2011 m spalinukai

19. Feb, 10:58

Sveikos busimos mamytes, kvieciu visas gimdisiancias spali, pasidalinti savo patirtimi, isgyvenimais

09. Mar 2012, 09:56

labas rytas, mes tai pas mano tevus buvom, isgeriau vyno truputi, saslyku prisivalgem 😀 buvom poliklinikoje, tai sveriam 8,4 ir 68cm, nelabai daug priaugom, bet nera ko noreti, dabar kuo toliau tuo maziau priaugs, juk ir juda daugiau 😀

09. Mar 2012, 09:43

labukas.niu ar dar gyvos po moters dienos?;-)mes vakar su Elija gavom nuo tetes po tulpe ir visas sventimas tuo pasibaige.siandien busim nakti abi namuose tik ,leisim tete i gimtadieni.

08. Mar 2012, 23:51

kazkoki klausima norejau uzklausti ir pamirsau...nu gal iki ryto atsiminsiu..kazkas mane domina, vat tai tau..maniskis snd labai prastai valge, tai jauciu naktis ne kokia bus..

08. Mar 2012, 20:59

mes per visa diena prabuvome lauke 4 val,tai nors pamiegojo,viena karta 3 val kita karta dar valandziuke isejom

08. Mar 2012, 19:03

mes 3val namie ismiegojom ir 1.5 val lauke

08. Mar 2012, 18:17

Labuka, Gustas sveikina visas merginas su kovo 🤓 aja!!!! 😀 mes isbuvom lauke 3h, numigo vaikinas, tai dabar duoda snekos 😃 pradejo savo pedutes ciupinetis, tai pedkelnes labai nuseilioja.. nes nusitempia nuo pirstu ir ciulpia 😃 gera naktis musu buvo.. padejau skaiciuoti kiek suvalgo per diena ir stengiuosi ta ritma palaikyti kasdien, tai geriau ismiega, ziuresim ar toliau irgi taip bus 😀

08. Mar 2012, 15:07

nu su plaukais gerai cia. mano plaukai atsiliko nuo jusu😃

08. Mar 2012, 15:07

qastripaprika leisk kitoms laimet😃

08. Mar 2012, 14:14

niu tu tai visus prizus susisluoji;-))niu saunuole tikrai jau;-)))

08. Mar 2012, 13:57

nu saunuole astripaprika 😃 tu cia viska per fb laimi, ar kitur kur dalyvauji? 😀

08. Mar 2012, 10:44

mes eisim iki mano tevu pasibuti😀

08. Mar 2012, 10:09

Sveikutes. Visas su musu dienele;-)oj, giedre, as jau be plauku baigiu likt;-)

08. Mar 2012, 09:58

giedre stebejaisi kad mums visom siaubingau slenka o dabar ir tu prie musu prisijungei 😃 mano vyras savo darbu turi, tad neiseis man jam saviskius uzkraut, ir siaip nera pas mus kad butu neiprasta si diena, geliu padovanoja ir tiek 😀 vakare mano tevai saslykus keps ir mus pakviete 😀

08. Mar 2012, 09:29

aha nu slinkdavo bet nebaisiai o daba siaubas kur beeisiu visur plaukai

08. Mar 2012, 09:26

ale plaukai kaip pradejo slinkt siaubas saujom

08. Mar 2012, 09:12

sveikos. vyrai tur sveikint😀 su svente muysu😀 mes uzmigom prie 9 atsikelem pavalgyt puse 4 ir visai atsikelem pris 8

08. Mar 2012, 08:37

sveikos su Kovo 🤓aja visas 😉 naktis musu prasta daznai kelesi valgyti jauciuosi nepailsejusi.o dar 8 pradejo ryto kaku daryt tai prasibudino o sakiau eisiu miegoti😀 na bet tutetu dar pamiegoti kokia gera valandziuke tada ir as kartu su ja😀 jo rytas sauletas net nuotaika kelia😀 astripaprika tavo sausainukai super skaniai atrodo😉

08. Mar 2012, 08:21

labas rytas 😀 sveikinam su kovo 8 visas musu mamytes ir mazas mergytes! 😉 astripaprika, noreciau as tu tavo nekaloringu sausainiuku, taip skaniau atrodo jie man 😃 musu naktis gera ismiegojo nuo 21.20 iki 8 ryto karta prabudes pavalgyti 😀 o mane tai nemiga kamavo, bet jauciuosi pailsejus, cia turbut del to kad rytas sauletas 😀

07. Mar 2012, 21:25

kaip gerai kad jus anksti einat miegoti

07. Mar 2012, 21:01

mes valanda isbuvom lauke. mes issimaudem, miegam

07. Mar 2012, 20:21

jo grazi diena buvo 😉

07. Mar 2012, 20:20

mes siandien 3 val isbuvom;-)diena tai nereali buvo.

07. Mar 2012, 19:55

reiks ir man grikiu pabandyti duoti,mes siandien buvome lauke 2 val poto dar 18.00val isejom pusvalandukui

07. Mar 2012, 18:48

aisku pima paverdu tada su blenderiu sutrinu, netaip parasiau;-))

07. Mar 2012, 18:47

as ir su blenderiu sutrinu, dar paverdu, kad butu minksti labai, sviesto idedu ir skanu.

07. Mar 2012, 18:47

as irgi su blenderiu, o dar kai vyresnele auginau kad greiciau butu paruosti griukiu, ryziu ar aviziniu dripsniu kose, tai pirmai su kavos maluneliu sumaldavau ir tada labai greitai gaudavos 😀

07. Mar 2012, 17:49

o kaip paruosi grikius, sumali kazkaip su kazkuom?😀

07. Mar 2012, 17:39

kaip juokingai, gysla;-))))gintariux, pati su metru pamatuok ugi;-)mes siandien grikius valgem, labai patiko mazajai.

07. Mar 2012, 16:54

as jauc vaisiu tyreles duosiu nuo 5men.

07. Mar 2012, 16:48

as tai galvoju eiti svertis 5men ar ne.. cia Anglijoje, kur gyvenu antradieniais sveria,buna nuo 11-12.30 visi su vaikais ir gyva eile..gaila ugio nematuoja.gal reikes nueiti 😀

1 ... 78 79 80 81 82 83 84 ... 257