2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

26. Sep 2013, 10:02

Sonatel* tu jau puse kojos kaip antrame trimeste 😀 del to, matyt, geriau jautiesi!
O del shopingo - reikes sarasiuka pasidaryti..taciau ir as nezinau ka pirkti, kad kiek ilgiau pasitarnautu nei kokius pora menesiuku 😀

26. Sep 2013, 09:20

Labas, būsimos mamytės 😀 Aš tai jaučiausi tarsi išsiurbta, visiškai be energijos iki 12 savaitės, dabar mums jau 13 ir antra diena kaip jaučiuosi tiesiog puikiai (tpu tpu) 😀 Mūsų planuose taip pat savaitgalio shopingas, reikia atnaujinti garderobą sezonui, tik dabar jau ne taip drasu pirkti palaidines, megztukus, neaišku ar dar ilgai į juos įlysim 😀 😀 😀

26. Sep 2013, 08:52

Nu žinok atima tikrai energijos, aš net einu lėčiau jau 😀

26. Sep 2013, 08:36

*Melagele* pas tave du leliukai, gal daugiau energijos atima?
Man yra tu jegu kol kas 😀 Turbut ir as jau si savaitgali issiruosiu shopintis 😀)

26. Sep 2013, 06:58

Sveikos 😀 Va čia galit pasiskaitys apie tą sprando raukšlės matavimą, viskas aiškiai ir išsamiai aprašyta 😀 Kiek žinau, ne visos gydytojos daro, bet dažna kuri daro 😀 http://www.nordica.org/composite-451.htm Aš šiandien jaučiuosi pakankamai gerai, kad tik neprisikarksėt 😀 Visai neturiu laiko sėdėt prie kompiuterio, po darbo tik pavalgau, nusiprausiu ir miegot, ne visada net kompiuterį įsijungiu, kaip jūs randat jėgų? 😃

25. Sep 2013, 12:36

Sonatel* Niekada gyvenime neturesiu daugiau reikalu su Usoniene. Ji mano mamai po gimdos operacijos pjuvyje paliko vielos gabala 10 cm!! Man yra cistas operavusi.. gerai, kad man kokis "dovaneles" pilve nepaliko!! Jo.. zadu santariskese, bet tikrai ne pas Usoniene.
Mano uosle irgi gera, vyras kepa vista orkaiteje, o man norisi nuo kvapu begt is namu 😃

25. Sep 2013, 11:25

Sveikutes, as sianden nejau i darba. Taip gerai tureti laisva viduri savaites 😀. As kitoj savaitej eisiu pas gydytoja ir pojos lauksim echokoskopijos. Mane kiek maziau pykina nors dar labai jautri uosle.

25. Sep 2013, 09:46

😀 Aš rinkausi kliniką visiškai nieko apie ją nežinodama...Tiksliau paskaičiau, kad klinikos vadovė labai mylima visų jau esamų mamyčių, kurių nėštumą prižiūrėjo. Norėjau, kad ji prižiūrėtų nėštumą, tačiau kaip tik tuo metu atostogavo..Patekau pas kitą gydytoją ir likau, nes pasirodė rūpestinga ir profesionali. Gal išties per daug jaudinuosi..Bet turbūt normalu. Ačiū už nuraminimą 😀 Lauksim tuomet žinių iš Melageles 😀 Brukne, supratau žadi santariškėse gimdyti? Gal pas Usonienę?

25. Sep 2013, 09:35

Sveikos! Savijauta puiki, bet i darba vos atsikeliu... 😃
As labai pasitikiu savo gydytoja, ji is Antakalnio dabar persikele i nauja Santariskiu akuserijos skyriu, tai daug procentu, kad finala pasieksiu butent ten 😀
As net echo nuotraukyciu nestudijuoju, vis tiek geriau uz gydytoja neismanysiu, jei sako, kad viskas gerai, as tuo tikiu ir daugiau nebesuku sau galvos😀 Kazkaip nenoriu tiketi, kad gydytoja gali ne viska apziureti, Sanatel* tu taip nesijaudink 😉 viskas su tavimi yra gerai ir kitaip buti negali. As irgi nezinau, kas tas rauksliu matavimas, bet tikiu Melagele* mums papasakos po visko 😀

25. Sep 2013, 09:21

Dabar skaitau, kad echo nuotraukytėje žymimas NT šis matmuo...Tai reikės pasižiūrėti ir paklausti daktarės gal vis dėlto žiūrėjo ji viską...Kaip jūsų savijauta šiandien?

25. Sep 2013, 09:18

Labu 😀 Aš šiandien kaip bebūtų keista labai neblogai 😀 Nebepykina taip stipriai. Aš pirmą kartą girdžiu apie raukšlyčių matavimą ☹ Gal gali papasakoti plačiau? Kažkaip imu bijoti, kad mano daktarė kažką praleidžia ☹

25. Sep 2013, 08:14

Laba rytas 😀 Kaip šiandien jaučiatės? 😀 Aš ir negaliu sulaukt spalio 1 dienos, kai bus echoskopas, matuos raukšlytes, idėmiai apžiūrės😀

24. Sep 2013, 20:54

Per savaitę maždaug buvo atsakymai. O po to jau įskaita ir echo ir kaip sakiau liepė vieną tyrimą pakartoti tai eisiu šiomis dienomis 😀 Tai tiek. Kaip jūsų sveikatėlės?

24. Sep 2013, 16:06

Man irgi Sonatel* panasu sarasa tyrimu reikes pasidaryti😀. As darysiuosi savo poliklinikoj. Ar tu ilgai laukei siu tyrimu atsakymu kai pridavei?

24. Sep 2013, 14:07

Sakė, kad viskas gerai, tik vieną kažkurį reikės pakartoti. Prašiau kad išverstų į lietuvių kalbą tai paaiškino, kad kažkuris tyrimas rodo infekciją, nors jos gali ir nebūti. Kažkokia, kurią gali nešioti kiekvienas žmogus, tačiau nejausti simptomų...Žodžiu liepė pakartoti kraują, nieko daugiau nesupratau. Pakartojus jei vėl bus kažkas negerai tada aiškinsiuosi nuodugniau.

24. Sep 2013, 14:05

Naaa papasakok gal ir apie tai plačiau? 😀 Apie genetikus santariškėse 😀 Pasidalinkime, būtų smagu ir daugiau išgirsti apie tas pačias apžiūras jei turėtumėt kažką pasipasakoti, vistik pirmas nėštumas - negali žinoti ar gerai tos daktarytės prižiūri ar kažką galėtų geriau daryti. Man dabar 13 sav ir padaryti šie tyrimai: Bendras kraujo tyrimas
Kraujo gr. Rh f.
TPHA , RPR
Toxo Ig M, Ig G
CMV Ig M, Ig G
Šlapimo tyrimas
Tepinėlis MŠL
ŽIV antikūnai
Gliukozės kiekis p.r.
Šlapimo pasėlis
Prisca p.r.

24. Sep 2013, 12:45

Faktas, reikes uzklausti 😃 mane dar spalio viduryje sius pas genetikus greiciausia i santariskes, taip pat labai laukiu ir sio vizito, noriu buti 100% rami, kad viskas einasi gerai 😀

24. Sep 2013, 10:37

Na sutariam, jog pirma eisianti pas daktarus išsiaiškina skirtumą 😃 Man dabar nuo spalio 23 tiktai pasirinktinai kada noriu. Jei turėsiu kantrybės žadu neiti kuo ilgiau, paauginti pilviuką, kad laukiamas susitikimas būtų dar saldesnis 😀

24. Sep 2013, 10:00

Labas rytas visoms! Ir man taip atrodo, kad echoskopas dazniau vaginalinis, o ultragarsu tikrina kutenant pilvuka 😀 Ech kad zinotumet kaip as savo vizito laukiu.. dar iki spalio pradzios reikia islaukt, o iki to laiko turiu en tyrimu pasidaryti. Na ka, linkiu visoms nesunkiai atlaikyti dar viena niuria rudeniska dienele 😀

24. Sep 2013, 09:07

Sveikos 😀 Kaip laikotės? Echo man vakar darė per pilvą 😀

24. Sep 2013, 07:10

Labukas 😀 Brukne123, aš kaip suprantu, echoskopas visada būna vaginalinis, o ultragaras tai per pilvo sieną, bet nesu tikra 😀

23. Sep 2013, 21:56

hmmm man irgi idomu kuo jie skiriasi ir as nelabai zinau :/ ..

23. Sep 2013, 16:11

Beje, šiandien darė echo, o kitam kartui į ultragarsą paskyrė eiti pas kitą gydytoją. Pasigooglinau kuo skiriasi echo nuo ultragarso ir visur randu šiuos du pavadinimus vieną šalia kito :/ Gal jūs labiau išprususios ir paaiškinsite kuo skiriasi šie du vizitai? 😀

23. Sep 2013, 15:55

Tai mums tik smagiau nuo to, kad tu vienu zingsniu pirmesne uz mus visas 😀
Kaip dziugu, kad visi tyrimai geri, kad mazasis pilvelio gyventojas juda kruta😀! Labai geros naujienos, belieka Sonatel* tik save lepinti 😀

23. Sep 2013, 15:12

Sveikos miegalės 😀 Mes jau po pasimatymo 😀 Šiuo metu mūsų leliukas 7 cm ūgio 😀 Visi tyrimai geri, dar keletą reikės priduoti šiomis dienomis ir jei viskas gerai kitą kartą pasimatysime jau po mėnesio ar daugiau - priklausomai nuo pageidavimų 😀 Keistas jausmas matyti ekrane judantį objektą, tačiau nieko nejausti 😀 Kaip jūsų dienelė bėga? Beje, visko gali būti, kad išsilukštensime kovo pabaigoje, gal ne ten pataikėm (tarp balandinukų ir gegužinukų) 😀 Bet gal liekam čia jei priimsit 😀 būsim pradininkai 😃

23. Sep 2013, 09:28

Labukas! Eina sau as nuo to miego visa uztinus siandien 😃

23. Sep 2013, 07:12

Labas rytas😀 atsikėliau, o miego noriu labiau, nei vakar vakare😃

23. Sep 2013, 00:55

Tikrai praeis visi negalavimai ir vemimai esat saunuoles, tiek atlaikete!
Sonatel* tavo vietoje siuo periodu dar neskubeciau minti dviracio.. geriau pasiteirauk gydytojo. Lauksim ziniu po tavo vizito😀
*Melagele* shopingas ir nesilaukianciai atima daug jegu, svarbu turi rezultata, o buna vaikstai,, ieskai ir grizti be nieko, liuks kad radai ko reikia.
Na ka, visas sveikinu su sidabru!😀

22. Sep 2013, 21:08

Smagu, kad patiko fejerverkai 😀 Man apsipirkimas pavyko, nusipirkau batukus ir suknelę rudeninę, bet pavargau tai labai, pamiegojau tris valandas pietų miego, bet dabar vėl noriu miegot 😀

22. Sep 2013, 16:32

Oho, dziaugiuosi uz tave, mane daktare ramina, kad jau greitai praeis ir vemimai ir energijos atsiras, laabai laukiam😀 apie baseina rimtesni taip pat reikes pagalvoti, kolkas artimiausiom savaitem gal bandysiu i impulsa pavaikscioti dvirati paminti ir paplaukioti...Daivike, as taip pat laukiu jau du menesius kol praeis pykinimas ir vemimas😀 tikekimes jau greitai!!! ryt po dvieju savaiciu ilgai lauktas pasimatymas su gydytoja, tad zinosim ka galima ko ne. Super, vakar vakare taip gerai griaude fejerverkai ir kazkiek matem pro langa 😀) tai jau ir masciau, kad kitais metais reikes nueiti.

1 ... 60 61 62 63 64 65 66