Kova su kilogramais

06. Jul, 12:49

sveikutes:) gal atsiras mamyciu kurios kovoja su savo svoriu ir pasidalins savo kovojimo budais,isgyvenimais ir t.t...

15. May 2012, 21:23

Rima prasom prasom 😀

blogietee blogietee 15. May 2012, 21:18

Sveikos, aš jungiuosi prie jūsų.. tik nežinau ar tiksiu čia, nes nesilaikau dietų ir kalorijų neskaičiuoju..
Tiesiog išbraukiau kai kuriuos produktus iš savo raciono, sumažinau porcijas ir neužkandžiauju kaip anksčiau.. skysčiai skysčiai ir dar kartą skysčiai, plius treniruotės tiek namie, tiek sporto klube..

15. May 2012, 21:10

lila labute 😀 as tai kai pradejau dirbti tai man kg tirpsta 😀

15. May 2012, 19:48

nu gal ir yr kolorijų,bet nespėji susipilt įskrandį ir beveik iš kart lėki į toletą . 😃 😀 (*)

15. May 2012, 18:10

man labai patinka kefyras,bananas,kivis,braškė,ar kita kokia uoga sublenderiuota ir tokie kokteiliai dar sėlenų,galiu maitintis visą dieną,o kai žiema negaliu kaip mėsos noriu,ir tada žaibiškai auga kg

15. May 2012, 17:11

ne jokių dietų,tik bandysiu valgyt be duonų bulvių,žodžiu daba super kai atsiranda šv daržovių ir uogų,galėsiu atsisakyt mėsos,nu bent ne kasdien valgysiu😃

15. May 2012, 14:10

kaip jums sekasi su ta delčios dieta😀

15. May 2012, 13:29

aha,gal žinot kiek ta vadinama krizė būna,tipo kad sunku,o paskui būna lengviau dietintis,ta prasme pripranta organizmas,3dienas ar 3sav

15. May 2012, 07:45

na ką iškrovos diena dar atsilenkimai dar apie 2km bėgiojimo ir valio beveik -2kg,bet pas mane yra nuo ko krist😃dar mažiausiai 15kg

14. May 2012, 17:37

nu va kaip smagu,kad kažkas prisijungė👍aš pradėjau su drauge bėgiot,jau nuo kovo pabaigos,bet pastebėjau kad to negana,teks imt žiūrėtis ir maistą

14. May 2012, 13:46

tai visos tyliai kovosit😃man šnd iškrova tikiuosi išsiversiu su kava ir vandenuku

14. May 2012, 08:51

Labas merginos,noriu atgaivinti šią temukę,nes kova su kg dar nebaigta,tiksliau sakant reikia pradėt iš naujo😃

19. Mar 2012, 07:45

dekui trupinuk😀

18. Mar 2012, 23:00

na tai pirmyn juk viskas siam pasaulyje imanoma tik reikia noro ir siek tiek pastangu 😀 sekmes paneles jums

18. Mar 2012, 11:44

super trupinuk, pokytis akivaizdus, saunuole😀as ir turiu desimt kg , kuriuos reiketu iveikt...

18. Mar 2012, 10:54

na kai ismoksti labai lengva skaiciuoti ,tik aisku reikia noro 😀

18. Mar 2012, 10:27

tik neįsižeisk 😘,bet manau jau nereik tau nieko mest

18. Mar 2012, 10:25

Šaunuolė👍,bet man tu jau per kūda.O aš nemoku jų skaičiuot,nu nesuprantu aš,gal man su matematika blogai😃

18. Mar 2012, 00:10

nu ir prisiskaiciau cia visko ,papasakosiu savo istorija kai buvau dar paaugle sveriau kazkur 85kg su ugiu 158cm, vat paskui numeciau skaiciuodama kolorijas iki 73 kg paskui pastojau vaziuodama gimdyti sveriau 83kg gryzusi 76kg ,paskui po biski svoris krito pats iki 67kg ir sustojo taigi vel pradejau skaiciuot kolorijas (nes kitos dietos ne mano kantrybei)ir per 3menesius atsikraciau 7,5kg taivat ir badaut nereikia ir rinktis produktu kuriu nemegsti ,,,vat dar noriu numest 2 kg ir bus viskas ciki,,, tikrai merginos pabandykit tai geras budas numest svori ir man jis neataugo jau puse metu kaip neskaiciuoju koloriju ,vat nuo pirmadienio vel skaiciuosiu nes noriu dar 2kg numest ,nes pas mus UK jau silteja sparciai orai 😀,va jums irodymai kokia buvau ir kokia likau koloriju skaiciavimo deka 😀

17. Mar 2012, 14:25

oi būtų faina,tikrai mano pačios draugių daug surinkčiau👍

17. Mar 2012, 11:09

Reikės tokią mintį pasiūlyti.. šiaip jie būna organizuojami Kaune😀

16. Mar 2012, 20:38

Kodėl šitie kursai neorganizuojami Alytuj?o gal klystu?

15. Mar 2012, 09:30

Sveikutės merginos, ir aš ieškojau po gimdymų kažko tokio įdomaus, kad tik nereikėtų laikytis dietos, nes valgymas mano gyvenime yra svarbus ir aš jo tikrai nežadu atsisakyti 😀 Aš jau 6 metai lanaku jogos mokyklą, kuri ir organizuoja tuos kursus, kur minėjo taira, beje mes ten susipažinome, ir žiūri ji dabar rašo, tai pamaniau, kad ir aš galėčiau pasidalinti savo patirtimi, bet ten visuomet gali susirasti draugą, bendramintį ir paskui diskutuojant ir palaikyti vienas kitą paskatinant, kaip atsitiko mums su taira 😀) Tai va, tie kursai kaip minėjo yra laaabai įdomus, labai unikaliai pateikią visą medžiagą, išmmoksti derinti maistą, įgyti naujų įpročių, vaisiai, daržovės ir vandenukas tampa svarbia gyvenimo dalimi, jau db neįsivaizduoju kaip be jų galima gyventi😀 Beje, paskui tokių salotų įvairumo išrandi, kad nesitiki jog tokią fantaziją turi, o su vandens 5 taisyklėmis išsigydžiau virškinimo sutrikimus 😀) Jau dabar kūno linijos lyg ir visai nieko, bet po žiemos pastebėjau trūkumus, tad ir aš lėksiu vėl į kursus, nes jau kursų metu sumažėja kūno apimtys ir nukrenta svoris, o norisi, kad maudomukas vasarą tobulai tiktų 😀)) Tad tikrai visas kviečiame prisijungti prie mūsų kompanijos Šiauliuose balandžio 9 d ir Panevėžyje balandžio 10 d. Čia galite plačiau pasiskaityti: http://www.lev.lt/lt/svarbu/995-svarbu/1771-svorio-sureguliavimo-kursas.html
Noriu paklausti, gal kas esate dar buvusios kokiose kursuose ir galite pasidalinti savo patirtimi, įspūdžiais ar gerais patarimais??😀

14. Mar 2012, 20:27

Sveikos mamytės! na ir pridiskutavot 😀, noriu ir aš pasidalinti savo patirtimi, kaip numečiau nereikalingus kilogramus be kančių, be dietų!! radau skelbimą apie tokius SVORIO SUREGUIAVIMO KURSUS, kuriuos organizuoja Respublikinė jogos mokykla, deka siu kursu dabar esu labai laiminga, ne tik del savo isvaizdos bet ir vidine savijauta, labai labai daug naudingos informacijos apie maistą, vandenuko gėrimą, savęs pažinimą, daromos mankštos, specialūs jogos pratimai norintiems sulieknėti, svarbiausia ten taip uždega, atsiranda motyvacija ir neliepia laikytis jokių dietų, tiesiog maitintis pagal tam tikrus principus, išmoko daryti teisingai iškrovos dieną, pasirodo reikia teisingai įeiti į ją, o kitą dieną, vien su vandenuku gyventi, vnz ir daug daug visko, neįmanoma atpasakot, o svarbiausia pokyčiai vyksta harmoningai ir svoris neužauga vėl staiga. žinau kad šiauliuose vėl balanždio 9 bus kursai, lėksiu bėgsiu sustiprėti, nes ten atsigauna ne tik kūnas bet ir siela 😀

25. Feb 2012, 23:15

vaje ar negirdejot kaip ,Katunskyte pasakojo apie ta lida?as ir is kitu daug apie ja girdejau,bendradarbe gere vos nenumire,nerizikuociau jos gert niekat gi sutrinka sirdies veikla,miegas ir t.t jei ji butu nenuodinga tai manau nei vieno mediko ar vaistininko nebutu apkunaus 😀

25. Feb 2012, 22:58

merginos paskaitykite geriau apie lida tabletes http://www.verslobanga.lt/lt/leidinys.full/455dc0c49cea0 as irgi susidomejau ir radau salutinius poveikius,ziauru..apakus kaip gali buti kai nori tik suliekneti!

07. Jan 2012, 12:04

"lidakinietiska" o kaip is taves gauti ta lida?

19. Dec 2011, 01:24

Lida senoji, stiprioji versija (old version). 100 % originalas, aprašymai,
tiek ant dėžutės, tiek instrukcija, tik kinų ir anglų kalbomis.
Dėžutė ir kapsulės tokios kaip fotografijose.
Milteliai kapsulėje - šviesiai rudi.
Tiesiogiai siunčiuosi iš Kinijos be jokių tarpininkų.
Tai efektyviausias lieknėjimo būdas, per mėnesį numetama nuo 5 iki 12
kg. Lida pagreitina medžiagų apykaitą, taip pat kontroliuoja alkio
jausmą, prisideda prie būtinų kūno valymo procesų, be kurių svorio
mažinimas yra neįmanomas.
Preparato nerekomenduojama naudoti iki 16 ir po 60 metų; nėščioms ir
maitinančioms moterims; žmonėms su širdies ir kraujagyslių ligomis;
kas yra patyrę insultą ir širdies priepuolių.

30 kapsulių pakuotės kaina – 65 Lt
2 pakuotės - 130 Lt atsiuntimas mano saskaita
3 pakuotės - 180 Lt atsiuntimas mano saskaita
5 pakuotės - 290 Lt Lt atsiuntimas mano saskaita
10 pakuočių - 560 Lt atsiuntimas mano saskaita

27. Jul 2011, 17:57

geriau netgi nebandyt 😀

27. Jul 2011, 12:02

Tai mes su mama dar tik svarstom😀

1 2 3 4 5 6 ... 74