikus jau mąsto.Gerai viena mamytė pasakė, vaikas tai ne žaislas ir ne daiktas-nusibos, pavargsi, negalėsi palikti ir nueiti.Ir aplamai, čia neturėtų įsižeisti 19-metės mamytės.Čia juk kalba 16-metė, vadinasi , nepilnametė...

19. Jun 2010, 15:12

Tavo vietoje gerai viska apgalvociau, visus uz ir pries, gerai kai gali rinktis, planuoti, jei tikrai abu labai trokstat vaikucio ir esi uztikrinta kad neliksi vaikui gimus sedeti su leliuku namie viena kai tuo metu tevelis bus nezinia kur, tada galiu tik palinketi jums laimes. bet jei kyla abejoniu, tavo vietoje geriau palaukciau. manau kad kai vaikeliui bus laikas ateiti, jis ir ateis. ar tai bus 17m ar 37m.. o tokio aziaus geriau megaukis gyvenimu, ir jei tikrai bus lemta vaikutis ateis ir neplanuojant..😀

19. Jun 2010, 14:05

kad vidurine baikt tai ce kas be ko reikia butina

19. Jun 2010, 13:57

as irgi pasigimdziau 19metu,ir ka😀dabar mums su vyru jau po 22metus ir mokomes ir dirbam parom,ir savo vaika pilnai aprupinam,ir dar saviems tevams duodam...ir stai,gavosi kad esam jauni neismaneliai, nesubrendeliai tevai,na liux😃DD

19. Jun 2010, 13:52

jai seneliai gali duot ir padet 😀 kodel gi nepriimti is ju pagalbos,bet jau niekda nenoreciau gyventi is savo tevu saskaitos ir pakolkas tikrai man to daryti nereikes

19. Jun 2010, 13:49

lieposmamyte,bet nesusilaukiau,nes matyt buvau atsakingesne..o kalba ne apie tai eina,zmogutis pilnas abejoniu,praso patarti.bet 17m ryskiai per anksti.

19. Jun 2010, 13:39

nelabai suprantu kodel butinai vaikas 1🤓19metu mamos turi buti auginamas is seneliu saskaitos ,nu bet tiek to....
o pykciu bus tikrai😀 todel as ce daug ir nesiplesiu bet irgi nesutinku su kai kuriu pasisakymais 😀

19. Jun 2010, 13:36

nai nai nai, oj bus pykciu vel 😃

19. Jun 2010, 13:35

na laurike jau metai akmenis😃nesutinku su tavim...

19. Jun 2010, 13:22

lieposmamyte,sekmes auginant vaikeli.taip,as nepalaikau jaunu mamu,ne todel,kad jos jaunos ir TIKRAI NEPASIRUOSUSIOS AUGINTI!kalbek ka nori,bet 16-19m panelem ne vaikai galvoj turetu buti,o mokslai.man gaila tu vaiku,kurie auginami seneliu saskaita.ka jie mato???tevu nesubrendima ir visiska neismanyma apie tevyste.

19. Jun 2010, 12:47

o Dieve,tokio amziaus ir kazkokie ultimatumai del vaikelio....na nebent tavo draugui koki 30 ir jam jau butinai reikia vaiko.o tu tikrai turi pagyventi del saves,jau nekalbu apie mokslus ir brendima,nes viskas atrodo visai kitaip,kai ziuri is salies i mamas su vaikuciais,atrodo viskas daug paprasciau,nors suvoki jog vaika auginti sunku,bet kaip is ties yra,supranti,kai jau turi... tikrai palaukit,oj turi to laiko,bent jau vidurine baik,o tada jei yra laaaaaaabai didelis noras ir pasirengimas siam dideliam zingsniui,na tada pirmyn... 😉

19. Jun 2010, 12:18

sveika,iewietuks1.kaip pati minejai esi JAUNA PANELE(16 METUKU)...TU dar esi jauna ir turetum pagyventi del saves,dar pati turi atrasti save(brendimas,stabilumas,atsakingumas,mokslai...............)VAIKELIS ne daiktas ir nutarti kada tu jo susilauksi mano manymu tai neimanoma,tai turi pati moteris pajusti,subresti,pasiruosti(as cia apie jausmo subrendima),o kiek suprantu tau dar tikrai neatejo laikas,LABAI DAUG ABEJONIU.Atsakyk sau nuosirdziai

19. Jun 2010, 11:58

o kiek tavo vaikinui metu?

19. Jun 2010, 11:57

sveika.tavo pasakojime jauciu priestaringus jausmus,nerima,nepasitikejima,netikruma..auginti vaikia lb lb didziule atsakomybe.visada buvau ir busiu uz mokslus,santuoka,darba ir tik tada vaikus.kalbu is patirties.jei buciau susilaukusi 16-19m vaikui buciau pasiuliusi tik meile.bet vien tuo sotus nebus.nenoriu aiskinti smulkiai,nes busiu suplesyta i gabalus.bet..neturedama issilavinimo ir darbo tikrai negimdyciau..o pasigimdyt ir auginti vaikeli tevu saskaita-tai jau egoizmas.

19. Jun 2010, 11:37

esu jauna panele (16 metuku) mes su vaikinu nutareme kai sulauksiu 17metu turesime leliuka...
ka patartumet? nezinau pati ka daryti..vaikinui atsakyti nenoriu...ir pati noreciau vaikucio..bet as nezinau.

1 ... 5 6 7 8