2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

21. Jan 2014, 12:27

Sveikos!
Jungiuosi ir as prie jusu,kadangi mano stebuklelis turi balandi pasirodyti.. 😀 Tai sau tinginiauju,skaitineju, ziurinejuosi.. 😀 Ir iskilo toks klausimelis del maitinimo liemeneliu? Jos reikalingos ir naudingos ar nelabai ? Draugei labai praverte,o vat sese sake nereikalinga(bet maitino tik menesi,o po to prasidejo misinukai ) Tai butu idomu suzinoti ir daugiau nuomoniu 😀

21. Jan 2014, 12:07

sveikos 😀 Jo LT nepataria daktarai jokiu vitaminu,bet kai laukiasi pirmojo ( pirmas nestumas buvo 2006-2007 metais,nesivystantis ☹ ) tada dar geriau vitaminus.o jau su antru 2010 sake negerti 😀 per 3 metus pasikeite viskas 😃 o del vitaminu man reikia gelezes irgi ☹ bet daktare patare geriau gerti konpleksa.oj sveikinimai mertisei ir bruknei 😀 as tai jau nuo 17sausio dekrete 😃nors ir taip nedirbau paskutinius menesius 😃nes agentura neduodavo darbo arba siulydavo toki,kur reikejo kelnuoti dezes ☹ tai atsisakinejau tokio darbo ☹

21. Jan 2014, 11:52

Kada lėksim šampės kalt už jas? 😃

21. Jan 2014, 11:52

Bruknei šiandien paskutinė 😃 Jau žadėjau jus sveikinti, bet suabejojau 22 paskutinė ar 22 jau dekretas 😀 Na valio valio valio, sveikinu, man kolkas šios atostogos laaaabai patinka 😃 🌷🎉

21. Jan 2014, 08:58

Labas visoms 😀 man gydytoja taip pat liepe isvis nieko negerti. Gatta, pykinimas juk normalu nestumo metu. Tik stai kad galva svaigo..bet manau verciau pasidaryti tyrimus nei pradet gert visus is eiles vitaminus 🌷

21. Jan 2014, 00:57 olenka

pas mane visokiu firmu tos tabletes,nera taip kad vienoj tabletej butu visko.viena pazystama irgi gere kaip ir tu tas tabletes bet jai vistiek atsirado mazakraujyste nes daktarai nepastebejo kad bunant nesciai jai truko gelezies.as dbr geriu vitamino C tablete,vitamino b complex,folio rugsties ir vitamino D tablete ir dar kita tablete gelezies

20. Jan 2014, 18:15 gattta

Sveiskos.gatta as kai geriau magni man nuo jo buvo vidurius paleide.o kokius tu db geri?as geriu pregnacare plius😀 ir man uztenka ju

20. Jan 2014, 10:05

o antra naujiena tai nelabai gera,nes dvi tris dienas kokias man labai svaigo galva,viduriavau ir net pykino viena nakti bet nevemiau.ar jums taip yra buve ir nuo ko cia?pradejau daugiau vitaminu gerti tai pagerejo savijauta,dabar isgeriu per diena 4 tabletes visokiu.

20. Jan 2014, 10:01

Sveikos 😉 noriu pasigirti kad vakar nusipirkom komoda leliukui i kambari,na ir prasides dabar pirkiniu metas 😀 beje su vyru ziurejom kaip graziai gimde sestadieni per MK laida tai mes galvojam kad ir mums taip pasiseks graziai 😀 pirmas lelius bus tai bus ispudziu 😀 laukiam nesulaukiam 😀

20. Jan 2014, 09:43 olenka

Aciu labai uz patarimus 😀 butinai paziuresiu!

19. Jan 2014, 15:27 Sonatel*

jeigu tau per didelis Zipukas.paziurek gal Craco Evo arba OYSTER firmos vezimukus,jie nera dideli,mano drauge nusipirko OYSTER,bet norejo Craco Evo,tik nerado😃pati irgi mazyte hudute😃

18. Jan 2014, 21:15 Sonatel*

nu va ziurek galvok 😀

18. Jan 2014, 21:10 olenka

Jo mes pas juos ir buvom nuvyke.. Na galvosim ieskosim..supratau kad norisi kuo kompaktiskesnio nes teks tampyti daznai.

18. Jan 2014, 17:25

siaip gali paziureti vaikutis.lt daug jie turi vezimuku 😀

18. Jan 2014, 17:21 Sonatel*

zinai,del buteliuku nepatarciau,maniskis priprato is jo gerti dar lygonineje ir paskui nenorejo imti krutines ☹ kol su jo kariavau dingo pienelis ☹ o vezimukai paziurek Milly Way panasus i Zipukus jie,tik man rodos manesni yra 😀

18. Jan 2014, 14:48 brukne123

As dziaugiuos kartu su visom iseinanciom i dekreta, nes jausmas tikrai fantastiskas - nuo peciu nukrenta visi kasdieniai darbiniai rupesciai ir prasideda palaimingas laukimas 😀 niekur nebereikia skubeti...😀 mes siandien nupirkom ciuzinuka, taip pat i gimdykla sau nusipirkau rinkini higieniniu reikalu, atrodo kad liko vezimelis ir vonios reikmenys. Beje kalbejau su mamom del buteliuku irgi patare isigyti ir jau i ligonine pasiimti viena del viso pikto. Sake kai priespienio mazyliui neuztenka kartais reikia vos vos pamaitinti is buteliuko pirmas dvi tris dienas. Taip pat buvom vezimuku paziureti. Dideli man tie zipiai pasirode, vieninteliai sport dar mano ugiui ir smugiui tinkami 😃 bet spalvos man nepatiko..zodziu vel nebezinau ko noriu.

18. Jan 2014, 13:35 brukne123

tikrai, lai visos taip gimdo 😉

18. Jan 2014, 13:13

Paziurejau ir as per TV3 play 😀 saunuole mamyte, vyrukas 4kg su virs! 😀
Tikiuosi ir mes taip su sypsena gimdysim 😀 Grazios visoms dienos! 😍

18. Jan 2014, 12:21 brukne123

as irgi pramiegojau, bet per tv3 play pasizejau ;D

18. Jan 2014, 12:20

Labass rytas, as savaitgaliais miegu iki pietu ir taip anksti neatsikeliu MK laidos paziureti 😀 Greit jau nebegalesiu taip ilgai kaip meskute miegoti tai lepinuosi paskutiniais kartais 😀

18. Jan 2014, 12:03

Labas mamytes, ar ziurejot siandien mamyciu kluba? 😀 Dieve kaip graziai ta moteris gimde... 😀 Praverkiau visa laida 😀 labai jautri pasidariau del tokiu dalyku... 😉

17. Jan 2014, 23:30

as tvarkau dokumentus dabar 😀 siunciau del dekretiniu,kad jau sumoketu,dar visokiausiu reikia 😀 del vienkartines pasalpos vaikeliui,idomu ar ja gausiu 😀 tai teko palakstyti poperiukus surinkti reikalingus 😀 del priesankstinio,buna ivairiu priezasciu:pirmoji is ju yra infekcijos,paskui kaip man problemos su hormonaismkitaip dar vadina tai silpna gimda,gali buti is nervu.o del pasakymo,ne visoms galima nustatyti,drauge turi 3 vaikus,du is ju neisnesioti,del ko nezino,sako gal infekcija.as tai neatstojau nuo daktaru kol nesuzinojau,ir taip teko daug nervu prarasti,pinigu kainavo kalnas,bet uz tat zinau kame problema gali buti.o del gimdimo,oj ir antras,ir trecias kai kurioms kelia nerima 😃

17. Jan 2014, 21:40 vaidyte46

Vaidyte tai Sonatai irgi pirmas vaikutis, kaip ir man 😀 jaudulys yra normalus dalykas. Visiskai nesijaudinti butu kiek keista 😀
O kad viskas bus gerai net neabejokite, kitaip ir buti negali! 👍

17. Jan 2014, 20:17 mertise

viskas ir bus gerai!!! kitaip ir but negali!!! 🌷

17. Jan 2014, 20:15 Sonatel*

Gal kai ne pirmas gimdymas ir jau zinai ko tiketis tai kitaip, bet kadangi man pirmas ir as neisivaizduoju kaip ten kas tai man labai idomu 😀) o ka kitos sneka, klausau nes idomu ka jom teko patirti, bet tikrai negalvoju kad ir man taip bus, nes juk visos mes skirtingos ir vienodu gimdymu nebuna 😉

17. Jan 2014, 19:18

Sveikutes! Jau ir savaitgalis!!! Nu negaliu suvaldyti geru emociju, liko vos keletas rytu i darba 😀 Jei atvirai kabant labiau bijau paties zindymo ar sugebesiu tinkamai, nei paties gimdymo. Del gimdymo labai nebijau, noreciau naturaliai be cezario, bet nemeluosiu artejant tai datai nerimas vis dides 😀 Olenka, jei nepaslaptis ar gydytojai pasako/nustato priezasti KODEL? vaikutis gimsta anksciau laiko neisnesiotas?

17. Jan 2014, 17:22 olenka

😃 kas per reikaliukai? jau laikas atsikvėpt, mamyte 😀

Vaidyte, aš labai pragmatiškai žiūriu į gimdymą, per daug neidealizuoju, žinau, kad skaudės, o skausmo mes nemėgstam 😃 Bijot nebijau, bet yra kažkoks jauduliukas, kad tik viskas praeitų kuo sklandžiau.

17. Jan 2014, 15:07

Sveikos😀oj tikrai jau nedaug ir liko😀 as tai vis reikaliukus tvarkau😀

17. Jan 2014, 10:50

Labas rytas mamytes 😉 paziurejau kad iki didziosios dienos liko 79 dieneles 🎉😃 kaip smagu! Taip greitai bega.... 😉 bet dziaugiuosi, laukiu labai gimdymo 😀 Nebijau visai 😀 Kaiptik man labai idomu kaip ten viskas bus ir aisku kad vaikiuka jau laikyt galesiu 😀 O kaip jus ar nebijot tos dieneles? 😀

17. Jan 2014, 02:59

aciu merginos uz patarimus 😉

1 ... 25 26 27 28 29 30 31 ... 66