mes visos cia manau apie tokias naktis svajojam 😀 man
gerai butu kad nors ir ne nuo 21 o 23 bet iki 9 ryto
ismegotu 😃
06. Mar 2012, 17:46
as siandien tvarkiausi, maziukas gerai darzovienes
pavalge, su bulve labiau patiko nei viena morka 😀 isejo
viena maitinima praleist, tik arbatos negere, nes nemoka is
buteliuko, reikes gal is puodelio kazkaip bandyti 😀 mes
nebuvom lauke, nes saules nebuvo ir sninga beveik visa
laika..
06. Mar 2012, 16:50
patikek eliute ir as tokios nakties trokstu...
06. Mar 2012, 16:39
mes ir buvom lauke 1,5 val.uzuovejoj pastatau vezimeli ir
nuspucia jokie vejai. kokia as siandien issekus jauciuos,
nekyla ranka nieko daryt, noriu tokios nakties, kad bent nuo
9val iki 9val ryto ismiegociau neatsikelus, tik nezinia kada
tokia svente ateis...
06. Mar 2012, 15:31
oras panasus kaip vakar viena minute saule kita
sniegas,bet vezime vejas nepute tai nors pamiegojo,rytoj lyg
be vejo pranesa tai jei bus geras oras reiks kokias 3 val
pabut lauke
06. Mar 2012, 15:11
mes siande nejom
06. Mar 2012, 15:07
mes is lauko pabuvome 2val dar miega mazoji vezime😀
06. Mar 2012, 14:12
issiseme visos 😃 as tai narsau po ebay, norisi ka nors
nusipirkti :d bet nerandu ka 😃 patinka man aukcione sedeti,
ir nezinai iki paskutines sekundes nusipirksi ar ne 😃
uzkabina 😃
06. Mar 2012, 13:57
ale siande tuscia cia😃
06. Mar 2012, 13:44
balandzio 🤓9d.
06. Mar 2012, 13:34
nu nezinau
06. Mar 2012, 12:53
galima priekyje veztis, dar ir parasyta isjunkite
pagalves.nu nebent Lt istatymai pasikeite..
06. Mar 2012, 12:27
ne negalima nors ir atjungus.
06. Mar 2012, 12:13
labuka,o jei yra pagalves, galima priekyje atjungti
pagalves ir vaika sodintis..bet jo nusukta..musu naktis puse
velnio..
06. Mar 2012, 10:32
aisku, tada, kad galuje taip reikia sodint tai
zinojau.kad priekyje, galvojau visai negalima.
06. Mar 2012, 10:10
jei nera pagalves tada galima prekyj sodint.ir gallvyte
tur but atsukta i sedene
06. Mar 2012, 10:04
vakar su vyru svarstem svarstem;-))
06. Mar 2012, 10:04
as jau nebeismanau ka daryt, turbut toks vaikas;-))turiu
toki klausima, gal kaikam ir pasirodys juokingas, bet tikrai
nezinau;-)ar galima jei vaziuoju viena tik su vaiku,
priekinej sedinej, aisku kedutej vestis vaika?
06. Mar 2012, 09:40
as geri apkamsau
06. Mar 2012, 09:36
labukas.niu jum faina, kad jusu tokios naktys ramios.nu
maniske, tai nuo 10val iki 1val, pamiegojo be budinejimu ir
vel prasidejo, kas valanda ir dazniau, duodas ir duodas,
greiciau baigtus tokios naktys, ryt pas daktare, reikes
uzklaust ka cia daryt.
06. Mar 2012, 09:14
laba ryta sianakt prabudom puse 3 pavalgyt ir galiausiai
7. vgintatiuk viena koses porcija 125-150 jei suvalgo
misinio nebeduok duok arbatikes ant virsaus.
06. Mar 2012, 08:33
labas rytas,mao uzmigo 22.20 paskui keles 01.00, 04.40 ir
08.00 prabudo,siaip tai ji rytais pas mane ilgiau megsta
pamiegoti,na tikiuos kokia 09.00 dar nulus 😀 as isleidau
sunu i mokykla jau svajojau kaip eisiu numigt pora
valandziukiu ir se tau atsikele grazuole mano
06. Mar 2012, 07:59
labas rytas 😀 gintariux, jei suvalgot jau normalu kieki
kosytes siaip jau turetu atstoti porcija misinio, bet buna
vaiku kurie pavalge dar ir pieno nori, vyresnele mano negere
po kosytes misinio, o dabar kai mp maitinu jauciu vistiek
mamos papulio nores 😃 mes irgi nesedim, siaip reiketu
palaukti kada patys vaikai atsises, bet maniskis kai gulet
nenori, tai ant keliu man dazniausiai sedi, ir supynese daro
kaip eliutes mergaite, uzsegu ji su dirzais, o pats vienas
ne, bet ir anksti dar 😉 uzmiega dazniausiai 21-22h ir nakti
viena karta keliasi, dabar kaip laikrodukas, pastoviai 5.30
😀 bet ne visada iskart neuzmiega, buna valandziuke
pabudrauja dar 😀 man vakar vakare taip silpna pasidare,
issiskaudejo galva, nugara, kojos, vyras su vaikais buvo o
as ejau priguliau, temp 37,5 buvo, bet nakti normaliai ir
dabar kolkas gerai jausciuosi 😀 siandien saltukas kiek
didesnis, bet sauleta kolkas pas mus 😀 o kad mergaitems nuo
6men geriau sedet as irgi ne nuo vieno zmogaus girdejau ir
vyresneles stengiausi nesodint anksciau, bet kas ten zino
kiek tame tiesos 😀
05. Mar 2012, 22:56
jatau kaip faina kurios miegot galit..as keliuosi per
nakti maitinti, bet negana to dar ir siaip tenka
sokineti...sianakt teko pataisyti padeti, nes skersai lovos
beveik gulejo..dar nieko butu jei kas 3h valgytu ir miegotu,
bet tik uzgesini sviesa,ziurek jau soki vel jungi, vel guli.
.😃 jauciu mes ilgai dar normaliai nemiegosim..
05. Mar 2012, 22:51
o tai jau cia su tuo maistu dilema, tai tarkim ta kosyte
turetu atstoti viena porcija misinio ar cia tik tarp
maitinimo dar duodat?as pati niekada normaliai nevalgydavau,
kaip kada papuola, tai nzn kaip cia ta vaika auginti..nes
maniskis niekada normaliai nesuvalgo, o uzmiega..ir po 2h
vel valgyt nori. 😀
05. Mar 2012, 21:41
Kad brolis nezadintu, ji dar ilgiau miegotu😀 na geros
ramios nakties visoms, begu as savo seimyna guldyt, ryt teks
visus anksti zadint, tai reikia pailset😀
05. Mar 2012, 21:38
na sunku bet ka padarysi nors gerai kad ji man leidzia
namie darbus nusidirbti ,kaip bus silta lauke bus lengviau i
kiema isvesiu ir miegos
05. Mar 2012, 21:37
fainai tau monika kad tokia miegale turi😀
05. Mar 2012, 21:36
Rugilesmama vargsti su savo mergyte😉
05. Mar 2012, 21:36
manoji irgi dazniausiai viena karta nakti atsikelia
pavalgyt😀
Slapukai, įskaitant trečiųjų šalių slapukus, naudojami siekiant pagerinti ir pritaikyti šios svetainės turinį vartotojų poreikiams. Toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate naudoti slapukus.
SutinkuSužinokite daugiau
mes visos cia manau apie tokias naktis svajojam 😀 man gerai butu kad nors ir ne nuo 21 o 23 bet iki 9 ryto ismegotu 😃
as siandien tvarkiausi, maziukas gerai darzovienes pavalge, su bulve labiau patiko nei viena morka 😀 isejo viena maitinima praleist, tik arbatos negere, nes nemoka is buteliuko, reikes gal is puodelio kazkaip bandyti 😀 mes nebuvom lauke, nes saules nebuvo ir sninga beveik visa laika..
patikek eliute ir as tokios nakties trokstu...
mes ir buvom lauke 1,5 val.uzuovejoj pastatau vezimeli ir nuspucia jokie vejai. kokia as siandien issekus jauciuos, nekyla ranka nieko daryt, noriu tokios nakties, kad bent nuo 9val iki 9val ryto ismiegociau neatsikelus, tik nezinia kada tokia svente ateis...
oras panasus kaip vakar viena minute saule kita sniegas,bet vezime vejas nepute tai nors pamiegojo,rytoj lyg be vejo pranesa tai jei bus geras oras reiks kokias 3 val pabut lauke
mes siande nejom
mes is lauko pabuvome 2val dar miega mazoji vezime😀
issiseme visos 😃 as tai narsau po ebay, norisi ka nors nusipirkti :d bet nerandu ka 😃 patinka man aukcione sedeti, ir nezinai iki paskutines sekundes nusipirksi ar ne 😃 uzkabina 😃
ale siande tuscia cia😃
balandzio 🤓9d.
nu nezinau
galima priekyje veztis, dar ir parasyta isjunkite pagalves.nu nebent Lt istatymai pasikeite..
ne negalima nors ir atjungus.
labuka,o jei yra pagalves, galima priekyje atjungti pagalves ir vaika sodintis..bet jo nusukta..musu naktis puse velnio..
aisku, tada, kad galuje taip reikia sodint tai zinojau.kad priekyje, galvojau visai negalima.
jei nera pagalves tada galima prekyj sodint.ir gallvyte tur but atsukta i sedene
vakar su vyru svarstem svarstem;-))
as jau nebeismanau ka daryt, turbut toks vaikas;-))turiu toki klausima, gal kaikam ir pasirodys juokingas, bet tikrai nezinau;-)ar galima jei vaziuoju viena tik su vaiku, priekinej sedinej, aisku kedutej vestis vaika?
as geri apkamsau
labukas.niu jum faina, kad jusu tokios naktys ramios.nu maniske, tai nuo 10val iki 1val, pamiegojo be budinejimu ir vel prasidejo, kas valanda ir dazniau, duodas ir duodas, greiciau baigtus tokios naktys, ryt pas daktare, reikes uzklaust ka cia daryt.
laba ryta sianakt prabudom puse 3 pavalgyt ir galiausiai 7. vgintatiuk viena koses porcija 125-150 jei suvalgo misinio nebeduok duok arbatikes ant virsaus.
labas rytas,mao uzmigo 22.20 paskui keles 01.00, 04.40 ir 08.00 prabudo,siaip tai ji rytais pas mane ilgiau megsta pamiegoti,na tikiuos kokia 09.00 dar nulus 😀 as isleidau sunu i mokykla jau svajojau kaip eisiu numigt pora valandziukiu ir se tau atsikele grazuole mano
labas rytas 😀 gintariux, jei suvalgot jau normalu kieki kosytes siaip jau turetu atstoti porcija misinio, bet buna vaiku kurie pavalge dar ir pieno nori, vyresnele mano negere po kosytes misinio, o dabar kai mp maitinu jauciu vistiek mamos papulio nores 😃 mes irgi nesedim, siaip reiketu palaukti kada patys vaikai atsises, bet maniskis kai gulet nenori, tai ant keliu man dazniausiai sedi, ir supynese daro kaip eliutes mergaite, uzsegu ji su dirzais, o pats vienas ne, bet ir anksti dar 😉 uzmiega dazniausiai 21-22h ir nakti viena karta keliasi, dabar kaip laikrodukas, pastoviai 5.30 😀 bet ne visada iskart neuzmiega, buna valandziuke pabudrauja dar 😀 man vakar vakare taip silpna pasidare, issiskaudejo galva, nugara, kojos, vyras su vaikais buvo o as ejau priguliau, temp 37,5 buvo, bet nakti normaliai ir dabar kolkas gerai jausciuosi 😀 siandien saltukas kiek didesnis, bet sauleta kolkas pas mus 😀 o kad mergaitems nuo 6men geriau sedet as irgi ne nuo vieno zmogaus girdejau ir vyresneles stengiausi nesodint anksciau, bet kas ten zino kiek tame tiesos 😀
jatau kaip faina kurios miegot galit..as keliuosi per nakti maitinti, bet negana to dar ir siaip tenka sokineti...sianakt teko pataisyti padeti, nes skersai lovos beveik gulejo..dar nieko butu jei kas 3h valgytu ir miegotu, bet tik uzgesini sviesa,ziurek jau soki vel jungi, vel guli. .😃 jauciu mes ilgai dar normaliai nemiegosim..
o tai jau cia su tuo maistu dilema, tai tarkim ta kosyte turetu atstoti viena porcija misinio ar cia tik tarp maitinimo dar duodat?as pati niekada normaliai nevalgydavau, kaip kada papuola, tai nzn kaip cia ta vaika auginti..nes maniskis niekada normaliai nesuvalgo, o uzmiega..ir po 2h vel valgyt nori. 😀
Kad brolis nezadintu, ji dar ilgiau miegotu😀 na geros ramios nakties visoms, begu as savo seimyna guldyt, ryt teks visus anksti zadint, tai reikia pailset😀
na sunku bet ka padarysi nors gerai kad ji man leidzia namie darbus nusidirbti ,kaip bus silta lauke bus lengviau i kiema isvesiu ir miegos
fainai tau monika kad tokia miegale turi😀
Rugilesmama vargsti su savo mergyte😉
manoji irgi dazniausiai viena karta nakti atsikelia pavalgyt😀