2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

27. Jan 2014, 20:25

Man irgi reik vonele pirkt,tai nusprendem kad labiausiai tiktu paprasta su viduj isidedamu stovu kad galvyte prilaikyti 😀 o as siandien buvau pas midwife tai sake viskas super duper,tai kaip smagu girdeti 😀 pradesiu dazniau lankytis baseine jau,nes kai buvom savaitgali tai laaabai patiko 😀 ir ryt leksiu ka nors jau leliukui gal nupirkti arba gal liemenuka specialu nusipirksiu jei rasiu 😀

27. Jan 2014, 18:11 olenka

Kazkaip gerai jauciausi, tai senai bebuvau pas daktare... 😀 skambinau pries vaziuojant atostogaut, tai liepe ateit iki vasario vidurio butinai 😀 o pas daktare pavyks nueit tik vasario 12, nes tik ta diena dirba ji 😀 bet jau taip laukiu kad nebegaliu... 😀

27. Jan 2014, 17:42 vaidyte46

oj man jau antras ir as vis bandziau lyginti 😃 bet abu nestumai su berniukais ir skirtingi,tai zinai negalvok kad kazkas negerai.jeigu kazkas butu daktare jau senai pasakytu

27. Jan 2014, 17:41 Ausra6

Matai as turejau vonele be jokiu stoveliu,pirkau toki parolona i vonele.bet man nepatiko,beto maudeme su vyru kartu maziu,tai buvo jo darbas 😃 as laikau jisai ji maudo 😃 ir tevas greiciau pripranta prie to kad tevas 😃 nzn kazkaip norejau viska daryti kartu su vyru 😃 manau ir kai sitas gims viska darisime kartu 😃 o man truko tik pientraukio,tai isigijau su maisiukais pienukui saldyti 😃

27. Jan 2014, 17:40

Sveikos mamytes 😉 kaip nusiraminti? Laikas man apsilankyt pas daktaryte, tai laukiu vizito kaip nezinau ko... pastoviai nesamoniu prisigalvoju... tai man jis mazai juda, tai pilvas mazas tai dar kas 😀) judesiukus jauciu, rai stipresnius rai silpnesnius, kaip ir viskas gerai, bet noreciau kad daugiau judetu atrodo 😃 kaip durnyte prisigalvoju, o poto kaip negera... ☹

27. Jan 2014, 16:00

Sveikos 😀 Mes irgi jau turime lovyte maziui 🎉 Truksta tik voneles ir vezimuko 😕 Noreciau pasidometi kokias jus voneles renkates? Ar su stoveliu? Ir ar lygiu vidum ar specialiai kudikeliui su iskilumais.. ? Kazkuria cia diena zvalgiausi,kad yra atskirai pirkti i vonele isideti skirtas palengvinimas, kuris prilaiko galvyte bei kuneli.. Net nemoku pavadinti jo 😃DD Man kazkaip atrodo tos kurios yra su viduje iskilumais tokios nepatogios, kai jau leliukas paauga, kazkaip atrodo maziau jam vietos lieka.. 😀

27. Jan 2014, 15:54

Sveikos, mielosios 😀 Aš taip pat džiaugiuosi dekretu, rytais baseinas, po pietų namai, knygos, apsipirkinėjimas ir pilvelio auginimas 😀 Galutinai nusprendėm pirkti zipuką sportą, man pagal ūgį, jėgas ir poreikius vis dėlto liko tinkamiausias variantas. Liko nusipirkti vystymo lentą ir kolkas bus baigta. Drabužėliai beveik visi supirkti, likus mėnesiui reikės viską perskalbti, išlyginti, iš būsim pasirengę sutikti savo mažają 😀 Turbūt kaip ir kiekviena siaubingai nekantrauju, kad bent vasaris prabėgtų 😃 Nesušalkite ir nesirkite 😀

27. Jan 2014, 14:44

Sveikos,del dekretiniu laukiu jau ketvirta savaite atsakymu ir nieko,gal sia savaite kas nors ka nors pranes. Uzsisakiau is teveliu kurie lietuvoj kad atsiustu kai sius vezima ir merliuku,sake laaaabai graziu yra lietuvoj 😀 prasidejo man toks periodas kad naktim visai nemiegu,tik kokia 4val uzsimanau miego 😀 o diena visad miegu iki 12 😀 olenka man ir liko jau 8 savaites tai irgi jau mintys ateina kad tik laiku o ne anksciau reiktu gimdyt.dar reik daug visko susipirkti,bet kai pagalvoju kad dar daug laiko tai ir neskubu,juk spesiu per sakykim visa vasario menesi viska susipirkti 😀 sveikinu tas kurios dekretinese 😀

27. Jan 2014, 13:27 brukne123

sveikos.tikrai zuvu taukai labai padieda,as pati geriau ir mazius mano nors mums jau 3 metukai iki siol geria jos 😀 as irgi vartoju vitaminus kur su zuvu taukais 😀 o as kai viena likau,maniski jau LT kai trecia diena,tai man poilsio nulis ☹ nakti tik pamiegu.gerai kad sndn sesei laisva,tai su mazium man padies ir sutvarkyt nama 😃 nes jau baisu,uzeinu i virtuve su akiniais tai negaliu i grindis ziureti,reikia plauti,o be akiniu dar visai nieko atrodo 😃 mano regejimas visai nukrito ☹ bet su pirmu nestumu treciame trimestre irgi buvo tas pats be akiniu i toli nieko nemaciau,o paskui atsistate vel i savo vietas☹ man dabar svarbu atsilaikyti tos 6 savaites,kad anksciau laiko nepagimdyti ☹

27. Jan 2014, 10:50 Kristina*

Svarbu atsigavai! 😀 Labai saugok save.. treciame trimestre jau nederetu persitemti 😉 Del persalimu, nenoriu prisisneketi kaip sakoma, bet man labai padeda zuvu tauku kapsules, siaip per ziema sergu net keleta kartu, kad jas geriu manau tas priduoda atsparumo. Nors ka cia su tais vitaminais gali zinoti 😀

27. Jan 2014, 07:16 brukne123

Viskas man i viena susidejo,pervargimas darbe,persalimas,tai gydytoja pagulde savaitelei i ligonine,kad atsigauciau. Tai dabar tenka buti jau namie. O taip i dekreta buciau isejusi vasario 11 d.

26. Jan 2014, 22:40 Kristina*

Kristina, del ko nedarbingumas? Persalai? Ar siaip nieko rimto? 😀
Mano vyras jau spejo persalti, nors nera opus persalimo ligoms, tai tenka atskirai miegoti.. tikiuosi liga nepaumes. Man taip pat tikrasis dekretas prasides uz 1,5 savaites, siuo metu atostogaujam 😀

26. Jan 2014, 21:35

Sveikos mamytes,kaip cia pasakius,iki dekreto dar pora savaiteliu liko,bet va teko bilieteni pasiimti... Tai va jau tenka namie buti per tokius salcius 😀

26. Jan 2014, 21:24 olenka

Sveika 😀 tas tikrai tiesa 😀 saltukas spaudzia uz lango, tad daznai nosies laukan nesinori kisti, ilgas miegas, geras maistas, geri filmai "namu kine" kol kas dar nepabodo 😀 dar nepradejau shopintis, bet vietas namie naujiems daiktams jau atlaisvintos 😀 kai busimi seneliai gris is Tailando pradesime vezti didziuosius daiktus lovyte, vezimuka ir t.t. O kaip jus visos laikotes? Kaip pilveliai banguoja? 😀 manes vis dar nepalieka tas neprasytas dermatitas....

26. Jan 2014, 19:38

sveikos 😀 visos dingo 😀 miegaujates dekretu?😃

24. Jan 2014, 23:02

Sveiki. Labai norėčiau nufotografuoti šeimą 😀 Siūlau NEMOKAMĄ šeimos fotosesiją studijoje Vilniuje. Jums tereikia užeiti ant mano darbų puslapio Facebooke: https://www.facebook.com/pages/Agne-Mejer-Fotografija/509329732446180 tapti mano puslapio draugais LIKE ir parašyti žinutę man su žodžiu NORIU. Burtų keliu išriksiu vieną šeimą, kuriai padovanosiu fotosesiją 😉

24. Jan 2014, 12:59

sveikos 😀 gal kas jau UK gavo atsakima apie dekretines?kiek ir kada zada mokieti?

23. Jan 2014, 16:06

Brukne, sveeeikinu!!!!!!! 😀 😀 😀 Labai geras jausmas! Labai! Mėgaukis 😀 😀 😀 Kokie planai per atostogas? 😀 Šiaip tai rimtai įdomu, ką kitos nėštukės veikia 😀 Aš šiandien po baseino ir pietų pas mamą, dabar žadu paskaityti, išgerti arbatos 😀 pamedituoti.

Olenka, užuojauta ☹ 🌷 Mano prosenelė irgi nekokios sveikatos, aišku jai jau 94 metai, bet prašom, kad pagyventų iki kovo, palauktų proproanūkės 😀 Vyras nori nufotkinti mane su dukryte, mama, močiute ir prosenele vienoj nuotraukoj 😀 Būtų geras kadras. Na ir aišku žmonės ne amžini, deja, bet tenka tai suprasti. Kartais belieka juos palydėti..ir tiek. Laikykitės 🌷

23. Jan 2014, 12:25

sveikos 😀 o as tai islidesiu savo vaikina si sestadieni i LT ☹ jo mociute jau ties mirties rybos ☹ su jo skrysti negaliu,i lektuva neileis 😃 o jei rimtai turiu dar cia neuzbaigtu reikaliuku ☹ir nesinori nesciajai po laiduotuves vaikscioti.tai va kokios liudnos pas mus naujienos ☹ o taip as jauciosi normaliai,tik labai miego truksta,atrodo miegociau ir miegociau pastoviai,bet turiu maza toki berniuka kuris neleidzia miegoti tiek kiek noriu 😃 bet aciu D kad nakti visa ismiega 😃

23. Jan 2014, 11:33

ATOSTOGOS - nuostabus dalykas !!!! 😀 Geriu kavyte, vartausi lovyteje, saulute uz lango smagiai sviecia! Fantastika 😀

22. Jan 2014, 23:44 Ausra6

Jo, as irgi taip manau 😀 ismeginsim- suzinosim 😉

22. Jan 2014, 18:44 vaidyte46

Oj labai dekoju . Reikes pasizvalgyti, tureciau atrasti 😀 Nes as ir nemanau,kad butu patogu su paprasta liemenele 😀 🌷

22. Jan 2014, 17:33 Ausra6

As liemeneles pirkau per gala uzsisegamas, nu kaip paprasta liemenele, tik kad atsisega medziagele ir papulis iskrenta 😀 manau tikrai patogi bus... o pirkau tai parduotuvej kur vaikiski reikmenys visokie 😀

22. Jan 2014, 15:15

Sveikutes, tikrai labai padejot ir atsaket i mano klausima 😀 O tai per prieki uzsegamu liemeneliu kur isigyti butu galima? As kolkas internete tik maciau. 😀 Tik abejoju ar apatinio trikotazo parduotuvese ju yra? As cia su tokiais klausimais kvailais.. Bet kad neteko man su tuo susidurti ☺☺

22. Jan 2014, 02:46

Sveikos 😀
Ziuriu dekretinates po biski 😀. Na,man toli dar,bet smagu,kad jau pagal laika irgi GALECIAU atostogauti 😃
Musu gyvenime per daug nieko naujo nevyksta. Tiesa,uosviai buvo pirma karta atvaziave aplankyti. Tikrai smagu,bet geriau,kai neuzsibuna,nes sveciai yra sveciai...Reikia mastyt kuom cia pavalgydinus, kur nusivesti (juk pirmas kartas uk) ir pan...
Vakar tyrimams buvom,kraujo nuleido. Viskas gerai atrodo,o jei su krauju ar slapimu kas negerai bus-susisieks. Liepe judesius skaiciuoti ir dar sake,kad pilvukas mazas pas mane. Turbut tos angles visai uzsileidzia,nes priaugus tikrai normaliai esu,galetu ir maziau buti...

21. Jan 2014, 22:28

Sveikutes, dabar jau belieka mėgautis nestumu ir kaip sakau auginti pilvuką 😀. Ausra6 maitinimo liemenele nepamainomas dalykas. Neisivaizduoju kaip dar kitaip pamaitinti kudikeli.
Aš tai planuoju susitikti su fotografe pakalbėti del nestukes fotosesijos ir aišku paplanuoti kada. Nekantrauju labai. Mano kraitelis būsimai mažylei ir po truputuka kaupiasi. Savaitgali tvarkem sūnelio kambari didžiausias įvykis kad naujoj lovoj miega pipiras ir mažylei atlaisvinom lovyte. Buvau mieste apsipirkti ir negalėjau praeit pro šalį nenupirkus dukrytei pirmos suknytes. Vyras sako nerealu kad dukriuka auginsim 😀

21. Jan 2014, 18:03 Sonatel*

Ausra6 - malonu, kad prisijungei! 😀 as taip pat pirksiu maitinimui liemeneles, kaip Sonata teisingai pasake, juk viesoje vietoje nepradesim issirenginet 😃

21. Jan 2014, 16:09 Ausra6

Sveika prisijungusi 😀 😀 Man pirmas nėštumas, nesu išbandžiusi savo kailiu, gimdyt kovo pabaigoj, liemenėlę nusipirkau 😀 Šiaip tai užtenka pabandyti įsivaizduoti kaip viskas vyksta kai liemenėlė iš nugaros užsisega 😃 Pvz. kokiam prekybcentry ar bet kur kitur ne namie nori pamaitinti leliuką ir pradedi nusirenginėti iki apatinių visa 😃 O čia kai iš priekio tai viens du ir vaikas pamaitintas 😀 Kiek iš mamų girdėjau maitinančių tai puikus išradimas 😀 Jei mėnesį maitino galimas daiktas kad ir be jos būtų išsivertusi 😀

21. Jan 2014, 16:05 brukne123

Kaip smagu jausti tokią pakilią nuotaiką 😀 Man tai išvis nerealu kurnors pasibasčius grįžti namo dienos metu, saulė taip maloniai šviečiai pro langus...Palengva, niekur neskubant, mėgautis kiekviena kiekviena akimirka 😀 Oooj merginos, kaip greitai tas dekretas atėjo, kaip greitai mes būsim mamos! 😃 čia apie tas kam pirmas kartas 😀 Jausmas įdomus ir su juo reikia laiko susigyventi 😀

21. Jan 2014, 15:47 mertise

Sveikos, jau spejau pasiilgt jusu! Jau siandien nuo pusdienio pasiploviau is darbo, siandien jau nesiau vaises, mamukas prikepe 130 naminiu bandeliu su elniena, visi liko be galo patenkinti 😀 o ryt pasirodysiu ryte pas bosa nueisiu atsisveikinti, 11 val. parasiukus sudeliosiu pas buhalteres ir psio - laisva kaip vejas, tik dar kai dekrete jau busiu kai vienas vyr.bosu gris is JAV vaziuosiu dar asmeniskai su juo atsisveikint, jauciu didele pagarba jam. Tai va guliu lovoj patempusi kojas ir mastau - nerealus tas laukimas! dar pussesere atvaziavo, man ji kaip sesuo, siaubsim parduotuves ir maloniai ruosime kraiteli su visa atributika 😀 Siandien leksim i gimtadieni draugu, jauciuosi fantastiskai tik vel durniuoja veidas... vel tos dermatitines demes ismete...☹ uzsisakaiu universiteto vaistineje tai jau turi buti pagaminti vaistai turetu praeiti. Mertise sveikinu pagaliau su TIKRUOJU laukimu kai nebereiks sukti galvos del darbo! Sonatel, butinai reikes susimatyti visoms!!

1 ... 24 25 26 27 28 29 30 ... 66