2011 m spalinukai

19. Feb, 10:58

Sveikos busimos mamytes, kvieciu visas gimdisiancias spali, pasidalinti savo patirtimi, isgyvenimais

05. Mar 2012, 21:35

as keliuosi dazniausiai 2 kartus bet buna ir 3 bet reciau

05. Mar 2012, 21:35

Manoji pirmais menesiais labai velai eidavo miegot, netgi kartais labai labai velai, o dabar kazkaip jau apie 9 kas vakara jau miega😀 o ir diena dabar pradejo ilgiau miegot, siandien kokias 6-7 val ismiegojo is viso😀

05. Mar 2012, 21:31

vyresnioji 6men jau puikiai sedejo. na 5men sedet tai prilaikomam ir pusiau. na as ipratinau kad iki 9uzmigtu. o siaip kelias naktis kelemes viena karta tik siankt 2kartus.

05. Mar 2012, 21:28

monika mes cia nenaktinejam buna ir 23.oo eina miegoti kekviena karta skirtingai,diena mazai miega apie 2val namie,lauke ilgiau cia per visa diena,nemiegale manoji

05. Mar 2012, 21:26

eliute maniske irgi buna is po nakties kaip atsikelia tai irgi ilgai isbuna nevalgius bturbut is po nakties soti buna😀

05. Mar 2012, 21:25

Rugiles mama, naktinejat jus😀 tai gal diena ilgai miega😀?

05. Mar 2012, 21:24

Vat to tai dar neteko girdet😀 idomiai cia. .😀 ai as kazkaip nelabai tokiu klausau😀

05. Mar 2012, 21:24

mes dar nemiegam

05. Mar 2012, 21:21

maniske ir zyzia, eism jau gal liulio jau ir mes.negalima, nes kazkas ten su gimda negerai gali but.niu zinot prisiklausyt daug ko galima, o kur is tiesu tiesa tai neaisku;-)

05. Mar 2012, 21:17

Giedre, o jus kad anksti uzmiegat nakti besikelia pavalgyt?😀

05. Mar 2012, 21:16

Eliute, kodel mergaitems veliau reikia sestis?

05. Mar 2012, 21:15

Na mums uz 6 dienu 5 menesiukai, bet dar pilnai nepradesim sedet😀 Jetau kaip greit laikas bega, atrodo neseniai dar laukiaus, o cia ziurek mazoji jau beveik 5 menesiu😀 Manoji irgi jau miega😀

05. Mar 2012, 21:15

niu nesu as girdejus, kad kieno taip anksti sedetu, mergaitem dar veliau reikia sestis.maniske supinese uzsitveria uz sonu ir atsiseda, ir sedi visa perkrypus, tai i supynes jau nebesodinu, dar spes prisisedet.

05. Mar 2012, 21:07

manoji jau miega. siaip kitu jau 5menesiuku sedi

05. Mar 2012, 21:01

As siandien per pietus abu nuvariau miegot, tai ir uki apejau ir apsitvarkiau, ir vakariene padariau ir balta misraine, ramu buvo.. . 😀 sakiau dabar reiks abu kasdien pietu miego guldyt😀 mano mazoji jau ruosiasi nakties miego😀

05. Mar 2012, 20:59

Mes ir dar nesedim, ankstoka dar😀 na uz vienos rankytes laikant pasedi, bet as dar prisibijau ja sodint, nes labai nugaryte susilenkia, negerai taip, as geriau ant aukstesnes pagalves paguldau, arba i kedute, tada ji viska mato ir yra gerai😀

05. Mar 2012, 20:49

niu tikrai dar nesedim, labai dar anksti.

05. Mar 2012, 19:52

na ne dar nesedim,bet nedaug truksta iki sedejimo

05. Mar 2012, 19:09

ar jus sedit

05. Mar 2012, 19:08

ok astripaprika😃 reiks bandyti ir kitu kruopu po biski,sake daktare gali pietum darzoviene o vakare kruopu,manoji katik uzmigo issimaudziusi,paskui eisim obuoliuko paskanauti😀

05. Mar 2012, 18:21

mes ir buvom lauke, kai uzmigo pastaciau vezimuka prie miegamojo lango, ten nei vejad uzpute, o pati langa atsidarius, susitvarkiau spinta.;-))mums tai dantuka dar nesimato visai.maniskei ir daviau ryziu kazkada labai patiko.

05. Mar 2012, 17:52

pas mus tai labai patine dantenos irgi turetu pasirodyti gal greit dantukas😀

05. Mar 2012, 17:49

astripaprika imes meskiuko foto kaip padarysi😀

05. Mar 2012, 17:45

aciu😀 mes valgom bulve ir morka kaip 3diena. jauc poryt darysiu bulve su moliugu be morkos.nes su morka atsargiai reik nes reik petrauku. manoji 3val pamiegojo😃

05. Mar 2012, 17:41

mes pabuvome lauke 1.5val,oras labai permainingas tai saule tai pasninga tai vel saule,as siandien pabandziau truputi duoti ryziu koses.giedre sveikinam su pirmu perliuku😉

05. Mar 2012, 17:23

man jis geriausia valgo moliugas, morka ir bulve, meginau tik morka ir bulve nlb patiko

05. Mar 2012, 17:22

nedejau antro ar trecio, padarem kosyte ir valge..zinau, raso duoti vienos biski, tada po kiek laiko antra, mes davem kosyte ir jam labai patiko

05. Mar 2012, 17:20

bet po kiek laiko antra ingredienta idejai? as galvojau gal rytoj ir saviskiam su bulvyte jau duoti 😀

05. Mar 2012, 17:16

as pameginau morkos, jam nelabai patiko, pradejom duoti kosyte morka, moliugas ir bulve.. vakar i kosyte idejom brokolio.. ziuresiu snd antra karta ragaus vel su brokoliu

05. Mar 2012, 16:58

ka cia naujo astripaprika sugalvojai? ot saunuole ivairiu uzsiemimu sau prisigalvoji 😉

1 ... 81 82 83 84 85 86 87 ... 257