2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

17. Sep 2013, 13:56

Nepasiduokime silpnumui, mes gi stiprios istversim! Pasigulinesim, atsikelsim ir toliau puskuosim 😀

17. Sep 2013, 07:07

Labas rytas 😀 vakar darbe jaučiausi labai blogai, jau du kartus maniau, kad atsiprašysiu ir eisiu namo, bet kažkaip ištempiau. O šiandien tfu tfu tfu atrodo, kad geriau jaučiuosi, neaišku kaip bus, kai pakilsiu iš lovos 😀

16. Sep 2013, 21:49

Sveikutes, vos ne vos pratempiau diena darbe. Sianden kaip ne sava pykinimas, nuovargis. Mes ir jau pasake vyro tevam ir mano mamai. Visi labai džiaugiasi 😀. Smagu tokia naujiena pranešti 😀

16. Sep 2013, 15:21

Sveikos, mes tevams pranesem kai buvo 5 savaites, visi lauke, todel labai laimingi😀 sestadieni buvom sveciuose, sekmadieni tvarkiausi namus.. prasidejus 9 savaitei apeme siuo metu mieguistumas. Darbe priesingai, atrodo pilna tos energijos, bet tik griztu pamatau lova ir rodos nieko nereikia 😀

16. Sep 2013, 07:27

Sveikos 😀 Mes penktadienį pranešėm tėvams, mamos susigraudino, puolė sveikint, visą vakarą netilo kalbos apie nėštumus ir gimdymus 😀 O šeštadienį ir sekmadienį buvom draugų vestuvėse, smagiai pasibuvom, aišku aš pavargau ir dar pasigavau gerklės skausmą, bet gersiu daug arbatos ir tikėsiuosi, kad praeis 😀 Gražaus visoms pirmadienio😀

15. Sep 2013, 21:20

Sveikos nestukes, kaip savaitgali praleidot? Mane, kaip pykina negaliu visai i maista ziuret, o reikia padaryt valgyt seimai tai vos ne vos su vyro pagalba. Kazkaip reikes prakenteti si laika. *Melagele* kaip jauciates?

13. Sep 2013, 08:53

Ačiū, Daivike už šiltus palinkėjimus aš to paties linkiu visoms mums 😀

12. Sep 2013, 21:29

Sveikutes, nu va kaip faina brukne123 linkiu kad ir toliau viskas butu tik i geriausia. As sianden darbe buvau oi kaip sunkiai ji ejosi laikas atrodo sustijes buvo. Bet bendradarbiai visi dziaugesi musu busimu leliuku, net ir sefas ranka paspaude. MAne pastebejau pykina jeigu laiku nepavalgau tada jau labai jauciasi pykinimas. teks vel yprast nesiotis kisenej ka nors koki dziuveseli ar kazka panasaus. Laikykis Anulka, cia tau pirmas nestumas?

12. Sep 2013, 19:38

Labas vakaras visoms, na ka, as jau po vizito, kleckas auga 2,13 cm, sirdele plaka, jau 9 savaite eina. Gimdymo data 2014-04-22, bet daktare uzsirase pas save 2014-04-14 😀 kitas vizitas spalio pradzioje, jau reikes buti pasidarius eile tyrimu bei nukreips pas genetikus, cia jau asmeninis apsisprendimas ar eisi, ar ne, bet as eisiu visur, kur sius, kad buciau rami kaip belgas 😀 siandien truputi buvo pasirode kraujo, tai jeigu sunkiai tustinates (kaip man siuo metu yra) neissigaskite, nes tai del to ir nutiko. Patare gerti magnio miltelius, labiau atpalaiduoja 😀) Kol kas viskas liuks 😉
Anulka, jei tave pykina, turek po ranka juodos duonos gabaliuka, zinau nuima sleikstuli, arba kramtomoji guma.. laikykis!!😀

12. Sep 2013, 16:12

Pykina karts nuo karto😥 o seip gana neblogai 😀

11. Sep 2013, 22:19

Anulka 👋 malonu, kad prisijungei! Daivike, man antras vizitas 😉

11. Sep 2013, 21:12

Sveika Anulka, kaip jautiesi?

11. Sep 2013, 15:39

Sveikos, as irgi prisijungiu prie jusu 😉

11. Sep 2013, 15:01

Man biski keista gal ir sutapimas. Auginam suneli jam ziema 3 metukai sueis ir pernai rudeni - ziema sakyciau gan danznai sirgadvaom sloga daznai budavo, kad as sergu, o vaikas sveikas. Man vienas bendradarbis pasakojo kad gali vaikas turet bakterija pats nesirgt o mamai ar teciui ja perduot. As niekad nesirgau persalimo ligom nebent kai maza buvau. Sekmes tau ryt brukne123, cia gal pirma tau ekoskopija?

11. Sep 2013, 14:07

Sveikos 😀 aš tai lepšė esu ir nežinau kaip čia pavyks rudens-žiemos šalčius atlaikyti 😀 kiekvienais metais tuo laiku dažnai susergu.. Pagyvensim pamatysim. Laukiu nesulaukiu aš rytojaus!!

11. Sep 2013, 10:13

Labas rytukas, brukne123 man kaip tik idomiai gavosi as nezinojau kad nescia kai susirgau. Pacioj pradzioj tik persalimas buvo po poros dienu ziuriu, kad man cia visai prastai. Geriau nelabai tinkamu vaistu nesciai ☹. Galima sakyt ligos ikarsti susigriebiau kad man ir tos dienos veluoja galvoju ot velnias mazu laukiuosi. pasidariau nestumo testa poto su gydytoja kalbejau. Plauciu uzdegimui gavau vaistui kurie nekelia pavaojaus vaisiui, bet as ju taip ir negeriau nekilo ranka. daugiausiai geriau arbatu avieciu, spanguoliu, lovoj gulejau kiek galejau ir leido sunelis. Labai padejo karstos bulves kompresas ant krutines toks jausmas kad viska istraukia, labai palengvina atsikosejima. Tiesiog labai tikejau kad pasveiksiu ir zinoma stengiuos teigiamai galvoti, kad ir zirniukui viskas gerai. 😀

11. Sep 2013, 07:58

Sveikos 😀 O mane kaip tik dabar jau mažiau pykina, rugpjūtis buvo pats baisiausias, dabar jau palyginus geriau😀 Merginos, saugokit save ir nesirkit🌷

10. Sep 2013, 21:47

Sveikos, manes iki siol nepykina, bet jau nuo sios savaites nuotaika totaliai keiciasi.. kazkoks velniukiskas pyktis atsiranda ir vel dingsta ir taip nuolatos 😃
Daivike, kuom gydei plauciu uzdegima? As dar nezinodama, kad laukiuosi buvau susirgusi bronchitu, bet gerai, kad gydytojui pasakiau, jog gali buti, kad laukiuosi, tai padare kraujo tyrima ir atitaike specialiai antibiotikus, be ju nebuciau taip lengvai isgijusi.. stiprybes tau!

10. Sep 2013, 15:08

Sveikutes, kaip jauciates? Mane pradeda jau pykinti. As pagaliau issigydziau plauciu uzdegima dvi savaites vargau. Tikiuosi viskas bus gerai. Visom geros dienos 😀

10. Sep 2013, 07:04

Bruknele123 ir Ingiuks22, ačiū už sveikinimus😀

10. Sep 2013, 03:18

Labukas visoms na trumpam uzbegau pas jus😀. Nors mano pipirui jau 7-menesiukas, bet kai paskaitau laiskus besilaikanciu mamyciu leliuku ,tai suspaudzia sirdi, Vikas sveikinu o Melagele, tai tave du kart sveikinu😀, bus smagu ir jums ir vaikams!!!Nes as pati is dvinuku ir seses mano taip pat dvynes😀,,,,,

09. Sep 2013, 20:27

*Melagele*, kokia nuostabi naujiena! 👍 Laaaaaabai sveikinu! 🎉

07. Sep 2013, 06:59

Labas rytas😀 Daivike, ačiū🌷 Taip, emocijos sumišę, bet vistiek esam labai labai laimingi, nes manom, kad čia tikras stebuklas😍

06. Sep 2013, 23:24

*Melagele* dideli dideli nuosirdziausi sveikinimai 😀 mano drauge vasara dvynukus pasigimde mergyte ir berniuka. Nepamiršiu jų veidu kai jie tai pranešė susimaise emocijos džiaugsmas, baime ar susitvarkysim. Labai suprantu jūsų jausmus ypač dabar kai du mažiuliai gyvena 😀

06. Sep 2013, 19:43

Atėjau prisiduot: echoskopas prasidėjo įprastai, atsiguliau, meldžiausi, kad nėštumas būtų vietoje, kad vaisius atitiktų savaites, ir staiga gydytoja ako : o pas jus ar vyrą giminėj yra dvynių? 😀 Man balsas pradėjo drebėt, sakau yra pas abu, sako tai sveikinu, laukiatės dvynukų❤ Pradėjau verkt, nieko negalėjau su savim padaryt, pasikvietė gydytoja vyrą, jis irgi pradėjo verkt😀 Pagal mano mmm skaičiavimą nėštumui turėtų būt virš 8 savaičių, bet pagal echoskopą vienam mažiukui 10 savaičių, kitam 9 savaitės😀 Abu juda, spurda, abiejų širdelės plaka😀 Dar dabar su vyru žiūrim į nuotraukėlę, kur abu mažiukai nufotografuoti ir netikim, kad mums taip nutiko 😀 Visi mums dar negalvojant būrė, kad bus dvynukai, tai va ir pribūrė😍

06. Sep 2013, 12:38

*Melagele* viskas bus gerai😀 Daivike, mes iskart po vestuviu apie 10 menesiu stengemis, norejom, paskui pavargom sukti galva vienu ir tuo paciu klausimu, atsipalaidavom, atidavem viska dievui i rankas😉 nebegalvojom apie pastojima, isvaziavom keletai savaiciu i siltus krastus pailseti ir va grizus is ten po neatsiradusiu menesiniu supratau, kad laukiuosi, pasidariau testa - teigiamas😀 as lygiai taip pat jaudinuosi del vaisiaus vystymosi, del sirdutes plakimo. Nekantrauju, kad kuo greiciau ateitu 09.12d. Norisi jaustis uztikrintai, kad viskas juda gera linkme 😀 vakar vakare tempe pilvo apacia.. pleciasi gimda. Na ka, stiprybes mums visoms ir smalsiai lauksim naujienu po vizitu 😀

06. Sep 2013, 10:19

labas rytas 😀 Sekmes tau *Melagele* viskas bus gerai. Aciu brukne123 mes daugiau nei metai laukem teigiamo nestumo testo. Vis nepavykdavo, o sikart labai didele staigmena ir begalinis dziaugsmas 😀. Tikrai dabar atlaikyt visa sita pradzia ir laukt momento kai zirniukus savo supuosim ir myluosim.

06. Sep 2013, 06:56

Labas rytas 😀 Pagal mano skaičiavimus nėštumui rytoj sueis 9 savaitės😀 Šiandien keliauju daryt echoskopo, ten jau tiksliau nustatys, koks vaisiaus amžius, jaudinuosi, laukiu ir bijau, kad tik plaktų jo širdelė😀 Savijauta šiek tiek geresnė, pykina nebe visą dieną, o tik vakarais, prasideda darbo paskutinę valandą ir iki miego toks šleikštuliukas.

05. Sep 2013, 20:22

taip pirmas ir labai lauktas😀 savaiteliu nedaug.. svarbiausia ta pirmaja distancija atlaikyti😀 sveikinu su antro vaikelio laukimu, is tiesu labai grazus bus metu skirtumas😀

05. Sep 2013, 19:51

Tikiuosi pavyks rasti laiko pabendrauti. Kol kas dar dirbu o ir suneli turiu žiema 3 metukai sueis. brukne123 tau ir dar nedaug savaiteliu 😀 čia tau pirmas nėštumas ?

1 ... 62 63 64 65 66