2011 m spalinukai

19. Feb, 10:58

Sveikos busimos mamytes, kvieciu visas gimdisiancias spali, pasidalinti savo patirtimi, isgyvenimais

09. Mar 2012, 12:32

Labuka,maniskis vyrukas tai anadien suvalge darzovienes 180..panasiai ir suvalgo jis..mano blenderis padego, palieka gabaliukus, tai nzn kaip cia ka reiks daryt, gal ka turit rekomenduoti kas tikrai gerai, gal avent tas toks aparatas, kur ruosti vaikam maisteli, o blenderis pagendo,nes negalima karstu trinti, nes peiliai atsimpa jauciu tokia ir priezastis, kad lieka gabaliuku..naktis ne kokia..o ir 5h atsikeles iki 6h praburbejo ir neleido miegoti, nes pats nemiegojo, bet paskuui nuo 6h iki 9h pamiegojom..

09. Mar 2012, 11:44

tai man reikia jau 2 matinimus koses duoti

09. Mar 2012, 11:34

nes jei verkia tai prizadina,o kaip keliasi ji valgyti tai net negirdi

09. Mar 2012, 11:33

mes eisim bet veliau apie 13.30 14.00 maniskis parpia,o dar kas antra savaite naktim budita prasme namie bet gali iskviesti tai leidziu jam miegoti,jei ji verkia tai buna kad atsikelia

09. Mar 2012, 11:26

o sakykit kaip jusu vyrai kai vaikai nakt keliasi, irgi nemiega? maniskis dazniausiai sau parpia 😃

09. Mar 2012, 11:24

as vakar neziurejau ziniu, dabar paskaiciau, bet vistiek eisim ir mes i lauka 😀

09. Mar 2012, 11:10

mes tai eisim i lauka.jo mum vargai su naktim, bet baigiu ir as priprast jau;-)mano mergaite apzora 90 ml suvalge kose, arbatos prigere ir dar papulio teks speju duot;-)ismoko nauja bajari dabar su lupom viska purkst, tai ka kisa burnyten ta ir purskia;-)

09. Mar 2012, 11:09

vakar per zinias sake
ir kompe parsayta

09. Mar 2012, 11:08

kokios saules audros? pirma karta girdziu :o

09. Mar 2012, 11:03

siaip pabudo 6.45 pavalge maniau uzmigs bet ne sneka sau. o taip visad pries 8pabusdavo anksciasiai

09. Mar 2012, 10:58

mama skambino ji kaune 2 ligoninej tai sake kaip daktare skambino kazkam ir sake neikit i lauka tipo del tos saules audros,tai nzn

09. Mar 2012, 10:54

giedre, maniskis panasiai, 7.30 atsikele 😉 neisivaizduoju kas bus kai laikrodzius atsuksim, jauciu anksti labai kelsis..

09. Mar 2012, 10:53

mes tai eisim po kokios valandos, priklausomai kada pavalgys vaikinas, nors nosyte nera visiskai sveika, bet tokiu oru namie nesedesim, nes rytojui lietu jau lygtais pranesa..

09. Mar 2012, 10:52

ankstyvos jus giedre

09. Mar 2012, 10:48

sveikos. mes nuo 7gyvos☹ nezinau del lauko

09. Mar 2012, 10:36

ruosiates siandien i laukuti?

09. Mar 2012, 10:35

as brokoli vakar nupirkau bandysiu i virti su bulve ir morka kazin ar patiks😀

09. Mar 2012, 10:35

reiks man pabandyti

09. Mar 2012, 10:34

valge, idejau truputi sviestuko ir patiko jam 😉

09. Mar 2012, 10:27

o kaip ar valge grikius?

09. Mar 2012, 10:23

tai jums dar sunkiau, maniskis nuo 21 iki 3 ismiegojo, paskui valanda pabudravo ir iki 7.30 dar pamiegojo 😀 musu gydytoja tai nu naciort, sakau jau pradejau darzovienes duot, vakar grikiu daviau, ka dar galima, o ji man - tai pasiziurek ant pirktiniu kosyciu, turbut jau mesytes galima tai as ir ama praradau, sakau mesyte siaip tik nuo 6-7men.. nera pas mus miestelyje normaliu gydytoju, reikalingi tik siuntima jei reiketu kur gauti..

09. Mar 2012, 10:18

o valgo nakti kas 3 val, tai jau dziaugiuos vis nebe kas 2 val;-))

09. Mar 2012, 10:18

rugilesmama, manoji ir ryte anksti kakoja, irgi nuo kokiu 4val neramiai miega labai.vakar per su du kartus buvom lauke diena 2 val, ir pavakari pusvalandi.

09. Mar 2012, 10:16

o kiek gramu priaugot?

09. Mar 2012, 10:15

astripaprika tai pasidalink su mumis savo ziniomis apie koses😀

09. Mar 2012, 10:14

nu gal as net nezinau vienu momentu nakti isiverke☹

09. Mar 2012, 10:02

maniskis irzlus buvo, paguldziau i vezima ziuriu miega, gal pora minuciu pasnaus 😀

09. Mar 2012, 10:01

rugilesmama, gali buti kad spasmai jai uzeina pries tustinimasi ☹ o maniskis anksciau ilgiau ismiegodavo, o dabar su kiekviena naktim vis anksciau atsikelia, praeita 4val siandien 3 ir paskui dar valanda nemiegojo..

09. Mar 2012, 09:59

o, as parasiau 6000 zinute i musu foruma 😃 mes su dukra irgi tupliu gavom, dvi pilnos vazos stovi 😀 siandien oras grazus, keliausim i laukuti 😀

09. Mar 2012, 09:58

sveikos,ir mes taip pat gavom tulpiu ir viskas,manoji pana pradejo nakti blogai miegoti daznai pravirksta sakau gal jai pilveli paskaudineja,nes dabar kekviena ryta atsikelia ir iskarto kaku krauna i pampo,ir nakti daznai valgyt pradejo,nu zodziu naktys nekokios☹

1 ... 77 78 79 80 81 82 83 ... 257