2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

12. Jan 2014, 16:54

Aš jaučiuosi gerai, kaip nešiodama dvynukus tai manau super 😀 Aš aišku negaliu palygint nėštumo dviejų su vienu, bet gydytoja vis stebisi, kad niekuo nesiskundžiu, viskas gerai, tai suprantu, kad nešioju labai gerai 😀 Vis man sako, tu tik nepamiršk, kad vaikštai su dvynukais 😀 Buvo čia kurį vakarą, kad graužė rėmuo, bet nustojo 😀 O kaip jūs laikotės? 😀

12. Jan 2014, 16:41

Sveika 😀 pamenam zinoma 😀 kaip jauciates?

12. Jan 2014, 13:12

Labukas 😀 Ar dar pamenat mane? 😀 Buvau užsivertus reikalais, bet dabar pagaliau išėjau atostogų, tai iki dvynukų gimimo turėsiu laiko sau, stengsiuos pasivyt jus ir bendraut, kaip ankščiau 😀

12. Jan 2014, 10:43 olenka

Laba, taip balandzio 6 😀 ir siandien prasidejo 29 savaitele 😀

12. Jan 2014, 06:23 olenka

O koks ten kitas skiepas? Gali ir angliskai parasyti, pasieskosiu...Taip nenoriu grusti vaistu i savo kuna...Bet man neminejo is viso skiepu 🤔.
Beje, gal zinai ar UK reikia tureti nusipirkus rinkini epidurai,nes LT zinau,kad reikia...Planuoju naturaliai,bet jei ka, o neturesiu

11. Jan 2014, 23:37

Olenka, ar pameni kazkada rasei kazkoki puslapi is kurio sauskelnes rekomendavai pirkti? Sakei pas juos vokiskos, ne lenkiskos. Buk draugas primink 😀 man norisi sauskelniu turet 😃

11. Jan 2014, 12:21 vaidyte46

sveikos 😀 zinai man 28sav i pabaiga eina 😀 beto tavo terminas 06,04?

11. Jan 2014, 10:49 brukne123

aciuuu! 😉 del kg tai tiesa pasakius net nenoreciau kad visi dingtu, tegul pasilieka keletas ;D as visada stengiausi priaugti svorio, nes buvau perkuda... visi kaulai atsikise baisiai buvo,o dabar tokia apvalute as palyginus 😃 bet dziaugiuosi, moteriskesne figura dabar, man patinka 😀

11. Jan 2014, 10:44 olenka

labai laiminga ir esu 😉 o kiek laiko jums jau? 😀 mum ryt prasides 29 savaite 😀 jetau kaip greit laikas prabego... 😀

11. Jan 2014, 10:43 daivike

tikrai taip! tie judesiukai tai tikrai geris kazkoks 😀 nors kartais man buna kad taip nelabai maloniai isispyria, ar ka jis ten veikia, nezinau 😀

10. Jan 2014, 23:29

nu as komoda turejau po pirmo likusi 😃 atsiunte irgi tevai 😃 nzn man kazkaip norisi po truputi ruosti,gal as bijau kad nebutu kaip su pirmu ☹ gime neisnesiotas o daug ko neturejau ☹ teko seimai mano ne su manimi lygonineje buti o lakstyti dapirkinieti daikteliu 😀

10. Jan 2014, 23:01 olenka

Aš nejučiom pripirkau visokių mažyčių drabužėlių, tapo įpročiu kiekvienoj parduotuvėj užeiti į kūdikių skyrių. Ir visoms šeimos moterims taip - mano mama, sesuo, teta - visos perka perka perka 😃 Manau kraitelis taip ir susiruoš - neruoštas 😀 Sekmadienį vyras nori važiuoti pirkti lovytės - būtų pirmasis toks jau rimtesnis pirkinys mažylei. O man studentiškai norėtųsi viską palikti vasario pabaigai 😃 niekur neskubu. Vežimėlio klausimai irgi sustojo 😀

10. Jan 2014, 22:48 olenka

Uoj dar neeee 😀 Dar komoda neatvaziavo 😀 kai iseisiu i dekreta pradesiu po truputi kaupti ir pirkti 😍

10. Jan 2014, 22:28

nu va o mano maziaus komodas jau pilnas maziuko daiktu 😀 viska isskalbiau,islyginau 😃 aisku dar reikia nupirkti rubeliu,bet sliauztuku ir bodziuku turiu pakankamai 😃o jus jau ruosiate maziuko kraiteli?😃

10. Jan 2014, 20:53

Jetus kai nusisnekejau... kazkaip nepaskaiciau, kad apie ciuzinukus diskutavot 😀
Vaidyte, koks mielas kamuoliukas pas tave! Labai labai graziai atrodai! O del kg nesuk galvos apskritai, nes visi jie istirps su pirmaisiais menesiais 😉 svarbu geras nusiteikimas!

10. Jan 2014, 18:40

Beje visai uzmirsau,mus nori skiepyti.bus 2 skiepai vienas nuo gripo kuri daro UK visoms nescioms po 28sav,ir dar viena as nzn kaip isversti 😃

10. Jan 2014, 18:08

Beje, o del ciuzinuko i lovyte nebuvo diskutuota 😀 Nelabai turiu patarimu siuo kl.

10. Jan 2014, 18:06

Sveikos, as lygiai taip pat kaip ir Dite esu jau nusprendusi naturaliai gimdyti, bet jei bus galimybe dar rinktis ir matysiu, kad man visiskos kapines.. tada ciupsiu epidura. Na o cezaris bus jei jau taip dievas nores, as pati nenoriu 😀 Aciu Sonata uz patarimus, mes nutarem eiti i abi paskaitas su vyru.
Gatta ir Inulike apie vezimelius jau buvo ilgos diskusijos ir kruvos patarimu siame musu forume ir netaip jau seniai, turbut rasit. Mes isigijome I'coo peak Air.

10. Jan 2014, 16:04 vaidyte46

tikrai nemazas pilvukas 😀 tikriausiai mane aplenkei 😃 as maniau mano didziausias sitam forume 😃 atrodai tikrai laimingai 😃

10. Jan 2014, 15:55

Tavo tiesa vaidyte46 man kad ir antras nėštumas bet vistiek stebuklas kad gyvas zmogutis tam pilvuki gyvena ir moka parodyti kad tikrai jis yra nieko nėra maloniau už spyriukus ir jausmą kad tai vistik mamos pilvukas tai namuciai mūsų mylimuku. 😀

10. Jan 2014, 15:51 daivike

man irgi labai mielas jis 😀 sitas kamuoliukas atnese man jau plius 13 kg 😃 manau kiekvienai nestukei savas arbuziukas pats mieliausias pasaulyje, nes juk viduje musu mazi stebukliukai 😍

10. Jan 2014, 15:49

Sveikutes, oij koks fainas kamuoliukas tavo vaidyte46 😀

10. Jan 2014, 15:48 gattta

nee 😀 berniukas 😀 cia sitoj foto labai apvalus atrodo 😃 siaip smailesnis toks, netgi matosi sonu idubimai visdar 😃 va sitoj foto labiau smailumas matosi 😀)

10. Jan 2014, 15:44

jauciu mergaite bus ane vaidyte46? 😀

10. Jan 2014, 15:36 Inulike

aciuuu 😉

10. Jan 2014, 15:22 vaidyte46

tikras kamuoliukas,nuostabiai atrodai😀

10. Jan 2014, 15:13

Susipazinimo proga parodau savo kamuoliuka ;D

10. Jan 2014, 15:09 gattta

ciuzinuka as pirkau pusiau naturalu: kokoso ir to paralono kiazkokio 😀 ten kokoso sluoksnis tada paralonas ir vel kokosas. sis ciuzinukas siektiek minkstesnis nei pvz kokoso ir grikiu ar vien kokoso 😀 o vezimuko dar neturiu, bet tikrai zinau kad pirksiu ZIPPY 😀

10. Jan 2014, 15:05 Sonatel*

del vaistuku, tai as tikrai nesu kategoriskai pries 😀 jei reiks tai ir susileisiu 😀 kaip bus taip 😀

10. Jan 2014, 14:59 gattta

Yra nemažai info internete koks čiužinys yra tinkamas naujagimiui ir kokį reikia rinktis. Mes taip pat pirksime kokosinį. Čia gal kažkiek atsakys į tavo klausimus: http://www.mamyciuklubas.lt/vaikas/renkame-ciuzinuka-kudikiui-14189/

1 ... 28 29 30 31 32 33 34 ... 66