Norime vaikučio

19. Jun, 11:37

esu jauna panele (16 metuku) mes su vaikinu nutareme kai sulauksiu 17metu turesime leliuka... ka patartumet? nezinau pati ka daryti..vaikinui atsakyti nenoriu...ir pati noreciau vaikucio..bet as nezinau.

24. Jun 2010, 23:35

taip yra yra... as ir pasiilgstu sokiu,tu mergaitisku pasiplepejimu ir zinau,jei buciau Lt, butu viskas kitaip 😉 na bet nieko,tos mintys uzplusta tik kartais 😀

24. Jun 2010, 23:34

ai visokiu yra tu mamu.mano drauge pasigimde l jauna,ir vaika augino jos mama,po to antra pasigimde ir vel augino mama.ka zinau....

24. Jun 2010, 23:32

as turiu omeny jei laksto ir vaiko nepriziuri.tai aisku kelis kart nieko tokio...bet yra kur niekas neberupi tik sokiai...

24. Jun 2010, 23:30

tu cia ausra kaip parasei,kad pasigimdo ir lekia i sokius.baisu,nu man nieko baisaus jei kelis kart i metus iseitu,reikia atsipalaiduoti bent truputi...😉

24. Jun 2010, 23:30

labos😀

24. Jun 2010, 23:29

na labanaktuka, lekiam jau gult ,saldaus miegelio 😉 🌷

24. Jun 2010, 23:25

😀 fainiai

24. Jun 2010, 23:05

na mes ir pie sokius pagalvoja, bet laukiam kol sesuo su vyru gris, siulysim eit kartu 😀

24. Jun 2010, 22:51

as ir turejau darba tokiu metu.bet bet vistiek nebutu buve taip,kaip dabar😉 aisku pasiilgstama sokiu,bet juk galima su vyru nueiti,kodel gi ne.karteli i puse metu...

24. Jun 2010, 22:33

nors daug ko atsisakiau, pasiilgau ir kokiu sokiu, bet nesigailiu, manau jei but anksciau gimus butu neproblema nes nuo 18m dirbau jau ir turejau is ko islaikyti tik va dar vejai buvo 😃

24. Jun 2010, 22:16

tai jo sutinku,yra tikrai geru mamu ir jaunu...as manau jei buciau pastojusi budama 18,buciau tikrai mylejusi savo leliu.tik neaisku,kaip butu buve su pinigeliais.tikrai manau nebuciau galejusi duoti tai ka duodu dabar...bet aisku kiekvienai skirtingai.ir as nebegaleciau gyventi be savo saulutes...ji mano gyvenimas.

24. Jun 2010, 22:13

bet yra jaunu mayciu korios be vaiko niekur 😀 , nezinau ka daryciau be dukrytes, be jos gyvenimo nera 😀 nemeluosiu, pasvajodavau apie leliuka nepilnamete, bet vydavau mintis salin nes man baisu pasidarydavo nuo tos minties, nes as dar piemenka pagalvodavau, arba o jei draugas paliks ir liksiu viena, arba meile isbles ta vaikiska 😃 . na o kai sutikau savai, visos mintys isgaravo apie tai 😀

24. Jun 2010, 22:07

as ir tik palakstyti...draugu buri tureti,bajeruoti...kai atsilakstai,tai ir seimoje geresne mama esi...nebereikia lakstyt.buna kurios pasigimdo jaunos,ir bega i sokius,o vaikai namie laukia.baisu..

24. Jun 2010, 22:05

jo tas tiesa

24. Jun 2010, 22:05

jo tas tiesa

24. Jun 2010, 22:05

va ka as ir turiu omeny 😀 mus mama ir isleido visur ir sake jei netycia, tai labai mylesiu ir padesiu 😀 na as dar tokiu metu norejau palakstyti 😀

24. Jun 2010, 22:05

tai va suprantu tas kurioms netyciukais.o tos kurios tik siaip del idomumo,tai tikrai esu pries,juk vaikai ne zaisliukai

24. Jun 2010, 22:04

zinau drauge kurei nepatiko mokytis, bet isvykus i usieni uzdarbiauti, greit nuomone pasikete, labai gailisi kad nebaige mokslu, cia gristu prie anksciau rasanciu mamyciu 😀

24. Jun 2010, 22:04

tai va,manes ir niekas nelaike uz pavadelio.eidavau i sokius ir kur norejau.manimi pasitikedavo.tad ir nebuvo tokiu bajeriu...net galvoje nebuvo minciu tureti vaiku...ir tevai labai didziujasi mumis abiem.turiu dar sese,kuri taip pat labai gerai susikure savo gyvenima.manau butu buve kitaip,jei butumeme buvusios uzdarytos namie😉

24. Jun 2010, 22:01

siaip esu susidurus su tokiom kurios specialiai susilaukia budamos nepilnametes, nes ju tevai ju niekur neisleidzia ir laiko prie trumpo pavadzio.... tad jos nori atsiriboti nuo tevu, o tu teveliu vaikai kurie buvo isleidziami ir nepriristi tai niekada nepasigimdo 17m, nebent na netyciukas , nesuveikus kontreceptikams 😀

24. Jun 2010, 21:51

man tai jokio skirtumo,jauna mama ar vyresne...svarbiausia,kaip ir visada sakiau,kad vaikas butu laimingas ir mylimas😀 tik nepritariu tom kurios pradeda kurti seimas budamos dar ne pilnametes.suprantu kurioms taip nutiko nenorint.o tos kurios plaunuoja,tai ka zinau...tikrai manau reikia palaukti..

24. Jun 2010, 16:33

😃 tai jau taip

24. Jun 2010, 16:32

nu tai vat ,aisku jai ten bambetu ta mama tai irgi kaip ce i ja ziuretu kas

24. Jun 2010, 16:26

taip ir nebutinai grozis,o ir tas poziuris jaunatviskas i gyvenima vaikui svarbus,kad nesmerktu jo uz tam tikrus dalykus ir panasiai,o pasitempusi susitvarkiusi moteris-mama visad mane zavi 😉

24. Jun 2010, 16:26

na jo,yra man su mama panasei nutike,nuejom pavalgyt i kavine abi,o ten mama susitiko savo klases drauga,o tas ir sako-dar viena sese turi,oi buvo juoko😃,jis nepatikejo kad as jos dukra,isitikino veliau,kai as uzsikalbejusi i mama kreipiausi -MAMYT 😀.bet taip faina buvo,sakau matai mama kaip puikiai atrodai,jog net netiki kad turi tokia didele dukra,visi mano jog tavo sesuo esu😀

24. Jun 2010, 16:21

na mano mama irgi ne kalnais ten uzdirba bet eina i kirpykla kur tikrai matos kad ira uz ka moket labai graziai sutvarko plaukos ir iskart pats zmogus atsigauna jauciasi atjaunejas😀 manau minimaliai bet kuri moteris gali i save investuoti 😀 mano drauges mamam susilauke budama 19 tai jos dabar eina kartu i klubus ir is mano drauges paso papraso o is mamkos jos ne 😀 manau labai svarbu dukrai tai kad jos mama gerai atrodo

24. Jun 2010, 16:18

cia tai faktas,turek daug pinigu ir atrodysi belekaip!!!mano mamai 48,bet atrodo labai gerai,niekas neduoda jai tiek metu,o ir as puikiai sutariu,ji drauge mano😀

24. Jun 2010, 16:16

nu zinai mano kriksto mamai virs 50man atrodo neatsimenu jau 😃 matos kad ji nejaunikle bet ji tikrai geraiatrodo labai daug ka daro apsirengimas plaukai kaip juos priziuri aisku jai isiziuresi pamatysi tas raukslelias paakiuose bet tai metai nuo ju nepabeksi,as tai sakau jai turi pinigu atrodyt gali tirkai gerai jai gali investuoti i save

24. Jun 2010, 16:09

tai kas beko moskelis,mano mama aplamai labai jaunai atrodo,pvz jos su mano uosviene skiriasi tik 3 ar 4 metais,bet nepasakysi pamates,visi galvoja kad mano uosviene jau yra pensininke,ji labai senai atrodo.cia tai faktas kad zmogus turi but pasitempes,priziuret save,bet kitos nors ir daro tai genai nugali,vienos sensta greiciau,kitos leciau

24. Jun 2010, 16:04

Na mano drauge kai eidavo su savo mama jai parduotuvei pasake o sako kokia grazi mociu ja mama pagimde 35metu,man tai butu geda jai ant mano mamos taip pasakytu gerai kad mano mama jauna irgi tai tokiu problemu nesusidaro,asmeniskai man butu geda eit i gatve ...bet manau ce nuo zmogaus labai daug priklauso mano drauges mama labai gerai atrodo tik kodel ta pardaveja taip pasake velnias zino,o buna kad ir jauan mama bet jau tokia subobejus apsileidus tai irgi gali kokiu 20,meteliu virsaus uzdet ,manau moteris, mama ,zmona, nesvarbu kokio amziaus visada turi but pasitempusi ir gerai atrodyti

1 2 3 4 5 6 ... 8