2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

02. Feb 2014, 10:54

Labas rytas 😃 Mums tai nuo rytojaus prasidės 28 savaitele 😀 Ryt eisime kraujuko priduoti,darys paskutini tyrima del antikuniu. Pagaliau saltis atsitrake,jau siandien nebe tiek salta 😃

02. Feb 2014, 08:50

Sveikutes 😉 oi as tai bijau i lietuva grist 😃 su mama kalbejau, tai sake laaabai salta 😀 siandien prasidejo 32 savaiteum, valioo! 😉)

01. Feb 2014, 19:19 Kristina*

Sveika, nesusalau, nes i lauka net nosies nekisau, siandien kazkiek savijauta jau geresne, maziau jau varva nosis 😀 vyras lepina, kepa lazanija, silta jauku, tad i lauka jei ir reiketu - nesinori 😍

01. Feb 2014, 16:28

Sveikutes mamytes,ar nesusalote per tokias dienikes? Pirmadieni eisiu pas gydytoja,reiks kraujo duoti,daris tyrimus dėl antikuniu ir po savaites tik atsakymas bus. Truputėli jau pradeda nuovargis jaustis,o taip tai viskas neblogai 😀 Kaip apmaudu,šiais metais negali slidinėti,tai vyra morališkai palaikau,kai jis slidinėja 😃

31. Jan 2014, 22:51

Sveikutes 😉 oi ta nugaryte tai siaubas... kaip sulauzyta jauciuos... ☹ ir dar i wc lakstyt reikia, siaip neramiai miegasi... ☹ laukiu kada galesiu ant pilvo vel miegoti 😃

31. Jan 2014, 20:55 mertise

jooo mane ir anksciau tas sinusitas vargindavo, puciu nosi net kraujuoja... tiesa sako Sonata, antras trimestras buvo toks zydejimas, kad dabar jau prasideda patys tie "smagumai" 😀 nieko.. privalom issikapstyti ir dar sukaupti jegu finalui 😀 Oho Sonata, tu tik 12 kg is viso tikejaisi priaugti? As taip net nuo pat pradziu negalvojau 😀 Bet labai nedaug priaugai tai tiketina viskas tau istirps per pirmuosius kelis menesius pagimdzius, ta jau girdejau is savo draugiu 😉 Man tai idomu kiek as dar issipusiu 😀 ir idomu labai kiek mano mergyte sveria reiks ateinanti 4dieni paklausti daktarytes 😍

31. Jan 2014, 16:14

Sveikos, mielosios. Na žiūriu visos negaluoja arba šiaip kas kankina. Jei antram trimestre kaip studentės čia šėlom iš laimės forume tai dabar trečiam kiekviena jau su savom bėdom 😀 Labai užjaučiu sergančias, nes pati kątik apturėjau šį malonumą...Išbrauktos iš gyvenimo dienos. Man buvo žiauri sloga ir gerklė, išsigydžiau inhaliacijom ir jūros vandeniu. Na o dabar kiti "malonumai". Porą vakarų iš eilės ėmė niežėt visą kūną. Buvau beišsigastanti, bet susiejau šituos pojūčius su baseino lankymu. Vakar nenuėjau, vakare dar jaučiau niežulį. Šiandien vėl nėjau, tikėdamasi, kad atrasiu priežastį. O kitą antradienį pas daktarę, jei nepraeis, tirsiuos.
Šiandien mūsų leliui prasidėjo 32 savaitė...Na, jau nedaug mums visoms liko. Sveikatėlės visoms. Ir kantrybės 😀 Šiandien esu priaugusi 9,5 kg. Tikėjausi per visą nėštumą priaugti ~12, bet panašu, kad bus daugiau.

31. Jan 2014, 14:21 mertise

nezinau,nes skanas paskutinis jau senuokai buvo.sveikatytes,sinusitas oj bjauri lyga ☹ bet zinau kad nuo jo yra vaistukai huomeopatiniai,kurie neturetu pakenkti maziukams ☹ Bet as tikiosi ir tau ir bruknei banalinis persalimas,kuris greitai praeis.Man tik keista kad mano spaudima labai nukrites ☹ 96/53 ☹ nors per visa nestuma mano buvo geras 120/78 kazkur ☹ bet jau ziuriu antra savaite krenta ☹ praeita buvo 11/75,sidnaidena is vis zemes ☹ Nors mano pastoviai zemas as del to nejauciu sunkumu,tik silpnoka man.

31. Jan 2014, 13:27

o mes is poliklinikos,nu va per visa nestuma kol kas pa mane +12kg 😀 labai gerai,ne taip kaip su pirmu tjau buvau apie +25 tokiu laiku 😃

31. Jan 2014, 11:49 Dite*

aciu, kad rupiniesi, as plikau vandeniu avieciu uogiene 😀 ne pacius lapus, manau ji tikrai silpnesne ir saikingai vartoti galima. visiskai neprakvepuoju... panasu i sinusita, jei per savaitgali nepraeis, reiks pirmadieni pasirodyti poliklinikoje.

31. Jan 2014, 11:31 brukne123

Arba kazka maisau, arba ne taip suprantu, bet kiek esu girdejus avieciu arbata nestumo metu nepatartina, nes tos kurios pernesioja ja geria,kad issauktu gimdyma 🤔. Bet dabar galvoju,kad tai daugiau avieciu lapu arbata...Nenoriu durinti, bet pasiskaityk, maza ka 😀
Sveikatos negaluojancioms 🌷

30. Jan 2014, 18:42

As tik isgysiu normaliai irgi veliau eisiu i baseina, bent koki menesi palankysiu, o veliau planuoju pereiti i masazus.. guliu lovoje, geriu avieciu arbata.. ech.. mertise, ir tau sveikatytes!🌷

30. Jan 2014, 16:48

sveikos,oj nesciukes su persalimais sveikatos jums didziausios.sveikite ir miegaukytes toliau nestumu.o su nugara tai jo daug kas problemos,man asmeniskai dabar labai padieda baseinas 😀 nors pradejau lankyti ne del saves,o del maziuko,bet nesigailiu dabar

30. Jan 2014, 14:53 Sonatel*

Sveikutes as jau ir jauciuosi tikra nestute. Man ir nakti skauda nugara vos ne vos istaisau. Atsakant i tavo klausima Sonatel* maudant naudojom kudikio aliejuka nes biski sausesne odele buvo. turejau nusipirkus ir kremuku nuo isutimu bet man jo taip ir neprireike. Ir pudra turejom. Skalbiau su Neutral firmos skalbimo milteliais. O daugiau kaip ir nieko ziemai naudoju kremuka specialiai skirta vaikuciam. Pasiseke nes vaikas niekad neturejo rimtesniu bedu su odele. Tikiuosi ir sikart taip bus. As tiesa daznai darydavau vadinamas oro proceduras ar kaip jos cia vadinasi. Vyras turejo nupirkes putu i vonia tai pamenu kartais padarydavom svente vaikui jam labai patikdavo taskytis su tom putom 😀.

30. Jan 2014, 14:46

Sveikos! 😀 Mes irgi augam bei storejam puikiai.. 😀 Bet as dabar susimasciusi esu. Pagal ka gines skaiciuoja gimdymo data? Paskutines buvo liepos 4 diena, tai buvo parasiusi balandzio 10 diena. Bet del viso ko issiunte i ligonine tikslesniam vaisiaus dydzio nustatymui. 😀 Ten daktaryte paskaiciavo ir ismatavo, tai viskas atitiko pagal mm.. Bet va pries pora sav buvau vel pas savo gine tai ji man parase jau balandzio 19d, bet echo buvo tik 4menesi ir tai ne pas ja. Tai ko ji atkele? Ar as cia nesuprantu kazko? Kita savaite einu pasitikrinti gal aiskiau bus 😀

30. Jan 2014, 12:33

Sveikos, man jau naktim prasideda nugaros skausmai, kelis sykius keliuosi i wc ir tada jau grizus i lova vartausi iki begalybes nerasdama patogios pozos.. gera nors tiek, kad paryciais uzmiegu ir iki kokiu 12 valandu dienos 😀 bloga zinia.. issoko ant lupos herpis, atsirado sloga ir paraudo gerkle.. skauda ☹ Seku savo bukle ir tikiuosi, kad nebloges.
Sonata, butinai pasidalinsiu info is prieziuros kursu 😉

30. Jan 2014, 11:59 gattta

Aciu, jau pasiprasiau i grupe 😀

Olenka, dekui tau labai 😀. Dabar jau aiskiau siek tiek, reiks per iseigine daugiau pasinagrineti 😀

Pas mane fronte nieko naujo: augam ir pleciames 😃. Turbut tikra teisa,kad pagrindinis augimas 7-8men.buna...Bent jau ant manes tai tikrai matosi 😃

30. Jan 2014, 09:03 brukne123

Labu, mes sveikoj pradzioj buvom tik gimdymo. Paskui dar gimdymo buvom antakalnio ligoninej, o ten viska perteike is kitos puses, kalbejo apie nuskausminima, parode gimdyklas. Aisku sveikoj pradzioj viskas privaciau ir is tiesu idomiau 😀 cia musu su vyru nuomone. Noriu ir i prieziuros seminara, bet praejusi menesi laikas labai netiko, si vel tas pats. Gal kovo menesi niekur nebelakstysiu ir galesim nueiti, bet pirma lauksim atsiliepimu is taves. As savo ruoztu kazkuria cia diena kai vyks ligoninej irgi nueisiu paklausyti apie prieziura, pasidalinsiu ka jie kalba.

30. Jan 2014, 08:57 gattta

Labas 😀 ner cia ko pasimesti. As lovytei pirkau kokosini ciuzinuka, jam apvilkti atskirai medvilnine paklode. Taip pat atskirai medvilnine antklode, jos uvalkaliukus, apsaugas lovytei. Kudikiui iki dvieju metu pagalviu nerekomenduoja. Stai ir viskas 😀

29. Jan 2014, 15:20 gattta

man pateliukus is LT atsius,ieina pagalvele,anklodele,baldakinas + apsaugele.o jau atskirai neperslampama patiesaliuka uzsakinejau is vienos moters,kuri siuva jos 😀

29. Jan 2014, 15:15

Sveikos mergyckos 😀 as va naktineju kaip visad ir iskilo toks klausimas beieskant i lovyte patiesaliuku.ka patartumet pirkti?kas priklauso i rinkinuka?labiau apsimoka atskirai pirkt ar viska kartu ir kas turetu ieiti?didelis aciu,nes jau pasimetus esu 😀

29. Jan 2014, 14:33 brukne123

del sampunu tu visiskai teisi,as nenauduojau ju pirma menesi.aisku jeigu sausa odele alejuko galima lasinti,nors as prausiau tik su vandenuku.

29. Jan 2014, 14:30 Dite*

sveikos.jo zinau apie dekretines,as kaip is agenturos ir jie man nedave darbo,man pritruko 2sav kad jie mokietu dekretines,mokes tik valstybe 139svarus,bet jau nuo sausio 17d turi moketi 😀 tai laukiu kada gausiu.o del ismoku,jo gali gauti START GRANT MATERNITY SURE,bet ja gali gauti po kudikio gimimo 3 menesio begyje ir jeigu gauni Child Tax Credit,tai dar gali gauti Child Benefit ( 20.50 svaru i savaite uz pirma vaika ).Bet tai viska gauti gali kai vaikas gims,isimti reikes tik gimimo liudijima ir tada uzsakyti ( arba is interneto go.co.uk. parsisiusti ).Atsakimus turi gauti 2 savaiciu begyje del siu pinigeliu.

29. Jan 2014, 12:44 Sonatel*

laba, primink ar jus buvote vaiko prieziuros paskaitoje ar tik gimdymo paskaitoje? mes eisim i vaiko preiziuros paskaita vasario 10 d. tikiuosi ten viska detaliai suzinoti, pasidalinsiu info 😉 kiek man zinoma nereikia jokiu sampunu kudikiams, uztenka aliejuko ilasinti i vonele.

29. Jan 2014, 11:25

Sveikos. Gal galite pasidalinti kokia kosmetika kudikiui pirksite jau dabar, ka butina tureti? Skaitau sarasiukus, itraukia tokius dalykus kaip kremas nuo issutimu, pudra ir pan, taip pat maudymui visokie sampunai...pasidalinkite patirtimi ir mintimis, kokios kosmetikos reikia naujagimiui??

29. Jan 2014, 04:23 Dite*

as pvz visad einu klausti jei kas neaisku per fb Motinystes atostogos,pasalpos uk.man ten daug padeda,atsako i rupimus klausimus,gali ir tu pabandyt

29. Jan 2014, 02:32 olenka

Gal jau ka issiaiskinai del UK dekreto? As zinau tik tiek, kad pirmas 8sav.moka 100proc.algos, o likusi laika t.y.iki 38sav.standarta - apie 140svaru/sav.,nebent uzdirbdavai maziau,tai tada perskaiciuoja,kad gautusi maziau. Max dekrete galima iki 12 men.buti,bet mokes tik iki38sav. Gal ka praleidau 😀? Plius gal zinai ar UK mokama viemkartine pasalpa vaikui tik gimus? Ta prasme,jei turi darba ir pajamos pakankamos...Gal siaip girdejai kokios dar pasalpos priklauso/ar jau nebepriklauso,jei pajamos normalios. Niekur normaliai situ dalyku neparaso, net gov.co.uk puslapyje 😤

28. Jan 2014, 13:39 gattta

as pirkau vienkartinius triusiku Adsoj,Little angel firmos,jie yra skirtingu didziu,o del iklotu,ju yra vaistinese,specialus skirti po gimdimo.paklausk tau paduos 😀nors triusikai jau yra su iklotais,bet jo neuztenka

28. Jan 2014, 13:13 olenka

o kokius tuos triusikus pirkai?o reik dar i juos detis tuos maternity pads?ir gal zinai kokios firmos buna jie su sparneliais?

28. Jan 2014, 01:39 gattta

rasi cia yra ju 😀 as pirkau Mothercare parduotuveje 😀 ir vienkartiniu triusiku nusipirkau,man su pirmu jie labai praverte lygonineje ir po jos kai kraujavau 😀 nes budavo ir avariju,taii ismetei ir galvos neskauda,kad reikia skalbtis 😀

1 ... 23 24 25 26 27 28 29 ... 66