gal rugstojas buvo, o kita karta papuola skanesnis..
07. Mar 2012, 16:30
as saviskiam siandien daviau slyvu tyreles, tai visai
patiko, obuoliuka ivairiai, buna gerai valgo, buna irgi
ziaupcioja 😀
07. Mar 2012, 16:29
maniskis 4men 8kg buvo, o dabar gal penktadieni
nuvaziuosim pasisvert ir pasimatuoti 😀
07. Mar 2012, 16:28
daviau obolio pradejo ziaupcioti...bananas visai
gerai..
07. Mar 2012, 16:02
as visai pamirsau,kad vakar turejau eiti kazkokio skiepo,
bet labai nenorejau, sakiau bent nueisiu pasakysiu,kad
nenoriu,nes jau turim 5 skiepus budami 4men..o Anglijoje
gime vaikai 8men turi tik 3 skiepus, skiriasi skiepai
Lietuvoje ir Uk, tai kazkaip ir nebezinojau ka daryt,
bijojau,kad nebutu blogiau, Lietuvoje pradejau skiepyti, tai
gal dar ir cia nereikia...
07. Mar 2012, 15:59
8,700 kg;-)
07. Mar 2012, 15:25
mes 2men iseiles po 1kg priaugom.
07. Mar 2012, 15:10
saunuole tavo mergyte, eliute 😀 tai jau apie 9 kg
sveriat?
07. Mar 2012, 14:35
buvom siandien svertis, jau ketvirta menesi is eiles
praugam lygiai po 1kg, o ugis 67 cm koks ir buvo praeita
men;-)kol laukem gydytojos, kolidoriui mano lelia visus
juokino zmones, zvygavo, krykstavo;-)))palinksminom liaudi
siandien.
07. Mar 2012, 14:21
kiekviena mama sprendzia pati kaip auginti savo vaika o
ne kaip daro dauguma, as irgi manau kad nieko blogo truputi
druskos, juk nededu tiek kiek sau 😀
07. Mar 2012, 14:20
maniskis tai vakar uzmigo apie 22h ir miegojo be
prabudimu iki 6.30 o paskui uzmigo tik po 8 bet neilgam ir
iki dabar nemiega, tik prie papo kol valge, migdziau daugiau
valandos bet nei pro kur 😃 man neduoda ikelti giedre tavo
straipsnio, bet kiek supratau tu cia apie desras lenku, as
praeita savaite apie tai skaiciau, tikrai siaubas ka zmones
valge..
07. Mar 2012, 14:11
niu kaikas sako, kad kaip tik gerai biskiuka druskos
idet.niu kur tiesa istikruju niekada nezinosi...neverta ir
gincytis...
maniskes valge 22, 1 ir 5.30.. bet 3h uzsimane pazaisti
ir pakalbeti.. o as sunkiai aplamai uzmiegu,tai man ne
kas..
07. Mar 2012, 11:57
Labuka, Ilonciuska,tai norisi kazkiek pakeisti ta
kose,kazkaip kitaip dar, tai norejosi ne visas 3 darzoves is
karto, bet teks duoti,kad valgytu 😀
07. Mar 2012, 10:58
Labas rytas o mano mazoji ismiegojo nuo 18.30 iki ryto 7😀
tik pora krtu prabudo pavalgyt😀
07. Mar 2012, 10:22
as irgi nededu druskos
07. Mar 2012, 10:07
sveikos. man atrodo kad ir man kraujas nusilpes vyras
sako net isblyskusi esu.as nedesiu druskos iki 7men tai
tikrai
07. Mar 2012, 09:44
labas rytas, musu irgi gera naktele 😀 o as nezinau ar eit
i lauka, vis abejoju del jo nosytes, kad paskui dar blogiau
nebutu..
07. Mar 2012, 08:24
labas rytas kaip naktele?musu nebloga tik velai uzmigo
23.00 dar parpia mazoji,rytas sauletas tik saltas -10
rodo,bet diena bus grazi tai reikes butinai lysti i
lauka😀
06. Mar 2012, 20:42
Man jauciu vel kraujas nusilpo. . siandien pas mociute
bunant kad pradejo galva svaigt ir neseniai tik aprimo. . o
ir kojas kaip meslungis traukia pastoviai. . niu zodziu
pensija jau😀
06. Mar 2012, 20:40
As tai i kosytes sviesto tik dedu. o kad ant priekines
automobilio sedynes vest galima ir as kazkur skaiciau. .
.nes ka daryt jei vaikas tarkim vienas gale nesedi, o
vaziuoja tik vienas is tevu?
06. Mar 2012, 20:39
Sveikos mamytes, vadinas as ne viena siandien issekus,
tokia kaip isvirus jauciuos😀 o kad nusivariau nuo koju
siandien:po visokias istaigas laksciau del savo praktikos
tariaus, info ieskojau, mociutes, tevus aplankaiu. .grizau
vos kojas pavilkau, o tuoj vakariene ruost, apsitvarkyt, tai
dabar taip gerai kad ramiai pasedet galiu😀
06. Mar 2012, 20:35
ai nezinau man taip gydytoja patare, nors as dar kosiu
labai mazai duodu.
06. Mar 2012, 19:54
as irgi truputi druskos dedu ir sviesto 😀
06. Mar 2012, 19:51
as tai dedu truputi druskytes, i kosytes dar sviesto.
06. Mar 2012, 18:59
gintariux, tai ir duok kaip berniukui patinka 😉 o jus
sudijat kazkiek darzoves, ar visiskai be druskos duodat?
06. Mar 2012, 18:45
nesuprantu, meginau duoti bulve su morka, nepatiko..
dabar bulve su moliugu irgi ziaupcioja, nedaviau..o kai
duodu morka, bulve ir moliugas valgo normaliai...
Slapukai, įskaitant trečiųjų šalių slapukus, naudojami siekiant pagerinti ir pritaikyti šios svetainės turinį vartotojų poreikiams. Toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate naudoti slapukus.
SutinkuSužinokite daugiau
gal rugstojas buvo, o kita karta papuola skanesnis..
as saviskiam siandien daviau slyvu tyreles, tai visai patiko, obuoliuka ivairiai, buna gerai valgo, buna irgi ziaupcioja 😀
maniskis 4men 8kg buvo, o dabar gal penktadieni nuvaziuosim pasisvert ir pasimatuoti 😀
daviau obolio pradejo ziaupcioti...bananas visai gerai..
as visai pamirsau,kad vakar turejau eiti kazkokio skiepo, bet labai nenorejau, sakiau bent nueisiu pasakysiu,kad nenoriu,nes jau turim 5 skiepus budami 4men..o Anglijoje gime vaikai 8men turi tik 3 skiepus, skiriasi skiepai Lietuvoje ir Uk, tai kazkaip ir nebezinojau ka daryt, bijojau,kad nebutu blogiau, Lietuvoje pradejau skiepyti, tai gal dar ir cia nereikia...
8,700 kg;-)
mes 2men iseiles po 1kg priaugom.
saunuole tavo mergyte, eliute 😀 tai jau apie 9 kg sveriat?
buvom siandien svertis, jau ketvirta menesi is eiles praugam lygiai po 1kg, o ugis 67 cm koks ir buvo praeita men;-)kol laukem gydytojos, kolidoriui mano lelia visus juokino zmones, zvygavo, krykstavo;-)))palinksminom liaudi siandien.
kiekviena mama sprendzia pati kaip auginti savo vaika o ne kaip daro dauguma, as irgi manau kad nieko blogo truputi druskos, juk nededu tiek kiek sau 😀
maniskis tai vakar uzmigo apie 22h ir miegojo be prabudimu iki 6.30 o paskui uzmigo tik po 8 bet neilgam ir iki dabar nemiega, tik prie papo kol valge, migdziau daugiau valandos bet nei pro kur 😃 man neduoda ikelti giedre tavo straipsnio, bet kiek supratau tu cia apie desras lenku, as praeita savaite apie tai skaiciau, tikrai siaubas ka zmones valge..
niu kaikas sako, kad kaip tik gerai biskiuka druskos idet.niu kur tiesa istikruju niekada nezinosi...neverta ir gincytis...
ai mes lauke jau buvom/ ale Lenkai prisisdirbo siaubas http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.lsveikata.lt%2Fpagrindinis%2Faktualijos%2F40-aktualijos%2F4552-lenk-deros--su-druska-i-tr-gamyklos.html&h=QAQGo_zIf
as manau kad suspes su ta druska.. nereik skubet
maniskes valge 22, 1 ir 5.30.. bet 3h uzsimane pazaisti ir pakalbeti.. o as sunkiai aplamai uzmiegu,tai man ne kas..
Labuka, Ilonciuska,tai norisi kazkiek pakeisti ta kose,kazkaip kitaip dar, tai norejosi ne visas 3 darzoves is karto, bet teks duoti,kad valgytu 😀
Labas rytas o mano mazoji ismiegojo nuo 18.30 iki ryto 7😀 tik pora krtu prabudo pavalgyt😀
as irgi nededu druskos
sveikos. man atrodo kad ir man kraujas nusilpes vyras sako net isblyskusi esu.as nedesiu druskos iki 7men tai tikrai
labas rytas, musu irgi gera naktele 😀 o as nezinau ar eit i lauka, vis abejoju del jo nosytes, kad paskui dar blogiau nebutu..
labas rytas kaip naktele?musu nebloga tik velai uzmigo 23.00 dar parpia mazoji,rytas sauletas tik saltas -10 rodo,bet diena bus grazi tai reikes butinai lysti i lauka😀
Man jauciu vel kraujas nusilpo. . siandien pas mociute bunant kad pradejo galva svaigt ir neseniai tik aprimo. . o ir kojas kaip meslungis traukia pastoviai. . niu zodziu pensija jau😀
As tai i kosytes sviesto tik dedu. o kad ant priekines automobilio sedynes vest galima ir as kazkur skaiciau. . .nes ka daryt jei vaikas tarkim vienas gale nesedi, o vaziuoja tik vienas is tevu?
Sveikos mamytes, vadinas as ne viena siandien issekus, tokia kaip isvirus jauciuos😀 o kad nusivariau nuo koju siandien:po visokias istaigas laksciau del savo praktikos tariaus, info ieskojau, mociutes, tevus aplankaiu. .grizau vos kojas pavilkau, o tuoj vakariene ruost, apsitvarkyt, tai dabar taip gerai kad ramiai pasedet galiu😀
ai nezinau man taip gydytoja patare, nors as dar kosiu labai mazai duodu.
as irgi truputi druskos dedu ir sviesto 😀
as tai dedu truputi druskytes, i kosytes dar sviesto.
gintariux, tai ir duok kaip berniukui patinka 😉 o jus sudijat kazkiek darzoves, ar visiskai be druskos duodat?
nesuprantu, meginau duoti bulve su morka, nepatiko.. dabar bulve su moliugu irgi ziaupcioja, nedaviau..o kai duodu morka, bulve ir moliugas valgo normaliai...
man kazko silpna