2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

14. Oct 2013, 07:29

Sveikos 😀 Kaip smagu, kad visoms viskas puikiai einasi, man irgi viskas gerai 😀 Sveikinu mamytę pamačius, kad nešioja sūnelį 😀 Mes savaitgalį su vyru jau atidarėm pirkimo sezoną, turim jau keletą bodžiukų, tokius komplektukus, smagu 😀 Man šiandien prikibo čiaudulys ir sloga, velnias...

13. Oct 2013, 22:40

Sonatel*, gera girdeti, jog tyrimai puikus!!!! 😀
Dite, kaip saunu ejo ir praeeeejo 😀
Visoms linkiu lengvos naujos savaites 😉

13. Oct 2013, 22:05

Praejo man tos geltonos isskyros su diena, kai cia pasiskundziau 😃
Tikiuosi nebepasikartos 😀

Saunus tie pasimatymai su maziukais 😍. Sokineja jie ten, malasi...Maniskis net veiduku atsisuko, nes siaip visada jie profiliu rodosi. Kita karta tik 19a savaite pasimatysim. Siandien 14a.prasidejo. Kaip nors islauksim ☺

13. Oct 2013, 15:52

Labas mielos būsimos mamytės 😀 Brukne, nu tai sveikinimai didžiausi!!!!!! Aš taip pat jau gavau atsakymus visų tyrimų - kolkas viskas puikiai. Seniai atrodo besimatėm su mažuoju gyventoju, todėl tas susitikimas jau beprotiškai laukiamas ☹ dar teks iki 23 dienos laukti ultragarso..Nors sakė tai pirma diena, kurią jau galima darytis..Bet aš ilgiau ir neišlauksiu. Tai kolkas tokios ir naujienos - laukiam ir tiek.

Dite manau tikrai nesijaudink, aš taip pat vieną kartą jau naudojau žvakutes. Viskas bus gerai.

13. Oct 2013, 11:48

Sveikos, Dite, aciu uz melynus sveikinimus 😀 tikiuosi po keliu savaiciu pasitvirtins lytis 😀 labai nepergyvenk as per nestuma jau du kartus zvakutes naudojau, kazkiek normalu, kad tu isskyru pagauseja, man gydytoja sake jei nekelia diskomforto viskas tvarkysis naturaliai, svarbu, kad nebutu niezejimo, kvapo, nes tada jau panasu, kad pagauta bakteriju. Siaip gerai padeda apsiplovimas virintu vandenu su soda 👍 Daivike, pasimatymas su pilvelio gyventoju - kazkas nepakartojamo, lauksime ispudziu pasidalinimo! na o su darbais, noriu tik palinketi megautis nestumu ir nepersidirbti 😉

12. Oct 2013, 13:07

Sveikos visos, buvau visai dingus kuri laika. Kaip suprantu jus jau visos pazenge man dar tik nuo pirmadienio 11 savaite eis. Pagaliau vakar gavom laišką pirmam pasimatymui su pilvelio gyventoju/-a 😀 . Šokinejom iš laimes kaip vaikai su vyru 😀. Siaip aš i kursus buvau išsiųsta ten tokio krautuvo teisėm gaut. Islaikiau egzaminus be jokiu klaidų tai net šefas nustebo kai pateikiau sertifikatą to krautuvo. Turejau pokalbį su juo pateikė man užduočių planą ka turėsiu darbe nuveikti. Dabar reikes su tuo sąrašu pas gydytoja. Reikia jis parasiuko ar man tos užduotys tinkamos. Aš jau ir priaugau 3 kg. Man viskas taip skiriasi nuo pirmo nėštumo. Pilvukas pūpso kaip kokiam 5 mėnesį nėščia vyrui juokauju gal dvynukai 😀 ir su maistu bėdos dar vis jautri kvapam, nors jau zvalesne būnu. Visom smagaus savaitgalio! 😀

12. Oct 2013, 10:32

Kazkaip ranka sudrebejo 😀
norejau pasakyti:
"...tikiuosi,kad nieko rimto..."

12. Oct 2013, 10:31

Melyni sveikinimai Bruknei123 🌷. Puikus rezultatai 👍
O pas mane siandien pasirode tokios gelsvos tasios isskyros ☹. Negraziai pasakysiu,bet kaip snarglys atrodo. Labai tikiuosi,kad ne nieko rimto,nes UK normalios konsultacijos nesulauksi,bet jei nepageres teks pirmad.skambintis. Beje jos labai negausios, pasirodo tik valantis, nieko neniesti,tai tas vilties duoda, bet infekciju kaip velnias kryziaus bijau 😕

12. Oct 2013, 10:02

Sveikos, vakar po vizito pas genetike norejosi sokineti is laimes iki debesu 😀))
Viskas norma, rankytes, pirstukai, pedutes, galvyte, nosyte, lupytes ir t.t. girdejosi sirdutes dazniai😀 Pasidarem fotosesija, daug prisijuokem is vaikelio rimtumo kai valge vandenis, rankytes virs galvos laike, spardeti, sukiojosi.
Kaklo raukslytes skystis 1,2 - normu norma, nes kai virsija 2,5 mm tada jau kyla itarimu. Ir pagal zyma buvo matyti, kad pilvelyje berniukas!!! 😀 visi tyrimai geri iskaitant ir slapimo paselio, siuo metu esu be galo laiminga 😀))

11. Oct 2013, 08:48

Labas rytas visoms 😀 Dite*, man atrodo labiau itikinamesne 2-tra priezastis.
As galvoju apie nestuma savo bosui pasakyti sio menesio pabaigoje...
Si savaitgali planuoju susitvarkyti ir atlaisvinti "uosvienes" kambariuka, mazai naudojamus lagaminus ir kitus daug vietos uzimancius daiktus planuoju isvezti pas tevelius, taip pat jau laikas is balkono susitemti lauko baldus 😀 uoj turesim su vyru ka veikti, bet kol energijos pilna siuo laikotarpiu, tai tik pirmyn 😀

11. Oct 2013, 08:22

Ne, ne dirbtinis 😀
As pati izvelgiu dvi priezastis,kodel ovuliavos du kiausineliai:
1. Didesne tikimybe susilaukti dvyniu aukstoms ir stambioms. As ne stambi, bet auksta - 1.80m. 😀. Nezinau kaip tai moksliskai paaiskinti, turbut tiesiog dvyniams reikia daugiau vietos, bet ne viena straipsni ta tema esu skaicius.
2. Pastojau praejus 1 ciklui nuo persileidimo. Kaip zinia, gimda dar pripratus prie nestumo busenos ir atpazista lengvai nestuma, tai matyt galejo ir tai paveikti 😀

As i 14a sav. izengsiu sekmadieni 😀. Turetu pradeti stipriau pilvukas rysketi 😍. Noreciau pora savaiciu i prieki prasukti. Dabar siek tiek nerimo dar yra. Nusipirkau dopleri,o jis veiksmingiausias nuo 16 sav.,nors jau ir dabar jau girdziu sirdute, bet dar tenka gerai paieskoti 😀

11. Oct 2013, 07:05

Labas rytas 😀 Prasidėjo 15 savaitė🎉 Pagaliau penktadienis, labai noriu pailsėt😀

10. Oct 2013, 15:49

Kur gi visos prapuolete? 😀
Rytoj startuoja 14 savaite ir eisiu pas genetike, negaliu sulaukti kaip noriu greiciau ten 😀 Po vizito papasakosiu kaip viskas praejo 😉 Kaip jus laikotes?

09. Oct 2013, 09:42

Dite* tai gal tau dirbtinis apvaisinimas, ar nea?

09. Oct 2013, 09:39

Labas rytas, vakar apturejau vizita, sirdele toliau sau plaka viskas ok, kraujo tyrimai irgi geri, uzvede nesciosios knygele, siryt slapimo paselio tyrima pridaviau, tik vienas nemalonus nesusipratimas... kazkaip praeita vizita nesusikalbejome su daktare ji konkreciai nepasake, kad pati uzsirasyciau pas genetikus, sako siusiu tave tai as ir laukiau to siuntimo, o vakar nuejau sako - neuzsiraset? nu blyn menesi laiko praleidau... net siuntimo nebuvau gavus.. tai pyktelejau kaip reikalas, nes dabar vietoje nemokamo vizito gali tekti pakloti 250 lt. max 500 lt. Jau siandien nuo pacio ryto maluosi telefonu i viena mokama uzsirasiau, i santariskes mokama, nes nemokamam registruoja tik nuo lapkricio men, o as turiu laiko iki spalio 16 d., nes veliau jau kaklo raukslytes nebepaziures. Nu nieko, reikia nusiteikti, kad teks moketi kitos iseities nera, norint buti ramies del visokiu patalogiju. Siaip as irgi laukiu tos dienos kai reikes sukaupti drasa ir pasakyti valdziai, kad laukiuosi, bet kol pilvuzas dar nera labai didelis tempiu laika, nes kuo anksciau pasakysiu tuo didesni sarsala sukels del to ka sodint i mano vieta 😀

09. Oct 2013, 09:38

Du vaikuciai pilve 😍
Vaje, kaip faina 😀. As irgi turejau galimybe dvynukus tureti (nors gimineje neturim dvynuku), nes ovuliavau du kiausinelius 😀
Per kiekviena echo jie dar patikrina, o gal, bet jau tikrai,kad ne 😀

Mane 4oj sav.jau isriso,kad laukiuosi 😃
Siaip dirbdavai daug virsvalandziu, bet kai viena karta pasiule, o as atsisakiau, tai is karto paklause-gal nescia 😃
Tai jau nebuvo kur dingti 😃. Bet padarem susitarima,kad zinos tik valdzia, o ne visi darbuotojai,kuriu pas mus keli simtai 😀

09. Oct 2013, 07:01

Labas rytas 😀 prašau čia manęs negąsdint, kad būsiu dvigubai storesnė - nenoriu 😃 😃 😃 Aš prieš nėštumą buvau 173cm, 53 kg, man irgi gydytoja sakė, kad lieknesnės visada daugiau priauga😀 Aš irgi dirbanti, pasakiau valdžiai apie 12 savaitę, paprasčiausiai be ceremonijų pasakiau, kad laukiuosi, paklausė tik iki kada dar dirbsiu ir kiek laiko žadu prižiūrėt vaikučius 😀 reagavo gerai, dabar pačiai ramiau, nes slapstytis su tokiu pilvu nebeįmanoma buvo 😀

08. Oct 2013, 12:29

Kas is jusu yra dirbancios? neskaitant Daivikes, nes jau zinom, kad ji darbe pasiskelbusi, o kaip kitos, kada planuojate valdziai pasakyti?

08. Oct 2013, 12:26

Dite*, Melagelei eina 14 sav. 😀 nebus ji dvigubai didesne uz mus, pradzioje daugiau vietos gimdai reikia juk du leliukai pilve, tai taip ir jauciasi priaugus 5 kg.
Sonatel* ateik ateik paguosim 😃 Nenoriu isgasdinti, bet as skaiciau, kad daugiau priauga, kurios nuo prigimties buna labai lieknos, o tos su apvalumais kazkaip maziau, kaip jau ten bebutu kiekvienai individualiai as irgi stengsiuosi po visko atgauti buvusias linijas 😀 mano vyras sportiskas, atletiskas tai ir is manes kazko panasaus tikisi, tik as visad naiviai issisuku, nes niekada nepatiko sportuoti, bet jau po gimdymo teks visom keturiom, nes reikes raumenis stiprinti 😀

08. Oct 2013, 10:14

Labas rytelis, man jau 15 prasidėjo, bet pilvūziukas tik gerai pažiūrėjus matosi...Melagele, tai pas tave du auga 😃 Dvigubai ir tu augsi 😀 😀 😀 Aš tai džiaugiuosi, jog nenoriu per daug valgyti, o svoris kolkas taip pat auga normaliai - beveik neauga 😃 Brukne, aš atvirkščiai, visada buvau pakankamai liekna, niekad nesvėriau daugiau 54kg, ūgis 168cm, todėl svajoju ir po gimdymo likt lyg niekur nieko 😃 Bet jaučiu, kad prisikalbėsiu 😀 kai priaugsiu kokius 30kg 😃 ateisiu pasiguosti 😃

08. Oct 2013, 09:30

*Melagele*, o kiek jums savaiciu? Beje jau 2kg pasirodo 😃
Pas mane dabar lygiai 13 sav.ir 2 dienos,bet skaiciau pora straipsniu,tai visur raso,kad tas esminis luzis bus apie 14 sav.,kai jau pilvukas issisoks. Tai va laukiam 😛

08. Oct 2013, 08:42

Tikriausias virsvoris paaiskes viduryje-pabaigoje, kai bus pvz +20 kg 😃
As tai nesuku sau galvos, niekada nebuvau is tu kauletu 😀 Mano ugis 1.73, o svoris 64-65 kaip kada😉 dabar 66, vakarais buna ir 67, o teiii beda 😃

08. Oct 2013, 06:52

Labas rytas😀 Nejuokinkit su savo +1kg, pas mane jau +5😃

07. Oct 2013, 22:48

Pas mane kol kas plius 1 kg,bet jei ir toliau tokiais tempais naikinsiu maista,tai kazi kaip cia baigsis :/. Blogiausia,kad megstu apsivalgyti pries pat einant miegoti...

07. Oct 2013, 21:09

Mano daktarė užsirašė mano svorį jau du kartus😀 Aš ir planuoju pasidaryt pilvuko fotosesiją, bet manau kai į dekretą išeisiu😀

07. Oct 2013, 15:14

Sonatel* mes abi "namu darbu" nepridavusius 😃 Priaugau as apie 1-1,5kg.
Noriu tos fotosesijos vis gi pirmas kleckas ir su vyru keleta nuotraukyciu pasidaryciau, pasiklausinesiu kur kitos pazistamos daresi, palekciau kad ir iki kokio Kauno, jei tik foto darbai mane tenkintu 😀 Pasiklausinesiu ir as dar, jei ka rasiu - duosiu zinot 😉

07. Oct 2013, 15:01

Labutis,

Dėl pasėlio - aš irgi dar nenunešiau, nors turėjau jau praėjusią savaitę ☹ Rytoj tikiuosi priduoti...Dėl svorio - užrašė į tą knygelę kiek sveriu paprastai ir tiek žinių kolkas. Bet aš ir priaugau kolkas max 0,5 kg.

Aš svarsčiau apie tą fotosesiją, tačiau kolkas nenusprendžiau ar tikrai noriu jos...Gal keletą nuotraukų būtų smagu turėti su tėveliu ir pilvuku, bet kolkas neatrandu fotografo, kuris fotografuotų kažkaip skoningiau...Va tavo nurodytos tikrai gražios foto, bet jei sakai, kad nedirba... Žodžiu būčiau taip pat dėkinga jei pasidalintumėt ką atrasite. Viena pažystama pasidarė tikrai skoningų gražių nuotraukų, dar jos prie progos užklausiu.

07. Oct 2013, 09:46

As po truputi dairausi pas ka fotosesijai uzsirasyti, gal turite kokiu rekomendaciju? Planuoju pasidaryti 5-6 gal 7 men. priklausomai koks pilvas bus.
Man labai patiko: http://blog.easyfoto.lt/category/laukimas/
Tik gaila, kad fotografe siuo metu augina 3 men. lelyte, tad nedirba :/.

07. Oct 2013, 09:41

Sveikutes! 😀 As dar slapimo paselio irgi nepridaviau, siandien skambinsiu del kraujo tyrimo atsakymu reikes arba siandien, arba ryt veliausiai atsiimti is poliklinikos.
Ultragarsas rytoj bus jau trecias, sekantis vizitas pas genetikus, ten jau turetu pamatyti lyti. Jauciuosi puikiai, o del spelioniu "kas pilvelyje gyvena", tai as pati, vyras ir artimieji itaria, kad bus berniukas, nors man asmeniskai jokio skirtumo, svarbu, kad butu sveikas vaikelis 😀 Beje, man kaip tik kazkur dingo tingejimas, norisi maista gaminti, prie ko anksciau neprisiliesdavau 😃 namie tik tvarkaus ir tvarkaus, uzuolaidas skalbiuosi 😃
Hmm man tik vienas dalykas keistas, kodel mano svorio dar neziurejo, neuzsirase, gal dar anksti? Ar jusu svori uzsirase, sveretes?

07. Oct 2013, 07:56

labas.As is Vilniaus rajono,nestumui eina 11savaite.😀Auginu dukryte 3,5metuku,nuojauta sako,kad pilvelije vel mergaite gyvena😀O va musu poliklinikoj,jai savijauta gera,visi tirimai geri,tai ultragarsini tirima daro tik 1🤓20savaiciu,tai as dar negreit pasimatisiu su savo stebukleliu.

1 ... 58 59 60 61 62 63 64 ... 66