labas rytas, mes tai pas mano tevus buvom, isgeriau vyno
truputi, saslyku prisivalgem 😀 buvom poliklinikoje, tai
sveriam 8,4 ir 68cm, nelabai daug priaugom, bet nera ko
noreti, dabar kuo toliau tuo maziau priaugs, juk ir juda
daugiau 😀
09. Mar 2012, 09:43
labukas.niu ar dar gyvos po moters dienos?;-)mes vakar su
Elija gavom nuo tetes po tulpe ir visas sventimas tuo
pasibaige.siandien busim nakti abi namuose tik ,leisim tete
i gimtadieni.
08. Mar 2012, 23:51
kazkoki klausima norejau uzklausti ir pamirsau...nu gal
iki ryto atsiminsiu..kazkas mane domina, vat tai
tau..maniskis snd labai prastai valge, tai jauciu naktis ne
kokia bus..
08. Mar 2012, 20:59
mes per visa diena prabuvome lauke 4 val,tai nors
pamiegojo,viena karta 3 val kita karta dar valandziuke
isejom
08. Mar 2012, 19:03
mes 3val namie ismiegojom ir 1.5 val lauke
08. Mar 2012, 18:17
Labuka, Gustas sveikina visas merginas su kovo 🤓 aja!!!!
😀 mes isbuvom lauke 3h, numigo vaikinas, tai dabar duoda
snekos 😃 pradejo savo pedutes ciupinetis, tai pedkelnes
labai nuseilioja.. nes nusitempia nuo pirstu ir ciulpia 😃
gera naktis musu buvo.. padejau skaiciuoti kiek suvalgo per
diena ir stengiuosi ta ritma palaikyti kasdien, tai geriau
ismiega, ziuresim ar toliau irgi taip bus 😀
08. Mar 2012, 15:07
nu su plaukais gerai cia. mano plaukai atsiliko nuo
jusu😃
08. Mar 2012, 15:07
qastripaprika leisk kitoms laimet😃
08. Mar 2012, 14:14
niu tu tai visus prizus susisluoji;-))niu saunuole tikrai
jau;-)))
08. Mar 2012, 13:57
nu saunuole astripaprika 😃 tu cia viska per fb laimi, ar
kitur kur dalyvauji? 😀
08. Mar 2012, 10:44
mes eisim iki mano tevu pasibuti😀
08. Mar 2012, 10:09
Sveikutes. Visas su musu dienele;-)oj, giedre, as jau be
plauku baigiu likt;-)
08. Mar 2012, 09:58
giedre stebejaisi kad mums visom siaubingau slenka o
dabar ir tu prie musu prisijungei 😃 mano vyras savo darbu
turi, tad neiseis man jam saviskius uzkraut, ir siaip nera
pas mus kad butu neiprasta si diena, geliu padovanoja ir
tiek 😀 vakare mano tevai saslykus keps ir mus pakviete 😀
08. Mar 2012, 09:29
aha nu slinkdavo bet nebaisiai o daba siaubas kur beeisiu
visur plaukai
08. Mar 2012, 09:26
ale plaukai kaip pradejo slinkt siaubas saujom
08. Mar 2012, 09:12
sveikos. vyrai tur sveikint😀 su svente muysu😀 mes uzmigom
prie 9 atsikelem pavalgyt puse 4 ir visai atsikelem pris
8
08. Mar 2012, 08:37
sveikos su Kovo 🤓aja visas 😉 naktis musu prasta daznai
kelesi valgyti jauciuosi nepailsejusi.o dar 8 pradejo ryto
kaku daryt tai prasibudino o sakiau eisiu miegoti😀 na bet
tutetu dar pamiegoti kokia gera valandziuke tada ir as kartu
su ja😀 jo rytas sauletas net nuotaika kelia😀 astripaprika
tavo sausainukai super skaniai atrodo😉
08. Mar 2012, 08:21
labas rytas 😀 sveikinam su kovo 8 visas musu mamytes ir
mazas mergytes! 😉 astripaprika, noreciau as tu tavo
nekaloringu sausainiuku, taip skaniau atrodo jie man 😃 musu
naktis gera ismiegojo nuo 21.20 iki 8 ryto karta prabudes
pavalgyti 😀 o mane tai nemiga kamavo, bet jauciuosi
pailsejus, cia turbut del to kad rytas sauletas 😀
07. Mar 2012, 21:25
kaip gerai kad jus anksti einat miegoti
07. Mar 2012, 21:01
mes valanda isbuvom lauke. mes issimaudem, miegam
07. Mar 2012, 20:21
jo grazi diena buvo 😉
07. Mar 2012, 20:20
mes siandien 3 val isbuvom;-)diena tai nereali buvo.
07. Mar 2012, 19:55
reiks ir man grikiu pabandyti duoti,mes siandien buvome
lauke 2 val poto dar 18.00val isejom pusvalandukui
07. Mar 2012, 18:48
aisku pima paverdu tada su blenderiu sutrinu, netaip
parasiau;-))
07. Mar 2012, 18:47
as ir su blenderiu sutrinu, dar paverdu, kad butu minksti
labai, sviesto idedu ir skanu.
07. Mar 2012, 18:47
as irgi su blenderiu, o dar kai vyresnele auginau kad
greiciau butu paruosti griukiu, ryziu ar aviziniu dripsniu
kose, tai pirmai su kavos maluneliu sumaldavau ir tada labai
greitai gaudavos 😀
07. Mar 2012, 17:49
o kaip paruosi grikius, sumali kazkaip su kazkuom?😀
07. Mar 2012, 17:39
kaip juokingai, gysla;-))))gintariux, pati su metru
pamatuok ugi;-)mes siandien grikius valgem, labai patiko
mazajai.
07. Mar 2012, 16:54
as jauc vaisiu tyreles duosiu nuo 5men.
07. Mar 2012, 16:48
as tai galvoju eiti svertis 5men ar ne.. cia Anglijoje,
kur gyvenu antradieniais sveria,buna nuo 11-12.30 visi su
vaikais ir gyva eile..gaila ugio nematuoja.gal reikes nueiti
😀
Slapukai, įskaitant trečiųjų šalių slapukus, naudojami siekiant pagerinti ir pritaikyti šios svetainės turinį vartotojų poreikiams. Toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate naudoti slapukus.
SutinkuSužinokite daugiau
labas rytas, mes tai pas mano tevus buvom, isgeriau vyno truputi, saslyku prisivalgem 😀 buvom poliklinikoje, tai sveriam 8,4 ir 68cm, nelabai daug priaugom, bet nera ko noreti, dabar kuo toliau tuo maziau priaugs, juk ir juda daugiau 😀
labukas.niu ar dar gyvos po moters dienos?;-)mes vakar su Elija gavom nuo tetes po tulpe ir visas sventimas tuo pasibaige.siandien busim nakti abi namuose tik ,leisim tete i gimtadieni.
kazkoki klausima norejau uzklausti ir pamirsau...nu gal iki ryto atsiminsiu..kazkas mane domina, vat tai tau..maniskis snd labai prastai valge, tai jauciu naktis ne kokia bus..
mes per visa diena prabuvome lauke 4 val,tai nors pamiegojo,viena karta 3 val kita karta dar valandziuke isejom
mes 3val namie ismiegojom ir 1.5 val lauke
Labuka, Gustas sveikina visas merginas su kovo 🤓 aja!!!! 😀 mes isbuvom lauke 3h, numigo vaikinas, tai dabar duoda snekos 😃 pradejo savo pedutes ciupinetis, tai pedkelnes labai nuseilioja.. nes nusitempia nuo pirstu ir ciulpia 😃 gera naktis musu buvo.. padejau skaiciuoti kiek suvalgo per diena ir stengiuosi ta ritma palaikyti kasdien, tai geriau ismiega, ziuresim ar toliau irgi taip bus 😀
nu su plaukais gerai cia. mano plaukai atsiliko nuo jusu😃
qastripaprika leisk kitoms laimet😃
niu tu tai visus prizus susisluoji;-))niu saunuole tikrai jau;-)))
nu saunuole astripaprika 😃 tu cia viska per fb laimi, ar kitur kur dalyvauji? 😀
mes eisim iki mano tevu pasibuti😀
Sveikutes. Visas su musu dienele;-)oj, giedre, as jau be plauku baigiu likt;-)
giedre stebejaisi kad mums visom siaubingau slenka o dabar ir tu prie musu prisijungei 😃 mano vyras savo darbu turi, tad neiseis man jam saviskius uzkraut, ir siaip nera pas mus kad butu neiprasta si diena, geliu padovanoja ir tiek 😀 vakare mano tevai saslykus keps ir mus pakviete 😀
aha nu slinkdavo bet nebaisiai o daba siaubas kur beeisiu visur plaukai
ale plaukai kaip pradejo slinkt siaubas saujom
sveikos. vyrai tur sveikint😀 su svente muysu😀 mes uzmigom prie 9 atsikelem pavalgyt puse 4 ir visai atsikelem pris 8
sveikos su Kovo 🤓aja visas 😉 naktis musu prasta daznai kelesi valgyti jauciuosi nepailsejusi.o dar 8 pradejo ryto kaku daryt tai prasibudino o sakiau eisiu miegoti😀 na bet tutetu dar pamiegoti kokia gera valandziuke tada ir as kartu su ja😀 jo rytas sauletas net nuotaika kelia😀 astripaprika tavo sausainukai super skaniai atrodo😉
labas rytas 😀 sveikinam su kovo 8 visas musu mamytes ir mazas mergytes! 😉 astripaprika, noreciau as tu tavo nekaloringu sausainiuku, taip skaniau atrodo jie man 😃 musu naktis gera ismiegojo nuo 21.20 iki 8 ryto karta prabudes pavalgyti 😀 o mane tai nemiga kamavo, bet jauciuosi pailsejus, cia turbut del to kad rytas sauletas 😀
kaip gerai kad jus anksti einat miegoti
mes valanda isbuvom lauke. mes issimaudem, miegam
jo grazi diena buvo 😉
mes siandien 3 val isbuvom;-)diena tai nereali buvo.
reiks ir man grikiu pabandyti duoti,mes siandien buvome lauke 2 val poto dar 18.00val isejom pusvalandukui
aisku pima paverdu tada su blenderiu sutrinu, netaip parasiau;-))
as ir su blenderiu sutrinu, dar paverdu, kad butu minksti labai, sviesto idedu ir skanu.
as irgi su blenderiu, o dar kai vyresnele auginau kad greiciau butu paruosti griukiu, ryziu ar aviziniu dripsniu kose, tai pirmai su kavos maluneliu sumaldavau ir tada labai greitai gaudavos 😀
o kaip paruosi grikius, sumali kazkaip su kazkuom?😀
kaip juokingai, gysla;-))))gintariux, pati su metru pamatuok ugi;-)mes siandien grikius valgem, labai patiko mazajai.
as jauc vaisiu tyreles duosiu nuo 5men.
as tai galvoju eiti svertis 5men ar ne.. cia Anglijoje, kur gyvenu antradieniais sveria,buna nuo 11-12.30 visi su vaikais ir gyva eile..gaila ugio nematuoja.gal reikes nueiti 😀