2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

16. Jan 2014, 19:27 mertise

Mertise, kaip faina, man rodos mes tom paciom savaitem zengiam koja kojon su tavim 😀

16. Jan 2014, 15:29 gattta

as netgi neisivaizduoju kuo tu nori 😀 yra kodomai su lovyte kartu,yra su pervistimo staliuku.yra visokiu kokiu tik tavo sirdele geidzia.aisku ir nuo kainos priklauso 😀 as turiu is LT dar komoda maziuko 😃

16. Jan 2014, 15:23 olenka

pasiulyk kokia komoda uk nusipirkt leliukui 😀

16. Jan 2014, 15:16

o mes jau po skiepu abieju 😀 eisime mieguciu su maziuku 😃

16. Jan 2014, 15:16 gattta

sveikos.bet jei rimtai,daug kas tikrai nepasitvirtino ir buvo nereikalinga,bet pvz man pieno buvo mazai maitinau tik 3 menesius,tai prireike buteliuku,ciulptuka lygonineje dave seseles,teko pirkti,nes jau buvo priprates ( mes lygonineje 10dienu praleidome,kadangi mazius gime neisnesiotas ) tai siaip,tu visu daikteliu galima ir kai mazius gims nusipirkti,o jau rubeliu,baldu,vezimelio reikia is karto 😀 o visa kita ziurek pagal save,ar prireiks 😀

16. Jan 2014, 14:49

Del kūdikio kraitelio labai šauniai Sonatel* surašė. Tiesiog nepasiduoti manijai kad visko reikes, ypač parduotuvej pardavėjos mėgėjos igundyti kad tikrai reikes 😀. Man patinka tinklalapis www.tevudarzelis.lt yra sąrašiukas pateikta kas butina ir kas ne. Padeda susigaudyti ir ne pasimesti. Aš i sąraša itraukciau vyšnių kauliuku pagalvele nuo diegliuku labai pasitvirtino, bet vėlgi jeigu tavo mazuliui tos bėdos nebus tai kaip ir nenaudojama.

16. Jan 2014, 14:44 gattta

Kai laukiausi pirmagimio buvau tvirtai nusprendusi kad pati maitinsiu ir nepirkau nei buteliuku nei zinduku. Šių daiktu net nepasigedau. Pamenu sesute patare duot suneliui zinduka, nes jis labai valgus buvo. Bet aš niekaip nerasdavau momento kada duoti ji gal kad ramus leliukas buvo. Karta vyras įkišo tai kai metė i kita kambario puse. Mazdaug kur mano mamos pienelis 😃. Aš turejau pientrauki nes man labai daug pieno gaminosi ir reikėjo truputi nutraukti. Ta nutraukta pienuka supildavau i specialius indelius ir i saldikli tai kai pradėjau primaitinti košelem labai pravertė. Istikruju del tu buteliuku nežinai koks tavo mažylis bus nes turiu draugių kuriu mažyliai neturėjo išvystyto ciulpimo reflekso tai išsigelbėjimas nutraukta pienuka duodavo su buteliuku.

16. Jan 2014, 13:34 Sonatel*

bet ar labai reik maitinimui tu buteliuku,jei zadu pati maitinti?ar geriau vistiek nusipirkti?bet o jei neprireiks,bet gal per metus manau ir prireiks

16. Jan 2014, 13:26 Sonatel*

aciu Sonatel* uz supratima ir palaikyma,galiu pasakyt kad biski nuraminai 😀

16. Jan 2014, 12:55 gattta

Žinau tą jausmą 😃 man iš pradžių irgi buvo panika - nuo ko pradėti ir kuo pabaigti kad tik nieko nepritrūktų..Tačiau po truputį viskas susidėlioja ir stoja ramybė. Aš pradėjau nuo komodos 😀 Tuomet ėmiau galvoti kaip reikia ją užpildyti. Susiradau internete sąrašus pirmųjų drabužėlių...Supirkau kažkiek, kažkiek liko, kažką nuperku vis būdama parduotuvėse - nesiimu viso kraitelio sukraut per dieną 😀 Taip pildosi komoda. Toliau žiūri ko reikia miegui. Lovytė, čiužinukas, pataliukai..Pirmosios sauskelnės. Toliau keliaujam į vonią..Ten prireikia vonelės su visa atributika (taip pat naudok google😀). Po vonios pats metas užkasti 😃 Tam greičiausiai prireiks buteliukų ir jų priedų. Kai mažylis sotus ir švarus galima išeiti pasivaikščioti 😃 Vežimukas su visa atributika - čiužinuku, apklotėliais, vokeliais ar ką išsirinksi. Pervystymui reikia vietos. Ir berods pirmam kartui tiek 😀 Ir atskirai sau googlini 😃 kitaip nesusidėlios viskas į vietas tik po truputį renkant mantą 😀

16. Jan 2014, 03:04

Sveikos,pastaruoju metu esu labai pasimetus del tu pirkiniu leliukui kai gims.Didziuosius daiktus nusipirkau,vezima ir lovyte su ciuzinuku.Gal galit man kaip pirmokei surasyti sarasa ko reik pirmam leliui?nueinu i parduotuve ir spoksau kaip ozka i naujus vartus ir nieko nesuprantu :/ nu buciau laaabai dekinga

16. Jan 2014, 00:24

Sveikos mamytes🌷 Turiu klausima siand nuo pusdienio man pradejo tempti kairy sona nu pilvuka daugiau,ypac kaip vaikstau ir taip uztempiai atrodo oda plys..☹ ar cia normalu gal pleciasi tiesiok ar kazkas blogai..anksiau taip nebuvo

15. Jan 2014, 21:51

Jeigu viskas bus taip kaip planoju.tai as atlieksiu i vilniu kokio geguzes pabbaigoje😀

15. Jan 2014, 20:54 brukne123

Taip! As tikrai nepamirsau 😀 tik sulauksiu kol iseisit atostogu, o tuomet jau galim pagalvoti kur kada 😀 bet as nebepamenu kas dar yra is Vilniaus, prisipazinkit mamytes 😀

15. Jan 2014, 18:45 Sonatel*

Laikas zaibiskai lekia!😀 Tai reikes gal vasario men. pradzioj susitikima organizuoti, kurios cia is Vilniaus, nepamirsot, kad planavom? 😛

15. Jan 2014, 15:43

Sveikos.as jau po tyrimu.galvojau mirsiu☹valgyti norejau ziauriai.dite klausei del skiepu.tai va kitas yra nuo kokliuso.as ryt darysios nuo gripo,paskui nuo kokliuso jau.o del migduku nzn😀niekad ju nenaudojau ir merliuku irgi😀

15. Jan 2014, 11:39

Sveikos visos 😀
As cia su tokiu klausimu keistu siandien 😀. Gal zinote,kam naudojami tie migdukai? Zinau,kad merliukus neretai vietoj migduku naudoja...Tik nelabai as ju paskirties suprantu, apart to,kad naudojami miegant 🤔. Su jais geriau vaikelis miega ar kaip cia iseina 🤔?

15. Jan 2014, 09:33 brukne123

As pabendravusi su keliais teveliais nupirkau MK mylimas huggies newborn 😀 jei netiks arba isgirsime patarimu del kokiu kitu - mielai isbandysime 😀 sako kudikiui reikia apie 12 per diena, tad ligoninei pasiruosiau viena pakuote, jei pritruks siusim teveli kad parveztu daugiau 😀

15. Jan 2014, 09:22 brukne123

Kurie dar didieji daiktai?😀 sveikinu, jau visai ne uz kalnu ir dekretas ! Na ir greitai tas laikas prabego, atrodo dar katik kalbejom apie sausio menesi kaip apie tolimiausia laika, o stai jau visos tuoj atostogaus... Man kolkas dekretas laaaabai patinka 😃 pusryciai ir ziniu skaitymas dar lovoje, mamyciu klubas, letai susidelioju dienos darbelius, o jie tokie malonus - suns pavedziojimas, baseinas, "ekskursija" i gimdymo namus 😃, pietus su mama. Zodziu, dekretas yra nuostabus laikas! 😃

15. Jan 2014, 09:17 brukne123

Labas rytas 😀
Mes imsim vieną pokutį sauskelnių, kur 2-5kg, ir jei matysim, kad tinka, vyras nupirks dar 😀 Vistiek žinom, kad dvynukai bus kūdesni už kitus gimusius, tos sauskelnės 3-6kg per didelės, pati nežinau, bet dvynių mamos taip rašė, pasitikiu 😀

14. Jan 2014, 22:11 olenka

Olenka, klausei ar sekantis pirkinys - lovyte? Gerai, kad jos pirkti nereikes, turiu ranku darbo pinta, o veliau ir dar viena tokia kuriu dabar pilnos parduotuves. Ciuzinukus turiu kokosinius du, patalyne, kaldryte, pagalvyte 😀 Siandien pristate komoda, jau keli rubeliai, batukai, kojinytes ir t.t. ten jau guli 😀 taip miela deliotis! O kai jau busiu dekrete prades i namus vaziuoti didieji daiktai, kurie kol kas yra pas tevelius 😀

14. Jan 2014, 22:06

Kokias renkates sauskelnes i gimdymo namus ka tik gimusiam kudikeliui uzdeti?
Ar pakanka veztis viena pakuote? 👋

14. Jan 2014, 18:53 gattta

As ir neciupinejau netumdziau😃 Bet man jis patiko sakau tik spalvyte reik isirinkti ir man atsius jy😇 As is londono, o pati?
As drabuzeliu turiu,buteliuku,sokyciu turiu ir kraitely ka vestis vaikuciui y ligonine aisku tik pamersu dar nenusipirkau ☺Drabuzeliu dabar kolkas nepirksiu nes ir daug kas atnesa.Vezimelis kaip ir yra😃 Lovyte uosviene nupirks su viskuo tai tik reik isirinkti ir dilema kokia lovyte😀

14. Jan 2014, 18:30 gattta

Taip lietuvoj 😀

14. Jan 2014, 16:36

Sveikos 😀 mes jau turim lovyte, drabuzelius, siandien pamperiu nupirkau, sau liemenele maitinimui, antklode, pataliukus, ciuzini..liko stambiausias pirkinys - vezimelis ir keli niekuciai i ligonine 😀 o vezimeli kaip ir sakiau jau kazkada pirksim zippy kaip ir daugelis cia 😀 beje kam idomu siandien buvau pilatese stimulus studijoje - smagu pagaliau pajudeti 😀 rytoj keliauju i baseina, mums 29 sav. Grazaus visoms vakaro 😀

14. Jan 2014, 12:13

sveikos 😀 s irgi is UK 😀 Is Leicesterio mes 😀 o mes jau turime beveik viska 😀 tik man liko i lygonine daiktelius nusipirkti 😀o mazius jau viska,nes liko nuo pirmojo,tik naujas vezimas.o ne dar pataliuku neturiu,bet jau LT guli,mama nusipirko atsius kita menesi

14. Jan 2014, 10:30

aj dar reik ant lovytes pervystymo lenta nusipirkti,buna jos kartu su komoda bet su vyru pasitarem kad geriau ji tegul uzsideda kai reik ant lovytes.kaip manot?buna zinau ir plastmasiniu tokiu stovu pervystymo

14. Jan 2014, 10:20

o mes turim jau vezima nusipirke,lovyte,laukiu ciuzinuko ir termometro is pastininko ir viskas,daugiau nieko :/ reik dar vonytes,pataliuku i lovyte,rubeliu,liemenuko specialaus maitinti,dar zadu tokius buteliukus pirkt nes dabar lb gera akcija tai veliau prireiks gal.manau reiktu ir man jau pradet rubelius pirkti ane? vaidyte46 o tai kaip supratau tu lietuvoj gimdysi?

14. Jan 2014, 10:10

Labas rytas 😀 Mes turime tik rūbelius, vonytę ir gultukus, visa kita dar reikės susipirkt😀

14. Jan 2014, 08:33 gattta

man truksta dar daug ko... 😀 turiu rubeliu nemazai, nes drauges atidave, dar ir pati vis nuperku koki labai jau grazu pamacius 😀 lovyte su ciuzinuku turiu, pataliukus, termometra i vonele, vaziuodama i lt pampersu uzsipirkti reikes, o likusius daiktelius grizus i lietuva susipirksiu 😀 reikes vezimuka nusipirkti ir toliau jau smulkmeneles visokios 😀 o ka tu jau turi? 😉

1 ... 26 27 28 29 30 31 32 ... 66