Kova su kilogramais

06. Jul, 12:49

sveikutes:) gal atsiras mamyciu kurios kovoja su savo svoriu ir pasidalins savo kovojimo budais,isgyvenimais ir t.t...

06. Jul 2010, 13:38

tokiu grieztu rezimu varydama priprasiu,ir paskui atsirinksiu jau palei save,bet is pradziu reik perlausti save ir sunaikint tuos KG uzsiaufintus,nes virssvoris yra ir nemazas...

06. Jul 2010, 13:37

na as sumustiniams irgi ne desra naudoju,o tokia liesa mesyte😀matai man reikejo tokio griezto rezimo ir normos kad butu,kiek ir ko valgyt,toks spyris i subine kaip sakant,nes sakau,jau nebegaliu sitaip gyvent.tai ir susiemiau,as pagal chazana maitinuos dab,o kai pasieksiu savo norima rezultata tikrai nepulsiu vel viska mest i skrandi-STOP LASINIAMS!!!

06. Jul 2010, 13:37

zinau tik tiek,kad dieta yra didziausia nesamone....tieisog ismokt valgyt ir atsirinkt kas tinka sau...

06. Jul 2010, 13:34

man buvo taip kaip pradejua kovot su kg,kardinaliai iskart perejau prie maisto derinimo,jis man labai patiko,bet su seimyna labai sunku,bet man lengviau del to,kad as sportuojanti,man sportas ,joga kaip dantis valytis,dar kol visi miega as 6 ryte pasijoginu,jei lieka laiko po rasa papbraidau,daug vandens min 2-3 ltr tai labai spartina virskinima..jokiu padazu ne majonezo ne seip kokio,man ju nebereikai ygvenime,na per baliu didziausia tik....vakare salotos su zuvim ar mesa kartais be ju,ryte riesutai vaisiai,juoda duona su suriu,nes su desra netinka,gaunasi rugimas..sunku nupasakoti,as atsirinkau kas man tinka kas ne 😀

06. Jul 2010, 13:34

as ir iskrovos diena darau ketvirtadieniais,na zinai Laimonda,man geriausiais sportas -darbas,oi pasportuoju as ten,slapia gryztu tiek prakaituoju 😃.tai kad neperseniausiai pradejau taip grieztai maitintis sakiau ziuresiu kas po menesio bus😉

06. Jul 2010, 13:30

stelpa,gerai maitinies ir nekrenta svoris? o pasortuoji,reikai streso organizmui siektiek,kad pajudetu kg

06. Jul 2010, 13:28

na as kadangi dirbu, tai valgau tik pietus ir vakariene. O kazkokio ten meniu pas mane nera, paprasciausiai vengiu riebiu patiekalu ir viskas. Na, o tas dvi dienas sau leidziu ir ledu, ir torto gabaleli ir karbonada susveist.

06. Jul 2010, 13:14

ir zuvis buna pietums,netik mesyte😀

06. Jul 2010, 13:14

as dabar valgau 3kartus per diena tuo paciu laiku,nu ten +-15min.tik atsikelus isgeriu 1-2stiklines vandens,paskui kavos be cukraus puodeli,veliau buna pusryciai-sumsutinis su suriu arba desra ir svieziai spaustu sulciu sstikline(na jei neturiu vaisiu tai isipilu sulciu pirktiniu su uzrasu 100%),paskui vandens,arbatos,kavos dar isgeriu.veliau pietai-ivairiu svieziu darzoviu salotos ir mesyte(vistienos file,versiune ar liesa kiauliena,) ir sulciu stikline.poto vel vandenukas,arbatytes ir vakarienei maza indeli misraines suvalgau,isgeriu stikline pieno ar kefyro,dazniausiai kefyro ir viskas😀

06. Jul 2010, 13:09

jus man nors veina saziningai parasykit savo dienos meniu-parsau 😀

06. Jul 2010, 13:01

kovoju ir as, pastoviai. Mano figura - kriauses, tai atleist vadeliu negaliu. Siaip naudojuosi vienu metodu, darau ne iskrovos, o ikrovos dienas. Penktadieni ir sestadieni leidziu sau atsipalaiduoti. O likusias savaites dienas - grieztas rezimas.

06. Jul 2010, 12:49

sveikutes😀 gal atsiras mamyciu kurios kovoja su savo svoriu ir pasidalins savo kovojimo budais,isgyvenimais ir t.t...

1 ... 71 72 73 74