2011 m spalinukai

19. Feb, 10:58

Sveikos busimos mamytes, kvieciu visas gimdisiancias spali, pasidalinti savo patirtimi, isgyvenimais

07. Mar 2012, 16:47

gal rugstojas buvo, o kita karta papuola skanesnis..

07. Mar 2012, 16:30

as saviskiam siandien daviau slyvu tyreles, tai visai patiko, obuoliuka ivairiai, buna gerai valgo, buna irgi ziaupcioja 😀

07. Mar 2012, 16:29

maniskis 4men 8kg buvo, o dabar gal penktadieni nuvaziuosim pasisvert ir pasimatuoti 😀

07. Mar 2012, 16:28

daviau obolio pradejo ziaupcioti...bananas visai gerai..

07. Mar 2012, 16:02

as visai pamirsau,kad vakar turejau eiti kazkokio skiepo, bet labai nenorejau, sakiau bent nueisiu pasakysiu,kad nenoriu,nes jau turim 5 skiepus budami 4men..o Anglijoje gime vaikai 8men turi tik 3 skiepus, skiriasi skiepai Lietuvoje ir Uk, tai kazkaip ir nebezinojau ka daryt, bijojau,kad nebutu blogiau, Lietuvoje pradejau skiepyti, tai gal dar ir cia nereikia...

07. Mar 2012, 15:59

8,700 kg;-)

07. Mar 2012, 15:25

mes 2men iseiles po 1kg priaugom.

07. Mar 2012, 15:10

saunuole tavo mergyte, eliute 😀 tai jau apie 9 kg sveriat?

07. Mar 2012, 14:35

buvom siandien svertis, jau ketvirta menesi is eiles praugam lygiai po 1kg, o ugis 67 cm koks ir buvo praeita men;-)kol laukem gydytojos, kolidoriui mano lelia visus juokino zmones, zvygavo, krykstavo;-)))palinksminom liaudi siandien.

07. Mar 2012, 14:21

kiekviena mama sprendzia pati kaip auginti savo vaika o ne kaip daro dauguma, as irgi manau kad nieko blogo truputi druskos, juk nededu tiek kiek sau 😀

07. Mar 2012, 14:20

maniskis tai vakar uzmigo apie 22h ir miegojo be prabudimu iki 6.30 o paskui uzmigo tik po 8 bet neilgam ir iki dabar nemiega, tik prie papo kol valge, migdziau daugiau valandos bet nei pro kur 😃 man neduoda ikelti giedre tavo straipsnio, bet kiek supratau tu cia apie desras lenku, as praeita savaite apie tai skaiciau, tikrai siaubas ka zmones valge..

07. Mar 2012, 14:11

niu kaikas sako, kad kaip tik gerai biskiuka druskos idet.niu kur tiesa istikruju niekada nezinosi...neverta ir gincytis...

07. Mar 2012, 12:13

as manau kad suspes su ta druska.. nereik skubet

07. Mar 2012, 12:07

maniskes valge 22, 1 ir 5.30.. bet 3h uzsimane pazaisti ir pakalbeti.. o as sunkiai aplamai uzmiegu,tai man ne kas..

07. Mar 2012, 11:57

Labuka, Ilonciuska,tai norisi kazkiek pakeisti ta kose,kazkaip kitaip dar, tai norejosi ne visas 3 darzoves is karto, bet teks duoti,kad valgytu 😀

07. Mar 2012, 10:58

Labas rytas o mano mazoji ismiegojo nuo 18.30 iki ryto 7😀 tik pora krtu prabudo pavalgyt😀

07. Mar 2012, 10:22

as irgi nededu druskos

07. Mar 2012, 10:07

sveikos. man atrodo kad ir man kraujas nusilpes vyras sako net isblyskusi esu.as nedesiu druskos iki 7men tai tikrai

07. Mar 2012, 09:44

labas rytas, musu irgi gera naktele 😀 o as nezinau ar eit i lauka, vis abejoju del jo nosytes, kad paskui dar blogiau nebutu..

07. Mar 2012, 08:24

labas rytas kaip naktele?musu nebloga tik velai uzmigo 23.00 dar parpia mazoji,rytas sauletas tik saltas -10 rodo,bet diena bus grazi tai reikes butinai lysti i lauka😀

06. Mar 2012, 20:42

Man jauciu vel kraujas nusilpo. . siandien pas mociute bunant kad pradejo galva svaigt ir neseniai tik aprimo. . o ir kojas kaip meslungis traukia pastoviai. . niu zodziu pensija jau😀

06. Mar 2012, 20:40

As tai i kosytes sviesto tik dedu. o kad ant priekines automobilio sedynes vest galima ir as kazkur skaiciau. . .nes ka daryt jei vaikas tarkim vienas gale nesedi, o vaziuoja tik vienas is tevu?

06. Mar 2012, 20:39

Sveikos mamytes, vadinas as ne viena siandien issekus, tokia kaip isvirus jauciuos😀 o kad nusivariau nuo koju siandien:po visokias istaigas laksciau del savo praktikos tariaus, info ieskojau, mociutes, tevus aplankaiu. .grizau vos kojas pavilkau, o tuoj vakariene ruost, apsitvarkyt, tai dabar taip gerai kad ramiai pasedet galiu😀

06. Mar 2012, 20:35

ai nezinau man taip gydytoja patare, nors as dar kosiu labai mazai duodu.

06. Mar 2012, 19:54

as irgi truputi druskos dedu ir sviesto 😀

06. Mar 2012, 19:51

as tai dedu truputi druskytes, i kosytes dar sviesto.

06. Mar 2012, 18:59

gintariux, tai ir duok kaip berniukui patinka 😉 o jus sudijat kazkiek darzoves, ar visiskai be druskos duodat?

06. Mar 2012, 18:45

nesuprantu, meginau duoti bulve su morka, nepatiko.. dabar bulve su moliugu irgi ziaupcioja, nedaviau..o kai duodu morka, bulve ir moliugas valgo normaliai...

06. Mar 2012, 18:23

man kazko silpna

1 ... 79 80 81 82 83 84 85 ... 257