2015 sausinukai-vasarinukai

08. Jun, 04:56

sveikos mamytes, gal jau yra mamyciu gimdysianciu sausi ar vasari butu labai smagu pabendrauti, pasidalinti dziaugsmais ir vargais :)

18. Jun 2014, 08:03

Oi man gerai, kad nėra jokių galvos svaigimų...nes vos dabar atidirbu 8 valandas, tai jei būtų kaip tau Greta tai gal net į darbą negalėčiau eiti😕

17. Jun 2014, 23:04

Sveika prisijungusi kristina 😀 kaip jauciates mamytes? As tai nelabai geriai man jau 3 diena svaigsta galva, bet ne biski, o tikrai labai atrodo, kad nukrisiu, net akyse aptemsta, kai guliu tai lyg nk neisivaizduoju kaipnreiks atidirbti ryt, nes sian nejau I darba, buvau pas gydytoja tai padare kraujo tyrimus, tai penktadieni eisiu atsakymu suzinoti ☹ tikiuosi, kad viskas gerai
dziugu zivile, kad ten tik isskyros, kad nk blogo.
as irgi svorio nepriaugau numeciau 1 kg, nes visai valgyti nesinori

17. Jun 2014, 14:40

Esu Kristina, man šiuo metu 24 metai 😀 Šitas nėštumas man yra pirmas, tai tikiuosi sulaukti iš Jūsų merginos kokių nors patarimų 😀 Savijauta tai galėtų būti geresnė, pastoviai pykina,esu pavargusi ☹ Parėjusi iš darbo einu tiesei į lovą 😃 bet manau gal tai įprastas dalykas 😀 šiuo metu esu 11 savaitėje, tai priaugau gal kokį tik 1 kg, nes valgyt negaliu labai daug...😕

16. Jun 2014, 21:07

Laba dziugu, kad prisijungiai 😀 na tai pasakok truputi apie save 😀

16. Jun 2014, 21:04

Veliau ar anksciau vistiek priaugsi. Nepergyvenk. Man pradejo svoris augti, nes tresas dingo pas mane ir ramiai dabar dienas leidziu 😀

16. Jun 2014, 20:49

Dziaugiuos, kad viskas Tau gerai 😀

16. Jun 2014, 18:15

Sveikos merginos 😀 aš ir nusprendžiau prisijungti prie Jūsų, nes turėčiau gimdyti sausio mėnesį 😀

16. Jun 2014, 15:12

Sveikute Zivile, nusiteik paciam geriausiui ir viskas bus ciki 😀 laikykis

16. Jun 2014, 15:08 gretutea

Tau baltai pavydziu, kad gerai jautiesi 😀 Man blogumai prasidejo nuo 6 savaites ir tik tada suzinojau, kad laukiuosi 😀 mums taip pat nori atiduoti rubeliu, bet vyras nenori imti sake viska naujai pirksim. Dirbu ir galvoju iki 8 menesiu jei gerai jausiuosi, nes toliau sefe neleis dirbti taip sake 😀 jau matosi, kad leliukas yra 😀 priaugau tik 3 kg. 😀

16. Jun 2014, 12:20

Nepergyvenk viskas bus gerai😀 o ka gydytoja sako?

16. Jun 2014, 01:18

O cia tau pirmas nestumas? Viskas bus gerai nepergyvenk, nemanau, kad vsndenis, nes gi moteriai isskyru padaugeja nestumo metu, o gali taip buti, kad vandenys lasa?

15. Jun 2014, 20:59

Tai zinoma junkis prie musu zivile, tai papasakok apie save, kaip jauties, ar zinai ko laukiesi.

15. Jun 2014, 11:37

aciu uz linkejimus pikabuuu 😀

15. Jun 2014, 11:36

man dar tik 6 savaites dabar,bet kai eisiu skano bus 13 savaiciu, tai galvoju gal jau pasakys, ziaurej noriu zinoti, nes yra pazystamu su mazais leliukais kuriu drabuzelius atiduos man, tai ir smalsu, nors zinau,kad dar anksti, o siaip berniuko noriu ir del vyro jis lb berniuko nori, tai kazkaip butu smagu jam berniuka padovanoti 😀
o kada tave pradejo pykinti,kada pradejai jaustis blogai? nes as ziaurej gerai jauciuosi, tai net keista galvoju gal dar per ankti, gal veliau prades pykinti 😀 net nejauciu,kad laukiuosi tik siek tiek jauciuosi pavargusi ir tiek 😀
o simona tu dirbi? jei taip tai iki kada galvoji dirbti? matosi pilvukas jau pas tave? kiek priaugai svorio?

14. Jun 2014, 14:34

Linkejimai nuo 2014 sausinuko 😀

14. Jun 2014, 11:37

11 savaite jau i pabaiga 😀 man ginekologe sake 15 savaite gali pasakyti mergaite ar berniukas jei atsisukes lelius. Nors kiek kalbejau su busimom mamytem sake nuo 17savaites tik pasako. As einu pas gydytoja kuri turi 3D ekoskopa ir labai rysciai, aiskiai matyti viskas. Gal todel 15 savaite pasako 😀 labiau jauciu mergaite turesiu, bet kai pirmas leliukas tai labai nesureiksminu svarbu, kad viskas butu gerai ir sveikas leliukas 😀 dar eisiu sio menesio 23d. Bus prasidejus 13savaite ir as taip viliuosi gal jau uzsimins ka turesim 😀 o tai Tau kiek savaiteliu? 😀 kaip jautiesi? 😀

13. Jun 2014, 22:39

tai va tu nori nori mergytes,o as berniuko, tai gal taip ir bus 😀 o kiek tau dabar savaiteliu simona? nes kazkur nuo 17 savaites tik gali pasakyti kas berniukas ar mergyte 😀 ai zinok nelabai reikia klausyti ka giminaiciai sako ,nes kiekvienas nestumas individualus, geriausiai jaucia pati mama,as jauciu,kad pas mane bus berniukas 😀o kaip tu pati jauti? nors zinoma visiem aplinkiniam idomu paspelioti😀
as gavau skana tiktai rugpjucio 7 tai dar labai ilgai laukti, man bus 13 savaiciu kazkur, tai viliuosi gal jau matys kazka 😀

12. Jun 2014, 13:56

Jauna, jauna būsiu mama 😀 Jau faina Tau antra turesi 😀 as dievinu vaikus o ypac dar mazus 😀 as net neisivaizduoju su vaiku gyvenimo lietuvoj. Pakraupus bunu kai i lt gryztu.
As vyra turiu jau pusantru metu kai santuokoj gyvenam😀 o pries tai dar kelis metus draugavom 😀 Pas mus atvirksciai giminej artimiausioj vieni berniukai 😀 dar tik po dvieju savaiciu terminas pas ginekologe ir tikekimes pasakys ka turesim. Visi giminaiciai sako, kad mergaite bus nes labai nesveika buvo ir saldumynu daug valgau. Sako su berniuku yra lengvesnis nestumas ir ruksciai valgai 😀 laukiam labai termino pas ginekologe ypac vyras laukia net dienas skaiciuoja kada reikes eiti 😃 man gimdymas nustatytas sausio 6d per tris karalius 😃

12. Jun 2014, 12:35

Vau kaip smagu busi jauna mamyte kaip ir as 😀
As greta man 22, cia mano antras nestumas (neplanuotas)😃 turiu dukryte jai dabar 2 metukai, tai kai gims leliukas neuzilgo sukaks 3, tai manau,kad labai geras skirtumas tarp vaikuciu 😀 Jauciuosi tai puikiai, is vis nejauciu,kad laukiuosi, nei mane pykina, nei ka, bet galvoju gal dar ankstoka hmh, bet su pirmu nestumu tai ziauriai pravemiau iki 4 men, tai tikiuosi,kad sis bus lengvesnis nestumas😀
siaip zinoma tikimes,kad bus berniukas, kadangi mergyte jau turim ir aplinkui musu giminej visi su mergytem, tai sakau reikia pagaliau berniuku 😃 bet jei bus mergyte tai vis tiek labai dziaugsimes😀 as taip pat gyvenu ne lietuvoj, o Airijoje, tai cia zinoma geresnes pasalpos uz vaikus ir lengviau isgyventi, nes neisivaizduoju kaip man lietuvoj reiketu isgyventi su dviem vaikais 😀 zinoma drauga turiu,vis ketinam susituokti,bet labai sunku susiderinti kai abu dirbam gryzti I lietuva ir suorganizuoti vestuves tai vis atidedam 😀
kaip tu mania ko laukiesi? ar jau buvai skano? nes man paskirtas gimdymas vasario 7 tai dar neturejau skano

12. Jun 2014, 11:36

Esu Simona 20-ties metu laukiu pirmo leliuko. Laukem jau senokai leliuko ir bagaliau sulaukem 😀 negalejau kazkur metus laiko pastoti, nes isvykome i vokietija gyventi ir cia slapesnis klimatas nei lietuvoje ir reikejo laiko kol mano organizmas prisitaikys prie naujo klimato. Antras menesis buvo labai sunkus is lovos negalejau atsikelti budavo is vien pykinimas ir galvos svaigimas. Siuo metu ipusejus i trecia menesi ir visai gerai jauciuosi pasibaige visos blogybes liko tik viena kvapas 😀 nei vieno kvapo nepakenciu. Atrodo viskas smirda aplinkuj 😃 na dabar ir Tu papasakok 😀 (atsiprasau uz gramatika pradedu uzmirsti gerai rasyt lietuviskai)

12. Jun 2014, 00:10

sveika smagu,kad prisijungiai tikiuosi atsiras daugiau mamyciu, na tai gal papasak siek tiek apie save vardas, kiek metu, kelintas leliukas, ar planuotas, kaip jautiesi?

11. Jun 2014, 20:45

Sveikutė as belaukianti sausio men 😀

1 ... 6 7 8 9