2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

22. Sep 2013, 16:20

Taip is Vilniaus. Ne tik Lazdynu, bet ir moksleiviu rumuose, ten ne syki esu maciusi nesciu moteru. Baseinas labai gerai atpalaiduoja nugaros raumenis, ypac kai nugara mums tarnauja nesiojant papildoma svori ir siaip veikia raminanciai 😀 Vakar renginys buvo superinis, saliutai ispudingi, mes antrus metus einame ir netenka nusivilti, emocijos nerealios!! Jei kitamet vel bus - rekomenduoju!😀 Man praeita savaite buvo kazkas tokio...lyg is manes butu kazkas isgeres visas jegas, o si savaite lyg energijos "bomba", vakar dar po renginio pas draugus pabuvome iki po pirmos - ir nieko 😀)

22. Sep 2013, 15:16

Sveikutes nu va kiek mūsų jau daugiau 😀 sianden aš tinginiauju dvi dienas svečius priiminejau. Sianden poilsio diena 😀 Aš su pirmu lankiau baseiną sakiau ir dabar eisiu tik biski noriu kad pykinimas praeitų. *Melagėle*, kaip sekėsi apsipirkti?

22. Sep 2013, 14:30

Baseinas gerai, ar tu vilniete? Jauciu Vilniuje tebus lazdynu baseinas paplaukiojimui? Mes kolkas taip pat gulim, skaitom ir tingim tingeti 😀 reikia kaupti jegas krepsiniui, vis delto ne taip ir anksti 😀 brukne, kaip fejerverkai, ar patiko?

22. Sep 2013, 13:27

Sveikos! Aš nesportavau prieš neštumą, o dabar kokiam 4-5 mėn žadu lankyti baseiną ir papildomai eiti į masažus (jei leis gydytoja), nes vienom leidžia, kitom - nerekomenduoja. Dar mintis yra (vėliau kai ateis žiema) namie lėtai paminti orbitreką. Vis šis toks pajudėjimas, nes mano darbas sėdimas visą dieną, mašina iki darbo ir atgal. Sekmadienio planai gulėti, tingėti ir žiūrėti krepšinį 😀 Gerų pirkinių Melagele* 😀

22. Sep 2013, 08:58

Labas rytas, būsimos mamytės😀 Kokie planai sekmadieniui? Mes važiuosim apsiprekint, reikia man rudeninių batukų ir norėčiau kokios suknelės, nes su džinsais jau nepatogu vaikščiot😀

21. Sep 2013, 18:35

aciu😀

21. Sep 2013, 16:07

Aš nesportuoju, prieš nėštumą nesportavau, ir dabar kažkaip nekyla kūnas 😀

21. Sep 2013, 15:54

Beje, ar jus sportuojate? Vildamasi, kad vakarais po darbo taip nebetrauks lova, jau imu zvalgytis kaip kur sportuoti. Pries pastojant labiausiai patiko aerobika, kalanetika. Dabar radau studija stimulus Vilniuje, bet tik rytines grupes, kitaip tariant tinkama tik nedirbant arba jau isejus atostogu. O ka daryti, kaip ir kur sportuoti, kai mums viso labo trys menesiukai? 😀

21. Sep 2013, 15:23

Sveikos busimos mamytes 😀 Tikiuosi priimsite ir mus 😀 Siandien mums 13 savaiciu, pirmas nestumas. Deja pirmus menesius kasdien lydejo vemimas ir silpnumas, dabar jegu jau daugiau, bet kiekvienas rytas prasideda liudnokai... Turbut del to dar nespejau deramai pasidziaugti laukimu 😀 Svorio nepriaugau, atrodo net numeciau kilograma, taciau visi tyrimai geri, pas daktare lankomes kas savaite - dvi. Kolkas ir kremu jokiu neskubu naudoti, kunas mazai pasikeites, taciau pasiskaiciusi jusu diskusija sakau gal jau verta pradeti kiraip rupintis savo kunu? 😀 apie vezimelius taip pat dar nieko neismanau ir labai mazai domejausi, bene pagrindinis kriterijus greiciausiai bus kompaktiskumas, kad be vargo tilptu i automobili, prisizadejom, kad kolkas dar negalvosim apie seimynini auto seimos auto parke 😀

21. Sep 2013, 10:36

Labas visoms! *Melagele*, Daivike jus visiskai teisios del odos drekino, pirkau sisyk brangesni tik del to, kad labai bijau to bieso striju 😀) Iruska8 - didziausi sveikinimai! Siandien jauciuosi puikiai, kavute ir naminis obuoliu pyragas is ryto 😀 uz keliu valandu vaziuosiu pas gydytoja del odos, na o vakare eisime su didele draugu kompanija, mano ir vyro tevais i tarptautini fejerverku festivali Vingio parke 😀

21. Sep 2013, 07:05

Labas rytas 😀 Kaip jaučiatės šiandien, ką žadat nuveikt? 😀 Aš keliausiu į darbą, o po darbo važiuosim su vyru aplankyt jo močiutės, ligoninėj guli. O toliau žadu ilsėtis😀

20. Sep 2013, 22:04

Viskas panos, lekiu miegot, baigėsi mano šiandienos baterija😃 Ramaus miego😀

20. Sep 2013, 21:29

Ir tau brukne123 smagaus savaitgalio. Man tai kažkaip savo jubiliejų atlaikyti reikes. Jau sianden draugai su 4 mėnesiu dvynukais atvažiavęs buvo tai kažkaip tokia nusikalus, nors jie gan daug miegojo.

20. Sep 2013, 21:28

Labas iruska8 😀 jaunkis kuo mūsų daugiau tuo smagiau 😀 sveikinam su antruoju stebukleliu 😀 *Melagėle* aš ir esu girdėjusi,kad svarbu patepti oda bet nera svarbu kokiu kremuku ar lasjonu. Svarbu kad pasimaitintu oda. Dar paklaus kaip tu čia taip stambėji 😀

20. Sep 2013, 20:42

Brangokas kremas... Aš esu skaičiusi, kad merginos tepasi paprastais kremais, losjonais, ar tais Dzonsons vaikiškais aliejukais😀 Na nežinau, aš tai pradedu galvot, kad paprasčiausiai gal manęs nedrįsta paklaust ar aš čia sustorėjau ar laukiuosi😃

20. Sep 2013, 17:18

Sveikos.Prisijungiu prie jusu,laukiuosiu antro vaikelio,mums 8 savaites.😀

20. Sep 2013, 13:21

Nu va pasirodo ir musu Daivike sunkiai dzinsiukus beuztempia 😃 Auga didelis leliukas😀
Tepliokimes merginos, blogiau nuo to tikrai nebus 😉 To strijos toks dalykas ner irodyta kad visi tie spec.kremai 100% nuo to apsaugo, bet kazkiek tikrai padeda to isvengti 😉 Linkiu visoms grazaus artejancio rudenisko savaitgalio!

20. Sep 2013, 10:09

Labas rytukas, man ir si kart pilvukas jau nori rodytis 😀 jau ir ne visas kelens uzsisegu 😀. Musu pipiras dideriks gime. Pamenu ryta atejo sesute aplankyti musu sako oho čia ka tik gimęs tai kad jau čia 2 mėnesiu kudikelis 😃. Aš ir mano brolis ir labai dideli gime tai kaip ir reikėjo to tikėtis. Aš ir eisiu pirktus kiemo nuo striju nors jų neturėjau po pirmo nėštumo, bet tepdavau vistiek oda tempiasi.

20. Sep 2013, 08:57

*Melagele* , kaip smagu storeti ne vienai 😀
200 ml kaina 72 lt. dabar eurovaistineje kaip tik akcija, siaip jo kaina 86 lt.
Nepigus tie kremai visi, cia toks tarpinis variantas tarp labai brangiu ir nelabai. Vakar pabandziau (tepu krutine, pilva, sedminis, ir slaunis) nezinau ar psichologiskai veikia, bet labai malonus ir greit isigeriantis, skystokas, todel nedaug jo reikia. Pries tai tepliojau paprastu riebiu kuno sviestu, tai taip tas riebalas ir pupsodavo ant odos. Jei naudosite aliejuka (yra tosk frei oil), butinai tik ant dregnos odos, kitaip poveikis nulinis, oda nepasisavina jo.

20. Sep 2013, 07:02 brukne123

Labas rytas 😀 Man labai įdomu, kiek kainavo tas kremukas nuo strijų?😀 Mano situacija tokia pati, turiu ant šlaunų, mama irg turi, ja ir aš galvoju, kokį kremuką pirkt 🤓| Dėl pilvuko tai mano jau pūpso toks neblogas, nesuprantu, kaip niekas dar nepastebi😃 Liemens jau nebeturiu, vienas apvalumas ten😀

19. Sep 2013, 23:13

OooHooo 4,5 kg! Na ir saunuole tu!😀 Pranesk ka drauge pasakys, gal kokia firma parekomenduos?
Siandien specialiai vaziavau i vaistine pirkti kremo nuo striju, issirinkau Babe Body. Kadangi nuo paauglystes turiu keleta striju ant slaunu, mano mama turi ju daug, tai manau, kad mano oda linkusi i tai ir maziau elastinga☹ nutariau kiek rimciau pradeti tepliotis. O jums pilvukai jau matosi? Mano toks biski pasiputes ir ant rubu pajutau, kad liemuo kiek praplatejo. Ar jums taip pat, ar as cia viena storeju?

19. Sep 2013, 21:43

Mes gyvenam užsienį sunku man ka ir patarti kokie Lietuvoj patikimiausi butų. Mano vyro sesę turi "3 in 1" sakė labai patenkinta buvo tokiu pirkiniu tik nežinau kokia firma. Mes sketuka atskirai pirkom kadangi kėdutę i masina dovanu gavom. Paklausiu pas savo geriausia drauge Lietuvoj gyvenančią kokios firmos vezimuka jie naudojo auginami maziulius. Triju ratu labai fainas lengvai mieste laviruoja mes vos nesusigundem pirkti. Ne pirkom del to kad pasirodė maziukas. Kai gimė mūsų sunelis virš 4,5kg pagalvojau gerai kad didesni turim vezimuka. 😀

19. Sep 2013, 14:45

Aha kazkur dingusi Anulka.. 😀 Idomu kaip jai sekasi.
Daivike, daug tiesos parasei, bet net nezinau kokiu dairytis, triju ratu ar keturiu? Kokios firmos vezimai tikrai geri, patvarus. Ar PVZ Zippy geri? Kadangi man pirmas vaikelis, tai as planuoju pirkti triju daliu "3 in 1". As pati vairuojanti masina, todel ziuresiu, kad vezimo ratai butu guminiai, pripuciami, bet kartu nesunkus vienai paciai moteriai esant reikalui isikelti i masina. Gyvename naujos statybos namo bute, laiptines ir liftas labai erdvus, nebus problemu. Vis delto neturiu nuomones kokios firmos vezimai /ju modeliai verti demesio ir pinigu?😀

19. Sep 2013, 09:32

Anulka mes taves pasigendam 😀 kaip sekasi, ar viskas gerai??

19. Sep 2013, 09:30

Labas rytukas visoms 😀 kaip naktele? Mum vezimo reikaliukas gerai issisprende liko nuo pirmo nesusigadines. Pamenu kai reikejo pirkti oi kiek galvojom koki cia isigyti internete domejomes, pamenu apsispresti padejo viena is ''Mamyciu klubo'' laideliu tema buvo butent apie vezimelius. Labai svarbu ivertinti koks jis turi buti jeigu masina turit kad i ja nebutu problemu isimesti, o jeigu tas neaktualu galima ir didesni tada ir atlaiko vos ne metus. Dar skirtumas jeigu gyvenat bute ar name. Nes vistiek gal ne visuose butuose yra salygos laikyti vezimuka pirmam aukste ir jeigu ji is kazkur tempti jeigu sunku tai tikrai didelis isukis mamai. Mes labai ziurejom i ratus, nes teko girdeti kad daugam problemos buna su ratu ''sypais'' ar kaip juos pavadinti buna, kad jie isoka ir ratas sugadintas, kai kurios firmos nelabai ir keicia nors tai ju kalte ir turetu pakeisti nemokamai. Man dar patinka kad musu vezimukas lengvai supuojasi, nes vienu tarpu turejom beda uzmigdyti sunuli tai pagalvojau visa laime, kad lengvai supuojasi.

19. Sep 2013, 07:11

Sveikutės😀 Mes dabar nuomuojamės, žadam po Naujų metų išsikelt atskirai gyvent, tai manau būstas mums kainuos apie 1000Lt per mėnesį... Į gimtinę grįžus neitume gyvent pas tėvus, irgi eitume į atskirą butą, tik kad mūsų mieste už butą per mėnesį reikia apie 300 lt mokėt, tai skirtumas akivaizdus😀 Su abiejais tėvais sutariam gerai, žinom, kad tikrai padėtų, bet dar galvojam😀

18. Sep 2013, 18:26

Anulka, kaip tau sekasi?
Zinot..vis pasvarstau kokia pinigu suma reikia seimai susitaupyti laukiant pirmagimio? Gal esate girdejusios kokie rekomenduojami / geri vezimai?
Vis paskaitineju, bet internete gausu informacijos, todel sunku atsirinkti kas yra geras daiktas ir ko nevertetu pirkti 😀 Nesupraskite klaidingai, as dar nieko nesiruosiu pirkti, tik siaip idomu pasirinkti informacijos. Jei turite kokiu pasiulymu, pasvarstymu kur ka galima isigyti - pasidalinkime 😀

18. Sep 2013, 14:46

Sveikutes, as ir labai prastai jaučiuosi, net i darbą nejau. Be jėgų, energijos, o ir pykina gan stiprokai. Kažkaip šis nėštumas skiriasi nuo pirmo. Nu kaip nors reikia atlaikyti ši laikotarpį linkiu ir jum stiprybes. *Melagėle* pagalbos tau tikrai reikes nes du mažiuliai vienai ir taip užtektinai turėsi ką veikti. Jeigu tik gerai sutari su tėvais pas juos kraustytis svarbu ir ka vyras galvoja. Suprantu kad noresis ramybes ir savo kampelio. 😀

18. Sep 2013, 09:15

Labas rytas *Melagele*😀 Si naktis man praejo gan sunkiai, varciausi..varciausi lovoje patogios pozos neradau, uzmigau gal paryciais tik, tai lygiai taip pat kaip ir tu esu be jegu..
Nezinau jusu situacijos, bet jei finansai neleidzia imti kredito ir isigyti savo busto Vilniuje, o vyro darbas yra lankstus ir jis galetu grizti kartu su visa seima i gimtine pas tevus, tad mano siulymas butu pagyventi kuri laika pas tevus. Didziausias privalumas - pagalba auginant du maziukus, o to tikrai reikes 😀 Trukumas - maziau privatumo. Jei man butu toks atvejis as turbut grizciau pas tevus. Dar ir del finansu, nes nuomotis Vilniuje busta - dabar brangu. Pagyvene pas tevus atsistotumete stipriau finansiskai ir galetumete po metu ar kitu kurtis Vilniuje. Cia tik mano asmenine nuomone, spresti tik jums, brangieji 😀

18. Sep 2013, 07:04

Labas rytas 😀 Kaip naktis praėjo? 😀 Aš kažkaip šiandien pabudau be sveikatos. Mums su vyru dabar didžiausias rūpestis, kur gyvent po gimdymo🤓| Kraustytis ar šiaip ar taip reikės, nes dabar gyvenam su vyro sesers šeima, jie turi dukrytę, tai mums norėsis ramybės (užteks ir savų vaikų šūkaliojimų)😃 Tai galvojam, ar likt Vilniuje, ar grįžt į gimtinę pas tėvus, kurie dar ir mažiukus padėtų prižiūrėt😀

1 ... 61 62 63 64 65 66