2015 sausinukai-vasarinukai

08. Jun, 04:56

sveikos mamytes, gal jau yra mamyciu gimdysianciu sausi ar vasari butu labai smagu pabendrauti, pasidalinti dziaugsmais ir vargais :)

27. Sep 2014, 10:41

Ir gal tada iš kart prisistatysiu. Esu Giedrė,man 21. Terminas vasario19d. dabar mums, kaip minėjau 20savaitėlių. 😀 Pradžia buvo sunki,primojo trimestrometu daug vėmiau,pykino,nuolat jaučiausi pavargusi. Numečiau svorio ir kol kas nepriaugau,nors pilvukas jau išlindęs. 😛 Esu dirbanti studentė,ir į dekretą turėčiau išeiti gruodžio mėnesį. 😀 Tai kolkas tiek. Kas pilvelyje auga nežinome,ir kol nenorime žinot. 😃

27. Sep 2014, 10:23

Sveikos,mamytės. 😀 Tikiuosi nesupyksite užklausimą. 😀 Dabar mums jau 20savaičių,jaučiamės gerai. Ir spalio 6dienai vyras dar prieš nėštumo pradžią padovanojo bilietą į James Blunt koncertą ir nežinau ar nepakenks mažyliui. ☹ Gal patarsite ką daryti. 😛

26. Sep 2014, 22:45

As nedirbu. Isleido mane atostogauti ir pilvuka auginti nors dar norejosi dirbti 😀 neskubinau pirktis leliui daikteliu, bet siandien vyras uzsispyre ir nupirkom lovele su ciuziniu, vezimeli, vonele ir patalyne savo maziukui 😀

26. Sep 2014, 12:38

As irgi nusipirkau avent leliukui buteliukus, as tai jau pradejau po biskiuka pirkinetis viska, kazkaip nelaukiu as tu 7 menesiu😉 as tai dirbu dar nezinau kiek istempsiu,bet dar pusku darbe po truputuka ,o kaip kitos mamytes dirbat ?

26. Sep 2014, 11:53

Pirmam vaikučiui naudojau Avent manau kad ir dabar pirksiu viską iš Avent,nes jie išbandyti ir gerai žinomi.Ar jau perkat mamytės kraitelius,ar kaip daugelis mamyčių laukia septinto mėnesio?Mamytės ar dar darbuojatės ar savo pilvelius auginat namuose?😀

25. Sep 2014, 21:05

Negalvojau dar kokius pirkti buteliukus be to ir nezinau net kokie geresni, nes didelis pasirinkimas. :-)

25. Sep 2014, 20:06

As su pirma naudojau Avent,su antra tommee tippee nes kito neprieme,bet siam isigyjau naujesnius Avent.Radau Amazonej tik uz 14 svaru (apie 60lt )2dideli 2 mazi buteliukai,sepetys valyt ir soske😃 Tikiuosi priims sunelis Avent 😀

25. Sep 2014, 13:54

Sveikos as jau I nieka neitelpu gerai kad vasara sveciuodamasi vokietijoj uzsipirkau pora tipo treniginiu kelniu , taip kelniu nestukems as viska pirkau h&m mama skyriuj ir esu patenkinta tais pirkiniais .o su paltais tai dar bus matyt kaip cia bus gal kaip nors isisprudysiu I savo o jei ne tai gal tada I anytos bandysiu.del buteliuku tai su pirmuoju naudojau nuk firmos ir buvau patenkinta tai ir dabar bandysim ta pacia firma

24. Sep 2014, 23:22

Smagu lb pasidalinti dziaugsmais, kuo daugiau tuo smagiau,o ypac kai leliukai prades ristis vienas po kito tai bus nuostabu 😉 as irgi pora kelnyciu uzsisakiau nestukem tai laukiu kol ateis. MamyteS o kokios firmos buteliukas zadat pirkti? As turejau avent ir tommee tippee , dbr lb noriu isbandyti dr browns gal esat bandziusi kuri?

24. Sep 2014, 23:05

As galima sakyti is Klaipedos 😉 uzmiestis 😀 galetu ir toliau dauget😀 smagu pasidalinti mintimis 😉

24. Sep 2014, 22:20

Sweikos naujosios nestukes,Smagu kad musu cia daugeja👍 Is kur naujosios merginos yra? Del rubu tai jo,as tai isitaisiau pora dzinsu nestukems tai tysioju 😃 nes pilvas jau tikrai dideja.Sunelis dar vis stipriai nespardo,gailisi mamytes,o jei juda daugiau kairiam sone jauciu

24. Sep 2014, 14:30

Na del palto tai tiesa, reikia didesnio didzio ieskoti.. 😀 buna tokiu paltuku skraistes tipo, manau ideliausias variantas😉

24. Sep 2014, 13:34

Manau is interneto siustis nesciosios palta arba didesnio dydzio tiesiog pirktis. Na o man ne problema nusipirkti palta ziemai 😛

24. Sep 2014, 12:21 gretutea

Tikiu, kad taip gali buti 😉 snd buvau pas daktare lygiai 18savaiteliu, sake stebet judesiukus vaikiuko😀 o priaugau nuo nestumo pradzios vos 3 kg😀 jeigu eitu lengvai kvepuot, tai nesijausciau nestuke, nes atrodau lyg gerai pavalgiusi😃 kada mamytes gimdimo terminai jums? 😀

24. Sep 2014, 10:36

Sveikutes mamytes😀,mano gimdymo data sausio 25d.labai lauktas antras vaikiukas😀pasidziaugsiu su jumis kartu,nes ir mano judesiukai jau vis stipreji,o pilvukas gerokai dideja,tik va kaip ir kiekvienos nestukes maza problemele APRANGA😀kelnemis didesniu liemeniu apsirupinau nesenai,bet va kur reikes gauti silta ir didesni palta?😀

24. Sep 2014, 00:05

Spardosi daug ir stipriai 😀 Labiau nakti bet ir diena jei daugiau sedziu tai jauciu daznai. Jau kelinta diena aplink bamba jauciu buna ir zemai jauciu. Klausus buvau pas daktara tai sake normalu, kad zemai juciu

23. Sep 2014, 23:12

Tai man tas pats nusipirkai as jau didesnes kelnes, bet ir tos pet pilvuka spaudzia, o ar tavo leliukas lb spardosi? Kada dazniau nakti ar diena?ir kuriuoj vietoj jauti judesiukus ar lb zemai? As tai lb daznai jaucius ir gan stiprius,bet lb jau ZEmai tai galvoju ar cia normalu 😉

23. Sep 2014, 21:45

As pilna energijos, lakstau visur 😀 auga kai ant mieliu pilvukas 😃 ne tu viena nebetelpi as taip pat. Ejau siandien pirktis jau, nes paskutines plyso per slaunis 😃

23. Sep 2014, 21:25

Jurgita palauk dar kelias savaiteles, prades pilvukas augti lb greitai, paskui galvosi galetu jau nebeaugti😉

23. Sep 2014, 17:21

Sveikos, mamytes😀 Jungiuosi i jusu gretas, suzinojau termina pagaliau, gimdymo data vasario 28 😀 Laukiam nesulaukiam, pirmojo stebukliuko😀) Kaip jums savyjautos?😀 Man jau 4menesiai ir savaite, bet nesijaucia jog laukciausi, nesenai uzklupo jegu antpludis, o ir pilvuko dar nematyti😀 Nors sitaip laukiam,kada pradesim apvaleti😀

23. Sep 2014, 16:52

labuka 😀 as tai normaliai, kaip pati besilaikai? kaip pilvukas? auga? as tai jau nebeitelpu nei I vienas kelnes ☹

23. Sep 2014, 13:23

Sveikutes kaip laikotes? 😀

21. Sep 2014, 14:04

ieškau didelių ir mažų modeliukų nemokamoms fotosesijoms 😀 https://www.facebook.com/ViktorijaJ.Photo

20. Sep 2014, 23:44

As taip pat eisiu darytis testuka. Nors kiek girdejus tai visoms ji daro

20. Sep 2014, 23:34

Dare ir man ji,ir va eisiu vel antram testui,mano akusere sako nesuprantu kodel paskyre du kart daryti testa.Pas mane del virsvorio liepe ji daryti,kitiems daro jei seimoje diabetu serga kazkas

20. Sep 2014, 00:21

Man irgi si testa atliks kita menesi, nes pas mane dukryte gime didele 4,150 kg tai as lb bijau, kad antras dar didesnis lelis bus, tai man sake padarys ta testa, nes kai mamytes netoleruoja gliukozes gimsta dideli leliulai, tai patikrins mane

19. Sep 2014, 15:24

Sveikutės mamytės,vakar sužinojau kad turėsiu dukrytę,pirmą auginame sūnų tai mums labai gera žinia.Sunerimau kai gydytoja davė siuntimą atlikti gliukozės toleravimo testą.Ar jūs atlikote šį testą?

19. Sep 2014, 12:29

As turejau abu nestumus Gretutea,placentos pirmaiga vadinasi.su pirmu nestumu apie 36 savaite buvo dar nepasikeitus placentos padetis,planavo cezari,nes prasidejus ankstesniam gimdymui didele gresme nukraujuoti,bet atvkus i ligonine anksciau sutartos datos,nes nubego vandenys patikrino kad viskas gerai,o su antraja nestumo vidury kazkur pasitaise.Sako reikia judeti,ir stengtis gulint kojas auksciau laikyti

19. Sep 2014, 12:18

sveikos mamytes as priaugau kolkas 4 kg, per pirma priaugau 12 kg,bet as nesu is tu labia kudu tai man labia sunkiai sekesi numesti svori po gimdymo, tai labai nenoriu daug priaugti 😀 mamytes man gydytojas kai dare skana pasake,kad pas mane placenta zemai, bet sake,kad dar turetu pakilti gal kuri yra su tuo susidurusi, nes labai pergyvenu, kiek zinau negalima sunkiai nesioti, dirbti, bet turiu darbai tai po 8 valandas ant koju prastoviu ☹ bijau,kad nieko neatsitiktu

19. Sep 2014, 01:35

Reikia svertis net nezinau,tik zinau kad iki pastojant daug sveriau,nes po dvieju nestumu labai saldziai trauke valgyt,ir maitinau ilgai.Viena 9men nes suzinojau kad laukiuosi,o kita 2metai4men ir po 2men pastojau 😀 Tikiuosi po gimdymo atsikratyt nereikalingu kg 😀 Bet manau sunkiai krisnes daug yra😃

1 2 3 4 5 6 7 ... 9