as keliuosi dazniausiai 2 kartus bet buna ir 3 bet
reciau
05. Mar 2012, 21:35
Manoji pirmais menesiais labai velai eidavo miegot, netgi
kartais labai labai velai, o dabar kazkaip jau apie 9 kas
vakara jau miega😀 o ir diena dabar pradejo ilgiau miegot,
siandien kokias 6-7 val ismiegojo is viso😀
05. Mar 2012, 21:31
vyresnioji 6men jau puikiai sedejo. na 5men sedet tai
prilaikomam ir pusiau. na as ipratinau kad iki 9uzmigtu. o
siaip kelias naktis kelemes viena karta tik siankt 2kartus.
05. Mar 2012, 21:28
monika mes cia nenaktinejam buna ir 23.oo eina miegoti
kekviena karta skirtingai,diena mazai miega apie 2val
namie,lauke ilgiau cia per visa diena,nemiegale manoji
05. Mar 2012, 21:26
eliute maniske irgi buna is po nakties kaip atsikelia tai
irgi ilgai isbuna nevalgius bturbut is po nakties soti
buna😀
05. Mar 2012, 21:25
Rugiles mama, naktinejat jus😀 tai gal diena ilgai
miega😀?
05. Mar 2012, 21:24
Vat to tai dar neteko girdet😀 idomiai cia. .😀 ai as
kazkaip nelabai tokiu klausau😀
05. Mar 2012, 21:24
mes dar nemiegam
05. Mar 2012, 21:21
maniske ir zyzia, eism jau gal liulio jau ir
mes.negalima, nes kazkas ten su gimda negerai gali but.niu
zinot prisiklausyt daug ko galima, o kur is tiesu tiesa tai
neaisku;-)
05. Mar 2012, 21:17
Giedre, o jus kad anksti uzmiegat nakti besikelia
pavalgyt?😀
05. Mar 2012, 21:16
Eliute, kodel mergaitems veliau reikia sestis?
05. Mar 2012, 21:15
Na mums uz 6 dienu 5 menesiukai, bet dar pilnai
nepradesim sedet😀 Jetau kaip greit laikas bega, atrodo
neseniai dar laukiaus, o cia ziurek mazoji jau beveik 5
menesiu😀 Manoji irgi jau miega😀
05. Mar 2012, 21:15
niu nesu as girdejus, kad kieno taip anksti sedetu,
mergaitem dar veliau reikia sestis.maniske supinese
uzsitveria uz sonu ir atsiseda, ir sedi visa perkrypus, tai
i supynes jau nebesodinu, dar spes prisisedet.
05. Mar 2012, 21:07
manoji jau miega. siaip kitu jau 5menesiuku sedi
05. Mar 2012, 21:01
As siandien per pietus abu nuvariau miegot, tai ir uki
apejau ir apsitvarkiau, ir vakariene padariau ir balta
misraine, ramu buvo.. . 😀 sakiau dabar reiks abu kasdien
pietu miego guldyt😀 mano mazoji jau ruosiasi nakties
miego😀
05. Mar 2012, 20:59
Mes ir dar nesedim, ankstoka dar😀 na uz vienos rankytes
laikant pasedi, bet as dar prisibijau ja sodint, nes labai
nugaryte susilenkia, negerai taip, as geriau ant aukstesnes
pagalves paguldau, arba i kedute, tada ji viska mato ir yra
gerai😀
05. Mar 2012, 20:49
niu tikrai dar nesedim, labai dar anksti.
05. Mar 2012, 19:52
na ne dar nesedim,bet nedaug truksta iki sedejimo
05. Mar 2012, 19:09
ar jus sedit
05. Mar 2012, 19:08
ok astripaprika😃 reiks bandyti ir kitu kruopu po
biski,sake daktare gali pietum darzoviene o vakare
kruopu,manoji katik uzmigo issimaudziusi,paskui eisim
obuoliuko paskanauti😀
05. Mar 2012, 18:21
mes ir buvom lauke, kai uzmigo pastaciau vezimuka prie
miegamojo lango, ten nei vejad uzpute, o pati langa
atsidarius, susitvarkiau spinta.;-))mums tai dantuka dar
nesimato visai.maniskei ir daviau ryziu kazkada labai
patiko.
05. Mar 2012, 17:52
pas mus tai labai patine dantenos irgi turetu pasirodyti
gal greit dantukas😀
05. Mar 2012, 17:49
astripaprika imes meskiuko foto kaip padarysi😀
05. Mar 2012, 17:45
aciu😀 mes valgom bulve ir morka kaip 3diena. jauc poryt
darysiu bulve su moliugu be morkos.nes su morka atsargiai
reik nes reik petrauku. manoji 3val pamiegojo😃
05. Mar 2012, 17:41
mes pabuvome lauke 1.5val,oras labai permainingas tai
saule tai pasninga tai vel saule,as siandien pabandziau
truputi duoti ryziu koses.giedre sveikinam su pirmu
perliuku😉
05. Mar 2012, 17:23
man jis geriausia valgo moliugas, morka ir bulve, meginau
tik morka ir bulve nlb patiko
05. Mar 2012, 17:22
nedejau antro ar trecio, padarem kosyte ir valge..zinau,
raso duoti vienos biski, tada po kiek laiko antra, mes davem
kosyte ir jam labai patiko
05. Mar 2012, 17:20
bet po kiek laiko antra ingredienta idejai? as galvojau
gal rytoj ir saviskiam su bulvyte jau duoti 😀
05. Mar 2012, 17:16
as pameginau morkos, jam nelabai patiko, pradejom duoti
kosyte morka, moliugas ir bulve.. vakar i kosyte idejom
brokolio.. ziuresiu snd antra karta ragaus vel su
brokoliu
05. Mar 2012, 16:58
ka cia naujo astripaprika sugalvojai? ot saunuole ivairiu
uzsiemimu sau prisigalvoji 😉
Slapukai, įskaitant trečiųjų šalių slapukus, naudojami siekiant pagerinti ir pritaikyti šios svetainės turinį vartotojų poreikiams. Toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate naudoti slapukus.
SutinkuSužinokite daugiau
as keliuosi dazniausiai 2 kartus bet buna ir 3 bet reciau
Manoji pirmais menesiais labai velai eidavo miegot, netgi kartais labai labai velai, o dabar kazkaip jau apie 9 kas vakara jau miega😀 o ir diena dabar pradejo ilgiau miegot, siandien kokias 6-7 val ismiegojo is viso😀
vyresnioji 6men jau puikiai sedejo. na 5men sedet tai prilaikomam ir pusiau. na as ipratinau kad iki 9uzmigtu. o siaip kelias naktis kelemes viena karta tik siankt 2kartus.
monika mes cia nenaktinejam buna ir 23.oo eina miegoti kekviena karta skirtingai,diena mazai miega apie 2val namie,lauke ilgiau cia per visa diena,nemiegale manoji
eliute maniske irgi buna is po nakties kaip atsikelia tai irgi ilgai isbuna nevalgius bturbut is po nakties soti buna😀
Rugiles mama, naktinejat jus😀 tai gal diena ilgai miega😀?
Vat to tai dar neteko girdet😀 idomiai cia. .😀 ai as kazkaip nelabai tokiu klausau😀
mes dar nemiegam
maniske ir zyzia, eism jau gal liulio jau ir mes.negalima, nes kazkas ten su gimda negerai gali but.niu zinot prisiklausyt daug ko galima, o kur is tiesu tiesa tai neaisku;-)
Giedre, o jus kad anksti uzmiegat nakti besikelia pavalgyt?😀
Eliute, kodel mergaitems veliau reikia sestis?
Na mums uz 6 dienu 5 menesiukai, bet dar pilnai nepradesim sedet😀 Jetau kaip greit laikas bega, atrodo neseniai dar laukiaus, o cia ziurek mazoji jau beveik 5 menesiu😀 Manoji irgi jau miega😀
niu nesu as girdejus, kad kieno taip anksti sedetu, mergaitem dar veliau reikia sestis.maniske supinese uzsitveria uz sonu ir atsiseda, ir sedi visa perkrypus, tai i supynes jau nebesodinu, dar spes prisisedet.
manoji jau miega. siaip kitu jau 5menesiuku sedi
As siandien per pietus abu nuvariau miegot, tai ir uki apejau ir apsitvarkiau, ir vakariene padariau ir balta misraine, ramu buvo.. . 😀 sakiau dabar reiks abu kasdien pietu miego guldyt😀 mano mazoji jau ruosiasi nakties miego😀
Mes ir dar nesedim, ankstoka dar😀 na uz vienos rankytes laikant pasedi, bet as dar prisibijau ja sodint, nes labai nugaryte susilenkia, negerai taip, as geriau ant aukstesnes pagalves paguldau, arba i kedute, tada ji viska mato ir yra gerai😀
niu tikrai dar nesedim, labai dar anksti.
na ne dar nesedim,bet nedaug truksta iki sedejimo
ar jus sedit
ok astripaprika😃 reiks bandyti ir kitu kruopu po biski,sake daktare gali pietum darzoviene o vakare kruopu,manoji katik uzmigo issimaudziusi,paskui eisim obuoliuko paskanauti😀
mes ir buvom lauke, kai uzmigo pastaciau vezimuka prie miegamojo lango, ten nei vejad uzpute, o pati langa atsidarius, susitvarkiau spinta.;-))mums tai dantuka dar nesimato visai.maniskei ir daviau ryziu kazkada labai patiko.
pas mus tai labai patine dantenos irgi turetu pasirodyti gal greit dantukas😀
astripaprika imes meskiuko foto kaip padarysi😀
aciu😀 mes valgom bulve ir morka kaip 3diena. jauc poryt darysiu bulve su moliugu be morkos.nes su morka atsargiai reik nes reik petrauku. manoji 3val pamiegojo😃
mes pabuvome lauke 1.5val,oras labai permainingas tai saule tai pasninga tai vel saule,as siandien pabandziau truputi duoti ryziu koses.giedre sveikinam su pirmu perliuku😉
man jis geriausia valgo moliugas, morka ir bulve, meginau tik morka ir bulve nlb patiko
nedejau antro ar trecio, padarem kosyte ir valge..zinau, raso duoti vienos biski, tada po kiek laiko antra, mes davem kosyte ir jam labai patiko
bet po kiek laiko antra ingredienta idejai? as galvojau gal rytoj ir saviskiam su bulvyte jau duoti 😀
as pameginau morkos, jam nelabai patiko, pradejom duoti kosyte morka, moliugas ir bulve.. vakar i kosyte idejom brokolio.. ziuresiu snd antra karta ragaus vel su brokoliu
ka cia naujo astripaprika sugalvojai? ot saunuole ivairiu uzsiemimu sau prisigalvoji 😉