2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

14. Nov 2013, 12:02

Brukne, aš domėjausi kažkiek, galiausiai kažkuris prof pasakė, jog realiai mokslininkų nuomonės labai skiriasi ir "opozicija" svarsto, jog jei jau vaikas susirgo ar galima jį gydyti jo paties kamieninėm, jei jos jau linkusios piktybėti...Kitaip tariant supratau, kad kolkas ir patys mokslininkai nesutaria dėl naudos, kainos kosminės, o moki kaip ir už orą - jokių garantijų. Mes nesvarstom šios galimybės...

14. Nov 2013, 11:45

Nepigu, kalbesiuosi dar su vyru tarsiuosi reikia labai gerai finansus i ateiti padelioti, nes jei jau pasirasai tai ir reikes moketi, nes bus gaila tiek pinigu moketi kelis metus ir paskui bedai atsitikus nutraukti.

14. Nov 2013, 10:42

Sveikos, aš irgi apie tai mąsčiau, bet kainos ne lietuvio kišenei, deja.

14. Nov 2013, 10:33

Pasiskambinau pasidomejau del kainu (jei kam idomu) Pats kraujo paemimas kainuoja 3120 Lt (galima susimoketi padalinant suma i kelis mokejimus per kelis metus). Metine investicija 680 Lt. Jei kraujuke rastu kokia infekcija ar nepakaktu paimto kiekio, per 3-4 dienas pranesa ar lasteles tinkamos ir galimos saugoti. Jei netinkamos uz visa procedura nemoki ne lito. Jei tinkamos uz procedura moki tik tada kai paaiskeja. Pasirasoma sutartis yra neterminuota, vaikeliui sulaukus 18 metu kamienines lasteles tampa jo nuosavybe, turtu. Kamienines lasteles tinkamos abiems teveliams ir netgi busimiems vaikelio broliukams ir sesutems (atsitikus nelaimei) isgyti. Tai tiek ziniu. Man atrodo as jau apsisprendziau 😀

14. Nov 2013, 10:18

Sveikutes, skaitau daug straipsniu apie kamininiu lasteliu banka. Svarstau apie tai. Daugelis mano draugiu, kurios tuo nepasinaudojo dabar labai gailisi. Suprantama, jog nepigu, bet kai gerai pagalvoji apie itin sunkias ligas kaip CP, vezys.. tai tampa raktu i isgyjima net nuo 80 ligu.
http://informuotaspasirinkimas.blogspot.com/2013/06/virksteles-kraujas.html
Idomus jusu poziuris i tai?

14. Nov 2013, 09:14

Labas merginos, vakar kažkodėl taip pat labai daug galvojau apie Kalėdas...Iš tiesų tai dabartinis laikas atneša labai panašų jausmą kaip ir Kalėdos - stebuklo laukimo 😀 Tad šios Kalėdos bus tiesiog dvigubai jaukios bei stebuklingos 😀 Aš jau planuoju kaip puošime eglutę, kaip kepsiu meduolių namelius, kaip namai kvepės mandarinais..Mmmmm 😀 😀 😀
Praėjusiais metais vyro mamai ir sesei dovanojom tokias dideles jaukias vilnos šlepetes - buvo labai jauki dovana 😀 Tėvukui reikėjo dėklo iPhone 😃 tad teko būti praktiškiems.
Šiais metais galvoju moterims dovanoti žurnalų prenumeratas, vyrams greičiausiai kažkokias pramogas, sesėms masažus ar kažkokias kitas grožio procedūras. Ir štai visi laimingi 😃 Sakyčiau labai universalios dovanos daugeliui tinkamos, gal kažkam pravers idėjos 😀

14. Nov 2013, 05:58

Labas rytas 😀 aš keliauju šiandien į tą išsamųjį echo, nekantrauju iš visos širdies😀

13. Nov 2013, 19:50

sveikos.o as sndn visa diena tvarkiau reikaliukus 😃 o dabar sieziu ir mastau ka valgyti pataisyti ☹

13. Nov 2013, 17:51 Kristina*

Pradziai su seneliais reiktu susipazint tam, kad galetume patart ka jiems padovanot, ka jie megsta 🤣 As pati megstu praktiskas dovanas, kurias galima panaudot, bet ne pastatyti dulkiu rinkimui 😉 Ech..juk ziema, gal kokias siltas megztas kumstines pirstinaites ar smagu salika? Nelengva ka ir patarti ☺

13. Nov 2013, 17:12

Sveikos, tikrai, kad niūri, rudeniška diena ... Aš pagaliau nuėjau pas gyd., yra ką veikt per pirmą apsilankymą, o kur dar tyrimukai visi 😀 Aš irgi laukiu Kalėdų, mažajai jos bus jau antrosios, bet ji jau daugiau ką suvoks, nes pernai buvo tik 3 mėn. 😀 Mūsų Kalėdos dviese praėjo dar nežinant, kad po širdim augam mažiukė, tik po Naujų metų pasirodė 😀

13. Nov 2013, 17:02

Sveikutes, tas nepaprastas Kaledu laukimas ir musu seimoje 😀 Teisingai brukne sakai,kad sie metai dar dviese,o kiti jau tryse 😀 Siu Kaledu kaip niekada laukiame labiausiai,jos bus nepaprastos siais metais 😍❤Beja mielosios ka patartumete seneliams dovanoti Kaledu proga? Norisi kazko labiau isskirtinio,nei eiliniu suvenyru ar kokiu niekuciu.

13. Nov 2013, 16:48 mertise

Sveikute, ne tas zodis kaip traukia.. visa diena lietus niuru.. pats tas lovoje vartytis, o ne darbe sedeti 😀 siemet pirma syki taip laukiu Kaledu.. pirmojo sniego, visu papuosimu mirgsinciu lempuciu ir visos tos laukimo dvasios 😀 Taigi paskutines Kaledos dviese, kitais metais jau tryse teks sutikti 😍

12. Nov 2013, 10:01

Labas rytas visoms 👋. As jau seniai po pusryciu 😀
Siandienai planu nera,tik nakti i darba,tai stengsiuosi per diena issitinginiauti ☺. Einu vyra zadinti 😃

12. Nov 2013, 09:54

labas rytas 😀 o mes va atsikeleme,labai gerai sia nakti miegojau,taip saldziai,kad net neisgirdau kada mazius atsikele ant puoduko 😃

12. Nov 2013, 09:07

Aš dabar buvau 19 savaitę (praėjusią sav) ultragarse, dabar 23 eisiu apžiūrai, kraują ir šlapimą darys, paskui jau po 5 sav. vėl kraujas, RPR, šlapimas, kraujas, echo...Toks mūsų planelis 😀 Bet jaučiu norėsiu ir šį kartą echo. Kažkoks nekokybiškas vizitas kai nepamatai savo vaiko 😀 😀

12. Nov 2013, 09:05 mertise

Labukas! tai abi dalinsimes ispudziais 😇 😉

11. Nov 2013, 20:41

sveikos.o mes sndn buvome vizitacijoje pas daktarus,kadangi mano mazius gime neisnesiotas,tai del sio nestumo daktarai baisiai pergyvena,paeme netgi 5 tepenelius,skirtingiems testams.paskui matavo placenta ir tikrino jos padieti ir matavo virkstele.dabar matosime kai bus 28sav.o lyti gal suzinosime 15 lapkricio

11. Nov 2013, 17:30

Ačiū merginos už gražius žodžius, visos labai gražiai atrodote 😉 Jau vien tai, kad moteris nešioja naują gyvybę yra kažkas nepaprasto, todėl spindime visos ta gera šiluma iš vidaus! Mano sekantis vizitas gruodžio 3d. taip stabiliai 1kr/mėn. Kalbatės apie lytį... man kažkaip dabar jau neįdomu ką pasakys mano gydytoja dėl lyties, nes kaip ir anksčiau sužinojau iš genetikės tai tokio smalsumo jau nebėra 😀 Kalbuosi su savo mergaite ir taškas 🤣

11. Nov 2013, 13:50

Sveikos 😀 Gal ir kvaila, bet mes pasitikim kinų kalendorium, nors buvo atvejų, kad jis melavo, tačiau mums su pirma nemelavo, nors medikai "matė" berniuką, o dabar mums rodo berniuką, tai bandom tikėt, jog bus berniukas 😀 Realiai jokio skirtumo, bet smalsu, o ir norisi antro berniuko, bet svarbu sveikas vaikiukas 😀 Mums echo gruodžio pr., toli dar 😀

11. Nov 2013, 11:16

As tai kol pati savo akimis kiausiniukunepamatysiu, tai irgi liksiu su abejonemar tikrai berniukas. Mergaite identifikuoti turbut sunkiau bus 🤔.
Labai grazi nuotraukyte Brukne123 🌷. Jau matosi,kad kazkur baliavot ejai 😃.
Apie tas upilamas sriubas prakalbot,tai ir as su jomis sugriesinu ☺. Dar susipirkau gal 6 pakuotes pomidoru sriubos skardinese,tai neaisku kas mazesnis blogis is ju 😛
P.S. Labas rytas visoms 😉🌷

11. Nov 2013, 09:35 brukne123

Oooj kaip gražu kaip gražu 😀 😀 Labai graži mamytė ir nuotrauka tokia šilta 😀 Tikras ramus palaimingas laukimas 😀 super 🌷
Na laukiam žinių iš likusių paslapčiukų 😀 Aš jau svajoju apie mergytę ir vyras jau mudvi savo mergytėm vadina 😀 Tai jei netyčia būtų bernas 😃 Reikėtų svajoti iš naujo 😃 O ir seneliam kai pasakėm tai jau nebepraeina pro drabužėlius mergaitėms 😀 Žodžiu gera žinoti ko laukiam, tačiau pasiklausius kitų patirčių ta baimė lieka, jog daktarai nebūtinai sako tiesą 😀

11. Nov 2013, 07:00

Labas rytas 😀 Dite, aišku, kad domimės kiek tik galim, juk visur skirtingos patirtys😀 Man irgi tu pasirodei jau girdėta 😃 Brukne123, gražus pilvukas 😀 Mes jau ketvirtadienį keliausim į išsamią echo, irgi tikimės lytis sužinot 😀

11. Nov 2013, 00:07

sveikos.Dite ir mes galkita savaite suzinosime ka turesime 😃 jeigu pasirodys mazius 😃

10. Nov 2013, 19:45

Sveikos, o aš pusryčiams skaniai suvalgiau tą užpilamą sriubą, košmaras, bet koks skanus 😃 Tikiuosi 12 sav. mano mažiukas jau matysis, taip norisi to pilvuko 😀

10. Nov 2013, 13:51

Sveikos, as pora sykiu jau irgi valgiau uzpilamu makaronu sriubytes 😀
Esu kupina energijos, siandien namu tvarkymosi metas man, ant pilvo ir anksciau nemiegojau ir dabar nemiegu, bet siaip pamiegoti megstu ir kol kas vaikelis tam netrukdo, nes issimiegu savaitgaliais iki pirmos valandos 😃 Vakar dalyvavau jubiliejuje, uzsakytas didzejus tai taip smagiai prisisokom 😉 Tik izengus i 5 men pilvelis staiga issoko akimirksiu 😉 pradejome augti ir mes! 😍

10. Nov 2013, 02:41

-- Melagele-- atpazinau tavo pilvuka 😃
Mudvi dar ir kitame forume bendraujam 😃
Busim is tu isprotejusiu mamyciu, kur vis info maza 😃
O siaip dabar iseiginiauju. Buvom MC ir sio to nusipirti. Buvo iki 75% ispardavimas rudeninems prekems, bet tikrai ne vien rudeniui buvo. Siandien pradedam 18 savaite, o kita jau lyti zinosim 🎉. Labai tikimes,kad pasirodys ☺.
As tai kazkaip nevemiau nei karto per si nestuma, bet pykinimo jauasmas tikrai lydejo. Tam tikra prasme,tai dar blogiau nei vemti, nes issivemi ir ramu kuriam laikui, o pykinant tai taip ir lauki kada skrandzio turinys isskris, bet taip ir neiskrenta 🤔

09. Nov 2013, 20:26 Sonatel*

Mėsa ir mano priešas, dar kišau ją per prievartą, bet žiūriu neverta 😃 Per pirmą nėštumą juokiausi, kad man viskas tinka, nieko nenoriu taip staiga, tai še tau bumerangu per sprandą ir dabar niekas netinka arba kai užsimanau, tai baisu ir pagalvot 😃

09. Nov 2013, 20:13 mellisa

😃 geras, ta pati istorija 😀) as karta darbe nusipirkau uzpilamos bulviu koses, o namo parsinesiau tu makaronu du pakelius 😃 viena suvalgiau labai skaniai, kitas iki siol guli..toliau seke kiti norai 😀 tai viskas greitai baigsis 😀 nors as mesos ir dabar negaliu valgyti, vimdo ☹ mylek save ir auganti pilvuziuka 😀

09. Nov 2013, 18:54 Sonatel*

Tada man tikrai nėra sunku 😀 Šiandien nieko negalėjau valgyti, vaikščiojau po prekybos centrą ir nuo visko pykino, tik staiga užsimaniau tų užpilamų makaronų ir pagalvojau, kad o siaube, tokio š ... valgiau tik studijų metais ant greičio, o čia nėštumo metu, bet nusipirkau ir taaaip skaniai suraitojau, kad visai nesigėdiju 😃 O balta mišrainė man dar eina, šiandien žadu daryti kaip tik 😀 Kokia graži jūsų šeima 😀 Mūsų dar nesimato, tik 9 sav., nors savo foto bijau rodyt ir taip, nesu liekna ☹

09. Nov 2013, 18:23

Olia, aš jau po darbų, guliu lovoj ir nesijaučiu tingine jokia 😀 siunčiuosi filmą, bus naminis kino teatras su mandarinais ir pyragėliu 😃

1 ... 47 48 49 50 51 52 53 ... 66