2015 sausinukai-vasarinukai

08. Jun, 04:56

sveikos mamytes, gal jau yra mamyciu gimdysianciu sausi ar vasari butu labai smagu pabendrauti, pasidalinti dziaugsmais ir vargais :)

02. Jan 2015, 15:44

Sveikos mamytes, nors man terminas vasario pradzioj, bet jauciu, kad leliukas ateis si menesi, nes labai jau nemazas vaikinas mano, vakar atidirbau paskutine diena, tai dbr viska pradesiu ruostis leliuko atejimui

30. Dec 2014, 23:08

Sveikos visos pradinge sausinuku vasarinuku mamytes ruosiates dziaugsmeliu atejimui as irgi jau laukime nedaug jau liko man terminas 9d. Echo rode 5d zodziu jau nedaug bet jau sunku ziauriai norisi vis paguleti tai ir gulineju

30. Dec 2014, 12:56

labukas, taip yra mamyciu 😀 terminas sausio 22 d. kada jums? 😀kaip jauciates?

27. Nov 2014, 17:02

Sveiki turiu gera naujiena pasidalinti su jumis.
Aš gavau mano paskolą su ponia Sault yra labai rimta panele bijojau į
skiriamas laikas, bet šiandien manau, nes tai panele suteikė man ir davė man paskolą
Pelės man ir mano šeimai, suteikiant man 26.000 € paskolą finansuoti vienas iš mano
  projektai toli ir taip pat padėti daugelis mano giminaičių. Yra fake skolintojai, todėl būkite atsargūs.
Taigi jūs ieškote finansuoti savo veiklą arba paleisti arba už projekto ar
perkate butą, bet, deja, bankas prašo jūsų risčia sąlygos
Jūs negalite užpildyti daugiau nei jaudintis dėl nieko,
Miss Sault galite suteikti paskolą sudarys 3000 eurų, 25.000 € 000 su labai interesų
naudingiau 2% .Adresse jei reikia ...... saultingrid@gmail.com

27. Nov 2014, 17:02

Sveiki turiu gera naujiena pasidalinti su jumis.
Aš gavau mano paskolą su ponia Sault yra labai rimta panele bijojau į
skiriamas laikas, bet šiandien manau, nes tai panele suteikė man ir davė man paskolą
Pelės man ir mano šeimai, suteikiant man 26.000 € paskolą finansuoti vienas iš mano
  projektai toli ir taip pat padėti daugelis mano giminaičių. Yra fake skolintojai, todėl būkite atsargūs.
Taigi jūs ieškote finansuoti savo veiklą arba paleisti arba už projekto ar
perkate butą, bet, deja, bankas prašo jūsų risčia sąlygos
Jūs negalite užpildyti daugiau nei jaudintis dėl nieko,
Miss Sault galite suteikti paskolą sudarys 3000 eurų, 25.000 € 000 su labai interesų
naudingiau 2% .Adresse jei reikia ...... saultingrid@gmail.com

27. Nov 2014, 17:02

Sveiki turiu gera naujiena pasidalinti su jumis.
Aš gavau mano paskolą su ponia Sault yra labai rimta panele bijojau į
skiriamas laikas, bet šiandien manau, nes tai panele suteikė man ir davė man paskolą
Pelės man ir mano šeimai, suteikiant man 26.000 € paskolą finansuoti vienas iš mano
  projektai toli ir taip pat padėti daugelis mano giminaičių. Yra fake skolintojai, todėl būkite atsargūs.
Taigi jūs ieškote finansuoti savo veiklą arba paleisti arba už projekto ar
perkate butą, bet, deja, bankas prašo jūsų risčia sąlygos
Jūs negalite užpildyti daugiau nei jaudintis dėl nieko,
Miss Sault galite suteikti paskolą sudarys 3000 eurų, 25.000 € 000 su labai interesų
naudingiau 2% .Adresse jei reikia ...... saultingrid@gmail.com

23. Nov 2014, 23:55

Sweikos mamytes 😀 tikrai visos dinge,kvieciu prisijungti tevu darzelyje sausinuku grupeje ten aktyviai bendrauja nestukes 😀http://www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/2015m-sausio-mamytes/page/53

20. Nov 2014, 10:43

Kur dingo visos mūsų mamytės,kažkaip labai vangiai bendraujam☹

13. Nov 2014, 23:51

Sweikos mamytes👋 Ausryte daug zentuku busimu bus 😃😃 pas mane irgi dvi dukrytes.Uzvakar sveriausi,tai vos soko negavau priaugus vos 4kg esu 😃 Tai jauciu po gimdymo sversiu maziau nei pries 😃 ka reiskia judeti ir atsisakyti saldumynu,Manau kad pradzioj nestumo meciau svori,o dabar auga.Tyrimai visi geri. GOLD999 nestumas trunka 40savaiciu.Va cia gali paskaiciuoti http://www.tevu-darzelis.lt/naudinga/nestumui/nestumo-skaiciuokle/

11. Nov 2014, 11:24

Beto esu cia naujoke 😀

11. Nov 2014, 11:23

Man nustatyta kovo 2d gimdyti, bet kai paskaiciavau, kad gaunasi nesamone, nes man jau bus 10 menesiu, tai manau turiu gimdyt vasari 😍

06. Nov 2014, 10:39

Sveikos mamytės,žiūriu vien berniukai gims.Aš laukiuos dukrytės ir labai tuo džiaugiuosiu nes jau sūnų turiu.O vaikučio judesiai plika akimi matosi nereikia nei liestis.😀Dabar atostogauju tai turiu laiko dukrytei kambarį ruošti.Malonu Ingrida kad prisijungei prie mūsų

04. Nov 2014, 19:51

Sweika prisijungus Ingrida 😀 Na svarbu kad juda,o del smugiu tai man trecias nestumas bet su ne vienu nepajutau stipriu 😃 cia ziuriu nemazai berniuku bus 😀

04. Nov 2014, 11:39

Sveikos. Prisidesiu ir as. Esu Ingrida is Kauno. Man 28metai ir laukiu pirmo vaikelio, berniuko 😀 savijauta dar gera tik neramina del judesiu,nes jie nestiprus ir nera ju daug nors prasidejo 25 savaite, bet gydytoja sako, kad viskas gerai 😀 daiktu dar nieko neturiu, svoris dar -1kg, bet pilvukas jau matosi ir man jau toks nemazas atrodo 😃

01. Nov 2014, 23:21

Na man teko sitam nestume lankytis pas dietologe ,tai irgi sake del svorio,bet cia daugiau akcentuoja manau tiem kurie pries pastojant jau buvo su antsvoriu .nebijokit ir valgykit 😉 ir neskaitinekit per daug tu straipsniu visokiu 😉

31. Oct 2014, 23:11

Tai as su pirmuoju buvau priaugus 25kg
bet man niekas niekad nieko nesake kad perdaug ar kad daugoka tik pati sunkiai jauciausi.turejau pazystama kuri 30kg buvo priaugus gal labiau turejo ji saugotis buvo daugiau gulimas rezimas o siaip nuo organizmo irgi labai priklauso man labiau ant bandeliu dabar pradejo traukti.

31. Oct 2014, 22:07

O as vis nepasisveriu 😃 reikia svarstykles isigyti,bet kaip saldziai netraukia tai jauciuosi kaip numetus svorio aisku pilvas primena ka kita 😀 is kokiu miestu esate jus?

31. Oct 2014, 11:36

sveikos visos matyt megaujasi atostogom.Lietuvoj tikra tiesa kainos visko tikrai nerealios o kad dar ir kokybe butu tokia kokia kaina,bet deja mes irgi dziaugiames kad turim gera teta tai daug ka mums superka Vokietijoj.vakar lankiausi pas gine tai kai 3o sav.priaugau visumoj 9,5kg oi kaip sunku darosi jauciuosi kaip meska kartais kraujas nekoks gelezi teks gerti o siaip visa kita kaip ir tvarkoj

30. Oct 2014, 21:05

Kur visos nestukes dinge? 😀

21. Oct 2014, 23:51

Smagu Gretutea paviesesi Lietuvoje.Na jo lietuvoje kainos kosmines,as cia uk pirkau is amazon avent natural buteliukus tai du mazi buvo,du dideli,sepetukas valyti ir ciulptukas (soske) tik uz 14 svaru nusipirkau bet geri .Man irgi jau sunku vartytis 😃 o atsistoti tai kaip pensininkei reikia 😃

21. Oct 2014, 19:18

Sveikos, man irgi ausryte taip pat sunku darosi vaikscioti, vartytis ir pan. Kokybe tainta pati tik lietuvoje kainos ispustos, anglijoj ir airijoje galima lb pigiai tu buteliuku avent nusipirkti, o siaip jei nori suzinoti ar geri ziurek kur pagaminta, jei china tai ssss paskutinis, anglija,vokietija tai lb gerai. As kita savaite vaziuoju I lietuva tai eisiu pas savo ginekologe pasidarysiu visus tyrimus ☺ na tai jau turbut dauguma zinot ko laukiates tainparaso visos ko laukiames ir paziuresim ko daugiau, bet as manu, kad bus berniuku daugiau, as tai turesiu berniuka 😀 kiek zinau dar dvi mamytes laukiasi berniuku

21. Oct 2014, 16:32

Sveikos prisijungusios nėštukės,smagu kad mūsų vis daugėja.Mano pilvelis vis didėja,jau ir lovoje sunku vartytis,bet savijauta puiki.Kasdien nuperku savo mažylei po daiktą nedaug jau ir trūksta.Įdomu pasidarė kodėl avent buteliukų kaina taip skiriasi parduodamų vaistinėse nuo parduodamų internetinėse parduotuvėse.Gal jų kokybė blogesnė?Ar perkat ką internetu?Gretutea kaip tavo savijauta, kaip laikais?😀😉

20. Oct 2014, 21:17

Sveikos naujos ir senosios nestukes😉kaip sekasi puskuoti?🤗🤗

17. Oct 2014, 16:35

Mano vardas Giedrė, tik pavardė tokia dviprasmiška. 😃 kiek galiu tiek visada ilsiuosi, esu dirbanti studentė, tad ritmas labai aktyvus. 😀 Esu Galima sakyti Vilnietė, bet jau greitai kelsimės į Ukmergę. 😀 iš kur esate jūs?😀

15. Oct 2014, 22:23

As auginu suneli jam dabar 2.5m 😉

14. Oct 2014, 22:48

labuka mamytes 😀 vaida varksiuke , zinau ka tai reiskia kai lb nugara skauda stenkis palseti,nepervarkti ir paguleti kuo daugiau 😀 d.d. aga labia smagu mazyiui pirkti viska, tik as kazkaip zvalgausi su akcijom visko,kad tik pigiau nusipirkti, nes ir taiplb daug issileidzia pinigeliu 😀 as irgi jau beveik viska turiu savo mazyliui 😀

14. Oct 2014, 20:38

As tai jau perkuosi po bisky 😀 Is kur esi vaida?

14. Oct 2014, 16:31

Sveikos,man irgi 23savaitės, tai ne tik sunku išlipti ar pasiversti, bet ir labai skauda nugarą. ☹ Paauglystėje turėjau traumą,o dabar atsinaujino,tai iš vis sunku. ☹ o dėl pirkimų tai dar nieko neperkame. 😀 neskubam niekur. o jūs?😀

14. Oct 2014, 13:28

Kur visos mamytes? 😀

1 2 3 4 5 ... 9